X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

NEPRALEISKITE NAUJŲ SKELBIMŲ

dalyvauti, Buhalteriai

 • Buhalteris-(Ė)

  profesinius įgūdžius apskaitos srityje; Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.
  800 € , UAB "ROTOMA"
  Kaunas
  gruodžio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • BI (VERSLO DUOMENŲ) ANALITIKAS (-Ė)

  privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • VERSLO ANALITIKAS (-Ė)

  privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjera tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • DUOMENŲ ANALITIKAS (- Ė), VILNIUJE

  atsakingiems asmenims; - Teikti pasiūlymus tobulinimui ir dalyvauti naujų projektų įgyvendinime? Įmonė siūlo: - Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; - Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; - Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi?!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  gruodžio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • FINANSŲ KONTROLIERIUS (-Ė)

  Bendrovės biudžetą ir ilgalaikius finansinius planus; - Dalyvauti finansinių ir valdymo ataskaitų sudarymo procese. Įmonė siūlo: Kodėl turėtumėte mus pasirinkti? - Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams; - Puikios darbo sąlygos ir galimybė dirbti įmonėje, valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus; - Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybės; - Draugiška ir tobulėti skatinanti profesional
    Lietuvos Energijos įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 29 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • TARIFŲ IR RINKLIAVŲ VALDYMO SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS (-Ė)

  viešosios infrastruktūros valdytojo paslaugų teikimu; •dalyvauti darbo grupėse įgyvendinant LR teisės aktus viešosios geležinkelių infrastruktūros veiklos srityje. Įmonė siūlo: • tapti vienos didžiausių bendrovių komandos dalimi; •dinamišką darbą pokyčių laikotarpiu, kai atsiveria galimybės prisidėti prie bendrovės veiklos gerinimo; •profesionalių iššūkių kupiną kasdienybę, dalyvavimą įvairių projektų įgyvendinime, saviraiškos galimybes; •komandos atmosferą, asmeninį ir profesinį tobulėjimą, mokymus
    AB "Lietuvos geležinkeliai"
  Vilnius
  gruodžio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Asistentas (-ė) Verslo klientų grupėje

  naujų produktų pardavimo; - teikti pasiūlymus ir dalyvauti tobulinant banko vidinius procesus; - kt. darbais prisidėti prie verslo klientų skyriaus komandos rezultato; Kompetencijos: - gebėjimas dirbti su dideliu užduočių srautu vienu metu, priskirti užduotims teisingus prioritetus, laiku atlikti asmenines užduotis ir užtikrinti savalaikį komandinių užduočių atlikimą; - patirtis, žinios aptarnaujant verslo klientus; - žingeidumas, nuolatinis noras mokytis ir tobulėti; - gebėjimas bendradarbiauti ir dir
    Luminor Bank AB Lietuvos skyrius
  Vilnius
  prieš 27 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Klientų konsultantas, - ė Vilniaus finansinių paslaugų centre

  galėsi papasakoti klientui suprantama kalba Kviečiame dalyvauti: Prisijunk prie mūsų komandos. Atsiųsk savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką.
    SEB bankas, AB
  Vilnius
  prieš 25 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00