X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • 6

  Apskaitininkė (-as)

  Pirminių apskaitos dokumentų tvarkymas, skolų likučių derinimas su tiekėjais ir pirkėjais. Bankinių operacijų suvedimas į buhalterinę programą, ir kiti buhalterės pavesti darbai. Reikalavimai: Aukštasis ekonominis, finansinis arba buhalterinis išsilavinimas Įmonių ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos vedimą reglamentuojančių teisės aktų žinojimas ir gebėjimas juos efektyviai taikyti kasdieniame darbe Patirtis dirbant su apskaitos programa BŪTENT Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai Puikūs
  520 €, UAB ARV-Auto
  Kaunas
  gegužės 1 d.
  Įsimink
 • 1

  Ieškome buhalterio/ės

  pajamavimas Komandiruočių vedimas Kuro apskaita Likučių suderinimas Avanso apyskaitų tvarkymas Suminė darbo laiko apskaita Kasos tvarkymas Skolų derinimas. Reikalavimai: panašaus darbo patirtis (privalumas - Transporto įmonėje) reikalingos rusų ir bazinės anglų kalbos žinios geras kompiuterinis raštingumas greita orientacija, kruopštumas, atsakingumas, pastabumas Privalumai: darbas „Rivilė-Gama“ programa. Mes jums siūlome darbą stabiliai dirbančioje kompanijoje galimybę tobulėti profe
   UAB Continental Transport
  Kaunas
  prieš 6 d.
  Įsimink
 • Buhalteris (-ė) - apskaitininkas (-ė)

  sisteminimas. Banko operacijų registravimas. Skolų likučių derinimas su klientais. Kiti darbai pagal poreikį. Įmonė siūlo: Mes jums siūlome: Pastovius, ilgalaikius darbo santykius bei visas priklausančias socialines garantijas. Atlyginimas aptariamas susitikimo metų ir yra derybų klausymas. UAB „Asstra-Vilnius“ yra Asstra AG tarptautinės Šveicarijos transporto-logistikos kompanijos filialas Vilniuje.
   UAB "ASSTRA-VILNIUS"
  Vilnius
  gegužės 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • BUHALTERIS (-Ė) / GAUTINŲ DOKUMENTŲ APSKAITA

   Prekių / paslaugų pirkimo dokumentų apskaita  Likučių su tiekėjais derinimas Įmonė siūlo:  Atsakingą ir įdomų darbą stambioje tarptautinėjė įmonių grupėje  Geras darbo sąlygas  Darbo grafiką: darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.  Darbo vietą: Graičiūno g. 36, Vilnius
   UAB "SKUBA"
  Vilnius
  gegužės 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalteris (-ė) apskaitininkas (-ė)

  atlikimas. Darbo užmokesčio skaičiavimai. Skolų likučių derinimas su klientais. Kiti darbai pagal poreikį. Įmonė siūlo: Nuolatinį, sąžiningai mokamą atlyginimą (€800-€1000 ant popieriaus). Visas įmonės teikiamas garantijas ir pastovų darbą. Galimybę dirbti greitai augančioje įmonėje. 5 darbo dienų darbą moderniame įmonės ofise.
  800 €, UAB "Supakuota"
  Vilnius
  prieš 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Praktikantas(ė) buhalterijos ir administravimo skyriuje

  deklaracijomis, sąskaitų išrašymu ir pajamavimu likučių tikrinimu ir pan. Įmonė siūlo: Įgyti naudingų profesinių įgūdžių; Nuolatinį darbą po praktikos atlikimo.
   UAB "Majai"
  Šiauliai
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalteris (-ė)

  apskaita; Kasos dokumentų ruošimas ir priežiūra; Skolų likučių derinimas su teikėjais/pirkėjais; Ataskaitų statistikai pateikimas; ISAF ir VMI duomenų ruošimas ir teikimas. Įmonė siūlo: Dinamišką darbą patikimoje ir nuolat augančioje užsienio kapitalo įmonėje; Galimybes mokytis, tobulėti ir realizuoti save; Visokeriopą startinę pagalbą; Karjeros galimybes.
   AB "Balticsofa"
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalterė (-is)

  programą; • Atskaitingų asmenų apskaita; • Atsargų apskaita; • Skolų likučių derinimas su tiekėjais ir pirkėjais; • Kiti buhalteriniai darbai. Įmonė siūlo: • Dinamišką ir atsakingą darbą užsienio kapitalo kompanijoje; • Šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas; • Konkurencingą, patirtį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą; • Socialines garantijas ir kitus tarptautinėje aplinkoje dirbančios kompanijos privalumus.
   UAB "Krone Scanbalt"
  Vilnius
  prieš 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalteris

  sistemoje; - tiekėjų skolų apskaitos vedimas ir skolų likučių derinimas; - bankinių operacijų atlikimas ir jų apskaita; - kitų su buhalterine apskaita susijusių operacijų ir užduočių atlikimas. Įmonė siūlo: - motyvacinį paketą pagal įmonėje veikiančią skatinimo politiką; - įdomų darbą profesionalioje komandoje; - pažangią grupės socialinę politiką ir aplinką; - tobulėjimo bei karjeros galimybes SBA grupėje.
   SBA koncerno įmonių grupė
  Visaginas
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Apskaitininkas (-ė)

  kolektyvo nario, dirbsiančio su žaliavų apskaita, likučių valdymu ir inventorizacijomis viešojo maitinimo įmonėje (programa Presta, IIko). Įmonė siūlo: Konkurencingą atlyginimą ir geras darbo sąlygas; Profesinio tobulėjimo galimybes; Patogią darbo aplinką; Galimybę augti kartu su įmone.
   UAB "Kauno loftas"
  Kaunas
  gegužės 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • APSKAITININKAS (-Ė)

  tikrinimas; Sąskaitų archyvavimas; Tarpusavio skolų likučių su tiekėjais/pirkėjais derinimas. Įmonė siūlo: Galimybę mokytis iš profesionalų; Realias karjeros galimybes; Visas socialines garantijas.
   UAB "Sanitex"
  Kaunas
  gegužės 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • BUHALTERĖ (-IS)

  departamentus, išlaidų centrus; - Pirkimų apskaita; - Likučių suderinimo aktai; - Dokumentų ruošimas auditui; - Sutarčių registravimas; - Kiti apskaitos darbai . Įmonė siūlo: - Gerą atlyginimą bei visas soc.garantijas - Geras darbo sąlygas - Puikią galimybę įgyti patirties tarptautinėje įmonėje
   UAB "Expertus LT"
  Vilnius
  gegužės 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Buhalteris (-ė)

  apmokėjimui Dokumentų paruošimas archyvavimui Skolų likučių derinimas su paslaugų tiekėjais Įmonė siūlo: Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje Laiku mokamą stabilų atlyginimą, visas socialines garantijas ir nuolaidas IKI prekybos centruose Galimybę siekti karjeros ir draugišką kolektyvą Kontaktinis asmuo: Indra Telefonas: +37065678739
   UAB "Palink"
  Vilnius
  prieš 23 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00