X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • 1

  Apskaitininkė (-as) - Administratorė (-us)

  Apskaitininkė (-as) - Administratorė (-us) 20 metų pramogų versle dirbanti įmonė ieško naujo komandos nario Apskaitininkės (o) - Administratorės (iaus) pareigoms užimti. Jei esate kruopšti (us) , sąžininga (as) ir atsakinga (as) asmenybė sugebanti (is) orientuotis ir siekti gerų rezultatų, vertinanti (is) sklandų, abipusiai pagarbų komandinį darbą, bei laiku išmokamą uždarbį kviečiame prisijungti prie mūsų. Pareigybių aprašymas: - Darbas su apskaitos sistema (barai, restoranai) - Kruopštus įmonės dokumentacijos tvarkymas ir administravimas (sutartys, grafikai ir kita) - Prekių užsakymų koordinavimas ir priėmimas, - Sąskaitų išrašymas ir siuntimas, - Užsakymų telefonu ir internetu priėmimas ir paskirstymas, - Tiesioginio vadovo pavedimų vykdymas ir asistavimas Reikalavimai : - Patirtis įmonių apskaitos tvarkyme, - Patirtis įmonių dokumentacijos administravime, - Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai, - Anglų kalbos žinios, - Kruopštumas, atsakingumas, komunikabilumas, Privalumai: - Apskaitos vedimo išmanymas ir patirtis (barai, restoranai) - Patirtis dirbant su apskaitos programa "IIKO" - Anglų ir rusų kalbos žinios, - Nuosavas automobilis. Siunčiant CV būtina nurodyti, kad pretenduojate į "Apskaitininkė (-as) - Administratorė (-us)" pareigas. El. paštas: info@oldtown.lt Tel. pasiteiravimui: +37069978811
    UAB OLDTAUNAS
  Vilnius
  prieš 10 val.
  Įsiminti
 • Finansų analizės ir kontrolės vadovas (-ė) Baltijos šalims

  Įmonės biudžeto sudarymas, jo vykdymo kontrolė; Įmonės padalinių finansinės veiklos analizė ir kontrolė; Produktų ir klientų pelningumo analizė bei kontrolė; Įmonės procesų ir jų efektyvumo analizė; Finansinių ataskaitų rengimas bei pristatymas vadovybei; Finansinių sistemų tobulinimas. Įmonė siūlo: Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Darbą draugiškame ir jauname kolektyve. https://youtu.be/tBKKqiW-cJU Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politika. www.bls.lt
    UAB "Baltic Logistic Solutions"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Finansų analitikas ( -Ė )

  Pajamų ir išlaidų prognozavimas ir planavimas; Finansinių duomenų analizė ir rodiklių prognozavimas; Operatyvinės finansinės informacijos rinkimas ir sisteminimas; Naujų veiklos valdymo ataskaitų kūrimas bei esamų tobulinimas; Įmonės finansinės situacijos bei pinigų srautų analizė, kontrolė ir biudžeto planavimas; Grupės įmonių veiklos rezultatų ataskaitų, išvadų ir įžvalgų teikimas įmonės vadovybei; Apyvartinio kapitalo prognozavimas, valdymas ir kontrolė; Projektų pelningumo įvertinimas. Įmonė siūlo: Patirtį dirbant su tarptautinėmis rinkomis; Įdomų dinamišką darbą; Profesinio tobulėjimo galimybes.
    UAB "LW group"
  Vilnius
  spalio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • APSKAITININKĖ (-as)

  - pirminių dokumentų registravimas apskaitos programoje; - prekių apskaita (pirkimai, pardavimai, inventorizacija ir pan.); - darbo užmokesčio skaičiavimas. - pagalba vyr. buhalteriui; - įmonės dokumentacijos valdymas; - įdarbinimo dokumentų, įsakymų ir kitų vidaus dokumentų tvarkymas bei archyvavimas. Įmonė siūlo: - tapti perspektyvios, jaunos ir draugiškos kompanijos dalimi; - galimybę tobulėti profesinėje srityje; - laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais!
  550 € , UAB „ALI šokoladinė“
  Vilnius
  spalio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • NT ANALITIKAS (-Ė)

  - NT rinkos analizė - NT rinkos sekimas, prognozių generavimas, atnaujinimas - Investicinių srautų skaičiavimas ir prognozavimas - NT apžvalgų rengimas - Komercinių pasiūlymų, sutarčių rengimas Įmonė siūlo: - Stabilų darbo užmokestį ir motyvuojančius priedus už gerus darbo rezultatus - Įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje - Šiuolaikišką darbo aplinką - Draugišką bei profesionalų kolektyvą - Galimybę inicijuoti idėjas
    UAB "AMSTON"
  Vilnius
  spalio 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Apskaitininkas (-ė)

  Prekių ir paslaugų įsigijimo sąskaitų registravimas buhalterinės apskaitos programoje; Darbas su muitinės dokumentais; Buhalterinės apskaitos dokumentų ir operacijų įforminimas; Kitos vyr.finansininko pavestos užduotys. Įmonė siūlo: Galimybę tobulėti bei kelti kvalifikaciją; Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve; Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį. Papildoma informacija: Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką ir kreiptis tik atitinkant skelbime keliamus reikalavimus.
    AQ Wiring Systems UAB
  Panevėžys
  spalio 25 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • VYR. APSKAITININKĖ (-AS)

  Prekių pajamavimas; Prekių kortelių kūrimas, koregavimas apskaitos programoje sąskaitų išrašymas; Neatitikimų, nukainavimų bei kt. produkcijos dokumentacijos tvarkymas; Atsargų likučių su sandėliu ir parduotuvėmis derinimas, inventorizacijos aktų tikrinimas. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones; stabilų, laiku mokamą atlyginimą; atsakingą darbą profesionaliame, draugiškame ir nedideliame kolektyve. Darbo pradžia - darbuotojas ieškomas skubiai, darbo pradžia iškarto atrinkus kandidatą. Darbo vieta - Granito g. 3, Vilnius Darbo laikas, pirmadienis-penktadienis - 7:30-16:30.
    UAB "Amarivus"
  Vilnius
  spalio 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • VYR. BUHALTERIS (-Ė)

  • Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas; • Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms; • Savalaikis ataskaitų vadovybei ruošimas pagal vidines įmonių nustatytas tvarkas; • Buhalterinės apskaitos procesų peržiūra, kontrolė, optimizavimas; • Buhalterijos skyriaus darbuotojų konsultavimas apskaitos, mokesčių klausimais. Įmonė siūlo: • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes; • Mokymus ir karjeros perspektyvas įmonių grupėje; • Įdomų, dinamišką, atsakingą darbą, panaudojant ir tobulinant profesines ir asmenines kompetencijas. Gyvenimo aprašymus, nurodant pareigų pavadinimą, prašome siųsti el.paštu iki 2018-11-12. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus!
    „Vičiūnų“ įmonių grupė
  Kaunas
  spalio 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • VYR. APSKAITININKĖ (-AS)

  Prekių pajamavimas; Prekių kortelių kūrimas, koregavimas apskaitos programoje sąskaitų išrašymas; Neatitikimų, nukainavimų bei kt. produkcijos dokumentacijos tvarkymas; Atsargų likučių su sandėliu ir parduotuvėmis derinimas, inventorizacijos aktų tikrinimas. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas ir darbui reikalingas priemones; stabilų, laiku mokamą atlyginimą; atsakingą darbą profesionaliame, draugiškame ir nedideliame kolektyve. Darbo pradžia - darbuotojas ieškomas skubiai. Darbo vieta - Granito g. 3, Vilnius Darbo laikas, pirmadienis-penktadienis - 7:30-16:30.
    UAB "Amarivus"
  Vilnius
  spalio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vyr. buhalteris

  Pirkimų - pardavimų apskaita ir kontrolė; Mėnesio uždarymo ataskaitų rengimas; PVM ataskaitos; Konsoliduotos FA rengimas; Darbas komandoje;
    UAB "Greencarrier Service Center"
  Klaipėda
  lapkričio 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

  - Įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas, pagalba vyr. buhalterei. - Darbas su klientų užsakymais, užsakymų įvedimas į sistemą; - Sklandaus biuro darbo užtikrinimas, administracinės ir organizacinės užduotys; Įmonė siūlo: - Visas socialines garantijas; - Visas priemones reikalingas darbui; - Mokymus, kvalifikacijos kėlimo galimybes; - Kompensuojama kelionė į/iš darbą/-o arba yra galimybė nuvežti ir parvežti į/iš darbą/-o.
  700 € , UAB "HR Management"
  Rokiškio r., ...
  lapkričio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Nepatvirtintų mokėjimų specialistas (-ė) (Darbas anglų kalba nuo gruodžio 3 d.)

  • Naudojantis ligoninių duomenų bazėmis išsiaiškinti dėl kokių priežasčių sveikatos draudimas neapmokėjo pacientų sąskaitų. • Esant būtinybei išsiaiškinti priežastis kartu su draudimo atstovais skambučio pagalba. Įmonė siūlo: • Darbą inovatyvioje tarptautinėje įmonėje; • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; • Darbą jaunatviškame kolektyve; • Puikią darbo aplinką ir nemokamus mokymus. Darbo laikas: 10:30 - 19:00 val. Darbo pradžia: 2018.12.03 Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Ačiū už Jūsų kandidatūrą :)
  460 € , UAB "Intermedix Lietuva"
  Kaunas
  lapkričio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Mokėjimų operacijų specialistas (-ė)

  • Apdoroti gautus mokėjimus už suteiktas medicinines paslaugas: priskirsi gautus mokėjimus, atliksi sąskaitos pakeitimus, mokėjimų atmetimus ir kt.; • Sutikrinti kliento sąskaitos likutį su draudimo įmonių pateiktais duomenimis; • Būti atsakingiems už kliento gautų mokėjimų sąskaitų kontrolę ir priežiūrą mėnesinėse ataskaitose. Įmonė siūlo: • Darbą inovatyvioje tarptautinėje įmonėje; • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes; • Darbą jaunatviškame kolektyve; • Puikią darbo aplinką ir nemokamus mokymus. Darbo laikas: 9:00 - 17:30 val. Darbo pradžia: 2018.11.26 Konfidencialumą garantuojame, susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Ačiū už Jūsų kandidatūrą :)
  400 € , UAB "Intermedix Lietuva"
  Kaunas
  lapkričio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Buhalterė (-is)

  Ilgalaikio turto apskaita; Draudimų apskaita; Kuro apskaita; Darbas su vairuotojų kelionės dokumentais; Vairuotojų darbo užmokesčio skaičiavimas. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas; Galimybes tobulinti savo kompetencijas; Motyvuotą atlyginimą; Visas darbui atlikti reikalingas priemones; Jauną, veržlų, linksmą ir energingą kolektyvą.
    UAB "Vykom"
  Kaunas
  lapkričio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • VYRIAUSIASIS (-IOJI) BUHALTERIS (-Ė)

  Vyriausiasis (-ioji) buhalteris (-ė) bus atsakingas (-a) už buhalterinę, mokestinę apskaitą ir finansinių ataskaitų sudarymą, vadovaus 4 darbuotojų grupei ATSAKOMYBĖS: • finansinės apskaitos organizavimas ir finansinių ataskaitų rengimas pagal VAS ir TFAS • bendrovės ACC Distribution savalaikės mokestinės apskaitos organizavimas ir užtikrinimas • mokestinių rizikų valdymas • apskaitos procedūrų bei tvarkų nustatymas, apskaitos procesų efektyvinimas • grupės darbo organizavimas, koordinavimas, užduočių formulavimas ir įvykdymo kontrolė, komandos formavimas ir ugdymas • vidinių ir išorinių klientų konsultavimas apskaitos klausimais • dalyvavimas verslo valdymo sistemų diegime, integravime, vystyme • aktyvus dalyvavimas audito metu • aktyvus bendradarbiavimas su kitais padaliniais: juos konsultuojant apskaitos, mokesčių klausimais ir dalinantis informacija Įmonė siūlo: • profesionalios ir tvirtos komandos draugija ir pagalba • atvira neformali bendravimo kultūra • pažangios įmonių grupės tarptautiškumas • suburiantys kolektyvo renginiai • inovatyvūs ir unikalūs tobulėjimo ir mokymosi projektai
    ACME įmonių grupė
  Kaunas
  lapkričio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vyr. buhalteris (-ė)

  Jūs būsite atsakingas (-a) už: Tikslų buhalterinės apskaitos vykdymą; Kokybišką buhalterinių duomenų srautų analizę ir kontrolę; Pirkimo ir pardavimo dokumentų pildymą; Darbo užmokesčio apskaičiavimą; Įmonės veiklos finansinę analizę; Mokestinių ir finansinių ataskaitų paruošimą ir pateikimą valstybinėms institucijoms. Įmonė siūlo: Mes Jums siūlome: Atsakingą darbo poziciją sėkmingai veikiančioje įmonėje; Galimybę realizuoti save.
    A.Griciaus autotransporto įmonė
  Kretingos r.
  lapkričio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Buhalteris (-ė)

  - Įmonės atskiro veiklos padalinio buhalterinės apskaitos tvarkymas. - Pirkimų/Pardavimų apskaita. - Sąnaudų apskaita. - Reguliarus finansinių duomenų sisteminimas. - Įvairių ataskaitų ruošimas ir kitos su buhalterine apskaita susijusios užduotys. Įmonė siūlo: - Atsakingą, įdomų darbą perspektyvioje ir sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje. - Jaukią ir malonią darbo aplinką miesto centre, biure. - Profesinio tobulėjimo ir tarptautinės karjeros galimybes.
    UAB "OLYMPIC CASINO GROUP BALTIJA"
  Vilnius
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Finansų vadovo padėjejas -a/ Analitikas -ė

  - Įmonės veiklos stebėjimas ir analizė; - Informacijos srautų valdymas; - Ataskaitų rengimas bei pristatymas; - Visokeriopa pagalba vadovui. Įmonė siūlo: - Darbą tarptautinėje vokiečių kapitalo transporto, ekspedicijos ir logistikos paslaugų bendrovėje; - Puikias darbo sąlygas ir profesinio tobulėjimo galimybes; - Darbą darnioje savo srities profesionalų komandoje.
    UAB "HEGELMANN TRANSPORTE"
  Kaunas
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Buhalterė

  Pilnas bendrovės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal galiojančius LR įstatymus; Finansinių, mokestinių ataskaitų, deklaracijų ruošimas bei teikimas valstybinėms institucijoms; Mokėjimo pavedimų suvedimas; Kitos su buhalterine apskaita ir įmonės finansais susijusios užduotys. Įmonė siūlo: Stabilų, laiku mokamą atlyginimą. Visas socialines garantijas ir priemones, reikalingas darbui; Dinamišką ir atsakingą darbą augančioje ir tobulėjančioje kompanijoje;
    UAB "G & J GROUP"
  Kaunas
  lapkričio 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Jaunesnioji buhalterė

  Pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas, suvedimas į buhalterinę programą; Likučių derinimas su įmonės tiekėjais; Banko operacijų apskaita; Atskaitingų asmenų apskaita; Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus; Kitų susijusių su buhalterine apskaita operacijų atlikimas. Įmonė siūlo: Galimybę realizuoti save kaip kruopščią, atidžią bei sąžiningą asmenybę tvarkant pirminius apskaitos dokumentus; Konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; Ugdyti analitinio mąstymo įgūdžius; Pritaikyti turimą polinkį skaičiams ir pagilinti turimas žinias dirbant didelėje kompanijoje, bei prisidedant prie jos plėtros; Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje.
    UAB "LW group"
  Vilnius
  lapkričio 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Įmonės veiklos analitikas (-ė)

  Ar mėgsti tyrinėti, domėtis sąsajomis tarp reiškinių? Iš didelės apimties duomenų chaoso užčiuopti prasmę yra malonumas? Nori augti kartu su elektroninės prekybos įmonės lyderiu Baltijos šalyse, prisidėti prie ateities sprendimų kūrimo? Prisijunk prie profesionalų komandos! • Ataskaitų ruošimas - automatizavimas; • Analitika - didelių duomenų kiekių analizė įvairiais pjūviais; • Esamų procesų optimizacija; • Dalyvavimas svarbiuose projektuose, kuriuose reikia analitinių vertinimų; • Prognozių rengimas pasitelkiant matematinius/statistinius prognozių metodus; • Procesų analitika. Įmonė siūlo: • Tarptautinės kompanijos ir „startup“ kultūrą; • Smagią bei šiltą darbo atmosferą; • Atsakingą darbą, galimybę tobulinti procesus; • Konkurencingą atlyginimą; • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes profesionalų komandoje.
    UAB "Pigu"
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

  Finansinių dokumentų apskaita; Banko sąskaitų, likučių ir vidinių pinigų srautų valdymas; Darbo užmokesčio skaičiavimas; Skolų derinimas ir kontrolė; PVM sąskaitų - faktūrų išrašymas; Ataskaitų ruošimas ir pagalba vyr. buhalteriui; Personalo dokumentacijos dalinis tvarkymas. Įmonė siūlo: Asmeninio tobulėjimo bei karjeros galimybes; Socialines garantijas; Darbo priemones.
  700 € , Įmonės pavadinimas paslėptas
  Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • KREDITŲ VADYBININKAS (-Ė) / KONTROLIERIUS (-Ė)

  • Kredito projektų analizė ir administravimas • Bendravimas su klientais ir partneriais • Ataskaitų ruošimas ir pateikimas vadovybei • Įsiskolinimų išieškojimas Įmonė siūlo: • Perspektyvų darbą patikimoje įmonėje • Konkurencingą atlyginimą • Profesinį augimą • Visas darbui reikalingas priemones • Dinamišką darbo aplinką
    UAB "AMSTON"
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Apskaitininkė (- as)

  Sąskaitų faktūrų išrašymo proceso vykdymas, koordinavimas; Likučių derinimas su įmonės klientais; Sutarčių sisteminimas; Atsakomybė už atliktų darbų tikslumą ir terminus; Pagalba kolegoms ir kitos vyr.buhalterės pavestos užduotys. Įmonė siūlo: Galimybę realizuoti save kaip kruopščią, atidžią bei sąžiningą asmenybę tvarkant pirminius apskaitos dokumentus; Ugdyti analitinio mąstymo įgūdžius; Pritaikyti turimą polinkį skaičiams ir pagilinti turimas žinias dirbant didelėje kompanijoje, bei prisidedant prie jos plėtros; Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius apskaitos srityje.
    UAB "LW group"
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00