ID: 25140309
Atnaujintas gruodžio 8, 2016
Parodė/Perskaitė:
9313_ / 339
Populiarumas:
3.64 %
Skelbimas pašalintas. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Switch.

Hp Procurve 3500-24 J9471a Poe Tranciver

Idealios bukles, nedaug naudota HP Procurve 3500-24 J9471A PoE. Su tvirtinimo remais. 240eur.

Galime sudaryti pirkimo-pardavimo sutarti kad galetumete itraukti i apskaita.
Galiu siusti i kita miesta.

Tranciveriai:

1. Avago afbr-57r5aez 4x FC Trans - 4vnt. po 25eur/vnt (nauji, supkauoti).

2. SFP 1.25G-U-HP 10km. Nauji, supakuoti. 20eur/vnt Yra 2vnt.

3. Finisar FTLF8524P2BNV 850nm. Nauji, supakuoti. 15eur/vnt. Yra 2vnt.

4. JDSU JSH-42S4DB3-HP 850nm. Nauji, supakuoti. 15eur/vnt. Yra 3vnt.

5. ADVA SFP/HS/850IMM/LC 10eur/vnt. Yra 2vnt.

Visi pilnai dera su HP ir kt.


Kaina: 240 €
Kontaktai
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Switch.
Panašūs skelbimai
Parduodu naujus Fast Ethernet Switch - 8 port 10/100mbps
Parduodame cyberoam cr15i ugniasienė, nauja. Cyberoam UTM įrenginys skirtas mažoms organizacijoms. Telefonas pasiteirauti 868413333 www.lombas.lt – oficiali lombardo svetainė “LOMBAS - dėl kainos galima derėtis! Žemynos g. 18, Vilnius (Įėjimas iš Laisvės pr., prie prekybos centro KUBAS) Skype: lombardas.kubas Tel. 8-684-13333.,8 630 00 005 Darbo laikas: Pirmadienis 9.00 - 21.00 Antradienis 9.00 - 21.00 Trečiadienis 9.00 - 21.00 Ketvirtadienis 9.00 - 21.00 Penktadienis 9.00 - 21.00 Šeštadienis 9.00 - 21.00 Sekmadienis 9.00 - 21.00
Parduodu switchą Canyon CNP-D05P, 5 portų. http://www.canyon.lt/products/connectivity/switches/CNP-D05P
Parduodami komutatoriai: HP Procurve 2520 - 324,- Eur. HP KWM switch - 29,60 Eur Daugiau informacijos: http://www.snoras.com/lt/parduodamas_turtas www.snoras.com

Nusiųsk skelbimą draugui

Jūsų draugas gaus įdomaus ar aktualaus skelbimo nuorodą el. paštu arba SMS žinute
 
Jūsų el. paštas:
Draugo el. paštas:
Komentaras:
    

Informavimas apie netinkamą skelbimą

Skelbiu.lt administracija gaus pranešimą apie netinkamo turinio skelbimą
Priežastis
Jūsų komentaras