X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • 3

  Ieškome Elektromontuotojų

  UAB "Elektros automatika" atlieka aukštos kokybės pramonės objektų elektros ir automatikos montavimo, projektavimo ir derinimo darbus, teikia tvirtas garantijas ir ilgalaikę elektros ūkio priežiūrą. Įmonė įsikūrusi Kaune, tačiau darbus atlieka visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Ieškome darbuotojų - ELEKTROMONTUOTOJAS Darbo aprašymas: Darbas įrengiant lauko elektros tinklus Vidaus elektros tinklo montavimas pramonės įrenginiuose Elektros kabelių montavimas Kabelių tranšėjų kasimas Apšvietimo linijų montavimas Reikalavimai: Patirtis statybų, lauko elektros montavimo darbų srityje B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, CE kategorija - privalumas. Darbų saugos instrukcijų žinojimas Mes siūlome: Atlyginimas nuo 850 eur "į rankas" ir daugiau Socialines garantijas Darbą skaidrioje, perspektyvioje įmonėje Visas darbui reikalingas priemones Kvalifikacijos kėlimo mokymus Konkurencingą atlyginimą ir priedus už konkrečius rodiklius Draugišką kolektyvą Įmonės transportą vykstant į objektus Informacija suteikiama telefonu +370 663 60949.
  850 € , UAB "Elektros automatika"
  Kaunas, ...
  spalio 17 d.
  Įsiminti
 • Ieškomi Elektrikai- montuotojai

  Besiplečianti įmonė, užsiimanti automatikos, projektavimo ir elektros instaliacijos lauko bei vidaus montavimo darbais, ieško elektrikų- montuotojų. Reikalavimai darbuotojui: Elektrotechninis išsilavinimas Gebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje Kruopštumas, atsakingumas ir pareigingumas. Privalumai: Darbo patirtis elektriko- montuotojo darbų srityje Vairuotojo pažymėjimas Mokėjimas skaityti bei suprasti brėžinius. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas Laiku mokamą darbo užmokestį Visas darbui būtinas priemones 1000 Eur darbo užmokestį su galimybe užsidirbti daugiau.
  1000 € , UAB "STA servisas"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Įsiminti
 • Inžinierius (-ė) Naujų klientų projektų valdymo komandoje Utenoje

  • tvarkyti techninę dokumentaciją susijusią su dujų ir elektros tinklų naujos statybos ir rekonstravimo projektais; • rengti investicinių projektavimo bei rangos darbų užduotis projektuotojams ir rangovams, derinti projektus ir kontroliuoti jų įgyvendinimą bei teikti ataskaitas; • vykdyti priskirtų tinklų naujos statybos projektų dokumentacijos tvarkymą, projektų vadovo pavestas užduotis. Įmonė siūlo: • atsakingą ir įdomų darbą didelėje ir pažangioje ,,Lietuvos energijos" įmonių grupėje; • aukščiausius kolegų darbo standartus, profesionalumą, orientaciją į rezultatą; • platų ir įdomų atsakomybių lauką!
    Lietuvos Energijos įmonių grupė
  Utenos r.
  lapkričio 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • AUTOMATIKAS

  -Įrangos parametrizavimas, matavimai, inžinerinių sprendimų priėmimas; -Automatikos įrenginių konfigūravimo, derinimo ir testavimo darbai; -Techninės dokumentacijos rengimas; -Įrenginių paleidimas, veikimo tikrinimas bei gedimų šalinimas; - Metrologinė priežiūra; -Ataskaitų rengimas; -Darbų planavimas ir organizavimas. Įmonė siūlo: -Darbą stabilioje, didelėje įmonėje; -Kvalifikaciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį ir naudų paketą (draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, sporto klubo dalinis kompensavimas, dalinis maitinimo kompensavimas ir kt.); -Profesionalią vadovų ir kolegų komandą.
    AB "Grigeo"
  Klaipėda
  lapkričio 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Projektų vadovas

  Automatizacijos/elektrotechnikos projektų ruošimas ir vykdymas. Bendrovės projektų vadovo veiklos tikslas - planuoti, vykdyti ir prižiūrėti įvairius įmonės vykdomus projektus, rengti ir pildyti reikiamus dokumentus, susijusius su vykdomais projektais kaip tai numato LR teisės aktai ir normatyviniai reglamentai ir t.t. Įmonė siūlo: - Geras darbo sąlygas; - Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; - Visas darbui būtinas priemones (automobilis, telefonas, kompiuteris ir t.t.); - Kvalifikacijos tobulinimo kursus bei kitus mokymus; - Draudimą ir kita. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus į pokalbį kandidatus.
  800 € , UAB "SIMATIKA"
  Šiauliai
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Robotikos, elektronikos ir programavimo mokytojas

  Mechatronikos (programavimo, elektronikos, mechanikos) pradmenų mokymas mokiniams žaismingais bei rimtais įrankiais (nuo LEGO Mindstorms, Scratch iki elektronikos plokščių projektavimo ir surinkimo bei AVR programavimo). Mokomosios medžiagos ruošimas. Įmonė siūlo: Mes jums siūlome Neformalią, jauną aplinką, lankstų grafiką, daug projektų ir kūrybos
  400 € , VšĮ "Robotikos mokykla"
  Kaunas
  lapkričio 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ELEKTRIKAS (-Ė)

  Šaldymo, technologinių įrenginių (elektros dalies) montavimo darbai. Įmonė siūlo: Visas darbui reikalingas priemones; Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo, karjeros galimybę.
    UAB "BALTIC MASTER"
  Vilnius
  lapkričio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Robotikos, elektronikos ir programavimo mokytojas

  Mechatronikos (programavimo, elektronikos, mechanikos) pradmenų mokymas mokiniams žaismingais bei rimtais įrankiais (nuo LEGO Mindstorms, Scratch iki elektronikos plokščių projektavimo ir surinkimo bei AVR programavimo). Mokomosios medžiagos ruošimas. Įmonė siūlo: Neformalią, jauną aplinką, lankstų grafiką, daug projektų ir kūrybos
  400 € , VšĮ "Robotikos mokykla"
  Klaipėda
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ELEKTRIKAS (-Ė)

  Šaldymo, technologinių įrenginių (elektros dalies) remontas, aptarnavimas. Įmonė siūlo: Laiku mokamą atlyginimą bei priedus; Visas darbui reikalingas priemones; Mokymus ir kvalifikacijos kėlimo, karjeros galimybę.
    UAB "BALTIC MASTER"
  Šiauliai
  spalio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ELEKTROS LINIJŲ VYRESNYSIS INŽINERIUS (-Ė)

  perdavimo tinklo aukštos įtampos (400-330-110 kV) kabelių ir oro linijų eksploatavimo organizavimas, dokumentų ir reikalavimų formavimas; • perdavimo tinklo linijų daugiamečių ir kitų metų eksploatavimo planų rengimo organizavimas, eksploatavimo ir kapitalinio remonto biudžeto formavimas ir pagrindimas bei vykdymo kontrolė ir valdymas; • infrastruktūros priežiūros centro regionų linijų eksploatavimo kokybės kontrolė, valdymas priemonių tobulinimui siūlymas ir įgyvendinimas; • viešųjų pirkimų būdu perkamų linijų remonto ir eksploatavimo darbų, medžiagų, paslaugų aprašymų, techninių specifikacijų ir sutarčių rengimas, pateiktų pasiūlymų vertinimas; • dalyvavimas elektros perdavimo linijų elementų bandymuose gamyklose, identifikuojant jų atitikimą vidinių ir tarptautinių standartų reikalavimams; • geriausių tarptautinių praktikos pavyzdžių taikymas ir diegimas elektros perdavimo kabelių ir oro linijų eksploatavimo srityje; • kabelių ir oro linijų gedimų, sutrikimų, testavimo rezultatų analizė, priemonių prevencijai siūlymas ir įgyvendinimas; • perdavimo tinklo linijų turto valdymas naudojant Turto valdymo informacinę sistemą (TVIS) ir GIS. Įmonė siūlo: atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje; • karjeros galimybes energetikos srityje ir savirealizacijos galimybę; • puikias darbo sąlygas. Vadovaujantis LITGRID AB galiojančia asmens duomenų apsaugos politika, kandidatų asmens duomenys ir pateikti dokumentai tvarkomi ne ilgiau nei 1-erius metus nuo jų pateikimo datos. Bendrovė laikosi griežtų konfidencialumo įsipareigojimų bei asmens duomenų apsaugos reikalavimų.
    AB "LITGRID"
  Vilnius
  lapkričio 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ELEKTROS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

  Organizuoti ir vykdyti įvairios paskirties elektrotechnikos darbų organizavimą pagal patvirtintą projektinę-sąmatinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus statybos objektuose. Darbų vadovas atsakingas: • už savalaikį, kokybišką ir tikslų pavestų funkcijų (užduočių) vykdymą; • už darbo drausmės, pareigų instrukcijų, vidaus darbo tvarkos, elektros montavimo taisyklių bei kitų darbo įstatymų laikymąsi; • už komercinių ir technologinių paslapčių išsaugojimą; • už objekto elektros montavimo darbų organizavimą ir brigadų darbo koordinavimą; • už elektros darbų kokybę ir technologinių režimų laikymąsi; • už objekto materialinių vertybių apsaugą; • už objekto darbuotojų ir mechanizmų darbo laiko apskaitą; • už objekto bylos dokumentų įrašus ir bylos išsaugojimą. Įmonė siūlo: Galimybė tobulinti savo žinias bei tobulėti profesinėje srityje; Platus ir įdomus atsakomybių laukas, galimybės kurti ir inicijuoti pokyčius; Rezultatais paremta motyvacinė sistema; Savirealizacijos ir karjeros galimybės.
  1000 € , UAB "Fiat Lux"
  Kaunas
  lapkričio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Inžinierius - darbų vadovo asistentas (Elektrotechnika)

  Pagalba darbų vadovui organizuojant darbus ir vadovaujant elektromontuotojų brigadai (-oms) atliekančiai darbus 0,4-10 kV tinkle, naujų elektros įrenginių montavimas bei rekonstrukciniai darbai 0,4-10 kV tinkle, gedimų šalinimas elektros įrenginiuose, veikiančių elektros įrenginių apžiūros Vilniaus regione. Įmonė siūlo: Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje; Patrauklias darbo sąlygas ir konkurencingą atlyginimą. Atsakingus bei įdomius projektus; Ilgalaikę perspektyvą.
    A. Žilinskio ir ko UAB
  Vilnius
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Inžinierius-projektuotojas (-a) / elektrikas-automatikas (-ė)

  - Automatizuoto valdymo sistemų projektavimas vandens paruošimo technologinei įrangai. - Principinių schemų, valdymo spintų brėžinių (valdikliai Siemens S7-300, S7-400, S7-1200, S7-1500, įėjimo/išėjimo moduliai, maitinimo blokai ir pan.) ir specifikacijų ruošimas. - Techninės dokumentacijos rengimas. - Techninių sprendimų priėmimas. - Automatikos dalies pasiūlymų ruošimas. - Darbas grupėse. Įmonė siūlo: - Visas socialines garantijas; - Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve.
    UAB "Jurby Water Tech"
  Kaunas
  lapkričio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00