X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Katės
Visi miestai
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojama katytė

  Dovanojama katytė

  Prieš savaitę iš laiptinės į butą atklydo jauna katė, nei vieni aplankyti kaimynai jos nepasigedo, todėl laikas ieškoti naujų namų. Amžius apie 6-7 mėnesius, labai tvarkinga ir švari, daro į dėžutę, kiemo nemačiusi. Meili, nuo žmogaus neatsitraukia, murkia ir glaustosi, daug žaidžia ir viskuo domisi. Protinga, supranta kas negalima ar galima.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 5 d.
  1
  Dovanojamas kačiukas - Pipiras

  Dovanojamas kačiukas - Pipiras

  Sveiki! Į sodybą atklydo maždaug 6 mėnesių kačiukas, pavadinome jį Pipiru! Kačiukas tikriausiai buvo išmestas pakelėje Zarasų rajone. Anksčiau garantuotai gyveno namuose nes daro į kraiką ir negalim atplėšti nuo rankų - nuolatos lenda myluotis. Pipiras jau lankėsi pas veteriną - jis visiškai sveikas ir paskiepytas. Kačiukui suduoti vaistai nuo kirminų ir sulašinti lašiukai nuo erkių ir kitų parazitų. Labai norime Pipirui surasti mylinčius šeimininkus. Kačiukas dabar yra Vilniuje. Galite rašyti arba skambinti +37068733934.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  1
  Pitas laukia stebuklo - savo namų

  Pitas laukia stebuklo - savo namų

  Pitas nori Kalėdas sutikti jau SAVO namuose. Pitas - maždaug 3 mėnesių kačiukas, prieš mėnesį paimtas iš gatvės, kai gerokai atšalus jam kilo grėsmė susirgti ir pražūti taip niekada ir nesužinojus, kad pasaulis gali būti gražus ir saugus, taip ir nepajutus ką reiškia žmogaus šiluma, ką reiškia, kai tave myli, saugo ir rūpinasi. Šį laiką Pitas leido klinikos stacionare: gydėsi, stiprino imunitetą, buvo nukirmintas, nublusintas ir paskiepytas. Mažylis labai laukia stebuklo, juk Kalėdos! Jis nori SAVO namų, SAVO Kalėdų eglutės, SAVO žmogaus! Galbūt tu, dabar skaitantis, ir esi tas stebuklas? Galbūt gali ir NORI priglausti Pitą? Jei suprantate, kad gyvūnas nėra Kalėdinė dovana, jei suvokiate, kad Kalėdos ateina ir praeina, o kačiukas ateina į jūsų gyvenimą ir lieka su jumis 15 ar net daugiau metų, paskambinkite mums 867199574. Pitas dienas leidžia Tarandės klinikos stacionare, Vilniuje. Atvykite susipažinti! Pitą dovanoja ne pelno siekianti organizacija VšĮ "Keturkojis draugas". Skelbimą galite rasti ir FB: https://www.facebook.com/keturkojis.draugas.elektrenai/
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 2 d.
  Ditė

  Ditė

  Ditė be galo meili ir rami katytė, bet tuo pačiu ir labai žaisminga. Pastoviai ridena kamuoliukus, laksto su žaisline pelyte dantyse. Sunku pasakyti koks jos amžius, nes neturi nei vieno dantuko. Bet valgo absoliučiai viską. Ausų galiukai užsiraitę, tai nušąlimo pasekmė Ditė jau labai ilgai laukia namų. Taip ilgai, kad turbūt prieglaudą ir laiko namais, o mus, savanorius, savo šeimininku.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  sausio 3 d.
  Dovanojame kačiukus.

  Dovanojame kačiukus.

  Sveiki gyvūnų mylėtojai ) Prieš penkis su pusę mėnesio mūsų sodyboje 2 laukinės katės atsivedė 9 mažus stebuklėlius. Liko 3, patys gražiausi. Labai norėtume jiems surasti rūpestingus namus. Taigi siūlome, - Juodas kačiukas, - gražus, tankus kailis, geltonos akytės. Aukso spalvos raina katytė su baltu kaklu ir baltom letenėlėm, tikra klasika. Pilka su balta katytė, kalbanti, bus protinga katė. Kačiukai yra nukirmiti, teoriškai jau galima būtų ir sterelizuoti. Moka daug dalykų, nuo tokių elementarių kaip atlikti reikalus į dežutę, iki pelių gaudymo. Maistui neišrankus, valgo viską, dėlto nėra "nususę", atrodo solydžiai, sveria tiek kiek reikia. Tiktų gyventi ne tik uždarytose ervėse, bet ir lauke. Pagautų pelių, duodu 100% Laukiame skambučių, mielai atsakysime į visus klausimus. Ačiū, kad domitės o/
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 12, 2017
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ieškome naujų šeimininkų kačiukams

  Ieškome naujų šeimininkų kačiukams

  Dovanojame tris mažus kačiukus. Kačiukai daro į kraiką, valgo sausą ir šlapią maistelį. Mažieji yra- begalo draugiški, pripratę prie žmonių. Patys prieina, murkia bei žaidžia. Susidomėjusiu labai prašome kreiptis tel: 868402414 Vilnius.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 4 d.
  Dovanoju

  Dovanoju

  Dovanoju katyte. Jos vardas Bella. Amžius ~6 mėn. Katytė importinė - rasta Lenkijos degalinėje buvo purvina ir alkana. Ji labai švelni, murkia ir prašosi glostoma, o kai neglostai, švelniai kandžioja rankas. Bella sterilizuota ir skiepyta. Savo šeimininkų laukia 865222242 El. paštas: julija.kozlova@gmail.com
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 3 d.
  8-9 mėn. du ryži katinėliai ieško šeimininkų!

  8-9 mėn. du ryži katinėliai ieško šeimininkų!

  Saulius ir Paulius iš kino filmo „Darželio pasiutėliai". Vieną pavasario dieną, viename darželyje gimė būrys kačiukų (negali sakyti, kad mama katė neapgalvojo vietos. Be eilių pakliuvo į darželio sąrašus). Deja, bet jų sąrašas buvo vienas - benamiai katinai. Kasdien juos matant sunkiai priėmėm tą realybę ir pasitaikius pirmai progai ėmėmės gaudymo. Sugavom tris: Saulių, Paulių ir jų sesutę. Sesutė nors buvo labai baili, tačiau ne akiplėša ir namus rado labai greitai. Na, o broliams teko įsikurti namų globoje illiau. Apie tai, ką visi kartu praėjom nebepasakosim, bet Pauliui duotą pažadą ištęsėjom, nors dar bailokas - rožinė nosis jau bučiuojama! Sauliaus bučiniai kol kas nežavi, gali savo liūto leteną ir per nosį brūkštelti, tačiau dar šiek tiek kantrybės ir antra rožinė nosis taip pat bus Jūsų. Broliams yra apie 8-9 mėn., kastruoti, nublusinti, nukirminti. Žinoma, svajonė būtų išleisti juos abu į vienus namus, tačiau bus dovanojami ir po vieną. Jei galite padovanoti broliams (arba vienam iš jų) namus, skambinkite savanorei Indrei 8 600 76506 (Vilnius)!
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 30, 2017
  Meili katytė

  Meili katytė

  Labai meili, mėgstanti išeiti į lauką. Sterelizuota. Dabar globojama, bet pasikeitus gyvenimo aplinkybėms ieškome šeimos, kur ji būtų reikalinga ir mylima.
   
  Įsimink
 • Ukmergės r.
  gruodžio 25, 2017
  Katinas

  Katinas

  Meilus, draugiškas, labai gražus 5 men. ryškiai ornamėntuotas rainiukas ieško namu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  gruodžio 27, 2017
  Katinas

  Katinas

  Sveiki :) Turim juodą katiną gimusi 2017 m. liepos mėnesį, dabar jam yra 5 mėnesiai. Skiepytas, tuštinasi tvarkingai į dėžutę. Labai ieško naujų namučių. Charakterio bruožai - ramus, tylus, išdidus, bet kartu ir draugiškai murkiantis :) Skambinkite 8 686 21877
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  sausio 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Skubiai ieškomi namai nauji šiems šuniukams

  Skubiai ieškomi namai nauji šiems šuniukams

  Ieškau skubiai namų šiems dviejų metų su puse šuniukams. Labai gaila bet tokia situacija jog reikia juos atiduoti buto šeimininkai prieš yra ir kategoriškai pasakė per 3 dienas jų neturi likt bute. Šie šuniukai begalo mieli draugiški ir protingi nekanda tik paloja kaip kiekvienas šuo. Būtu gerai jog atsirastu atsakingas žmogus juos galintis prižiūrėt ir dienos mete laukia laikyti juos. O nakčiai kur šilta juos palikti augę kambario salygom neturi povilnės aš dirbu ilgas valandas namie praktiškai nebūnu kankint šitaip gyvūną, kuris kartą per dieną pagirdomas ar pašeriami tokiomis salygomis aš negaliu jų laikyti gyvenu viena. Tad man labai gaila juos atiduoti, bet yra kaip. Labai faini protingi mažyliai visiškai nepiktybiniai labai greitai prie žmogaus pripranta su vaikais draugiški tik jeigu ausų netampytų arba jų neskriaustų tada jie surzgia ar parodo jog nepatinka. Bet nekanda. Visada jei ką nors padaro abu prieina ir atsiprašo arba galvas nuleidžia. Visi augintiniai pridaro kvailysčių, bet jie tokie protingi yra pasakiai klauso nueina į vietą. Bet reikia priprasti prie jų tokio savotiško charakterio. Begalo draugiški niekad niekam nėra įkandę švelnūs meilūs prašosi į lauką jeigu nori jie. Pašnekinus prieina prisiglaudžia. Jeigu turi kiemą ir esi atsakingas (-a) paskambink man 864243916 arba mano draugiai 864446578 :) MIESTAS ŠIAULIAI ARBA ŠIAULIŲ RAJONAI
   
  Įsimink
 • Kaunas
  gruodžio 31, 2017
  Katytė Taika Labai ieško namų

  Katytė Taika Labai ieško namų

  Buvusi naminė, labai meili ir tvarkinga, ~ 2 metukų katytė, nežinia kaip atsidūrusi po daugiabučio balkonu porą savaičių bandė savarankiškai išgyventi, tačiau sušalo, susirgo ir tik laimingo atsitiktinumo dėka pateko į gerų žmonių rankas. Dabar Taika jau pasveikusi, sterilizuota, nublusinta, nukirminta LABAI IEŠKO mylinčių šeimininkų :)
   
  Įsimink
 • Šiauliai, ...
  sausio 3 d.
  Juoda sterilizuota katė

  Juoda sterilizuota katė

  3 metų juoda prieš pusmetį sterilizuota katė. Gyvena kambary, išleiidžiama į lauką. Tvarkinga ir protinga.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  sausio 4 d.
  Dovanojamas labai mielas kačiukas

  Dovanojamas labai mielas kačiukas

  Dovanojamas mielas, ilgo plauko kačiukas (patinėlis), 5 mėn. Linksmas ir judrus kačiukas būtų puiki kompanija namuose bei visada laukiantis savo šeimininko sugrįžtant namo. :) Teirautis žemiau nurodytu telefono numeriu.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 5 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Labai švelnaus būdo katinukas Mikis

  Labai švelnaus būdo katinukas Mikis

  Iskastruotas,tvarkingas,be galo kantrus niurkymams (augo su vaikais,o nuolat tai nesuziuresi.) katinukas,kuris niekada nesikandzioja ir nesidrasko,nepuldineja is pasalu ir pan. Nagus galanda tik i draskykle (stalo koja apvyniojam virve). Augintas nuo gimimo (priglaudem is gatves vos gimusi,maitinom pipete.) Labai megsta but glostomas.Glaustosi ir "sneka" kalbinamas. Patikesim TIK GERIEMS,gerai butu,jau auginusiems katinukus naujiems seimininkams.(patys isvykstam gyvent kitur ir negalim pasiimt kartu
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 10 d.
  Čikis

  Čikis

  Sveiki, esu aš Čikis. Kažkada seniau mylėtas žmonių, buvau išmestas į gatvę, kur mane rado kiti geri žmonės. Mano istorija nutyli, kodėl mane mylintys žmonės manęs atsisakė, tačiau radusieji mane išgelbėjo tikrąja ta žodžio prasme. Mane surado, kaip sako apžiūrėjusi veterinarė, perkąstu (greičiausiai šuns) pilveliu, kur gyjančioje žaizdoje liko dalis žarnos, pilvelis buvo baisiai išsipūtęs. Ligotas ir alkanas aš vis tiek ieškojau žmogaus atjautos ir gatvėje ėjau prie visų, kurie mane kalbino. Skamba ne kaip, bet mano istorija galėjo baigtis po mėnesio, tiek laiko dar būčiau tempęs gatvėje, sakė veterinarė. Dabar aš turiu laikinus globėjus, jie mane apgaubė dėmesiu ir rūpesčiu. Esu pūkuotas, juodai balto arba baltai juodo kailiuko, gerai įsižiūrėjęs ant mano nugaros įžiūrėtum širdelę, man 1,5 metų. Mėgstu būti glostomas, žinau, kas yra kačių tualetas bei nagų drąskyklė katėms. Suteikite Čikiui namus, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kėdainių r., ...
  sausio 10 d.
  Velija

  Velija

  Velija – draugiška, meili katytė. Kai niekas nemato mėgstanti padūkti, prie žmogaus elgiasi kaip tikra Katė išdidžiai ir neleidžia išlįsti katiniškom silpnybėm, tokiom kaip kamuoliukas ar žaislinė pelytė. Bet tik vos palieki ją vieną tuoj pradeda žaisti. Mėgsta glostymus. Su kitais kačių šeimos atstovais sutaria labai gerai. Ji globojama Kėdainiuose, bet yra galimybė atvežti į Jonavą arba Kauną. Jei norite suteikti namus Velijai užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Vilnius
  sausio 10 d.
  Bora

  Bora

  Borai reikia namų, kuriuose nebūtų kitų gyvūnų, ji visai nesutaria nei su šunimis, nei su katėm. Esant kitam gyvūnui katytė stresuoja, puola juos. Jei norite suteikti namus Borai užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  sausio 10 d.
  Tulpė

  Tul

  Tulpė - 2 metų sterilizuota, ženklinta ir skiepyta katytė. Jei norite suteikti namus Tulpei, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kėdainių r., ...
  sausio 10 d.
  Super Mario

  Super Mario

  Tai 1 metų juodos spalvos katinukas, vardu Super Mario. Puikiai sutaria su kitomis katėmis, žaismingas. Turbūt pastebėjote, kad viena jo akis kitokia nei turėtų būti. Ji pažeista mechaniškai. Mes nežinome kiek jis su ja mato, bet aplinkoje puikiai orientuojasi. Super Mario skiepytas, kastruotas ir ženklintas, taigi pats laikas jam keliauti į naujus namus. Jei norite suteikti jam namus, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kėdainių r., ...
  sausio 10 d.
  Ramzis

  Ramzis

  Katinas, vardu Ramzis, kastruotas, skiepytas ir ženklintas, 2 metų amžiaus. Jis, pripratęs prie namų aplinkos, mūsų klinikoje stresuoja, atsisako maisto, slepiasi. Todėl skubiai jam ieškome namų, kuriuose jis būtų mylimas ir galėtų atsipalaiduoti. Jei galite suteikti namus Ramziui, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kėdainių r., ...
  sausio 10 d.
  Felė

  Felė

  Felė - gyvūnų gerovės tarnybos PIFAS naujokė. Jai 8 mėnesiai, sterilizuota. Felė išdidi ir savimi pasitikinti katytė. Tikro katiniško charakterio, kada nori būt glostoma ateina, kada nenori dėmesio atsitraukia, murkia tik tada kai tikrai to esame verti. Draugauja su kitomis katėmis. Jei norite suteikti jai namus, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
 • Kėdainių r., ...
  sausio 10 d.
  Kačiukas Euras

  Kačiukas Euras

  Euras - 3 mėn. amžiaus kačiukas. Jis jau skiepytas ir ženklintas, draugiškas, aktyvus, noriai draugauja su kitomis katėmis. Jei norite suteikti jam namus, užpildykite gyvūno įsigijimo prašymą ir mes su jumis susisieksime http://www.pifas.org/lt/globotiniai/gyvuno-isigijimo-prasymas/ Informacija telefonu teikiama antradieniais-penktadieniais: 10.00 - 18.00 val. šeštadieniais: 11.00 - 16.00 val.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00