X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 
ID: 13054594
Rodytas/Skaitytas:
120 352_ / 2 582
Populiarumas:
2.15 %
Atnaujintas prieš 1 d.
Įsimintas : 2

Liambda zondas opel astra vectra zafira 1.8 2 0-5v

Orginalus NTK Titaninis deguonies daviklis / lambda zondas su jungtimi fiske:

OPEL X20XEV C18XE, XEL, XEV X18XE1
ASTRA F
1.8 i 16V92Kw 125CV 1799cc
1.8 i 16V85Kw 116CV 1799cc
2.0 i 16V100Kw 136CV 1998cc

ASTRA G CC
1.8 16V85Kw 116CV 1796cc
2.0 16V100Kw 136CV 1998cc
2.0 16V OPC118Kw 160CV 1998cc

CALIBRA A
2.0 i 16V100Kw 136CV 1998cc
2.0 i 16V 4x4100Kw 136CV 1998cc

VECTRA A
2.0 i 16V100Kw 136CV 1998cc
2.0 i 16V 4x4100Kw 136CV 1998cc

VECTRA B
1.8 i 16V85Kw 115CV 1796cc
2.0 i 16V100Kw 136CV 1998cc

ZAFIRA
1.8 16V85Kw 116CV 1796cc
Orginalu kodai:

DAEWOO 96184229
GENERAL MOTORS 90411959
GENERAL MOTORS 90528253
GENERAL MOTORS 90530586
GENERAL MOTORS 90536393
GENERAL MOTORS 96184229
GENERAL MOTORS 97411959
OPEL 0855313
OPEL 0855330
OPEL 0855342
OPEL 0855343
OPEL 855313
OPEL 855330
OPEL 855342
OPEL 855343
OPEL 90528253

Kaina tik 60 EUR kartu ir atsiuntimas


Tai pat turime vieno laido deguonies davikli su "fiske" Opel - 4-5nuotraukos
ASTRA VECTRA CORSA TIGRA iki 2000m 1.4 .1.6 1.8
C16NZ / C16SE / E16NZ / X16SZ / X16SZR
GM 855333 BOSCH Europe: 0 258 002 014 arba universalus0 258 986 501
GM / Daewoo / Suzuki /Toyota 0258002014 0258002013 0258002049 025986501

Kaina originalus tik 35EUR bosch 30EUR Mitron 21EUR universalus 17EUR

BOSCH 0258 007 088 ( 0258007088 )
OPEL 24404020
OPEL 5WK9185

OPEL SIGNUM 2.2 direct 155 HP (from 05/2003) prieš katalizatoriu/ priekinis/ pirmas

Kaina tik 135EUR

Daugiau infomacijos telefonu arba pirk@pirkdalis.lt
Tai pat turime ir daugiau BMW ir ne tik markės automobilių elektronikos
dalių.



Kitus miestus ta pačia dieną per Autobusą. www.siuntosautobusais.lt pagal įkainius

Mes skubame Jums padėti www.prikdalis.lt

Atliekame kompiuterinę diagnostika į vairių markių automobiliams. Išsamiai ir aiškiai - su rekomendacijomis, už protinga kaina.

o Klaidų nuskaitymas, trynimas.
o Serviso intervalų atstatymas.
o Gedimų nustatymas.
o Užvedimo problemos diagnostika
o Gamyklinių modulių programavimas
o Airbag / saugos sistemos diagnozavimas tvarkymas
o Imobilaiziario sistemos taisymas nauju raktu priprogramavimas
o Atstatymas po avarijos
o Išsami diagnostika prieš perkant automobilį



Numeriai yra pateikti kaip rodyklė sulyginant su originaliomis detalėmis. Galite rašyti į paštą.


Apsilankykite mūsų internetinėje svetainėje www.pirkdalis.lt

Visada esant argumentams galime pritaikyti nuolaidas


Tai pat turim Universalių Lambda sensorių (deguonies daviklių), oro
srauto matuoklių MAF, kuro pompų,
Turimos prekės:
98AG2B372BF, 98AG2B372CC, 98AG2B372AF, 97BG2B372BA, 97BG2B372CA, 96FB2B372BE, 3M5T2B372AB, 3M5T2B372BC, 2S612B372BD, 1038224, 1011798, 1087770, 7M0927807C, 7M0927807D, 7M3927807H, 7M3927807G, 7M3927807F, 7M3927807E, 1238918, 1238917, 1238424, 93294647, 96473221, 96473222, 96549712, 96549713, 1238236, 6238395, 6238376, 1238914, 6238098, 6238393, 9118368, 90451441, 1238228, 1238425, 9012039 , 4545C1, 4545C4, 454549, 454573, 454574, 454554, 454547, 454550, 454555, 454543, 4545A9, 4545C2, 454548, 454571, 454572, 454573, 22060-AA031A, 026 1231036, 026 1231038, 22060-2A000, 22060-30P00, 026 1231130, 030 905377C, 5946,23, 22060-7B000, E1T50471, 7700728637, 7700418919, MR569147, MR569148, MR493455, MR493456, MR407270, MR407271, 132008600, 95BF9F715AC
Apie dalis
Metai:
1999
Būklė:
Nauja

Kaina: 60 €

Kontaktai
Pradėti pokalbį (chat)
Klauskite, bendraukite, derinkite kainą su skelbimo autoriumi „online“
+37060537937
Kaunas
Vilnius, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Akmenės r., Alytaus r., Anykščių r., Birštonas, Biržų r., Druskininkai, Elektrėnai, Ignalinos r., Jonavos r., Joniškio r., Jurbarko r., Kaišiadorių r., Kalvarija, Kauno r., Kazlų Rūda, Kėdainių r., Kelmės r., Klaipėdos r., Kretingos r., Kupiškio r., Lazdijų r., Marijampolė, Mažeikių r., Molėtų r., Neringa, Pagėgiai, Pakruojo r., Palanga, Panevėžio r., Pasvalio r., Plungės r., Prienų r., Radviliškio r., Raseinių r., Rietavas, Rokiškio r., Skuodo r., Šakių r., Šalčininkų r., Šiaulių r., Šilalės r., Šilutės r., Širvintų r., Švenčionių r., Tauragės r., Telšių r., Trakų r., Ukmergės r., Utenos r., Varėnos r., Vilkaviškio r., Vilniaus r., Visaginas, Zarasų r., Kita
Susisiekti el. paštu
Paskutiniai komentarai
Informuoti mane apie komentarus
Rašydami komentarą, sutinkate su portalo taisyklėmis.

Nusiųsk skelbimą draugui

Jūsų draugas gaus įdomaus ar aktualaus skelbimo nuorodą el. paštu arba SMS žinute
 
Jūsų el. paštas:
Draugo el. paštas:
Komentaras:
    

Informavimas apie netinkamą skelbimą

Skelbiu.lt administracija gaus pranešimą apie netinkamo turinio skelbimą
Priežastis
Jūsų komentaras