prasome skambinti nuo 12 iki 21val,arba rasyti per chata.
galite rasyti ir tiesiai i mobilu.rasykite paprasta zinute.i whats app zinutes neatsakineju!dazniausiai esu pasiekiama nuo 18 iki 21val.
kaina galutine!
Akiniai +4 labai trumpai naudoti.Nupirkau netinkamo stiprumo. visas ilgis nuo stiklo isorinio remo iki kito stiklo isorinio remo apie 12cm,atstumas nuo stiklo vidurio iki kito stiklo vidurio apie 8-8,5cm.visas remeliu plotis apie 13,8cm.metaliniais labai graziais remeliais ir atrodo,kad lęšiai pagaminti iš stiklo,o ne plastmases.yra nedidelis brokas,stiklas nosies puseje turi labai maza mini iskilima/itrukima.siaip ju kokybe gana gera.turiu kitam skelbime tokius naujus tamsiais remeliais .nuolaidu nedarau.
Atsiimti Kaune,Zaliakalnyje.jei kas nori su siuntimu,tai jie ideti i Vinteda.pirkite tada per ten.
Apmokejimas grynais pinigais.prasome tureti smulkiu,kad butu be grazos!
Jeigu kyla klasimu-klauskite.
Prekems garantijos neteikiu.
Prekiu grazint ir keist negalima.
Pirkdami prekes jus sutinkate su siom taisyklem.
Atleiskite uz klaidas,mano kompiuteryje nera lietuviu kalbos raidziu.