X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
Administratoriai
Visi miestai

NEPRALEISKITE NAUJŲ SKELBIMŲ

vadyb, Administratoriai

 • PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

  Bilietų (keltų, lėktuvų) užsakymas; Reklamos, skelbimų užsakymas; talpinimas portaluose; Keleivių paieška maršrutui Lietuva-Vokietija-Olandija-Lietuva; Keleivių informavimas ir koordinavimas Įmonė siūlo: -nuolatinį darbą; -laiku mokamą sutartą atlyginimą; -draudimą; -puikią darbo atmosferą; -draugišką kolektyvą.
    UAB "Marino projektai"
  Klaipėda
  lapkričio 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ADMINISTRATORĖ (-IUS) - APSKAITININKĖ (-AS)

  - Personalo, buhalterijos pirminių dokumentų ir korespondencijos tvarkymas; - skambučių priėmimas ir nukreipimas atsakingiems asmenims; - sklandaus biuro darbo ir tvarkos užtikrinimas; - vidinės komunikacijos įmonėje palaikymas; - svečių priėmimas; - kita pagalba įmonės darbuotojams. Įmonė siūlo: - Profesionalią ir jaunatvišką komandą, kuri yra pasiruošusi padėti ir dalintis žiniomis; - dinamišką aplinką.
    UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
  Kaunas
  lapkričio 16 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • PROJEKTŲ VADOVO VADYBININKĖ (-AS)

  -Komercinių pasiūlymų, užsakymų rengimas, pateikimas bei tvirtinimas; -Sertifikatų, deklaracijų bei kitų dokumentų, susijusių su produktų pardavimu tvarkymas, rengimas; -Užsakymų dokumentacijos tvarkymas, rengimas, archyvavimas; -Krovinių transporto organizavimas, planavimas, koordinavimas bei kontrolė; -Pagalba pardavimų projektų vadovui. Įmonė siūlo: -Darbą tarptautinėje įmonėje, kuri užima stiprią konkurencinę poziciją rinkoje, turi platų produktų asortimentą; -Darbą su didelio biudžeto projektais; -Puikią profesionalų komandą, kuri yra imli naujovėms bei nuolatos tobulėja dirbdama pagal aukštus kokybės standartus; -Rezultatus atitinkantį darbo užmokestį bei motyvuojančią premijavimo sistemą; -Norą kasryt keltis ir eiti į darbą -Iš esmės viską, ko reikia geram ir sėkmingam darbui Laukiame Jūsų CV! Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau http://www.simplika.lt/apie-mus/asmens-duomenu-privatumo-politika/)
    UAB "Simplika"
  Kaunas
  lapkričio 29 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vadybininko asistentė (-as) (techninė sritis)

  (-is) bus atsakingas už pagalbą pardavimo, serviso vadybininkams, užsakymų koordinavimą, darbą su vidinėmis įmonės programomis: medžiagų nurašymai, reikalingų dokumentų išrašymas, komunikavimas su skirtingais gamyklos / serviso padaliniais ir kt. Įmonė siūlo: Atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą, geras darbo sąlygas ir konkurencingą atlygį.
    Noriu personalo sprendimų grupė
  Kaunas
  gruodžio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vadybininkas (-ė)

  Sveikuoliškų maisto produktų pirkimas/pardavimas. Internetinės prekybos administravimas. Internetinio puslapio administravimas Prekių ir paslaugų viešinimas internetinėje erdvėje. Papildomi administraciniai darbai. Įmonė siūlo: Tobulėjimo galimybes.
    UAB "Kornita"
  Kaunas
  gruodžio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Vadovo asistentas (-ė)

  • asociacijos vadovo priskirtų projektų ir kitų pavedimų vykdymas • dokumentų rengimas ir valdymas • teisės aktų ir informacijos, susijusių su kuruojama veikla, stebėsena ir analizė • komunikacija su asociacijos nariais ir partneriais Įmonė siūlo: • žinias ir patirtį beveik 1000 narių vienijančioje asociacijoje • tobulėjimą, daug įdomių ir naudingų pažinčių draudimo sektoriuje • kompetenciją ir įgūdžius atitinkantį atlyginimą su augimo perspektyva • draugišką darbo atmosferą • galimybę derinti darbą su studijomis
    Draudimo brokerių rūmai
  Vilnius
  prieš 2 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Praktika Klaipėdos finansinių paslaugų centre

  Praktika SEB banke - tai puiki proga susipažinti su banko veikla ir darbuotojais, pamatyti, kaip mes dirbame ir kuo gyvename. Šiuo metu ieškome praktikanto Klaipėdoje, kuris norėtų prisijungti prie mūsų, SEB, komandos. Ko gali tikėtis? - turėsi galimybę semtis patirties iš profesionalų, nes SEB bankas įvairiose apklausose ir rinkimuose laikomas vienu patraukliausių ir geidžiamiausių Lietuvos darbdavių; - sužinosi, kaip teorija veikia praktiškai, - dalyvausi įgyvendinant vidinius ir išorinius svarbius projektus; - susipažinsi su banko veiklos specifika, struktūra, įgysi žinių apie banko paslaugas ir procesus. Mūsų komandos lūkesčiai - Mes tikimės, kad esi iniciatyvus, žingeidus, mėgsti bendrauti, nebijai iššūkių ir nori tobulėti. - Sėkmingiausiems praktikantams, esant galimybei, pasiūlysime tęsti savo karjerą SEB banke. Jei nori atlikti praktiką, savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką pateik spustelėdamas toliau esantį mygtuką. Į pokalbį kviečiame tik atrinktus kandidatus.
    SEB bankas, AB
  Klaipėda
  prieš 56 min.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Administratorė (-ius) - personalo vadybininkė (-as)

  kandidatų laiškų su nuoroda “Administratorė-personalo vadybininkė”. Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
    AB "Spauda "
  Vilnius
  spalio 17 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • ŽALŲ REGULIAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

  -Transporto priemonių (vilkikų) ir jų krovinių draudimo žalų reguliavimas, bylų administravimas; -bendravimas su draudimo kompanijomis; -kruopštus informacijos suvedimas į duomenų bazę ir susijusių dokumentų rengimas; -atsakaitų teikimas vadovams. Įmonė siūlo: -Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje; -visas socialines garantijas; -kompetencijas atitinkantį darbo užmokestį.
    UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
  Kaunas
  lapkričio 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Biuro Vadybininkė

  Darbuotojų kvietimas į darbo pokalbius Naujų darbuotojų įvedimas Personalo dokumentų tvarkymas Pasiūlymų rengimas Korespondencijos tvarkymas Biuro tvarkos palaikymas Kitų deleguotų užduočių vykdymas Įmonė siūlo: Visas socialines garantijas Tobulėjimo galimybes Jaunatvišką ir profesionalų kolektyvą
    UAB „Credo Partners“
  Kaunas
  lapkričio 26 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Administratorius (-ė)

  Ieškome komandos nario - administratoriaus (-ės)- vadybininko (-ės). -Bendravimas su klientais ir įmonės darbuotojais; -Sutarčių sudarymas; -Personalo dokumentų tvarkymas; -Projektų duomenų bazės valdymas; -Savarankiškas statybos projektų valdymas ir bendravimas su personalu. Patirtis būtina (nebūtinai administravimo srityje) Įmonė siūlo: 1.Sutartą fiksuotą konkurencingą atlyginimą ir galimybę užsidirbti priedus; 2. Darbo vietą Klaipėdos centre; 3. Draugišką aplinką
    UAB "Klaipėdos ekspertizė"
  Klaipėda
  lapkričio 22 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Administracijos vadybininkas

  - Biuro veiklos administravimas ir priežiūra; - Įmonės dokumentacijos ir korespondencijos rengimas, paskirstymas, sisteminimas bei administravimas; - Ataskaitų rengimas vadovui; - Gaunamų ir išrašomų sąskaitų administravimas; - Darbuotojų darbo laiko ir priedų apskaita; - Kasdieninis bendradarbiavimas tiekėjais, partneriais ir įmonės darbuotojais; - Įvairi pagalba įmonės vadovui ir kitiems darbuotojams, iškilusių problemų sprendimas; - Internetinės parduotuvės administravimas; - Dalinis marketingas (akcijų inicijavimas ir rengimas parduotuvėse ir pan.); - Prekių pajamavimas, barkodavimas, nurašymas ir paskirstymas po parduotuves; - Prekių inventorizacijų parduotuvėse inicijavimas ir kontrolė; Įmonė siūlo: - puikias darbo sąlygas; - visada laiku mokamą atlyginimą, su perspektyva didėti;
- profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes; - visas socialines garantijas; - darbo laikas I-V 9.00 – 18.00val.
  500 € , UAB "G&G Fashion"
  Kaunas
  gruodžio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Asistentas (-ė)

  • darbo pozicija vienoje perspektyviausių savo srities kompanijų; • dalykiško ir bendradarbiaujančio vadovo bei kolegų palaikymas; • realios karjeros perspektyvos ir tobulėjimo galimybės. Įmonė siūlo: • puikiai dirba kompiuteriu (Microsoft Office Excel ir bendras kompiuterinis raštingumas); • turi vairuotojo pažymėjimą; • nori mokytis, tobulėti ir prisidėti prie įmonės veiklos; • yra savarankiškas, atsakingas bei kruopštus.
    ICOR įmonių grupė
  Vilnius
  gruodžio 7 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • E-komercijos vadybininkas (-ė) Kaune (Techniniai produktai)

  Jei esi organizuotas ir ieškai naujų galimybių, kviečiame prisijungti prie įmonės, kuri užsiima efektyvių inžinerinių sprendimų teikimu ir bendradarbiauja su daugiau kaip 40 žinomų Lietuvos ir užsienio partnerių. Darbo funkcijos: - Tinklapio ir e-paruoduvės informacijos administravimas, - Komunikacija el. paštu ir telefonu įeinančiomis užklausomis; - pasiūlymų ir sutarčių rengimas; - administraciniai (dokumentų rengimo, registravimo, tvarkymo) darbai - vykdyti vadovo nurodymus.
    UAB "Soprana Personnel International"
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • PASTATŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS

  •Nuomininkų paieškos organizavimas – nuomos skelbimų rengimas ir publikavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, patalpų aprodymas potencialiems nuomininkams; •Nuomos sutarčių sąlygų derinimas, sutarčių administravimas, administracijos informavimas apie sudarytas sutartis ir jų sąlygas; •Patalpų paruošimas nuomai – valymo, reikalingų remonto darbų organizavimas; •Komunalinių paslaugų tiekėjų matavimo prietaisų rodmenų sekimas, savalaikis šių duomenų perdavimas buhalterijai; •Komunikacija ir derybos su esamais ir potencialiais nuomininkais ir paslaugų tiekėjais; •Greitas nuomininkams kylančių problemų sprendimas; •Aplinkos ir pastato priežiūros organizavimas ir įgyvendinimas; •Kasmėnesinė nuomininkų įsiskolinimų priežiūra, bendravimas su skolininkais. Įmonė siūlo: •Atsakingą ir įdomų darbą; •Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį; •Draugišką kolektyvą.
    UAB "Obelių grupė"
  Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Administratorė (-ius)

  - Biuro veiklos organizavimas ir koordinavimas; - Svečių priėmimas, skambučių priėmimas ir nukreipimas; - Įmonės dokumentų ir korespondencijos administravimas; - Personalo dokumentų administravimas; - Pagalba viešųjų pirkimų srityje (viešųjų pirkimų medžiagos surinkimas, užklausų ir atsakymų rengimas bei koordinavimas; kvalifikacinių dokumentų rengimas ir pan.); - Įmonės renginių organizavimas; - Pagalba įmonės vadovui ir darbuotojams kasdieniniais, administracinio bei organizacinio pobūdžio klausimais. Įmonė siūlo: - Atsakingą darbą draugiškame kolektyve; - Įgūdžių ir nuolatinio tobulėjimo galimybę; - Pozityvią ir saugią darbo aplinką; - Stabilų, motyvuojantį ir patirtį bei darbo rezultatus atitinkantį atlygį; - Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu. Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Telefonas pasiteiravimui: 8 5 2798962
    UAB "Euroelektronika"
  Vilnius
  lapkričio 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Administratorė (-ius) - vadybininkas (-ė)

  Dalykinis ir tinkamas bendravimas su esamais bei būsimais įmonės klientais, kolegomis, mokymo apskaitos dokumentacijos administravimas, pirminių buhalterijos apskaitos dokumentų pildymas, dokumentų archyvavimas ir tt. Įmonė siūlo: Darbo laikas nuo 9 iki 18 val. Darbo vieta: Kaunas, Centras-Vilijampolė
  488 € , UAB "ARV-Auto"
  Kaunas
  lapkričio 23 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Užsakymų vadybininkas (-ė)

  Užsakomų prekių kokybės kontrolė; Prekių klientams supakavimas ir išsiuntimas; Bendravimas su tiekėjais, užsakymų kontrolė. Įmonė siūlo: Darbą draugiškoje aplinkoje ir jauname kolektyve. Darbo vieta: Studija Markučiuose (Užupis)
  500 € , UAB "Magic Crafts"
  Vilnius
  lapkričio 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • BIURO ADMINISTRATORIUS (-Ė)

  • Dokumentų rengimas, registravimas, paskirstymas; • Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos tvarkymas; • Verslo kelionių organizavimas; • Informacijos srautų valdymas ir jos perdavimas atsakingiems darbuotojams; • Dalykinis bendravimas su įmonės klientais, partneriais ir tiekėjais; • Vertimas žodžiu ir raštu; • Asistavimas įmonės vadovui. Įmonė siūlo: • Visas socialines garantijas; • Karjeros perspektyvas; • Galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti. Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis. Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as). Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus. Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje www.ada.lt) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami el. pašto adresu.
    MV GROUP
  Vilnius
  lapkričio 16 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Projektų Vadovo Asistentas

  jaunatvišką kolektyvą; Galimybę įgyti projektų vadovui ir vadybininkui reikalingų žinių; Perspektyvą tapti projektų vadovu; Laiku mokamą ir su rezultatais augantį atlyginimą.
    UAB "Visi katilai"
  Vilnius
  lapkričio 30 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Pardavimų vadybininkas (-ė) PayPost (Vilnius)

  Esi draugiškas, veržlus ir orientuotas į klientą bei rezultatą? Tuomet kviečiame prisijungti prie PayPost skyriaus komandos Vilniuje. Auk kartu su mumis! Koks darbas laukia „PayPost“? • teiksi finansines paslaugas ir parduosi jas privatiems bei verslo klientams; • būsi atsakingas, kad klientas gautų aukščiausio lygio aptarnavimo kokybę; • konsultuosi klientus, padėdamas jiems priimti tinkamiausius sprendimus, tapsi tikru finansinių paslaugų profesionalu. Darbo sąlygos: • darbo krūvis - 0,5 etato; • darbo vieta - Senamiestis. Įmonė siūlo: • Jei esi pasiryžęs tobulėti, mes duosime tau darbui reikalingų žinių ir patirties; • įmonė siūlo puikias galimybes užsidirbti, priklausančias nuo darbuotojo pardavimo rezultatų. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.
    AB "Lietuvos paštas"
  Vilnius
  gruodžio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Paypost pardavimų vadybininkas (-ė) (Tauragė, 0,3 et.)

  Esi draugiškas, veržlus ir orientuotas į klientą bei rezultatą? Tuomet kviečiame prisijungti prie PayPost skyriaus komandos Tauragėje. Auk kartu su mumis! Koks darbas laukia „PayPost“? • teiksi finansines paslaugas ir parduosi jas privatiems bei verslo klientams; • būsi atsakingas, kad klientas gautų aukščiausio lygio aptarnavimo kokybę; • konsultuosi klientus, padėdamas jiems priimti tinkamiausius sprendimus, tapsi tikru finansinių paslaugų profesionalu; • Darbo grafikas: iki 12 val. per savaitę (dirbama 2 dienas per savaitę: pirmadienį 8:55-18:05 val.; šeštadienį 8:55-13.05 val.). Įmonė siūlo: • jei esi pasiryžęs tobulėti, mes duosime tau darbui reikalingų žinių ir patirties; • įmonė siūlo puikias galimybes užsidirbti, priklausančias nuo darbuotojo pardavimo rezultatų; • įmonė siūlo visas socialines garantijas, nepriklausomai nuo dirbamo etato dydžio. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame. Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis akcinei bendrovei Lietuvos paštui. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos. Pozicijų, į kurias atranka vykdoma nuolat ir nenutrūkstamai, atveju Jūsų pateikti asmens duomenys bus saugomi 1 metus nuo duomenų gavimo dienos. Informacija apie šias pareigybes ir kita informacija apie asmens duomenų tvarkymą: https://www.post.lt/lt/privatumo-pranesimas.
    AB "Lietuvos paštas"
  Tauragės r.
  gruodžio 6 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (TRANSPORTO SRITIS)

  Keleivių paieška maršrutui Lietuva-Vokietija-Olandija-Lietuva; Keleivių informavimas ir koordinavimas Įmonė siūlo: -nuolatinį darbą; -laiku mokamą sutartą atlyginimą; -draudimą; -puikią darbo atmosferą; -draugišką kolektyvą.
    UAB "Marino projektai"
  Klaipėda
  gruodžio 10 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
 • Asistentas (-ė) Kaune

  • darbo pozicija vienoje perspektyviausių savo srities kompanijų; • dalykiško ir bendradarbiaujančio vadovo bei kolegų palaikymas; • realios karjeros perspektyvos ir tobulėjimo galimybės. Įmonė siūlo: • puikiai dirba kompiuteriu (Microsoft Office Excel ir bendras kompiuterinis raštingumas); • turi vairuotojo pažymėjimą; • nori mokytis, tobulėti ir prisidėti prie įmonės veiklos; • yra savarankiškas, atsakingas bei kruopštus.
    ICOR įmonių grupė
  Kaunas
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Įsiminti
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00