X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Anglų kalbos mokytojas (-a)

  Koks yra „Intellectus“ mokytojas? Pamirškite pasenusią mokymo metodiką. Mokymas gali būti gerokai įdomesnis, nei galima įsivaizduoti, jei taikomi tinkami šiuolaikiniai metodai ir priemonės. Mūsų mokytojai yra gabūs ir charizmatiški, turi gerų analitinių įgūdžių, leidžiančių analizuoti mokinių pažangą, gebėjimus ir priimti atitinkamus sprendimus. Mūsų mokytojams nuoširdžiai rūpi mokinių išmokimas ir geri mokymo rezultatai, todėl jie planuoja mokymo procesą taip, kad pasiektų šiuos tikslus, o mūsų patyrus
  600 € , UAB "Intellectus kalbų centras"
  Vilnius
  gruodžio 21, 2018
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • PRADINIŲ KLASIŲ MOKYTOJAS (-A)

  Kūrybos laisvė, entuziazmas, bendraminčių komanda, galimybės kurti darbo aplinką pagal savo asmenybę ir kasdien patirti, suvokti, būti. Mūsų siūloma vertė: pagarba Jūsų asmenybei ir sprendimams, įkvepianti kūrybai aplinka, puikios galimybės tobulinti savo profesines kompetencijas Lietuvoje ir užsienyje, darbo priemonių gausa, sąžiningas atlygis ir motyvaciniai priedai, maitinimas triskart per dieną. Jei degate noru prisijungti, nedelsdami siųskite savo CV. Jūsų asmens duomenų saugumu tinkamai pasirūpinsime. Įmonė siūlo: Aukštasis universitetinis išsilavinimas; geros anglų kalbos žinios; puikūs komandinio darbo įgūdžiai; noras nuolat mokytis ir tobulėti; kūrybiškumas ir profesionalūs bendravimo įgūdžiai. Jei Jūsų negąsdina, kai vaikai kreipiasi į Jus vardu, jei žiūrite vaikui ne į pakaušį, o į akis, jei suvokiate savo darbo svarbą ir lemiamą įtaką visų mūsų ateičiai, tuomet belieka pasikalbėti apie vertybes, artimas Jums ir mums.
  800 € , VšĮ "Saulės Gojus"
  Vilnius
  sausio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Anglų kalbos mokytojas darbui su vaikais (part-time)

  Anglų kalbos mokykla "Pingu`s English" ieško dar vieno entuziastingo anglų kalbos mokytojo prisijungti prie šaunios "Pingu`s English" mokytojų komandos Kaune. Darbas su 4 - 10 metų vaikais (part-time). Dirbame pagal "Pingu`s English" metodiką ir sistemą. Įvadinis apmokymas. Darbo grafiką aptariame bei deriname pagal jūsų galimybes. Darbas vakarinis ir šeštadieniais iki pietų. Galite būti aukštesnių kursų studentas, pas mus įgysite neįkainuojamųjų praktinių įgūdžių. PATEIKTI PARAIŠKĄ pozicijai užimti (kopijuokite šią nuorodą į naršyklės langą) goo.gl/Nwt9DP Įmonė siūlo: Socialines garantijas, įdarbinimas pagal darbo sutartį. Jaunas draugiškas kolektyvas, pradinis apmokymas. Atlyginimas priklauso nuo valandų skaičiaus (krūvio). Mokama 10 Eur/ak.val į rankas. Pingu`s English mokykla Kaune - V. Putvinskio g. 34.
    UAB "Prima educatio"
  Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Anglų kalbos mokytojas (-a) - mokyklos koordinatorius (-ė) Kaune

  - Reprezentuoti mokyklą, būti mokyklos veidu ir generatoriumi, todėl šiltas bendravimas su kolektyvu ir klientais yra esminis darbo pobūdis ir reikalavimas. - Darbo grafikas nuo 13.00 – 20.00 darbo dienomis. -Vasaros metu darbo grafikas nuo 8.00 iki 17.30 d.d., savaitgaliais nedirbama. - Išmokti apie įmonės specifiką, metodiką ir mokėti greitai atsakyti į visus klausimus. - Greitai dirbti kompiuteriu, greitai orientuotis, greitai atsakyti į užklausas. - Registruoti klientus į kursus, bendrauti su klientais telefonu. - Organizuoti mokyklos sklandžią veiklą, koordinuoti mokėjimus, mokytojų veiklą. - Sudaryti pamokų grafikus, planuoti renginius. - Bendrauti su tėveliais po pamokų, duoti grįžtamąjį ryšį. - Prižiūrėti mokytojų darbą, generuoti idėjas, pasiūlymus kaip gyvinti pamokas, bendravimą su vaikais, ieškoti žaidimus/kūrybines veiklas pamokoms. - Organizuoti trumpalaikius projektus ( sezonines stovyklas), dalyvauti juose asmeniškai; - Pačiam būti mokytoju ir vesti pamokas. - Vykdyti sklaidą socialiniuose tinkluose, prisidėti tiesiogiai prie naujų mokinių pritraukimo; - Išmanyti ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikų psichologiją, būti vaiko draugu ir geruoju tarpininku; - Kartą per mėnesį dalyvauti apmokymuose kitame filiale Kaune arba Vilniuje. - Galimas dalinis užimtumas(įdarbinimas), part-time. Kokiais atvejais NESIŲSTI CV ir motyvacinio laiško: 1. Kai jūs nepasitikite savo anglų kalbos žiniomis; 2. Jūs nesate tikri, kad galite dirbti nurodytu grafiku; 3. Jūs esate konfliktinis ir nelankstus žmogus, retai šypsotės; 4. Jums nepatinka, kai jums nurodo, pataria, daro pastabas kaip teisingai dirbti arba elgtis vienoje ar kitoje situacijoje; 5. Ilgą laiką dirbate laisvai samdomu darbuotoju ir praradote bendravimo įgūdžius. Įmonė siūlo: Džiaugsimės galėdami pasidalinti savo patirtimi, suteiksime visą reikalingą pagalbą ir palaikymą, mokymus. Tikimės, kad galėsite pradėti darbus nuo vasario m. Pasiūlysime motyvuojantį atlygį, kuris augs kartu su padalinio veiklos rezultatais. Laukiame entuziastingų, kūrybingų kandidatų dirbti anglų kalbos mokyklėlėje! Neterminuota darbo sutartis; Pilnas etatas; Darbo apmokymai; Daug pozityvių emocijų bendraujant su vaikučiais! Visas socialines garantijas; Pastovų darbo užmokestį su perspektyva didėti; Prašome siųsti MOTYVACINĮ LAIŠKĄ ir CV.
  800 € , UAB "Prima educatio"
  Kaunas
  prieš 6 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Auklėtojos (-o) asistentė (-as)

  Viso to, ką daro mokytojas, asistentas mokosi ir mokytojui padeda. Be šitų reikalavimų asistentui nekeliame jokių kitų. Asistentai – vaikų draugai ir mentoriai: dirba toje klasėje, kur tuo metu reikia papildomų rankų, gali dirbti su vienu vaiku arba vaikų grupe. Asistentai užtikrina, kad vaikų šalikai būtų užrišti tvarkingai, rankos prieš ir po maisto – plaunamos, o naujas stalo žaidimas – išbandytas. Jeigu tu: - ieškai savęs, - nori pasimatuoti pedagogo profesiją, - užauginai savo vaikus ir pasiilg
    UAB "Vaikystės sodas"
  Vilnius
  sausio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00