X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Darbas kontoroje Kaune

  darbuotojai- dispeceris, valdymo koordinatorius, vadybininkas, apskaitininkas, vadybininkai, i kuriu pareigas ieitu: Uzsakymu priemimas, ivedimas ir kontrole imones duomenu bazeje Sutarciu iforminimas, klientu aptarnavimas, kroviniu koordinavimas telefonu ir elektroniu pastu, viskas anglu kalba Greitas reagavimas i iskilusias problemas ir efektyvus ju sprendimas Dokumentu, ivairiu formu pildymas el. budu t.p. ir ranka Students, emigrants are welcome. REIKALAVIMAI Noras ir gebejimas dirbti ofisini
  1000 € , TurboLT
  Kaunas
  balandžio 11 d.
  Įsimink
 • Darbas biure Kaune

  darbuotojai- dispeceris, valdymo koordinatorius, vadybininkas, apskaitininkas, vadybininkai, i kuriu pareigas ieitu: Uzsakymu priemimas, ivedimas ir kontrole imones duomenu bazeje, sutarciu iforminimas, klientu aptarnavimas, kroviniu koordinavimas telefonu ir elektroniu pastu, viskas anglu kalba. Greitas reagavimas i iskilusias problemas ir efektyvus ju sprendimas. Dokumentu, ivairiu formu pildymas el. budu t.p. ir ranka Students, emigrants are welcome. REIKALAVIMAI Noras ir gebejimas dirbti ofisi
  1000 € , Turbo Lt
  Kaunas
  prieš 13 val.
  Įsimink
 • TURIZMO VADYBININKAS (-Ė)

  - Kelionių organizavimas ir pardavimas; - Klientų konsultavimas, naujų klientų paieška; - Pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas; - Draudimo, vizų išdavimo, darbo užsienyje programų, mokesčių grąžinimo paslaugų teikimas; - Specializuotų prekių kelionėms pardavimas; - Dalyvavimas projektinėse veiklose; - Reklaminių akcijų planavimas ir jų vykdymo organizavimas. Įmonė siūlo: Darbo laikas: I-V 10-19 val. Darbo vieta: Veiverių g., Aleksotas.
    UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
  Kaunas
  gegužės 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • IT ADMINISTRATORIUS (-Ė)

  Mūsų klientė – jau dešimtmetį stabiliai veikianti jaunų ir ambicingų žmonių įmonė, teikianti modernius IT sprendimus verslui: IT ūkio priežiūra, serverių priežiūra, saugumo sprendimai, biuro technikos įrengimas ir priežiūra bei kiti IT projektai. Sukaupta vertinga patirtis bei suburta profesionalų komanda leidžia užmegzti glaudžius santykius su Lietuvos ir užsienio kapitalo verslo partneriais. Nuolatinis klientų poreikių IT srityje augimas, naujų projektų ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse didėjimas, įmonei kelia poreikį į savo komandą pakviesti: IT ADMINISTRATORIŲ (-Ę) Įmonė siūlo: - IT priežiūros patirtis - ne mažiau kaip 4 metai; - Windows darbo vietų diegimo, konfigūravimo ir administravimo patirtis; - Windows vartotojo profilio išmanymas (vartotojų kūrimas, perkėlimas, pašto ir spausdintuvų konfigūravimas/migravimas); - MS Active Directory išmanymas (vartotojų kūrimas, administravimas, GPO kūrimas, failų prieigos konfigūravimas); - Tinklo struktūros ir protokolų išmanymas (maršrutizatorių, šakotuvų, ugniasienių konfigūravimas); - Žinios apie windows serverius, jų tipus, roles ir funkcijas (bendros žinios apie linux tipo serverius); - Stiprus atsakomybės jausmas, loginis mąstymas; - Puikūs bendravimo įgūdžiai; - Geros anglų kalbos žinios; - Vairuotojo pažymėjimas. ĮMONĖ JUMS SIŪLO: - Galimybę tobulėti ir semtis patirties iš vienų geriausių savo srities specialistų; - Darbą su naujausiais technologiniais sprendimais; - Draugišką kolektyvą, kuris visuomet padės ir patars; - Darbą su pažangiais klientais ir projektais; - Jaukią darbo aplinką; - Kompetencijas atitinkantį atlygį. Daugiau informacijos: Konsultantė Agnė Narkutė Tel.nr.: +370 672 69574
    UAB Arista executive search Lithuania
  Vilnius
  gegužės 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavimų vadybininkas - konstruktorius

  * Aliuminio ir stiklo gaminių konstravimas ir projektų sąmatų skaičiavimas Schuecal programoje (neturinčius darbo programa patirties – apmokome); * Užsakovų reikalavimų analizė, techninės dokumentacijos rengimas; * Klientų konsultavimas Lietuvoje, Jungtinėje Kralystėje ir Skandinavijos šalyse. Įmonė siūlo: * Darbą jaunatviškoje ir efektyvioje komandoje; * Konkurencingą darbo užmokestį; * Profesinius mokymus ir kvalifikacijos kėlimą; * Karjeros galimybes stabiliai augančioje įmonėje; * Motyvuojančias darbo sąlygas; * Visas socialines garantijas; * Komandiruotes Jungtinėje Karalystėje ir Skandinavijos šalyse; * Galimybę darbą derinti su studijomis.
    Įmonės pavadinimas paslėptas
  Vilnius
  gegužės 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vadybininkas / administratorius

  Personalo (barmenų, padavėjų, virėjų) darbo koordinavimas, priežiūra, darbo grafikų derinimas. Naujų darbuotojų paieška, atranka ir apmokymas. Produktų likučių inventorizacija, likučių priežiūra, kasos knygų pildymas. Bendravimas su tiekėjais, produktų ir prekių užsakymai. Bendravimas su klientais baro darbo metu, staliukų rezervacijų koordinavimas. Darbas mėgstantiems naktinį gyvenimą. Darbas vakarais nuo 17val, o savaitgaliais naktį (baro darbo metu). Taip pat tam tikri darbai nedidele apimtimi dienos metu. Įmonė siūlo: Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų Laiku mokamą atlyginimą.
    UAB "Mariba"
  Vilnius
  gegužės 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Kosmetikos grupes vadybininkas

  Darbas su esamais ir naujais klientais: bendravimas e-mail, telefonu ir gyvai. Pasiūlymų ruošimas. Užsakymų paskirstymas. Ataskaitų ir atsiskaitymų kontrolė. Įmonė siūlo: Aiškios profesinės ir darbo užmokesčio augimo salygos. Mokymai ir komandiruotės pas tiekėjus. Gera darbo aplinka. Lankstus grafikas.
  800 € , UAB "Estelė"
  Vilnius
  birželio 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) VILNIUJE

  Mėgsti padėti žmonėms ir neįsivaizduoji dienos be bendravimo? Nori įgauti darbo patirties tarptautinėje organizacijoje? Mūsų klientė – tarptautinė įmonė, turinti savo kontaktų centrus Lietuvoje, siūlo prisijungti prie komandos ir augti kartu KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTUS DARBO POBŪDIS: • Kokybiškas klientų konsultavimas telefonu (įeinantys skambučiai); • atsiliepimas į skambučius, užsakymų priėmimas ar jų korekcijos, konsultacijos; • bendros informacijos teikimas, iškilusių problemų sprendimas. Įmonė siūlo: • galimybę įgyti vertingą patirtį tarptautinėje įmonėje; • puikiai organizuotą apmokymų paketą (įvedamųjų mokymų metu mokamas atlygis); • puikią darbo atmosferą bei darbo sąlygas; • konkurencingą darbo atlygį; • galimybę darbą derinti su mokslais (galimas nepilnas etatas).
    UAB "Personalo kompetencija"
  Vilnius
  birželio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Automobilių nuomos vadybininkas (-ė) Vilniuje

  Darbas su klientais autonuomos biuruose Vilniuje. Sutarčių sudarymas, automobilių išdavimas - priėmimas, automobilių parko priežiūra. Dirbti gali reikėti iri anksti ryte ir velai vakare bei savaitgaliais (slenkančiu grafiku, pasikeičiant). Įmonė siūlo: Nenuobodų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve; Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą.
  400 € , UAB "Autobanga"
  Vilnius
  birželio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ KONSULTANTAS (-Ė) ANGLŲ KALBA VILNIUJE

  Mėgsti padėti žmonėms ir neįsivaizduoji dienos be bendravimo? Nori įgauti darbo patirties tarptautinėje organizacijoje? Mūsų klientė – tarptautinė įmonė, turinti savo kontaktų centrus Lietuvoje, siūlo prisijungti prie komandos ir augti kartu KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTUS ANGLŲ KALBA DARBO POBŪDIS: • Kokybiškas klientų konsultavimas telefonu anglų kalba (įeinantys skambučiai); • atsiliepimas į skambučius, užsakymų priėmimas ar jų korekcijos, konsultacijos; • bendros informacijos teikimas, iškilusių problemų sprendimas. Įmonė siūlo: • galimybę įgyti vertingą patirtį tarptautinėje įmonėje; • puikiai organizuotą apmokymų paketą (įvedamųjų mokymų metu mokamas atlygis); • puikią darbo atmosferą bei darbo sąlygas; • konkurencingą darbo atlygį; • galimybę darbą derinti su mokslais (galimas nepilnas etatas).
    UAB "Personalo kompetencija"
  Vilnius
  birželio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS (KAUNO SKR.)

  Esame vieni iš didžiausių ir greičiausiai augančių muitinės tarpininkų. Per 5 – erius gyvavimo metus stipriai įsitvirtinome Europos ir NVS šalių rinkose. Bunasta – tai patyrę muitinės ekspertai, padedantys vežėjams sklandžiai kirsti sienas, vežant krovinius į/iš Europą (-os). Jau netrukus savo klientams pranešime džiugią žinią – naujojo filialo Kaune atidarymą. Todėl kviečiame tapti pirmaisiais Bunasta klientų aptarnavimo atstovais Kaune. Labai laukiamas mūsų komandoje būtų atsakingas, atidus detalėms ir mokantis aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti specialistas. Jei tai Jūs, kandidatuokite! Būsite atsakingi už: - Užsakymų priėmimą ir jų dokumentacijos tvarkymą; - Klientų konsultavimą gyvai ir telefonu; - Atsakymą į el. užklausas; - Konfliktinių situacijų sprendimą; - Glaudų bendradarbiavimą su kitais įmonės padaliniais; - Skyriaus tikslų siekimą. Įmonė siūlo: Įmonė siūlo: - Įdomų ir atsakingą darbą dinamiškoje kompanijoje su aukštais aptarnavymo standartais; - Kompetatingų vadovų bei specialistų palaikymą; - Draugišką, bendradarbiaujantį kolektyvą; - Atsakomybių bei karjeros augimo galimybes.
    UAB "Bunasta"
  Kaunas
  birželio 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Grupės vadovas (-ė)

  • Vadovavimas pardavimų telefonu vadybininkų grupei: atranka, motyvavimas, tobulėjimo planų parengimas, darbo efektyvumo didinimas, darbo grafikų planavimas, „Teambuilding“ iniciatyvos. • Kasdienis paslaugų centro darbuotojų grupės valdymas. • Darbų organizavimas ir vykdymas pagal nustatytus kokybės reikalavimus. • Projekto siekiamų rezultatų užtikrinimas. • Užduočių vykdymo planavimas, organizavimas ir nuolatinis monitoringas. • Kiekvieno grupės nario tobulėjimo vertinimas ir savalaikis ataskait
    UAB „Credo Partners“
  Kaunas
  birželio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

  Interneto ir Televizijos produktų ir paslaugų pristatymas bei pardavimas fiziniams ir juridiniams klientams (esamiems ir naujiems); Kokybiškas klientų aptarnavimas, jų poreikių išsiaiškinimas, pagalba, informacijos pateikimas; Problemų sprendimas; Klientų pastebėjimų, įžvalgų ir pasiūlymų apibendrinimas; Grynųjų pinigų operacijų atlikimas (įmokos); Teisingas duomenų įvedimas į programą. Įmonė siūlo: Darbą stabilioje ir modernioje įmonėje; Draugišką bei profesionalią komandą; Profesinį bei asmeninį tobulėjimą ; Visas socialines garantijas; Penkių darbo dienų savaitę (I - V 9:00 - 18:00); Motyvuojantį darbo užmokestį.
    UAB "Kauno interneto sistemos"
  Kaunas
  birželio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • UŽSAKYMŲ KOORDINATORIUS (-Ė) TECHNIKOS PADALINYJE

  Mūsų klientė – įmonė, užsiimanti sandėliavimo, krovimo, statybinės technikos ir pagalbinių priemonių pardavimu bei nuoma, atstovaujanti pasaulyje gerai žinomus gamintojų ženklus. Kokybiškas darbas jau daugiau kaip dešimtmetį užtarnavo klientų bei partnerių pasitikėjimą ir stabilų augimą. Šiuo metu prie profesionalios komandos Kaune kviečiamas prisijungti UŽSAKYMŲ KOORDINATORIUS (-Ė) TECHNIKOS PADALINYJE Darbo aprašymas: - Užsakymų administravimas ir koordinavimas; - sutarčių, dokumentų rengimas, sąskaitų išrašymas; - užsakytų prekių judėjimo organizavimas ir koordinavimas; - produktų asortimento įmonės svetainėje atnaujinimas; - kiti darbai, padedantys užtikrinti sklandų padalinio darbą. Įmonė siūlo: - dinamišką darbą draugiškoje ir palaikančioje komandoje; - galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui bei karjeros galimybes; - kompetenciją atitinkantį atlygį. Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda " UŽSAKYMŲ KOORDINATORIUS (-Ė) " Konfidencialumą garantuojame! Būsime dėkingi visiems atsiuntusiems, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
    UAB "Personalo kompetencija"
  Kaunas
  birželio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Klientų aptarnavimo skyriaus vadybininkė (-as)

  - Nuolatins bendradarbiavimas su namų administratoriumi ir klientais; - Operatyvus įvairių situacijų sprendimas statinių garantiniu laikotarpiu; - Atsakomybė už už fantastiškų butų priėmimo-perdavimo procedūros organizavimą ir vykdymą; - Klientų duomenų administravimas ir atsakaitų rengimas; - Klientams skirtų renginių organizavimas vystomuose projektuose. Įmonė siūlo: - Atsakingas pareigas ir perspektyvų bei dinamišką darbą sparčiai augančioje NT vystymo įmonėje; - Motyvuojantį darbo užmokestį; - Darbą profesionalų komandoje; - Galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti projektų įgyvendinime.
    UAB "CITUS"
  Kaunas
  birželio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

  - operatyvus ir paslaugus įmonės klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu; - nuotolinės pagalbos teikimas; - atvykusių klientų aptarnavimas; - skambučių valdymas ir nukreipimas; - užsakymų ir iškvietimų priėmimas, detalios informacijos surinkimas ir registravimas sistemoje; - užduočių paskirstymo serviso inžinieriams organizavimas; - darbų ir užsakymų vykdymo kontrolė; - sutartinių įsipareigojimų priežiūra ir kontrolė; - ataskaitų rengimas ir pateikimas klientams. Įmonė siūlo: - Vertingą patirtį IT įmonėje; - Karjeros galimybes IT srityje; - Draugišką ir profesionalią komandą. Esame kompanija, kuri savo darbuotojams suteikia galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir siekti karjeros galimybių. Todėl galėsi dirbti ir mokytis tarp savo srities profesionalų!
    UAB "BAIP"
  Vilnius
  birželio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Objekto vadybinink(as)-ė Kauno padalinyje

  Valymo darbų organizavimas, priežiūra ir kontrolė valomuose objektuose (prekybos centrai, ofisai). Siūlome dinamišką darbą vienoje iš didžiausių valymo paslaugas teikiančių įmonių. Būsite atsakinga(-s) už: • Kasdienį valytojų, teritorijos prižiūrėtojų, valymo maš. operatorių darbo kokybės tikrinimą. • Darbuotojų motyvavimą. • Darbuotojų aprūpinimą darbo priemonėmis. • Susitikimus su klientais, gerų darbo santykių palaikymą. • Darbuotojų darbo grafikų sudarymą, atlyginimų skaičiavimą. Įmonė siūlo: Priedus priklausančius nuo darbo krūvio ir rezultatų. Įvairius mokymus. Apmokamas automobilio kuro sąnaudas bei amortizaciją. Draugišką kolektyvą.
    UAB "Vitaresta"
  Kaunas
  birželio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pamainos vadybininkas (-ė) Vilniuje, PC "BIG" esančiame SOYA restorane

  Darbo grafikų sudarymas bei kontrolė; Pagalba pamainoje dirbantiems padavėjams sudėtingų ar konfliktinių situacijų metu; Pagalba restorano vadovui bei vadovo deleguotų užduočių atlikimas; Naujo personalo apmokymas; Klientų aptarnavimas viešojo maitinimo įmonėje. Įmonė siūlo: Įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje; Galimybę mokytis, tobulėti bei siekti karjeros; Visas socialines garantijas; Patrauklų darbo užmokestį.
    ČILI įmonių grupė
  Vilnius
  birželio 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKAS PALANGOJE

  - Aktyviai konsultuoti klientus apie banko produktus bei paslaugas, jas parduoti; - Užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybę; - Atidaryti klientams sąskaitas, sudaryti paslaugų teikimo sutartis; - Atlikti operacijas su grynaisiais pinigais bei kitas mokėjimo operacijas. Įmonė siūlo: - Greitą ir lanksčią darbo aplinką; - Darbą patikimų ir atsakingų profesionalų komandoje; - Galimybę kurti ir įgyvendinti idėjas; - Konkurencingą atlygį ir papildomų naudų paketą. https://www.youtube.com/watch?v=U-yj3wSXYmg
    AB ŠIAULIŲ BANKAS
  Palanga
  prieš 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • IT/VERSLO VALDYMO SISTEMŲ VYSTYMO PROJEKTŲ VADOVAS (- Ė)

  • IT sistemų vystymas ir reikalingų pokyčių bei naujų projektų inicijavimas • verslo poreikių surinkimo skirtinguose įmonės departamentuose bei šalyse koordinavimas • poreikių struktūrizavimas bei suderinamumo kontrolė • projektų biudžeto skaičiavimas ir priežiūra • efektyvus projektų planavimas ir įgyvendinimo koordinavimas Įmonė siūlo: • dinamišką darbą draugiškame profesionalų kolektyve; • atvirą neformalią bendravimo kultūrą; • profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes; • jaukią biuro erdvę ir šiuolaikiškas darbo priemones; • karjeros galimybes įmonių grupės viduje; • darbo užmokestį proporcingą Tavo kompetencijai ir patirčiai; • bendrus kolektyvo renginius; • galimybę dalyvauti ACMErship akademijoje. Informuojame, jog Jūsų pateikti duomenys kandidatuojant į šią poziciją ACME Grupės įmonių ir kitų įmonių, kurioms UAB „ACME Valda“ teikia personalo valdymo paslaugas, bus tvarkomi šio konkurso į nurodytas pareigas administravimo tikslais. Duomenys bus tvarkomi ir saugomi ne ilgiau nei pasibaigs konkursas. Dėl detalesnės informacijos, susijusios su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, galite kreiptis el. paštu
    ACME įmonių grupė
  Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Kuriame vadybininkų komandą naujame McDonald's restorane Marijampolėje

  Restorano veiklos koordinavimas ir kontrolė Dirbančios komandos koordinavimas, mokymas, motyvavimas Aukštų standartų užtikrinimas; Ataskaitų ruošimas. Bendravimas su lankytojais. Įmonė siūlo: Profesinį tobulėjimą; Lankstų darbo grafiką; Draugišką ir jaukią atmosferą; Galimybę užsidirbti; Galimybę pradėti karjerą tarptautinėje kompanijoje.
    McDonald's
  Marijampolė
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vadybininkė (-as)

  Mūsų klientė – įmonė, užsiimanti transporto ekspedicinėmis paslaugomis ir prekyba, ieško naujo komandos nario (-ės). Jūsų atsakomybės: -Dokumentų ruošimas; -Ataskaitų rengimas; -Sąskaitų ir mokėjimų kontroliavimas; -Bendravimas su klientais (telefonu ir elektroniniu paštu); -Biuro aplinkos priežiūra; -Asistavimas vadovui. Darbo vieta: Vilniaus g. Darbo laikas: I-V 9:00-17:00 val. Įmonė siūlo: -Galimybę dirbti perspektyvioje tarptautinėje įmonėje; -Karjeros galimybes; -Motyvuojantį atlyginimą; -Darbą pačiame Vilniaus centre; -Draugišką ir energingą kolektyvą; -Darbą iš namų (esant būtinybei). Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/
    UAB "HEADEX"
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KLIENTŲ APTARNAVIMO SPECIALISTAS (-Ė)

  -Pritaikyti savo bendravimo įgūdžius palaikydamas santykius su esamais įmonės klientais ir užtikrinti kokybišką jų aptarnavimą; -Kruopščiai ir atsižvelgdamas į detales administruoti dokumentus, susijusius su tarptautinių pervežimų organizavimu; -Operatyviai bendradarbiauti su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu? Įmonė siūlo: -Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas; -Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu; -Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose; -Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis!
    Girteka įmonių grupė
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Valymo paslaugų skyriaus vadybininkas (-ė)

  - planuoti, organizuoti bei tinkamai ir laiku vykdyti darbus, numatytus sutartyje su klientu (priskirtuose objektuose); - užtikrinti valymo darbų kokybę; - valdyti valymo projektų biudžetą; - bendrauti su klientais, esant reikalui, sklandžiai išspręsti konfliktines situacijas (tiek raštu, tiek žodžiu); - ruošti dokumentus susijusius su valymo paslaugomis, taip pat administruoti valymo personalo dokumentus. Įmonė siūlo: - įdomų dinamišką bei asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą; - stabilų atlyginimą, pastovius priedus priklausančius nuo darbo rezultatų; - visas darbui reikalingas priemones (įmonės automobilis, telefonas, kompiuteris ir kt.,); -galimybę augti ne tik profesionaliai, bet ir kaip asmenybė.
    UAB "CORPUS A"
  Klaipėda
  prieš 13 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00