X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Pardavimų vadybininkė (-as) Prancūzų K.

  Galimybė dirbti ir STUDENTAMS! Pardavimų vadybininkė (-as) PRANCŪZŲ K. Kaunas - UAB "AMBER AREA" Darbo pobūdis Reikalingas darbuotojas, mokantis PRANCŪZŲ KALBĄ, firmai prekiaujančiai juvelyriniais gaminiais. Darbas su esamais klientais, aktyvi naujų klientų paieška, komercinių pasiūlymų teikimas bei esamų ir potencialių klientų konsultavimas telefonu ar elektroniniu paštu, derybos su potencialiais klientais, tiesioginis prekių pardavimas užsienio įmonėms, dažnos komandiruotės į užsienį. Lankstus da
    UAB AMBER AREA
  Kaunas
  birželio 5 d.
  Įsimink
 • Reikalinga pardaveja Gariunu Turgaveteje

  dirbti su moteriskais drabuziais siuskite cv i vadybininke777@mail.ru arba galite atsiusti varda ir telefono nr ir trumpa aprasyma
  700 €
  Vilnius
  prieš 4 d.
  Įsimink
 • Vadybininkas - pardavėjas

  Darbas su smulkia bei stambia santechnika Bendravimas su klientais Konsultavimas Pardavimas Pasiūlymų rengimas Įmonė siūlo: Siūlome prisijungti prie jaunatviškos komandos, galimybę tobulėti bei siekti aukštesnių tikslų. Atlyginimas - derybų klausimas.
    UAB "Mikludava"
  Marijampolė
  gegužės 24 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Prekyba Techninės paskirties produktais.Parduotuvės pardavėjas

  švaros palaikymas parduotuvėje. - Pagalba pardavimų vadybininkui. Įmonė siūlo: - Profesionalius produktų mokymus. - Visas sąlygas realizuoti save bei tobulėti kartu su augančia įmone; mokymus. - Galimybę dirbti savarankiškai ir atsakingai siekti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo. - Motyvuojantį atlyginimą, visas socialines garantijas ir darnų kolektyvą. Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi UAB “Wurth Lietuva” privatumo politikoje nustatyta tvarka, su kuria galite susipažin
    UAB "WURTH Lietuva"
  Marijampolė
  gegužės 25 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vadybininkas - pardavėjas

  Autodetalių prekyba, darbas su klientais, naujų klientų paieška Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas, draugišką kolektyvą, profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes sparčiai augančioje įmonėje. Įdomų ir gerai apmokamą darbą.
  500 € , UAB "MARIJAMPOLĖS EOLTAS"
  Lazdijų r.
  gegužės 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavimų vadybininkas (-ė)

  Bendravimas su esamais ir potencialiais įmonės klientais; Profesionalus klientų aptarnavimas ir įmonės naujo gaminio reprezentavimas; Sutarčių sudarymas, ataskaitų ruošimas. Įmonė siūlo: Įvadinę, produkto ir aktyvių pardavimų mokymo programą; Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą ir priedus prie jo; Reguliarius mokymus, profesinį bei asmeninį tobulėjimą; Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą ir karjeros galimybes; Darbą patogioje vietoje; Galimybę patiems planuoti savo laiką; Išskirtinį dėmesį kiekvienam darbuotojui; Patrauklią motyvacinę sistemą (poilsinės kelionės, 13-tas ir 14-tas atlyginimai, premijos ir t.t.).
  300 € , UAB "BAUER INT"
  Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Prekių išdėstymo vadybininkas(-ė)- stilistas(-ė) "RESERVED" parduotuvėje (1 etatas)

  - Keisti, tobulinti ir kurti prekių ekspozicijas, siekiant padidinti pardavimus. - Parduotuvės prekių likučių valdymas; - Vitrinų, interjero detalių, manekenų apipavidalinimas; - Vadovautis įmonės kultūra, produktu ir rinkos sąlygomis. Įmonė siūlo: - Įdomų ir atsakingą darbą; - Laiku mokamą atlyginimą; - Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje tarptautinėje įmonėje. https://www.youtube.com/watch?v=BucnCquioI4
    UAB "LPP LITHUANIA"
  Vilnius
  prieš 4 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), Bieliūnų g. 1, Vilnius

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Vilnius
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), Pulko g. 51A, Alytus

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Alytus
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Vaizdo stebėjimo sistemos produktų pardavimo vadovas (-ė)

  darbo sąlygas bei galimybę dirbti tarptautiniais vadybos standartais besivadovaujančioje bendrovėje; - Konkurencingą atlygį ir papildomas naudas; - Asmeninio tobulėjimo galimybes; - Plačias horizontalios ir vertikalios karjeros galimybes Telia įmonių grupėje; - Draugišką profesionalų komandą, iš kurios galima mokytis ir tobulėti kartu. Laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
    Telia
  Vilnius
  prieš 43 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas salėje), Vikingų g. 3, Vilnius

  priežiūrą ir tvarkos palaikymą, - pagalbą skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Vilnius
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) - RINKIS RIMI PARDUOTUVĘ VILNIUJE

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Vilnius
  gegužės 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas - vadybininkas (-ė) Vilniaus Akropolyje (tinka studijuojantiems)

  Darbas Vilniaus Akropolyje saloje PYRAMID, kurioje prekiaujama vaizdo stebėjimo kameromis, apsaugos sistemomis. Darbo grafikas derinamas individualiai - vasarą darbo grafikas įvairus, o rudenį ir žiemą yra galimybė dirbti daugiausia vakarais bei savaitgaliais (pvz. darbo dienomis nuo 17:00 iki 22:00, savaitgaliais po 12 valandų per dieną). Pagrindinės atsakomybės sritys: -klientų konsultavimas; -internetinės parduotuvės informacijos ir užsakymų valdymas; -nuotolinė pagalba klientams. Įmonė siūlo: Motyvuojančią atlyginimo sistemą; Visas socialines garantijas; Nuolatinį tobulėjimą; Lankstų darbo grafiką, kuris tinkamas ir studijuojantiems.
  400 € , UAB "Enzas"
  Vilnius
  birželio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • PREKYBOS SALONO VADYBININKO-KONSULTANTO (platus baldų furnitūros asortimentas)

  - Darbas prekybos salone, konsultuojant nuolatinius ir naujus pirkėjus/ klientus; - Vykimas pas nuolatinius klientus produkcijos poreikio įvertinimui; - Ekspozicijos priežiūra ir prekybos salono tvarkos palaikymas; - Užsakymų priėmimas ir administravimas (nuo sąskaitos išrašymo iki prekių pristatymo organizavimo). Įmonė siūlo: -Stabilų fiksuotą atlyginimą ir kas mėnesį uždirbamus motyvuojančius priedus; -Periodiškai kylantį fiksuotą atlyginimą; -Aukštą vidinę kompanijos kultūrą ir palankų mikroklimatą.
    PERSONALO AKADEMIJA
  Panevėžys
  birželio 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Kasisninkas (-ė) - Salės vadybininkas (-ė)

  Darbas kasos aparatu, sąskaitų pirkėjams išrašymas; Prekių sisteminimas: priėmimas, rūšiavimas, skirstymas, tvarkymas; Ekspozicinių vietų derinimas ir priežiūra; Periodinių inventorizacijų atlikimas. Įmonė siūlo: Įdomų ir aktyvų darbą šiuolaikiškoje, ilgametę patirtį turinčioje įmonėje; Draugišką kolektyvą; Laiku mokamą atlyginimą (fiksuota dalis ir priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų); Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją Būtinas darbui priemonės; Socialines garantijas; Nuolaidas įsigyjant įmonės produkciją. Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad UAB „Autoaibė“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Konfidencialumą garantuojame. Informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
  450 € , UAB "Autoaibė"
  Vilnius
  birželio 13 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • VADYBININKAS (-Ė) (juvelyrikos gaminiai)

  - Dalyvavimas parodose, mugėse su įmonės gaminiais, jų pardavimas ir reprezentavimas; - Klientų konsultavimas, aptarnavimas; - Darbas ofise (naujų kontaktų paieška), pagalba komercijos direktoriui. Įmonė siūlo: - Karjeros galimybes; - Komandiruotes; - Apmokymus; - Puikią motyvacinę sistemą. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
    UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
  Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • pardavėjas-konsultantas

  Hidraulinių ir pramoninių žarnų, jungčių pardavimas Produktų parinkimas pagal klientų poreikius Įmonė siūlo: įdomų darbą tarptautinėje įmonėje profesinio tobulėjimo galimybes patrauklų atlyginimą bei priedus visas socialines garantijas ir geras darbo sąlygas
  700 € , UAB ''Hydroscand''
  Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • KOKYBĖS VADYBININKO (-ĖS)

  Vykdyti gamybos procesų, naudojamų žaliavų, ingredientų, medžiagų ir produkto kokybės, maisto saugos priežiūrą, technologinio proceso ir sandėliavimo kontrolę; Kontroliuoti RVASVT sistemos ir būtinųjų programų reikalavimų vykdymą, organizuoti nustatytų neatitikčių šalinimą; Kontroliuoti gamybinės sanitarijos ir personalo higienos reikalavimų vykdymą; Kontroliuoti išleidžiamos produkcijos siuntų ruošimą ir išleidimą, įforminti atsekamumo, kokybės dokumentus; Bendrauti su klientais, institucijomis kokybės klausimais; Dalyvauti organizuojant procesų, būtinų produktų saugai užtikrinti, vykdymą ir kontrolę; Vykdyti laboratorinės kontrolės programą pasirengimą įmonės veiklos patikrinimas, auditams, sertifikavimui, dalyvauti juose. Įmonė siūlo: Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes; Mokymo programą „LEAN sistema gamyboje“; Patogų darbo grafiką, konkurencingą atlygį, socialines garantijas.
    Kauno grūdų įmonių grupė
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Prekių priežiūros vadybininkas (-ė) Vilniuje

  - reguliarus priskirtų prekybos centrų lankymas, vizitavimas (mobilus darbas); - esamų klientų prekių išdėstymas pagal nustatytus reikalavimus (planogramas), jų priežiūra bei prekių krovimas; - prekių likučių bei užsakymų kontrolė ir vykdymas; - prekių atsinešimas iš sandėlio, lentynų papildymas; - dalykinių santykių palaikymas su prekybos centruose dirbančiu personalu; - reklaminių akcijų, išpardavimų įgyvendinimas. Įmonė siūlo: - papildomą sveikatos draudimą; - kuro išlaidų kompensavimą; - telefoninių pokalbių apmokėjimą; - galimybę siekti karjeros.
    UAB "SORBUM LT"
  Vilnius
  prieš 21 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas salėje), Architektų g. 19, Vilnius

  priežiūrą ir tvarkos palaikymą, - pagalbą skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Vilnius
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), Bieliūnų g. 1, Vilnius

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Vilnius
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) (darbas kasoje ir salėje), Taikos pr. 139, Klaipėda

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Klaipėda
  prieš 33 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Atsarginių automobilių detalių vadybininkas

  Originalių atomobilių detalių pardavimas; Darbas su kompiuteriu; Automobilių detalių paieška pagal klientų užklausas; Darbas su automobilių detalių paieškos programomis, tokiomis kaip VAG ETKA, Land Rover Microcat, GM Opel, MB EPC, partslink24.com ir pan.; Bendravimas su esamais klientais; Naujų klientų paieška; Ilgalaikių ryšių palaikymas; Įmonė siūlo: Draugišką kolektyvą; Laiku mokamą atlyginimą; Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją; Būtinas darbui priemones; Socialines garantijas; Nuolaidas įsigyjant originalias automobilių detales. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome susisiekti tel. 8 621 20387
  700 € , UAB "Detalių tiekimas"
  Vilnius
  gegužės 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
 • Pardavėjas (-a) - RINKIS RIMI PARDUOTUVĘ KLAIPĖDOJE

  priežiūrą, - pagalbą vyr. kasininkui ir skyriaus vadybininkui.
    UAB "RIMI LIETUVA"
  Klaipėda
  gegužės 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00