X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Visi miestai
 • 1

  Inžinieriaus darbas Kaune arba Vilniuje

  Kas mes? UAB "IP sistemos" – įmonė užsiimanti: Šviesolaidinių tinklų statyba Vaizdo stebėjimo kamerų montavimu Apsaugos sistemų montavimu Elektros instaliacijos darbais. Ko mes ieškome? Mes ieškome komandos nario, kurio darbo diena atrodo maždaug taip: Susipažįstu su dienos darbais bei patikrinu ar turiu visas reikiamas priemones darbams atlikti. Dienos darbus, su vadovu, suskirstau pagal svarbą. Atlieku numatytus dienos darbus iki kliento ir kliento namuose. Patikrinu ar visi darbai atlikti tvarkingai bei apžiūriu ką galima padaryti papildomai. Siūlau naujas idėjas kaip darbas galėtų būti geresnis ir efektyvesnis. Ko nereikės daryti? Nereikės pardavinėti Nereikės patiems reklamuoti įmonės teikiamų paslaugų Nereikės patiems ieškoti klientų. Pagrindiniai reikalavimai: 1. Noras aktyviai dirbti ir padaryti kuo daugiau darbų, būti iniciatyviam 2. Reprezentatyvi išvaizda 3. Noras siekti geriausio inžinieriaus vardo 4. Supratimas, kad užmokestis gali būti neribotas. Papildomi privalumai: Darbo patirtis (Patirtis svarbi, bet nebūtina. Kuo daugiau moki, tuo daugiau uždirbi) Anglų/rusų kalbos mokėjimas Iniciatyvumas, energingumas ir noras bei gebėjimas sklandžiai bendrauti. Ką mes siūlome? Užmokestį nuo 500 iki 2000€ [Inžinierius uždirbantis mažiau 600€ nešioja kavą kolegoms ir negali vadinti savęs inžinieriumi :)] Karjeros galimybes: tapus geriausiu inžinieriumi, bus galimybė tapti vadovu ir turėti savo inžinierių komandą Jauną, linksmą, nuolat augantį ir tobulėjantį kolektyvą. Kam geriau CV nesiųsti? Tiems, kas negali skirti darbui pilnos darbo dienos laiko (8-17 val.) Tiems kas nemoka, nesugeba arba nenori pradėto darbo užbaigti iki galo Tiems, kas nėra gyvenime susidūrę su laidais Tiems, kas tiesiog mėgsta komfortiškai pasėdėti ofise, „krapštyti nosį“ ir gauti atlyginimą mėnesio pabaigoje Tiems, kas bijo arba nemėgsta bendrauti su nepažįstamais žmonėmis Tiems, kas daugiau dėmesio skiria atsikalbinėjimui, o ne darbui Tiems, kas nepalaiko įmonės idėjų. Kaip vyksta atranka? CV siųskite el.paštu julius.ipsistemos@gmail.com Kilus klausimams skambinkite mums telefonu 8 6 987 3834 Kontaktinis asmuo Julius Baranauskas.
  500 € , IP sistemos
  Kaunas
  vasario 12 d.
  Įsiminti
 • Reikalingas elektronikos inžinierius Kaune

  Elektronikos projektavimo ir gamybos įmonei reikalingas elektronikos technikas arba inžinierius. Darbo pobūdis: mechaninių mazgų surinkimas ir/arba elektros chemų surinkimas. Reikalavimai: Elektros schemų išmanimas, kompiuterinis raštingumas, domėjimasis technika, planuoti organizuoti darbus, panašaus pobūdžio darbo patirtis. Gebėjimas dirbi komandoje. Apie įmonę: UAB „Altegra“ specializacija, elektronikos ir automatikos projektų įgyvendinimas, mikroprocesorinių sistemų kūrimas, programų mikrovaldikliams ir mikroprocesoriams rašymas bei procesų automatizavimas.
    UAB "Altegra"
  Kaunas
  vasario 11 d.
  Įsiminti
 • Ieškome baldų konstruktoriaus (-ės)

  Darbo pobūdis: Baldų projektavimas, konstravimas, Gamybinės / techninės dokumentacijos ruošimas, Žaliavų / furnitūros parinkimas Atlyginimas priklausantis nuo darbo rezultatų. Geros darbo sąlygos.
   
  Vilniaus r.
  sausio 17 d.
  Įsiminti
 • Projektuotojas - konstruktorius

  Medžio apdirbimo įmonė ieško medinių vasarnamių konstruktoriaus - projektuotojo. Darbas nedideliame kolektyve. Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti info@madisonomedis.lt , tel: +37069835856+370 61456658
    MADISONAS UAB
  Kauno r.
  vasario 12 d.
  Įsiminti
 • Mechanikas (-ė)

  Įmonės pramoninių įrengimų ir mechanizmų darbo užtikrinimas; Įrengimų ir mechanizmų techninė priežiūra; Įrengimų ir mechanizmų profilaktinė priežiūra; Įrenginių modernizavimas ir tobulinimas. Įmonė siūlo: Galimybę dirbti geroje aplinkoje; Galimybę realizuoti savo žinias, gebėjimus ir ugdyti asmenines kompetencijas; Galimybę profesionaliai augti kartu su įmone; Atsakingą ir įdomų darbą didelėje gamybos įmonėje. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.
    UAB "Personalo valdymo sistemos"
  Šiauliai
  vasario 12 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Įrangos technikas (Įrenginių remontas ir priežiura)

  UAB „Paradis“ – daug metų sėkmingai liftų ir keltuvų priežiūros srityje dirbanti įmonė. Didėjant klientų ir prižiūrimų įrenginių skaičiui plečiame savo Vilniaus regiono serviso komandą ir ieškome liftų ir keltuvų remonto ir priežiūros techniko. Įmonė siūlo: - Profesinis / aukštesnysis / aukštasis techninės srities išsilavinimas (gali buti paskutinio kurso studentas). - Gebėjimas suprasti techninę dokumentaciją ir brežinius. - B kategorijos vairuotojo pažymejimas. Privalumai: - Patirtis dirbant su liftais arba kita įranga. - Liftų elektromechaniko pažymejimas.
    UAB "Paradis"
  Vilnius
  sausio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Autošaltkalvis (-ė)

  krovininių automobilių gedimų nustatymas ir šalinimas. Įmonė siūlo: nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą. SKAMBINTI TEL. 865590503 Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 141686027, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.
    UAB "Ekonovus"
  Alytus
  vasario 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Autošaltkalvis (-ė)

  krovininių automobilių gedimų nustatymas ir šalinimas. Įmonė siūlo: nuolatinį darbą patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą. SKAMBINTI TEL. 865293458 Pateikdamas savo gyvenimo aprašymą (CV) ir/ar motyvacinį laišką, kandidatas išreiškia savo sutikimą dėl jo gyvenimo aprašyme (CV) ir/ar motyvaciniame laiške pateiktų asmens duomenų tvarkymo UAB „Ekonovus“, įmonės kodas 141686027, buveinės adresas Liepkalnio g. 172, Vilnius (toliau – Bendrovė) vidaus administravimo (personalo valdymo, raštvedybos tvarkymo) ir jo kandidatūros į Bendrovės turimas darbo vietas įvertinimo tikslais.
    UAB "Ekonovus"
  Klaipėda
  vasario 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Serviso inžinierius (-ė)

  Lakštinio plieno įrenginių (CNC staklių) derinimas ir paleidimas; Įrenginių garantinė ir pogarantinė priežiūra; Gedimų diagnostika, remonto organizavimas ir atlikimas; Įrenginių profilaktinė priežiūra; Mobilus darbo pobūdis. Įmonė siūlo: Tobulėjimo ir karjeros galimybės lyderiaujančioje tarptautinėje įmonėje; Galimybė dirbti su moderniausia ir naujausia gamintojų technika; Visos darbui reikalingos priemonės; Darbas profesionalų komandoje; Skandinaviška darbo kultūra; Konkurencingas atlyginimas ir teisingas požiūris į darbuotoją. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.
    UAB "Personalo valdymo sistemos"
  Šiauliai
  vasario 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ŠALTKALVIS - REMONTININKAS VILNIUJE

  *Gamybinių įrengimų aptarnavimas ir remontas; *Darbas organizuojamas dvejomis pamainomis; *Darbo vieta: Žarijų g. 6, Vilnius. Įmonė siūlo: *Konkurencingą, su perspektyva didėti darbo užmokestį; *Maitinimą (sriuba) darbo vietoje; *Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą; *Visus reikalingus mokymus, į kuriuos investuoja įmonė. „Informuojame, kad INHUS Prefab, UAB, 121559766, Žarijų g. 6, Vilnius, tvarkys Jūsų asmens duomenis darbuotojų atrankos tikslu. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikoje, kuri pasiekiama adresu inhus.eu/storage/app/media/INHUS-privatumo-politika.pdf“
    INHUS
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Technikos inžinierius-programuotojas (-a)

  Programinės įrangos įrengimas, paleidimas, derinimas, aptarnavimas, defektavimas, gedimų šalinimas; Elektros komponentų vykdomiems projektas parinkimas, užsakymas; Elektros schemų braižymas; Dokumentų, susijusių su vykdomais projektais, rengimas ir pildymas; Klientų konsultavimas techninės įrangos klausimais; Galimos komandiruotės į Latviją. Įmonė siūlo: Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir orientacija į rezultatus; Galimybes tobulėti, įgyti žinių ir patirties iš geriausių savo srities specialistų; Darbui reikalingas priemones; Jaunatvišką, dinamišką kolektyvą ir šiuolaikiškai mąstantį vadovą. Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.
    UAB "Personalo valdymo sistemos"
  Šiauliai
  sausio 23 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • INŽINIERIUS (-Ė) - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

  - padėti užsienio architektams ir užsakovams viziją paversti tikrove; - analizuoti unikaliems architektūriniams projektams keliamus techninius reikalavimus; - parengti detalius fasadinių sistemų brėžinius. Įmonė siūlo: - galimybę įgyti tarptautinėje rinkoje vertinamą patirtį; - Projektavimo skyriuje esantį bendradarbiavimą ir dalinimąsi kompetencijomis bei pagarbą kolegoms; - draugišką, jaunatvišką kolektyvą; - užduotis, kurios skatins Tave tobulėti ir judėti pirmyn! Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "STATICUS" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "STATICUS" duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
    UAB "Staticus"
  Panevėžys
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Projekto inžinierius (-ė) (sąmatininkas (-ė))

  -sąmatų ir komercinių pasiūlymų ruošimas; -projekto techninės dokumentacijos ir brėžinių ruošimas; -fasadų konstrukcijų kiekių skaičiavimas, sisteminimas, analizavimas ir kėlimas į sąmatas; -užklausų tiekėjams ir subrangovams rengimas; -medžiagų įkainojamiems darbams parinkimas. Įmonė siūlo: -galimybę įgyti tarptautinėje rinkoje vertinamą patirtį; -plačias savirealizacijos galimybes; -progresyvią, ambicingą darbo aplinką bei darbą profesionaliame kolektyve. Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "STATICUS" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "STATICUS" duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
    UAB "Staticus"
  Vilnius
  sausio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • MECHANIKAS (-Ė)

  -Statybinės technikos priežiūra; -Gedimų diagnozavimas ir šalinimas; -Techninių aptarnavimų atlikimas https://www.youtube.com/watch?v=DlazUXvPqFc Įmonė siūlo: -Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas; -Tobulėjimo galimybes novatoriškoje ir dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje (https://bit.ly/2F54GSV); -Vidinius ir išorinius mokymus; -Draugišką darbo aplinką. Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau www.simplika.lt/apie-mus/asmens-duomenu-privatumo-politika/)
    UAB "Simplika"
  Kaunas
  sausio 31 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • MECHANIKAS (-Ė) VILNIUJE

  -Statybinės technikos priežiūra; -Gedimų diagnozavimas ir šalinimas; -Techninių aptarnavimų atlikimas. https://www.youtube.com/watch?v=DlazUXvPqFc Įmonė siūlo: -Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas; -Tobulėjimo galimybes novatoriškoje ir dinamiškoje tarptautinėje kompanijoje (https://bit.ly/2F54GSV); -Vidinius ir išorinius mokymus; -Draugišką darbo aplinką. Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau www.simplika.lt/apie-mus/asmens-duomenu-privatumo-politika/)
    UAB "Simplika"
  Vilnius
  vasario 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • INŽINIERIUS (-Ė) - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

  - Gaminio projektavimas pagal kliento pateiktą medžiagą; - Techninės dokumentacijos rengimas gamybai; - Technologinio proceso užtikrinimas, jo kaitos valdymas. Įmonė siūlo: - Galimybę įgyti patirties sėkmingai veikiančioje tarptautinėje įmonėje; - Profesinius iššūkius ir tobulėjimą; - Draugišką ir veržlų kolektyvą. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB ,,Norac“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 3 mėnesius su tikslu atlikti atranką į laisvą darbo vietą. Bet kokia pateikta asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, paskambinę kontaktiniu telefonu +370 655 11484.
    UAB "Norac"
  Panevėžys
  vasario 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Konstruktorius (-ė) - statybos inžinierius (-ė)

  UAB „EKSPLOIT“ kviečia prie savo kolektyvo prisijungti: iniciatyvų, kūrybišką, siekiantį tobulėti KONSTRUKTORIŲ, kuris bus atsakingas už: 1. Statybos konstrukcijų projektavimą; 2. Detalių brėžinių, skirtų konstrukcijų gamybai, ruošimą; 3. Didelės apimties objektų techninio projekto konstrukcinės dalies rengimą; 4. Darbo projekto konstrukcinės dalies rengimą; 5. Bendradarbiavimą su architektais ir klientais priimant konstrukcinius sprendimus; 6. Konstruktorių komandos koordinavimą. Įmonė siūlo: * Mokymus dirbti su 3D projektavimo programine įranga; * Visas socialines garantijas; * Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą; * Lankstų darbo grafiką; * Tobulėjimo galimybes; * Įdomų ir dinamišką darbą; * Draugišką kolektyvą; * Papildomų naudų paketą, kuris apima šias sritis: papildomos atostogos, socialinė rūpyba, pašalpos, mokymai, premijos, šventės, tradicijos ir kt.; * Darbo telefoną; * Kvalifikacijos kėlimo kursus Lietuvoje ir Užsienyje; * Galimybę dirbti UAB "Eksploit" filiale Švedijoje; * Patirtį ir augimą dirbant su 3D projektavimo technologijomis.
  900 € , UAB "Eksploit"
  Vilnius
  sausio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • KROVININIŲ MAŠINŲ ELEKTRIKAS (-Ė)

  • krovininių transporto priemonių elektrinės dalies diagnostika ir remonto darbai Įmonė siūlo: • darbo vietą: Garažų g. 18 • darbo grafiką: vieną savaitę nuo 07:00 val. iki 15:30 val. kitą savaitę nuo 14:30 iki 22:00. Dirbama kas antrą šeštadienį nuo 08:00 val. iki 14:00 val. • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas • visas darbui reikalingas priemones • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: gaus ir tvarkys jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.
    UAB "Kesko Senukai Lithuania"
  Kaunas
  sausio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • INŽINIERIUS (-Ė) (PREKYBINĖS ĮRANGOS PROJEKTAVIMAS)

  • prekybinės įrangos brėžinių (eskizų) projektavimas bei derinimas • prekybos įrangos išdėstymo planų rengimas • prekybinės įrangos montavimo procesų derinimas, organizavimas, kontroliavimas • prekybos įrangos brėžinių ir planogramų duomenų bazės kūrimas • komandiruotės į prekybos centrus rekonstrukcijų metu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje Įmonė siūlo: • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje • konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas • visas darbui reikalingas priemones • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad UAB „Kesko Senukai Lithuania“ (įmonės kodas 234376520, adresas: Islandijos pl. 32 B, Kaunas, el. pašto adresas: gaus ir tvarkys jūsų vardą, pavardę, telefono nr., el. pašto adresą bei kitus šiame portale esančioje anketoje ar atskirai per šį portalą pateiktame gyvenimo aprašyme jūsų pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse (atrankoje) laisvai darbo vietai užimti tikslu. Daugiau informacijos apie jūsų duomenų tvarkymą pateikiama internetiniu adresu: www.keskosenukai.com/duomenu-apsauga/.
    UAB "Kesko Senukai Lithuania"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • INŽINIERIUS - KONSTRUKTORIUS (-Ė)

  • Statybinių konstrukcijų skaičiavimas, modeliavimas ir darbo brėžinių rengimas • Gelžbetonio bei plieno konstrukcijų projektavimas • Modeliavimas Tekla Structures aplinkoje • Brėžinių, techninės dokumentacijos rengimas • Dalyvavimas projekto komandos susirinkimuose • Kokybės kontrolės užtikrinimas Įmonė siūlo: • Profesionalų komandą • Konkurencingą atlyginimą • Puikias darbo sąlygas • Kvalifikacijos kėlimo kursus ir karjeros galimybes
    UAB "AMSTON"
  Vilnius
  sausio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Techniko - Inžinieriaus (-ės)

  Įvairios pramoninės įrangos diegimas, priežiūra, diagnostika, remontas; Įmonė siūlo: Įdomų, nemonotonišką ir atsakingą darbą profesionalų komandoje; Geras darbo sąlygas; Mokymus Lietuvoje ir užsienyje; Tobulėjimo ir saviraiškos galimybes.
    UAB „KEMEK Engineering“
  Vilnius
  sausio 18 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Autošaltkalvis

  Lengvųjų automobilių techninė priežiūra ir remontas. Įmonė siūlo: Laiku mokamą atlyginimą, visas socialines garantijas, geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve, visas reikalingas darbui priemones.
  550 € , UAB "JMA Kaunas"
  Kaunas
  sausio 21 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Automechanikas (-ė)

  Sunkvežimių ir savaeigių agregatų priežiūra ir remontas Įmonė siūlo: Galimybę dirbti stabiliame, draugiškame kolektyve Socialines garantijas Karjeros galimybes Profesinio tobulėjimo galimybes Scania CV AB padaliniuose užsienyje
    UAB "SCANIA LIETUVA"
  Kaunas
  sausio 21 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Mechanikas

  Vilkikų, autovežių ir puspriekabių remontas. Techninių sprendimų paieška ir įgyvendinimas. Įmonė siūlo: Geras darbo sąlygas, Draugišką kolektyvą, Konkurencingą atlygį.
    UAB "BLEIRAS LOGISTICS"
  Utenos r.
  sausio 23 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00