X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

NEPRALEISKITE NAUJŲ SKELBIMŲ

renginiu aptarnavimas, Kita

 • Konferencijų centro patarnautojas (-a) 0,5 etatu

  Konferencijų salių paruošimas renginiams: * salių paruošimas renginiams: stalų sunešimas, kėdžių sunešimas; * salių tvarkos priežiūra renginių metu ir po jų; * svečių aptarnavimas konferencijų centre; * kavos pertraukų paruošimas ir aptarnavimas; * banketų, seminarų ar konferencijų aptarnavimas; * stalų, kėdžių išdėstymas pagal standartus; * įrangos: multimedijos, projektorių, mikrofonų, kompiuterių pajungimas ir priežiūra konferencijų ar seminarų metu; * darbas rūbinėje pagal poreikį. Įmonė siūlo: Darbą stabilioje ir modernioje įmonėje. Maitinimą. Saugų grįžimą namo baigus pamainą po 22 val. Pažintį su viešbučių bei konferencijų centro darbu. Darbo vietą pilnu etatu. Kvalifikacijos kėlimo bei tobulėjimo galimybes.
    UAB "Hotel Neris"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Konferencijų ir renginių centro padavėja (-as), pilnu etatu, pamainomis

  Konferencijų salių paruošimas renginiams: * salių paruošimas renginiams; * salių tvarkos priežiūra renginių metu ir po jų; * svečių aptarnavimas konferencijų centre; * kavos pertraukų paruošimas ir aptarnavimas; * banketų, seminarų ar konferencijų aptarnavimas; * stalų, kėdžių išdėstymas pagal standartus; * įrangos: multimedijos, projektorių, mikrofonų, kompiuterių pajungimas ir priežiūra konferencijų ar seminarų metu; * darbas rūbinėje pagal poreikį. Įmonė siūlo: Darbą stabilioje ir modernioje įmonėje. Maitinimą. Saugų grįžimą namo baigus pamainą po 22 val. Pažintį su viešbučių bei konferencijų centro darbu. Darbo vietą pilnu etatu. Kvalifikacijos kėlimo bei tobulėjimo galimybes.
    UAB "Hotel Neris"
  Kaunas
  gruodžio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Praktika privačių klientų aptarnavimo srityje

  Šios praktikos metu: - Prisijungsi prie profesionalios komandos ir dirbsi sėkmingoje, darbuotojus išklausančioje ir vertinančioje tarptautinėje kompanijoje; - Padėsi kolegoms aiškintis klientų poreikius ir kartu ieškosite tinkamo finansinio sprendimo; - Susipažinsi su banko sistemomis ir produktais; - Ugdysi savo verslumo įgūdžius – ieškodamas (-a) tinkamiausio sprendimo klientui, įgysi įvairiausių žinių tiek apie bankinius produktus, tiek apie rinką bei įgausi vertingos verslo klientų aptarnavimo patirties; - Dalyvausi įvairiuose praktikos renginiuose ir rengsi bei pristatysi praktikos projektus. Praktikos užduotys: - Privačių klientų aptarnavimas: pasitikimas, informacijos suteikimas, edukacija; - Pagalba klientų aptarnavimo padalinio administratorei; Tu esi tas/ta, kurio (-os) ieškome, jeigu: - Gebi bei mėgsti bendrauti ir bendradarbiauti; - Gebi dirbti savarankiškai ir grupėje; - Esi kruopštus (-i), atsakingas (-a) ir orientuotas (-a) ne tik į rezultatą, bet ir į santykių kūrimą bei jų palaikymą; - Esi verslus (-i) ir iniciatyvus (-i) – ieškai galimybių kiekvienoje situacijoje; - Esi paprastas (-a), atviras (-a) ir rūpestingas (-a); - Domiesi finansų sektoriumi ir nori susipažinti su banko produktais bei paslaugomis ir klientų aptarnavimu. Kiek laiko reikės skirti? 2 mėnesius arba pagal mokymosi įstaigos nustatytą terminą Kada prasidės praktikos programa? 2019 m. vasario 04 d. Yra galimybė pradėti praktiką ankščiau arba vėliau Ar reikia trišalės sutarties? Trišalė sutartis nebūtina
    Swedbank
  Telšių r.
  prieš 53 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Barmenas (-ė)

  Svečių aptarnavimas bare, restorane. Patiekalų ir gėrimų užsakymų priėmimas. Gerai išmanyti meniu pateikiamus patiekalus ir gėrimus. Įmonė siūlo: Tik atrinkti kandidatai bus informuoti.
    Kempinski Hotel Cathedral Square
  Vilnius
  gruodžio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Pusryčių padavėjas (-a)

  Darbas viešbučio restorane rytinėmis pamainomis (nuo 6:30 arba 7 val. ryto) slenkančiu grafiku. Pagrindinės funkcijos: viešbučio svečių aptarnavimas pusryčių bei verslo pietų metu, siekant užtikrinti aukštą restorano klientų aptarnavimo kokybę. Įmonė siūlo: Darbą jauniems, entuziastingiems ir motyvuotiems žmonėms, turintiems pozityvų požiūrį į gyvenimą. Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus.
    VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuv
  Vilnius
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Skybar'o padavėjas (-a)

  Viešbučio svečių ir kitų baro lankytojų aptarnavimas SkyBar'e, užtikrinant, kad jiems bus suteiktos profesionalios ir aukštos kokybės paslaugos pagal nustatytus standartus. Darbas pilnu arba 0,5 etato, vakarinėse/naktinėse pamainose. Įmonė siūlo: Darbą entuziastingiems ir motyvuotiems žmonėms, nebijantiems sunkaus darbo, turintiems pozityvų požiūrį į gyvenimą. Kviečiame prisijungti prie jauno ir draugiško kolektyvo lyderiaujančioje kompanijoje. Kita informacija: Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.
    VIEŠBUTIS "LIETUVA", UAB Radisson Blu Hotel Lietuv
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00