X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • 1

  Elektrotechnikos ir silpnų sr. montotuojui!

  Elektromontuotojas: Elektros tinklų instaliavimas, apšvietimo montavimas, skydų surinkimas. Silpnų srovių sistemų montavimas. Reikalavimai darbuotojui: Patirtis elektrotechnikos montavimo srityje. Kruopštumas, pareigingumas, atsakingumas ir savarankiškumas Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) - privalumas Išsilavinimas energetikos, elektronikos ar automatikos srityje - privalumas. Įmonė siūlo: Konkurencingą, su rezultatais susietą atlyginimą Profesinio tobulėjimo galimybes Darbo įrankius ir aprangą.
    UAB "ESPA System"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Įsimink
 • 1

  Ieškom Elektriku specialistu! Nuo 1000 Eur

  Darbo vieta Vilnius Darbo pobūdis Visi elektros ir silpnų srovių montavimo darbai. Reikalavimai Patirtis 2 m. Kruopštumas Atsakingumas. Sugebėjimas dirbti savarankiškai Privalumas: Vairuotojo pažymėjimas Įgūdžiai keliose srityse. Mes jums siūlome Pastovų darbą Laikų mokama atlyginimą Įdomų, atsakingą darbą profesionaliame kolektyve Nuo rezultatų priklausantį atlyginimą Socialines garantijas. Atlyginimas Derybų klausimas Priklauso nuo rezultatų Su perspektyva didėti Įmonės pavadinimas:BalticFlex, UAB
  1000 € , BalticFlex, UAB
  Vilnius
  prieš 9 val.
  Įsimink
 • 1

  Reikalingi elektrikai darbui Suomijoje

  DARBO POBŪDIS: Reikalingi patyrę elektrikai darbui naujuose statomuose privačiuose namuose ir pramoniniuose objektuose Suomijoje. Darbas legalus, gerai apmokamas. Savo gyvenimo aprašymą siųskite cv@constro.eu REIKALAVIMAI: Darbo patirtis Brėžinių skaitymas Anglų kalba būtų privalumas MES JUMS SIŪLOME: Konkurencingą atlyginimą Draudimą Apgyvendinimą Apmokame kelionių išlaidas. APIE ĮMONĘ: UAB "Constro" įkurta 2008-ųjų metų birželio mėnesį. Specializuojamės plieno konstrukcijų apdirbimo, suvirinimo ir montavimo srityje. Nuo pat įsikūrimo įmonėje vis auga paslaugų įvairovė, personalo skaičius ir kvalifikacija, apyvarta ir gamybos kiekiai. Įmonėje įdiegta integruota vadybos sistema, apimanti kokybės, aplinkos apsaugos, profesinės saugos ir sveikatos vadybos sistemas, atitinkančias standartus ISO 9001 ISO 14001 ir OHSAS 18001. Taip pat esame sertifkuoti pagal LST EN 1090-2 reikalavimus. Pagrindinės veiklos sritys: * Statybinių plieninių konstrukcijų gamyba. Gaminio klasė - EXC2. * Plieninių konstrukcijų montavimo ir suvirinimo darbai. * Technologinių vamzdynų montavimo ir suvirinimo darbai. * Slėginių indų, talpyklų ir rezervuarų montavimo ir suvirinimo darbai.
    UAB Constro
  Plungės r.
  rugpjūčio 3 d.
  Įsimink
 • Ieškome Elektromontuotojų

  UAB "Elektros automatika" atlieka aukštos kokybės pramonės objektų elektros ir automatikos montavimo, projektavimo ir derinimo darbus, teikia tvirtas garantijas ir ilgalaikę elektros ūkio priežiūrą. Įmonė įsikūrusi Kaune, tačiau darbus atlieka visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Ieškome darbuotojų - ELEKTROMONTUOTOJAS Darbo aprašymas: Darbas įrengiant lauko elektros tinklus Vidaus elektros tinklo montavimas pramonės įrenginiuose Elektros kabelių montavimas Elektros spintų surinkimas Naujų tinklo įrenginių montavimas, paleidimas - derinimas Kabelių jungiamųjų movų ir antgalių darymas Signalizacijos sistemų ir žaibosaugos įrengimas Kabelių tranšėjų kasimas Apšvietimo linijų montavimas Reikalavimai: Patirtis statybų, lauko elektros montavimo darbų srityje - būtina Elektros, automatikos komponentų supratimas Brėžinių skaitymas Pažymėjimai - aukštalipio, movų montuotojo - privalumas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas, CE kategorija - privalumas. Darbų saugos instrukcijų žinojimas PRIVALUMAS - mokėti dirbti su ekskavatoriumi, kėlimo įrenginiais. C, CE ir D vairavimo kategorijos. Mes siūlome: Atlyginimas nuo 850 eur "į rankas" ir daugiau Socialines garantijas Darbą skaidrioje, perspektyvioje įmonėje Visas darbui reikalingas priemones Kvalifikacijos kėlimo mokymus Konkurencingą atlyginimą ir priedus už konkrečius rodiklius Draugišką kolektyvą Įmonės transportą vykstant į objektus Informacija suteikiama telefonu +370 663 60949.
  850 € , UAB "Elektros automatika"
  Kaunas, ...
  liepos 11 d.
  Įsimink
 • Ieškomi elektrikai

  UAB „Valandinis vykdo aktyvią plėtrą ir siūlo įdomų ir perspektyvų darbą elektrikams (nuo pagalbinio iki brigadininko). Pas mus Jūs turėsite galimybę augti ir pasisemti patirties kartu su įmonėje dirbančiais aukštos kvalifikacijos specialistais bei bendradarbiauti su didžiausiomis Lietuvoje veikiančiomis statybų įmonėmis statant įvairios paskirties ir sudėtingumo pastatus. Atlyginimas oficialus ir mokamas tiesiai į banko sąskaitą, jokių „juodų“ pinigų. Niekada nevėluojantis atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį tą pačią dieną. Darbas nuolatinis, ilgam laikui. Dirbame tik su geriausiais ir patikimais užsakovais. Puikus ir profesionalus kolektyvas. Karjeros galimybes.
  1000 € , UAB Valandinis
  Vilnius, ...
  liepos 30 d.
  Įsimink
 • Ieškome elektromontuotojų darbui Norvegijoje

  Norvegų kapitalo įmonė Lietuvoje ieško elektromontuotojų darbui Norvegijoje (laivuose ir ant kranto). Įmonė apmoka visas transporto, apgyvendinimo išlaidas. Atlyginimas mokamas vadovaujantis Norvegijos Karalystėje galiojančiais teisės aktais. Pagarindiniai kvalifikaciniai reikalavimai: - turėti dokumentą patvirtinantį eletromontuotojo kvalifikaciją - anglų kalbos pagrindai. Atlyginimas - 16 eur/val. (į rankas). Jei kils kokių klausimų, skambinkite tel. 8~612 20393 arba rašykite užklausimą el. paštu jena@acel.no.
    Acel Baltic UAB
  Kita
  liepos 18 d.
  Įsimink
 • Ieškomi elektrikai

  Ieškomi elektrikai UAB „Valandinis vykdo aktyvią plėtrą ir siūlo įdomų ir perspektyvų darbą elektrikams (nuo pagalbinio iki brigadininko). Pas mus Jūs turėsite galimybę augti ir pasisemti patirties kartu su įmonėje dirbančiais aukštos kvalifikacijos specialistais bei bendradarbiauti su didžiausiomis Lietuvoje veikiančiomis statybų įmonėmis statant įvairios paskirties ir sudėtingumo pastatus. Atlyginimas oficialus ir mokamas tiesiai į banko sąskaitą, jokių „juodų“ pinigų. Niekada nevėluojantis atlyginimas mokamas du kartus per mėnesį tą pačią dieną. Darbas nuolatinis, ilgam laikui. Dirbame tik su geriausiais ir patikimais užsakovais. Puikus ir profesionalus kolektyvas. Karjeros galimybes.
  1000 € , UAB "Valandinis"
  Kaunas
  liepos 31 d.
  Įsimink
 • Elektrikas (-ė) Kaunas

  • Užtikrinti parduotuvės elektros įrangos veikimą pagal technines specifikacijas ir norminius aktus • Atlikti elektros montavimo ir elektros ūkio priežiūros darbus • Atlikti prekybos įrangos montavimo darbus • Darbas gali būti susijęs su darbo kelionėmis į Klaipėdą Įmonė siūlo: • Įdomų darbą dinamiškoje darbo aplinkoje • Stabilų atlyginimą ir socialines garantijas Siūlyk savo kandidatūrą! Kaip pateikti paraišką: Tel. +37067336199 Šioje interneto svetainėje Nuobodu nebus! Duomenų apsauga Informuojame – Jūsų kreipimosi dokumentuose nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UAB „DEPO DIY LT“ (į. k. 302854461), Konstitucijos pr. 7, Vilniaus m. sav., LT-09308 Vilniaus m., Lietuva.
    UAB "DEPO DIY LT"
  Kaunas
  liepos 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • TECHNIKAS (-Ė)

  UAB Artilux NMF bendra Lietuvos-Švedijos įmonė didžiausia elektrinių prietaisų, apšvietimo ir namų dekoro produktų gamintoja Baltijos šalyse. Mes turime 4 gamybinius padalinius Šiauliuose, kurie specializuojasi elektros prietaisų, namų dekoro gaminių, plastiko ir metalo komponentų gamyboje. Pagrindinis mūsų tikslas - klientams būti geriausia vieta gaminti, darbuotojams – geriausia vieta dirbti. Įmonė plečia savo veiklą ir nuolat ieško inovatyvių, atsakingų ir į rezultatą orientuotų darbuotojų Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos: TECHNIKĄ (-Ę) - Techninės įrengimų priežiūros organizavimas ir valdymas, užtikrinant mašinų bei įrangos funkcionavimą - metalo ceche. - Prisidėti įgyvendinant įmonės techninio aprūpinimo ir vystymo strategiją; - Veiklos procesų tobulinimo ir efektyvinimo didinimas; - Sprendimų siūlymas bei įgyvendinimas efektyvumui bei produktyvumui didinti. Įmonė siūlo: - Darbą perspektyvioje įmonėje, plačias karjeros galimybes, vidinius bei išorinius mokymus Jums; - Galimybę tobulėti bei realizuoti save; - Darbą ambicingoje ir daug siekiančioje komandoje, dirbančią tik pagal aukščiausios darbo atlikimo kokybės principus; - Atsakingas pareigas bei darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas; - Visas socialines garantijas; - Konkrencingą atlyginimą, priedus nuo asmeninio ir komandinio darbo rezultatų bei papildomų naudų paketą.
    UAB "Artilux NMF"
  Šiauliai
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektrikas

  Veikiančių elektros įrenginių priežiūra ir aptarnavimas, gedimų šalinimas; Techninės dokumentacijos paruošimas; Elektros instaliacijos montavimo darbai. Įmonė siūlo: visas socialines garantijas; atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.
    UAB "Saugi elektra"
  Vilkaviškio r., ...
  liepos 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Silpnų srovių montuotojas

  Silpnų srovių prietaisų montavimas: vaizdo kameros, apsaugos signalizacija, priešgaisriniai davikliai, centralės ir kt. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas šiuolaikiškame ir draugiškame kolektyve. Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas. Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  800 € , UAB "FRANKAS"
  Kaunas
  liepos 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • GPS SISTEMŲ MONTUOTOJAS VILNIUJE

  GPS sistemų montavimas transporto priemonėse Vilniuje Įmonė siūlo: Darbą pagal individualios veiklos pažymą; Sparčiai augančios, vienos iš pažangiausių aukštųjų technologijų įmonių aplinką; Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve.
    UAB "Ruptela"
  Vilnius
  liepos 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektromontuotojas (-a)

  Elektros instaliacijos lauko ir vidaus montavimo darbai; Automatikos lauko ir vidaus instaliacijos montavimo darbai; Silpnų srovių lauko ir vidaus instaliacijos montavimo darbai. Įmonė siūlo: Neribotą nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą; Visas socialines garantijas; Įdomų darbą jauname kolektyve; Apmokymus; Galimybę suderinti mokslą ir darbą; Karjeros galimybes.
    UAB "Infora"
  Kaunas
  liepos 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KOKYBĖS KONTROLIERIAUS (-ĖS) AOI ĮRENGINIAIS

  Elektronikos plokščių surinkimo kokybės kontrolė automatizuotos optinės kontrolės įrenginiais (AOI). Įrangos priežiūra ir aptarnavimas, įrangos programavimas ir darbo programų optimizavimas. Įmonė siūlo: Įdomų darbą organizuojamą dviem pamainomis moderniose gamybos linijose, draugišką ir dinamišką kolektyvą, tobulėjimo ir saviraiškos galimybes, geras darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą, apmokymus ir kt. Patogi įmonės vieta darbui. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Tel pasiteiravimui 8 686 10244. Konfidencialumą garantuojame
    UAB "Esemda"
  Vilnius
  liepos 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • ELEKTROTECHNIKOS PROJEKTUOTOJAS (-A)

  • Vidaus inžinerinių tinklų (elektros, elektroninių ryšių infrastruktūros, apsauginės ar gaisrinės signalizacijos, procesų valdymo ir automatizacijos) projektavimas • Lauko inžinerinių tinklų (elektros, apšvietimo, telekomunikacijų, žinybinių tinklų ir kt.) projektavimas • Projektinės dokumentacijos ruošimas bei jų derinimas Įmonė siūlo: • Tobulėjimo galimybes, dirbant su skirtingais plėtros projektais inžinerijos srityje • Dalyvavimą sprendžiant svarbiausius inovatyvių projektų klausimus ir laisvę iniciatyvai • Puikias darbo sąlygas
    UAB "People Link"
  Kaunas
  liepos 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • 3D gaminių projektuotojas

  - Trimačių korpusų dizainas naudojant Fusion 360 arba Solidworks - Bendradarbiavimas su elektronikos projektuotojais - Trimačių korpusų elektronikos gaminiams projektavimas - Gamybinės įrangos tvirtinimų ir šablonų iš metalo ir plastiko projektavimas - Plastiko liejimo formų projektavimas - Gaminių gamybos dokumentacijos ruošimas Įmonė siūlo: - Įdomų darbą jauname kolektyve - Kūrybiškas užduotis - Perspektyvą tobulėti - Visas darbui būtinas priemones. - Sveikatos draudimą
  1100 € , UAB "EMUS"
  Vilnius
  liepos 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektrikas/Saulės elektrinių montuotojas

  Vidaus ir lauko elektros tinklų montavimo darbai; Saulės elektrinių montavimas; Žaibosaugos įrengimas; Kiti elektros darbai. Įmonė siūlo: Darbą su jauna ambicinga komanda Galimybę dirbti su įvairias projektais Darbui būtinas priemones Lankstų darbo grafiką
  800 € , UAB "Energia futura"
  Kaunas
  liepos 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pirkimų grupės vadovas (UAB Axis Power)

  • Pirkimų skyriaus veiklos koordinavimas ir kontrolė; • Darbas su pirkimų vadybininkų komanda; • Bendradarbiavimas su esamais elektrotechnikos įrangos tiekėjais, sudarytų sutarčių vykdymo kontrolė; • Pagalba pirkimų vadybininkams su prekių ir medžiagų užsakymais; • Derybos su naujais tiekėjais. Įmonė siūlo: • Galimybę tobulėti vienoje didžiausių ir inovatyviausių energetikos sektoriaus kompanijų Lietuvoje; • Tiesioginio vadovo ir kolegų pagalbą; • Vidinės karjeros galimybes įmonių grupėje; • Visas darbui atlikti reikiamas priemones.
    AB "Axis Industries"
  Kaunas
  liepos 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektrotechninių sistemų technikas

  Elektrotechninių įrenginių surinkimas, paleidimas, derinimas gamybinėse patalpose Šiauliuose ir vykdomuose objektuose įvairiuose Lietuvos miestuose. Įmonė siūlo: Darbą profesionaliame kolektyve; Geras darbo sąlygas ir galimybę tobulėti; Karjeros perspektyvos galimybes.
  550 € , UAB "SIMATIKA"
  Šiauliai
  liepos 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Kontaktinio kabelinio tinklo elektrikas

  Remontuoti, rekonstruoti ir prižiūrėti troleibusų kontaktinį tinklą Kauno mieste. Darbas vyksta pamainomis slenkančiu grafiku. Įmonė siūlo: • Puikias darbo sąlygas. • Puikią ir palaikančią komandą. • Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą.
    UAB "Kauno autobusai"
  Kaunas
  rugpjūčio 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Šaltininkas (-ė)

  -Šaldymo - vėdinimo įrangos priežiūra, derinimas, remontas, montavimo darbai. Įmonė siūlo: - Sutartinį, fiksuotą darbo užmokestį; - Galimybes tapti savo profesijos profesionalu, mokymus; - Visas socialines garantijas ir priemones reikalingas darbui atlikti.
    UAB "CORPUS A"
  Vilnius
  rugpjūčio 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektros įrenginių montuotojas (-a)

  -Darbas gamybos įmonėje, elektrotechninių įrenginių surinkimas pagal pateiktus brėžinius. Darbo laikas: I-V 8:00-17:00 val. Įmonė siūlo: -geras darbo sąlygas; -karjeros galimybes; -visas darbui reikalingas priemones. Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/
  500 € , UAB "Headex"
  Panevėžys
  rugpjūčio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Elektromontuotojas

  Reikalingi elektromontuotojai ir apsaugos sistemų montuotojai atlikti elektros įrenginių ir elektros instaliacijos montavimo darbus iki 1000V. Darbas Šiauliuose ir Šiaulių apskrityje. Apsaugos sistemų montavimas; Priešgaisrinių sistemų montavimas; Vaizdo stebėjimo sistemų montavimas. Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas; Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, profesionalūs įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir t.t.); Laiku mokamą darbo užmokestį, priklausomai nuo asmeninių ir komandos rezultatų. Su rimtais ir patyrusiais kandidatais atlyginimas derinamas atskirai.
  650 € , UAB "ČAIKA LT"
  Šiauliai, ...
  rugpjūčio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • SKUBIAI ELEKTRIKUI

  Elektros ūkio priežiūra gamybos įmonėje,(techniškai prižiūrėti,remontuoti,matuoti,bandyti,paleisti ir derinti elektros įrenginius), būti atsakingam už elektros ūkį.
    UAB "Elitėja"
  Panevėžys, ...
  rugpjūčio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00