X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Darbas užsienyje
Visi miestai

"tik uz komunalinius" surasta šiose kategorijose

 • Užsakymų surinkėjai (-OS) Vokietijoje

  Prekių surinkimas ir komplektavimas, atrinktų prekių ir užsakymų tikrinimas. Naudojama balso užsakymo sistema per ausines arba skeneris. Darbas su elektriniu vežimėliu Reikalavimai: panašaus darbo patirtis, atsakingumas, energingumas ir greita orientacija. Be žalingų įpročių. Naudingi įgūdžiai: Vokiečių ar anglų kalba (privalumas) Automobilis kelionei į / iš darbo (privalumas) Mes siūlome: Vokiškas ilgalaikes darbo sutartis ir socialines garantijas Lankstų atostogų grafiką Motyvuotiems darbuotojams karjeros galimybes Suteikiamas apgyvendinimas su visais patogumais netoli darbo vietos (100Eur/mėn. atskaičiuojama iš atlyginimo už komunalinius) Kompensuojama pirmoji kelionė į projektą (100Eur po pirmųjų 3 darbo mėnesių) Suteikiami darbo rūbai Atlyginimas: Mėnesinis atlygis: 1400EUR atskaičius mokesčius - priklauso nuo rezultatų - galimybė uždirbti ir daugiau. Kontaktinis asmuo: Atrankų vadovė Evelina +370 694 06568 Įmonės puslapis: http://hamlog.lt
  1400 € , HAM-LOG-GRUPPE
  Klaipėda, ...
  prieš 4 val.
  Įsiminti
 • Apželdinimo specialistai Norvegijoje

  Darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės) nuo balandžio 1 d. reikalingi apželdinimo specialistai: apželdinimo brėžinių skaitymas; augalų bei medžių sodinimas; sklypo paruošimas vejos želdinimui; gebėjimas dirbti su sodo-daržo technika. Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 195 NOK per valandą iki mokesčių, + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba su savo nuotrauka. Dėl papildomos informacijos skambinti +370868344001
  2500 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  prieš 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Akmens mūrijimo specialistas darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės)

  Darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės) skubiai reikalingas profesionalus mūrininkas: akmens mūro darbai, plytų mūrijimas, fasado apdaila. Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 240 NOK per valandą iki mokesčių (galutinė suma yra derybų objektas), + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba ir būtinai patalpinkite savo nuotrauką.
  3000 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  sausio 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Trinkelių klojėjas Norvegijoje (Hamar)

  Darbui Norvegijoje (Hamar) reikalingi akmeninių trinkelių bei granito plokščių klojėjai: pagrindų ruošimas, klojinių montavimas, gatvių bei vejos bortų statymas, aplinkos tvarkymo ir apželdinimo darbai (medžių ir krūmų sodinimas). Darbas nuo balandžio 1 d. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegiškoje įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 220 NOK per valandą iki mokesčių (galutinė suma derybų objektas), + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. CV siųsti anglų kalba su savo nuotrauka. Dėl papildomos informacijos skambinti +370868344001
  2800 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  vasario 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Mūrininkas darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės)

  Darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės) skubiai reikalingas profesionalus mūrininkas: akmens mūro darbai, plytų mūrijimas, fasado apdaila. Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 230 NOK per valandą iki mokesčių (galutinė suma yra derybų objektas), + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba ir būtinai patalpinkite savo nuotrauką.
  3000 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  sausio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Betonuotojai Norvegijoje (Horten)

  Darbui Norvegijoje (Horten) reikalingi betonuotojai, armatūros rišėjai: standartinių ir nestandartinių betoninių ir gelžbetoninių gaminių liejimas, armatūros rišimas. Darbas ceche. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Pradinis valandinis darbo apmokėjimas nuo 195 NOK per valandą iki mokesčių, + 10,2 % atostoginiai (galutinis valandinis įkainis - derybų objektas). Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbo trukmė 2,5 mėn. Norvegijoje, po to 2 savaitės atostogos. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba. Būtų gerai, kad į CV įdėtumėte savo nuotrauką.
  2600 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  sausio 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Gelžbetoninių konstrukcijų elementų montuotojas darbui Norvegijoje (Drammen)

  Darbui Norvegijoje (Drammen) reikalingi gelžbetoninių konstrukcijų elementų montuotojai: gelžbetoninių konstrukcijų paruošimas montavimui, užkabinimas krovinių kabinimo įtaisais, konstrukcijų tvirtinimas, sandūrų užtaisymas. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Pradinis valandinis darbo apmokėjimas nuo 200 NOK per valandą iki mokesčių, + 10,2 % atostoginiai (galutinis valandinis įkainis - derybų objektas). Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbo trukmė 2,5 mėn. Norvegijoje, po to 2 savaitės atostogos. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba. Būtų gerai, kad į CV įdėtumėte savo nuotrauką.
  2800 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  sausio 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Plytelių klijavimo specialistas Norvegijoje (Oslo apylinkės)

  Darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės) skubiai reikalingas profesionalus plytelių klijavimo specialistas. Plytelių pagrindo paruošimas, visų rūšių plytelių klijavimas, plytelių plintuso, plytelių nuolydžio formavimas. Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja a 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas - 230 NOK per valandą iki mokesčių, + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba ir būtinai patalpinkite savo nuotrauką.
  2800 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  vasario 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Dailidės Norvegijoje išorės ir vidaus darbams (Oslo apylinkės)

  Reikalingi dailidės išorės ir vidaus darbams (Oslo apylinkės ): Stogo konstrukcijų montavimas, fasado apkalimas CEMBRIT plokštėmis, dailylentėmis, sienų šiltinimas (plėvelė, gipsas). Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Kelionės ir apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 195 NOK per valandą iki mokesčių (galutinė suma yra derybų objektas), + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba ir būtinai patalpinkite savo nuotrauką.
  2800 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  vasario 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Santechnikai darbui Norvegijoje (Oslo apylinkės)

  Darbui Norvegijoje skubiai reikalingi profesionalūs santechnikai. Darbas Oslo apylinkėse. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 230 NOK per valandą iki mokesčių (galutinė suma yra derybų objektas), + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. Kita informacija: CV siųsti anglų kalba su savo nuotrauka. Dėl papildomos informacijos skambinti +370868344001
  3400 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  vasario 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vairuotojai darbui Norvegijoje

  Darbui Norvegijoje ieškomi sunkiasvorio transporto vairuotojai: vietiniai reisai po Norvegiją; komercinių krovinių pakrovimas/iškrovimas. Darbo laikas nuo 7:00 iki 17:00. Galimas papildomas darbas savaitgaliais. Darbo trukmė 2-3 mėnesiai, po to 2 savaitės atostogos ir vėl 2 - 3 mėn. darbo Norvegijoje. Įmonė siūlo: Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį. Įdarbinimas Norvegiškoje įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Bus mokami atostoginiai už atidirbtą laiką Norvegijoje. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja 4500 NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą). Valandinis darbo apmokėjimas nuo 175 NOK per valandą iki mokesčių + 10,2 % atostoginiai. Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius. Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant dirbti į Norvegiją. Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais. CV siųsti anglų kalba su savo nuotrauka. Dėl papildomos informacijos skambinti +370868344001
  1800 € , UAB "Techmaris"
  Kita
  vasario 14 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00