X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • DOKUMENTŲ SPECIALISTAS (-Ė)

  privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; - Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; - Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • APSKAITININKĖ (-AS)

  privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Finansų analitikas

  straipsnius. Kontroliuoti nebaigtos gamybos judėjimą. Dalyvauti rengiant metinį finansinį bendrovės biudžetą. Dalyvauti projektuose, kurie padeda racionaliai naudoti išteklius. Dalyvauti inventorizuojant materialines vertybes, ilgalaikį turtą, nebaigtą gamybą. Įmonė siūlo: Įdomų darbą perspektyvioje įmonėje; Nuolatines tobulėjimo galimybes; Konkurencingą atlygį, įvairias motyvacijos priemones; Galimybę aktyviai prisidėti prie tarptautinių projektų įgyvendinimo.
    UAB "CIE LT FORGE"
  Marijampolė
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • APSKAITININKAS (-Ė) (KROVINIO VAŽTARAŠČIŲ APSKAITA)

  privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • BUHALTERĖ (-IS)

  - Dalyvauti finansinių periodų uždarymuose ruošiant įvairias finansines ataskaitas; - Rūpintis pardavimo sąskaitų išrašymu bei pirkimo PVM sąskaitų registravimu apskaitoje; - Rengti mokestines ir statistines ataskaitas ir jas pateikti finansinėms ir valstybės institucijoms; - Vesti ilgalaikio turto apskaitą; - Vykdyti mokėjimų kontrolę ir banko operacijas; - Būti atsakinga (-u) už skolų suderinimus. Įmonė siūlo: - Pasisemti patirties dirbant su šios srities profesionalais; - Prisidėti prie svarbių
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 7 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalteris (-ė) (darbo užmokesčio)

  siūlo: • Galimybę nuolat mokytis, tobulėti ir augti (dalyvauti profesiniuose mokymuose, seminaruose ir konferencijose); • Išskirtingą ir vertingą patirtį besikuriančioje tarptautinėje gamybinėje kompanijoje; • Motyvuojančią darbo atmosferą; • Stabilų ir savalaikį atlygį, visas socialines garantijas. Susisieksime tik su atsirinktais kandidatais.
    UAB "DOVISTA"
  Marijampolė
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Trumpalaikio turto bei skolų apskaitos buhalteris (-ė)

  periodiniai likučių suderinimai su tiekėjais); Rengti ir dalyvauti rengiant įmonės tvarkas bei procedūras, kurios susijusios su vykdomomis funkcijomis; Teikti nustatytas ataskaitas, paaiškinimus dėl pateiktos ataskaitinės informacijos. Įmonė siūlo: Draugišką kolektyvą Mokymą, tobulėjimo ir karjeros galimybes Nemokamą susisiekimą su darboviete Maitinimą
    UAB "VILLON"
  Vilnius
  liepos 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • VERSLO EKONOMISTAS (-Ė) - ANALITIKAS (-Ė)

  informaciniam aprūpinimui naudojamų įrankių funkcionalumą; Dalyvauti įgyvendinant pakeitimus verslo valdymo sistemose, inicijuoti ir įgyvendinti sprendimus veiklos efektyvumui didinti; Konsultuoti atsakingus darbuotojus ekonominės analizės klausimais. Įmonė siūlo: Galimybę realizuoti savo idėjas, pritaikyti įgytas žinias ir patirtį; Profesinio tobulėjimo galimybes; Darbo vietą patikimoje ir stabilioje įmonėje; Konkurencingą atlygį ir socialines garantijas.
    Kauno grūdų įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vyriausioji buhalterė (-is)

  užmokestį; Profesinio tobulėjimo galimybes pagal poreikį; Galimybę dalyvauti sprendimų priėmime, komandos formavime.
    UAB "EV prekyba"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vyr. buhalteris (-ė) (gamyba)

  įmonėje Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti sprendimų priėmime
    UAB "Indigroup"
  Kėdainių r., ...
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • VYR. BUHALTERĖ (-IS)

  galimybes pagal poreikį; - Saviraišką bei galimybę dalyvauti sprendimų priėmime. Savo gyvenimo aprašymą siųskite pavadinimu "Vyr. buhalteris". Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos telefonu: Vyr. konsultantė Vilija Doronenkovienė +37061310183
  1000 € , UAB Arista executive search Lithuania
  Klaipėda
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Apskaitininkas (-ė) - buhalteris (-ė)

  Dokumentų su tiekėjais valdymas ir administravimas; Pirkimų duomenų apdorojimas, susisteminimas, suvedimas į duomenų bazes; Kitų užduočių, susijusių su pirkimų apskaita, vykdymas. Įmonė siūlo: Idomų darba tarptautineje kompanijoje Imones telefonas Nesiojamas kompiuteris
  600 € , MTM Conctruction
  Vilnius
  birželio 25 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00