X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Statybininkai
Visi miestai
 • Apdailininkai-tinkuotojai/dažytojai Kvėdarnoje

  UAB "Išskirtinio būsto statyba" (atestato nr.8284) ieško apdailininkų/tinkuotojų/dažytojų tinkavimo-dažymo darbams Kvėdarnoje (2-3 žmonės).Mes orentuotini į žmonės kurie tikrai moka ir nori dirbti bei užsidirbti,o ne atvykti į darbą vien tam,kad "prastumtu" laiką Darbuotojus iš GARGŽDŲ ir KLAIPĖDOS VEŽAME įmonės tranportu. Darbo vieta: Kvėdarna(Šilalės raj.) Darbas legalus bei pastovus (ir žiemą). Taip pat bendradarbiaujame su savarankiškai dirbančiais darbuotojais (individuali veikla) ir/ar MB (mažosiomis bendrijomis) Info apie save (CV) siųsti el.paštu: info@ibstatyba.lt Skambinti tel.+37069808205 iki 17.00 val. Ofisas Taikos pr. 24 Klaipėda (buvęs projektavimo institutas I aukštas prie Vėtrungės) Plačiau apie mus www.ibstatyba.lt Darbų pradžia: dabar
    UAB "Išskirtinio būsto statyba"
  Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Įsiminti
 • Projektų vadovas (-ė) (nestandartinės konstrukcijos)

  Klientų poreikių analizė (nestandartinės medinės pastatų ir kitų objektų konstrukcijos); Technininio sprendimo parengimas, derinimas su projekto komanda; Pasiūlymo teikimas, derinimas su klientu; Projekto komandos darbo organizavimas ir kontrolė; Projektavimo ir statybos darbų vykdymo terminų ir kokybės kontrolė; Logistikos organizavimas. Įmonė siūlo: Konkurencingą darbo užmokestį; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes. Darbo vieta - Kazlų Rūdoje.
    UAB "Personalo valdymo inovacijos"
  Kazlų Rūda, ...
  gruodžio 27, 2018
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Statybos vadovas

  • Statybos darbų organizavimas, priežiūra, kontrolė; • Rangovų valdymas, koordinavimas, priežiūra ir kontrolė; • Kalendorinių statybos vykdymo grafikų sudarymas ir kontrolė; • Statybos aikštelės kontrolė; • Vykdomų statybos darbų techninė priežiūra; • Projektinės dokumentacijos patikra ir racionalių sprendimų suradimas; • Medžiagų parinkimas projektavimo stadijoje, naujų technologijų ir sprendimų išmanymas ir jų pritaikymas; • Baigtų objektų pridavimas atitinkamoms institucijoms. Įmonė siūlo: • Atsakomybes bei tobulėjimo galimybes sparčiai augančioje NT vystymo kompanijoje; • Komandišką bei dinamišką aplinką; • Įvariapusišką darbą; • Konkurencingą atlygį bei papildomus motyvacinius priedus;
  1500 € , UAB „OMBERG“
  Vilnius
  sausio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Statybos darbų vadovas

  1. Statybos objekto priežiūra; 2. Darbų organizavimas, subrangovų paieška, subrangovų darbų tikrinimas ir užduočių delegavimas, 3. Projektų peržiūra, paruošimas sąmatų skaičiavimui; 4. Sąmatų derinimas ir tikrinimas, aktų ruošimas, grafikų sudarymas, vadovavimas komandai, statybos žurnalų pildymas. Įmonė siūlo: 1. Visos soc. garantijos; 2. Visos reikalingos darbo priemonės; 3. Kuras ir telefonas; 4. Premijos;
  1000 € , UAB "Voverės namai"
  Vilnius
  sausio 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • STATYBŲ PROJEKTŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

  -Atitikimo projektui priežiūra ir rangovo atliekamų darbų kontrolė; -Ryšių su rangovu palaikymas, proceso koordinavimas; -Papildomų projekto pakeitimų organizavimas ir forminimo koordinavimas; -Introstruktūros, sutarčių ir įgyvendinimo koordinavimas (ESO, Vilniaus Vandenys, Teo ir kt.); -Teikiamų apdailos medžiagų parinkimas konkurso būdu, jų tiekimo organizavimas; -Komunikavimas su kitais komandos nariais, klientais, klientų architektais, rangovu; -Brėžinių peržiūra ir apdorojimas autoCad programa (reikalingas specialisto lygis); -Garantinių darbų organizavimas, tinkamas ir savalaikis defektų šalinimas; -Remonto darbų organizavimas, proceso koordinavimas; -Naujai pastatytų objektų įvedimas į eksploataciją.
    UAB "Simplika"
  Vilnius
  sausio 15 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Statybos projektų vadovas. Lauko inž. tinklai

  Projektinės ir techninės dokumentacijos ruošimo koordinavimas. Kalendorinių statybos darbų valdymo grafikų sudarymas. Įmonės vykdomų statybos projektų valdymas ir kontrolė. Projektų biudžeto planavimas, efektyvus išteklių paskirstymas, vykdymo užtikrinimas, sprendimų paieška. Glaudžių ryšių su pagrindiniais verslo partneriais inicijavimas ir palaikymas, derybos. Užduočių statybos vadovams, projekto inžinieriams formulavimas, darbo kontrolė. Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Kvalifikacijos tobulinimo kursai. Kompiuteris, darbo telefonas. Automobilis, kuro kortelė.
    UAB "INFES"
  Vilnius, ...
  sausio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Pagalbiniai statybos darbuotojai

  Žemės, kėlimo, krovimo, demontavimo darbai. Darbo vieta: Visaginas. Tel.: 863878959 Nikolay (paskambinti atsakingam asmeniui). Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Džiaugsimės, jei esate visa brigada, į darbą planuojame priimti 10 darbuotojų. Visos socialinės garantijos.
    UAB "INFES"
  Visaginas, ...
  sausio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Statybos vadovas. Nekilnojamo kultūros paveldo spec. atestatas.

  Vadovavimas statybos darbams objekte. Subrangovų darbo organizavimas ir kontrolė, pavaldžių darbuotojų darbo grafiko koordinavimas. Statybos objektų kainos skaičiavimas, išlaidų prognozavimas, sąmatų sudarymas. Darbų įgyvendinimo grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė, efektyvaus medžiagų ir mechanizmų tiekimo bei panaudojimo užtikrinimas. Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje priežiūra ir kt. DARBO VIETA: VILNIUJE. Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Kvalifikacijos tobulinimo kursai. Darbo telefonas, kompiuteris. Kuro kortelė.
    UAB "INFES"
  Vilnius, ...
  sausio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Betonuotojai-glaistytojai

  Siūlome darbą betonuotojams-glaistytojams. Darbas Vilniaus mieste. Atlyginimas mokamas už faktiškai atliktą darbų kiekį. Visas atlyginimas oficialus (Sodra, pajamų mokestis ir t.t.), pervedamas į banko kortelę kiekvieną mėnesį du kartus. Papildomai mokami atostoginiai. Jei Jums aktualu gauti atlyginimą laiku, bei turėti visas socialines garantijas, kreipkitės mus. Įmonė siūlo: - Atlyginimą už faktiškai atliktą darbų kiekį; - Visas darbui reikalingas priemones; - Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą. Tel. pasiteirauti: 8-682-63426
    AB "Panevėžio statybos trestas"
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Plataus profilio statybininkai. SKUBIAI!

  Įvairaus pobūdžio paprastojo remonto statybos darbai. Kiti statybos darbų vadovo pavesti darbai. Darbo vieta: Kupiškis. Tel.: Andrius 861126884 (paskambinti atsakingam asmeniui). Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Visos socialinės garantijos.
    UAB "INFES"
  Panevėžys, ...
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Konstruktorius - projekto dalies vadovas (ė)

  Visuomeninių, gamybinės ir gyvenamosios paskirties pastatų konstrukcinės dalies rengimas; Konkursavimas ir bendravimas su statybos produktų gamintojais ir platintojais; Statybą leidžiančio dokumento gavimas ir derinimas su valstybinėmis bei privačiomis institucijomis; Darbų kokybės ir biudžeto stebėsena, planavimas, koordinavimas. Įmonė siūlo: Konkurencingą darbo užmokestį; Profesinius mokymus asmeniniam tobulėjimui.
    UAB "Personalo valdymo inovacijos"
  Vilnius
  gruodžio 27, 2018
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • PADALINIO VADOVAS (-Ė)

  • Efektyvus padalinio veiklos valdymas, organizavimas bei rezultatų siekimas; • Padalinio biudžeto planavimas ir įgyvendinimo priežiūra; • Rezultatyvus nuomos projektų koordinavimas; • Išteklių kontrolė; • Produktų ir įrangos poreikio planavimas, įrangos priežiūros užtikrinimas; • Sandėlio veiklos koordinavimas; • Vadovavimas komandai, jos motyvavimas; • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais, klientų konsultavimas kompleksiniais techniniais klausimais; • Procesų tobulinimas. Įmonė siūlo: • Atsakingą ir įdomų darbą didžiausioje įrangos nuomos kompanijoje Baltijos šalyse; • Laisvę priimti sprendimus kompetencijos ribose; • Geras darbo sąlygas, profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes; • Papildomą sveikatos draudimą. Darbo vieta Kaune Prašome atsiųsti CV adresu Daugiau informacijos apie darbo pasiūlymą telefonu +370 61000285
    Ramirent Baltic AS Vilniaus filialas
  Kaunas
  gruodžio 28, 2018
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Projekto vadovas (-ė) (statyba)

  Naujos NT statybos projekto planavimas, plano įgyvendinimas ir projekto užbaigimo užtikrinimas; Projektavimo organizavimas ir valdymas, bendravimas su architektais, projektuotojais, rangovais, derinančiomis institucijomis; Projekto biudžeto planavimas ir jo vykdymo kontrolė; Įgyvendinimo grafikų rengimas ir jų įgyvendinimo kontrolė; Visų dokumentų, reikalingų projektui įgyvendinti rengimas, organizavimas; Konkursų organizavimas, derybų vedimas, rangovų atrankos kontrolė. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje; Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus; Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes; Visas darbui reikalingas priemones.
  2500 € , UAB "Personalo valdymo inovacijos"
  Elektrėnai, ...
  gruodžio 29, 2018
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Kelių projektuotojas (-a)

  Darbo vieta gali būti tiek Kaune, tiek Vievyje. Kelių, gatvių projektavimas; projektų dokumentų rengimas, derinimas; parengtos projekto dalies projekto vykdymo priežiūra.
    AB "Kauno tiltai"
  Kaunas, ...
  sausio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Sąmatininkas (-ė) Aliuminio konstrukcijų

  Aliumininių langų ir durų sąmatiniai skaičiavimai; Produkto ir darbų atlikimo techninių sąlygų analizė; Klientų techninis konsultavimas; Sutarčių dokumentų parengimas; Išpildomosios dokumentacijos sudarymas. Darbo vieta: Kauno rajonas, Neveronys, Kertupio g-vė 59. Įmonė siūlo: Konkurentabilų atlyginimą pagal darbo rezultatus; Nuolatinį darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve; Visas socialines garantijas; Kūrybingą darbo atmosferą; Geras darbo sąlygas; Reikalingas darbo priemones.
    UAB "AVEPLAST"
  Kaunas
  sausio 10 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Statybos brigadininkas. Lauko inž. tinklai. Skubiai!!!

  Paskirstyti užduotis statybininkų brigadai. Prižiūrėti tvarką darbo vietoje. Darbo vieta: Visaginas. Tel. pasiteiravimui Nikolay 86 3878959. Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Visos socialinės garantijos. Darbo telefonas, kompiuteris. Kuro kortelė.
    UAB "INFES"
  Visaginas, ...
  sausio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Inžinierius - konstruktorius (statyba)

  • Statinių metalo konstrukcinių brėžinių rengimas; • Konstrukcinių sprendimų priėmimas; • Projektų specifikacijų sudarymas ir kt. Įmonė siūlo: Atsakingą, savarankišką darbą, darbo priemones, profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes, karjeros perspektyvas.
    Noriu personalo sprendimų grupė
  Kaunas
  sausio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Atestuotas statybos vadovas

  Vadovavimas statybos darbams objekte. Subrangovų darbo organizavimas ir kontrolė, pavaldžių darbuotojų darbo grafiko koordinavimas. Statybos objektų kainos skaičiavimas, išlaidų prognozavimas, sąmatų sudarymas. Darbų įgyvendinimo grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė, efektyvaus medžiagų ir mechanizmų tiekimo bei panaudojimo užtikrinimas. Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje priežiūra ir kt. DARBO VIETA: VILNIUJE. Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Visos socialinės garantijos. Darbo telefonas, kompiuteris. Kuro kortelė.
    UAB "INFES"
  Vilnius, ...
  sausio 10 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • PROJEKTŲ/STATYBOS VADOVAI

  - vadovavimas statybos darbams objekte; - atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė; - darbų saugos reikalavimų laikymasis; - dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas; - objektui numatytų resursų kontrolė; - savalaikio medžiagų tiekimo užtikrinimas. Įmonė siūlo: darbą stabilioje įmonėje, atlyginimą atitinkantį turimą patirtį ir darbo rezultatus, profesinį tobulėjimą. Tel. pasiteirauti 8-5 215 72 08
    AB "Panevėžio statybos trestas"
  Vilnius
  sausio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Betonuotojai. SKUBIAI!

  Betonavimo darbai. Kiti betonavimo padalinio vadovo paskirti darbai. Tel.: Zigmas 86 58 82433 (paskambinti atsakingam asmeniui) Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Galimybė užsidirbti nuo 1200-1500 eurų "į rankas". Visos socialinės garantijos.
    UAB "INFES"
  Vilnius, ...
  sausio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Inžinerinių projektų vadovas (-ė)

  • Naujų plovyklų projektuotojų atranka ir projektavimo procesų valdymas; • Statybų proceso planavimas, organizavimas ir valdymas; • Inžinerinių sprendinių analizė, vertinimas ir tobulinimas; • Biudžetų sudarymas ir vykdymo kontrolė; • Inovatyvių bei nekasdienių sprendimų paieška ir diegimas; • Ekonomiškai naudingiausių sprendimų paieška ir įgyvendinimas; • Bendravimas su valstybinėmis institucijomis; • Bendradarbiavimas su trečiosiomis šalimis, tiekėjais. Įmonė siūlo: • Perspektyvų ir atsakingą darbą didelėje, augančioje kompanijoje; • Geras darbo sąlygas; • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų pasiektus rezultatus; • Galimybę tobulėti ir būti įvertintam.
    UAB "Švaros broliai"
  Vilnius
  sausio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Pastatų ŠVOK ir VN sistemų montavimo projektų vadovas(-ė)

  Ieškome projektų vadovo (-ės), iš Vilniaus, Kauno arba jo apylinikių, galinčio organizuoti bei koordinuoti darbus statybos inžinerinių sistemų montavimo srityje. • ŠVOK+VN sistemų montavimo statybos objektuose planavimas, organizavimas ir kontrolė; • Vidaus mechaninių (ŠVOK ir VN) darbų technologijos išmanymas; • Medžiagų tiekimo planavimas, organizavimas bei užtikrinimas; • Darbų vykdymo technologijos laikymasis; • Bendravimas su užsakovų, subrangovų, techninės priežiūros ir kitų šalių atstovais; • Problemų operatyvus ir efektyvus sprendimas; • Darbų ir priešgaisrinės saugos objektuose užtikrinimas; • Techninės bei kitos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas ir derinimas. Įmonė siūlo: • Konkurencingą atlygį ir puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą; • Visas darbui reikalingas priemones; • Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius; • Karjeros perspektyvas sparčiai augančioje kompanijoje.
  800 € , UAB "Mensis"
  Vilnius, ...
  sausio 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • STATYBOS DARBŲ VADOVAS (pramoninių grindų betonavimas)

  AB "Panevėžio statybos trestas" filialas "Pastatų apdaila" siūlo darbą statybos darbų vadovui prie pramoninių grindų betonavimo. Darbo pobūdis: 1. Pramoninių betono ir cementinių grindų betonavimo darbų organizavimas; 2. Darbuotojų ir subrangovų darbų objektuose planavimas, organizavimas ir kontrolė; 3. Savalaikiai medžiagų užsakymai; 4. Atliktų darbų pridavimas, dokumentacijos ruošimas ir pildymas. Įmonė siūlo: 1. Visą oficialų atlyginimą, priklausantį nuo pasiektų darbo rezultatų; 2. Darbui reikalingas priemones, mokymus; 3. Draugišką ir puikiai savo darbą išmanantį kolektyvą.
  1500 € , AB "Panevėžio statybos trestas"
  Vilnius
  sausio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vairuotojas C kategorija

  Vairuoti sunkiasvorį transportą su pakėlimo mechanizmu. Darbo vieta: Visaginas. Tel. pasiteiravimui Nikolay 86 3878959. Įmonė siūlo: Geros darbo sąlygos, konkurencingas ir laiku mokamas atlyginimas bei priedai prie darbo užmokesčio, pagarba kiekvienam darbuotojui. Visos socialinės garantijos.
    UAB "INFES"
  Visaginas, ...
  sausio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00