X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Auklės, namų auklėtojai
Visi miestai
 • Vilnius
  vasario 8 d.
  Nėra nuotraukos

  Auklė savo namuose Vilniuje

  Esu 27 metų 6 mėnesių berniuko mama su ekonomikos išsilavinimu, ieškanti auklės darbo savo namuose Vilniuje Justiniškių mikrorajone. Norėčiau prižiūrėti vaiką visomis darbo dienomis ir darbo valandomis, t.y. pilną darbo dieną, tačiau esant poreikiui būtų galima derintis laiką ir pagal Jūsų grafiką, nes esu nuolatos namuose. Esu labai atsakinga, pareiginga bei žinau, kaip tinkamai prižiūrėti vaikus. Esu atvira visiems Jūsų pasiūlymams, sietiniems su auklės darbu namuose. Domina tik ilgalaikis darbas mano namuose.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 17 d.
  Nėra nuotraukos

  Patyrusi auklė ieško valandinio darbo

  Pagyvenusi moteris, turinti labai didelę patirtį auginant ir prižiūrint vaikus, juos mylinti ir gerai sutarianti, galėtų prižiūrėti vaiką (nenuolatinis darbas) jam susirgus arba jei tėvams reikia trumpam išeiti ar išvykti. Pas save namuose arba pas jus, Antakalnyje, Saulėtekyje, Dvarčionyse ir netolimuose rajonuose. Gyvenu Saulėtekyje. Kalbu lietuviškai, rusiškai, lenkiškai.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 19 d.
  Ieškau auklės darbo Kaune

  Ieškau auklės darbo Kaune

  Sveikos mamytės, esu be galo mylinti vaikus, rūpestinga, atsakinga ir turinti daug patirties su vaikais, privataus darželio auklėtoja. Esu įgijusi pedagogės kvalifikaciją. Darželyje dirbu tik iki pietų, todėl turiu galimybę po darbo (nuo 13-14h) visomis dienomis ir visais savaitgaliais (priklauso nuo tėvelių poreikių) prižiūrėti įvairaus amžiaus vaikučius savo namuose, arba Jūsų, Kauno centre, netoli laisvės alėjos ir senamiesčio. Darbas valandinis (4 eu/val) . Galite rašyti laišką, su klausimais bet kuriuo metu, nurodytu mano el paštu ( simona.simkunaite@gmail.com), taip pat pasiskambinti nurodytu mobiliuoju telefonu (863714520), arba rašyti privačią žinutę facebooke https://www.facebook.com/simona.simkunaite94
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Auklė savo namuose Šilainiuose

  Auklė savo namuose Šilainiuose

  Esu jauna 37 m 1,4 metukų berniuko mama su farmaciniu išsilavinimu, ieškanti auklės darbo savo namuose Šilainiuose Kaune. Labiausiai domintų panašaus amžiaus vaikai, nes būtų mažiesiems įdomiau žaisti bei būti kartu. Taip pat galiu parsivežti pradinės klasės mokinuką iš mokyklos, su kuriuo ne tik žaisime, tačiau darysime namų darbus ir gilinsime žinias, kad vaikutis būtų paruoštas gimnazijai. Pati esu sėkmingai paruošusi savo vyresnįjį sūnų į penktąją Jėzuitų gimnazijos klasę. Galiu prižiūrėti vaiką visomis darbo valandomis, bei galima būtų derintis, nes esu nuolatos namuose. Esu labai atsakinga, pareiginga bei žinau, kaip tinkamai prižiūrėti vaikus, nes turiu patirties auginant vyresnįjį sūnų, dabar jau paauglys. Esu atvira visiems Jūsų pasiūlymams, sietiniems su auklės darbu namuose. Domina tik ilgalaikis darbas mano namuose. Valandinis atlyginimas 1 val/2-3 EUR: Priežiūros įkainis darbo dienomis nuo 2 m - 2 EUR/val, jei su maitinimu 3 EUR/val. Priežiūros įkainis kūdikiams, vaikams iki 2 m., savaitgaliais - 3 EUR/val. Papildomai, jei mokinuką man reikia parsivežti iš mokyklos - 100 EUR/mėn Kaunas
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 21 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Mielai tvarkyčiau Jūsų

  Mielai tvarkyčiau Jūsų

  Mielai nuolatos arba retkarčiais pagal poreikį tvarkyčiau Jūsų namus, atlikčiau įvairius namų ruošos darbus, supirkčiau produktus, prižiūrėčiau sergant, slaugyčiau ir pan. Galiu vaikus nuvesti/parvesti į/iš kūrybiškumo ugdymo būrelius (-ių). Taip pat galiu valandomis (retkarčiais) Jūsų vaiką (-us) prižiūrėti ir Jūsų namuose. Mielai Jūsų biure, salone ar kitose patalpose galiu palaikyti švarą bei atlikti kitus panašius darbus. Mielai laukčiau pasiūlymų. Ačiū. Kazytė.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  vasario 12 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Aukle

  Sveki.galiu prižiurėti jūsų mažyli kai mamytė nori pailsėti pusei dienos ar keleta valandų savo namuose Kretingos g. Žaislų ir kompanijos netrūks nes pati auginu 1.2 amžiaus dukryte. Rūpestis ir puiki priežiura garantuota.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  vasario 12 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Aukle savo namuose

  Aukle savo namuose

  Esu 35 metų mama, auginanti 1metų ir 10 mėnesių mergytę namuose. Esu su aukštuoju išsilavinimu, ieškau auklės darbo savo nuosavame name Naujojoj Vilnioj.Turiu pedagoginį išsilavinimą, esu dirbusi darželyje. Norėčiau prižiūrėti vaiką visomis darbo dienomis ir darbo valandomis, t.y. pilną darbo dieną, tačiau esant poreikiui būtų galima derintis laiką ir pagal Jūsų grafiką. Vairuoju automobilį, turiu 9metų dukra, kurią parsivežu iš mokyklos, galėčiau pasiimti ir Jūsų vaiką. Namuose norečiau prižiūrėti apie 2 metų vaikutį, nes būtų vaikams įdomiau. Su mažąja lankom Jamahos užsiėmimą, galėtume lankyti kartu ir su Jūsų vaikučiu. Esu atvira visiems Jūsų pasiūlymams, sietiniems su auklės darbu namuose.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Auklė

  Auklė

  Pozityviai mąstau, turiu daug vidines meilės , šilumos.Su patirtim(kūdikio priežiūra) .Lietuvė(kalbu rusiškai).Vaikutį galiu prižiūrėti savo namuose.Vairuoju nuosavą automobilį.Sportiška, vegetarė, be žalingų įpročių.47m.Nuolatinio darbo.Užmokestis nuo 4.50e.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  sausio 5 d.
  Ieškau auklės darbo

  Ieškau auklės darbo

  Ieškau auklės darbo. Turiu auklytės darbo patirtį, dirbau lopšelije-darželyje, su su pačiais mažiausiais. Žiūrėjau vaikus jių namuose. Ir savo namuose. Pati auginu 3 vaikus.Vienam 17 m.Kitam 14 m.Ir 7m.Kiekvienam vaikui skirtingas ugdymas.Galiu padėti atpratinti nuo pampersu. Gyvenu Klaipėdoje prie BIG p.c. , Pageidaučiau žiūrėti SAVO namuose. Vaikas bus užimtas - žaisim, piešim, lipdysim, klijuosim, karpysim ir esant palankiam orui eisim į lauką. Mano vardas Asta. Man 36 metai Intimaus nesiūlyti !
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 21 val.
  Auklės paslaugos

  Auklės paslaugos

  Esu atsakinga,draugiška, sugebanti su vaikais bendrauti ir gražiai sutarti moteris.Turiu patirties vaikų priežiūroje kaip mama, močiutė, auklė. (Išsilavinimas- aukštasis) Vaikučius galiu prižiūrėti tiek jūsų, tiek ir savo namuose Mokinukus galiu paimti iš mokyklos, pagelbėti paruošti namų darbus, palydėt į repeticijas, treniruotes ar būrelius. Jei pageidautumėt, mielai užsiimsiu su jūsų vaikučiais ir savaitgaliais, ar kitu, jums reikalingu laiku. Tai gali būti ilgalaikės ar trumpalaikės paslaugos (kelios dienos ar kelios valandos , kai tėveliai turi savų reikalų, tiesiog nori skirti laiką sau ar kt. jums svarbiais atvejais. Jei turite klausimų, pageidautumėt detalesnės informacijos-prašom susisiekti el. paštu ar telefonu.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 val. 44 min.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Valandinė auklė Šilainiuose

  Valandinė auklė Šilainiuose

  Esu 60 metų tvarkinga, sąžininga moteris. Auklės darbo patirtis 11 metų. Esu prižiūrėjo įvairaus amžiaus vaikus. Įprastai vaikučius prižiūriu Jūsų namuose, esant reikalui galiu prižiūrėti savo bute Šilainiuose. Ieškau darbo Šilainiuose ir aplink juos pusei darbo dienos ar trumpiau darbo dienomis ir savaitgaliais.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 26, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Vakuciu aukle su didele patirtim iesko darbo

  Esu vaiku aukle su pedagoginiu issilavinimu, didele patirtimi tiek vaiku darzelyje, tiek vaiku prieziura namuose. Ieskau aukles darbo visai darbo dienai Vilniuje. Gyvenu fabijoniskiu mikrorajone. Mano tel numeris 864732997
   
  Įsimink
 • Panevėžys, ...
  vasario 6 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Auklė Dembavoje

  Savo namuose,galiu pasaugoti Jūsų vaikutį.Gyvenu šalia gamtos,visada grynas oras.Aukle esu dirbusi nuo paauglystės.Esu saugojusi ir kūdikius ir didesnius vaikučius.Su vaikučiais visada randame įdomios veiklos,tiek namuose,tiek lauke.Turiu tris dukrytes,pas mus niekada nebūna liūdna.Dažniausiai namuose būna tik mažiausioji.Sesės lanko darželį ir mokyklą.Mielai į savo šaunų būrį priimtume draugę/draugą.Garantuoju kokybišką,atsakingą ir saugią priežūrą.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 20 val.
  Ieskau auklytes darbo savo namuose

  Ieskau auklytes darbo savo namuose

  Esu 40metų entuziastinga,pareiginga,megstanti svara,komunikabili,energinga moteris.Ieskau pastovaus aukles darbo Kaune. Sėkmingai bendrauju su vaikuciais,turiu daug patirties tiek su didesniais ,tiek su naujagimiais,patirtis 8metai. Pati auginu 9metu sunu. Siulau priziureti Jusu vaikeli savo namuose, gyvenu Silainiuose,laikas laisvai derinamas, iskaiciuotas ivairus, pilnavertis ,maitinimas.Reikalui esat galiu priziureti ir nakti. Vaikelis bus ivairiapusiskai lavinamas( pagal amziu). Turiu vairuotojo pazymejima (22metai) ir automobili. Kalbu keliomis užsienio kalbomis: vokieciu,anglu ,rusu. Iki greito :)
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00