X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 
ID: 26219341
Redaguoti
Atnaujintas kovo 6
Parodė/Perskaitė:
10962_ / 173
Populiarumas:
1.58 %
DĖMESIO! Skelbimo nr. 26219341 galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Dailės pamokos.

Vda Architektūros Kursai

VDA Atvirosios DDA mokyklos
Parengiamieji kursai
Vientisųjų studijų programa
ARCHITEKTŪRA
Architektūros kompozicija ir atmintinis akademinis piešinys
_
Dėstytoja
lekt. Aistė Burkė
burke.aiste@gmail.com
Mob. tel. 8 614 83 827
_

Programos anotacija
Paruošiamųjų ARCHITEKTŪROS kursų vientisųjų studijų programa yra sudaryta vieneriems mokslo metams. Programos vykdymo metu yra mokoma "Architektūrinių formų kompozicijos" ir "Atmintinio akademinio piešinio".

Nauji nariai yra nuolat priimami. Dirbama individualiai. Parenkant užduotis, yra atsižvelgiama į kiekvieno mokinio poreikius ir pajėgumus.

Programos uždaviniai atitinka stojamųjų egzaminų užduočių aprašus. Tikėtinos kompetencijos, kurias įgis programą baigęs asmuo, gali padėti sėkmingai išlaikyti meninio architektūrinio išsilavinimo egzaminą.
_
Programos tikslas
Padėti pasiruošti stojamiesiems egzaminams į VDA Vientisųjų studijų programą
ARCHITEKTŪRA.
_
Programos uždaviniai

1. Lavinti gebėjimus komponuoti abstrakčias tūrines, erdvines ar realias architektūros formas tam tikrame kontekste.

2. Padėti išmokti grafiškai pavaizduoti savo sukurtąją architektūrinę kompoziciją ortogonaliose projekcijose bei perspektyviniame vaizde, tinkamai visa tai sukomponuoti lape.

3. Padėti išmokti pavaizduoti statinių ir jų atskirų sudedamųjų elementų, bei baldų ar namų apyvokos daiktų formas.

4. Padėti išmokti stebėti aplinką ir įgyti supratimą apie daiktų formas, dydžius, savitarpio ryšius ir priklausomybes, kaip supanti aplinka veikia pastatų architektūrą, o architektūra savo ruožtu įtakoja aplinkos formavimą.
5. Padėti išmokti piešinyje pavaizduoti menamus objektus, aprašytus pateiktame tekste (užduotyje).

6. Padėti išmokti piešimo būdu teisingai pavaizduoti objektų formas, dydžius, proporcijas ir padėtį erdvėje, sukomponuoti juos tarpusavyje ir popieriaus lape, išryškinti jų medžiagines savybes naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.
_
Programos turinys
1. Architektūros kompozicijos pagrindai.
2. Atmintinio akademinio piešimo pagrindai.
_
Tikėtinos kompetencijos, kurias įgis programą baigęs asmuo:

1. Gebėti sukomponuoti (sukurti) įsivaizduojamoje ar konkrečiai nurodytoje architektūrinėje aplinkoje nesudėtingą architektūros objektą.

2. Mokėti vaizduoti ortogonaliose projekcijose ir perspektyviniame vaizde.

3. Gebėti valdyti grafinę atlikimo techniką, nenaudojant braižymo priemonių.

4. Gebėti atlikti užduotį A3 formato lape.
5. Gebėti nupiešti užduotyje apibūdinamus geometrinius tūrinius objektus ir buityje naudojamus daiktus ar baldus. Mokėti pavaizduoti jų išdėstymą erdvėje, vaizdavimo kryptį ir sukomponavimą lape.

6. Sugebėti piešimo būdu teisingai pavaizduoti objektų formas, dydžius, proporcijas ir padėtį erdvėje, sukomponuoti juos tarpusavyje ir popieriaus lape, išryškinti jų medžiagines savybes naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.

_
Mokymosi metodai
Mokymasis vyks trijų valandų trukmės užsiėmimų metu. Pagrindiniai metodai bus kūrybinės pratybos, objektų ir geometrinių formų piešimas, piešimas pagal aprašymą, piešimas pagal pavyzdį, savarankiškas darbas, individualios konsultacijos. Papildomai skiriamas darbas namuose.
_
Vertinimo būdai
Mokinių pasiekimų vertinimo kriterijai bus tiesiogiai susieti su tikslu ir uždaviniais. Vertinant bus atsižvelgiama į kiekvieno mokinio asmeninę pažangą, užduoties keliamų reikalavimų įvykdymą, kūrybiškumą, estetiškumą ir kt. Bus rengiami bendri darbų aptarimai.
_
Programai vykdyti naudojama mokomoji medžiaga ir techninės priemonės
Programai vykdyti bus naudojama įvairi, temas atitinkanti mokomoji medžiaga, t.y. knygos, žurnalai, skaidrės. Statinių ir jų atskirų sudedamųjų elementų (pvz., anga, denginys, laiptai, kolona, siena, ir t. t.) bei baldų ar namų apyvokos daiktų (pvz., kėdė, spinta, stalas, suolas ir t. t.) formų vaizdavimui, bus naudojami realūs objektai ar daiktai, arba spausdintiniai, skaitmeniniai pavyzdžiai. Geometrinių tūrinių objektų vaizdavimui (pvz., kubas, piramidė, rutulys ir t. t.), ir buityje naudojamų daiktų, baldų (pvz., ąsotis, kibiras, knyga, gaublys, kėdė, stalas ir t. t.) piešimui bus naudojami realūs daiktai.
_
Dalyviai
Praktinės veiklos patirtis ir kompetencijos, kurias turi turėti Programos dalyvis: minimalūs piešimo įgūdžiai.
Programos dalyvių tikslinės grupės: vyresnių klasių mokiniai arba suaugę.
_
Internete
www.architekturoskursai.weebly.com
www.vda.lt
_
Programos vykdymo vieta ir laikas
Vilnius, VDA, Maironio g. 6, 123 aud. Ketvirtadieniais 17.00-20.00 val.

Kaina: 0.00
Kontaktai
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Dailės pamokos.
Panašūs skelbimai
"ŠVIESOKAITA", Vš.Į. – priima mokytis akademinio piešimo, tapybos, kompozicijos akademinėje studijoje. Studija veikia jau daugiau nei 15 metų. Studijų paskirtis – pasirengimas stojamiesiems egzaminams į aukštąsias mokyklas Lietuvoje ir užsienyje, darbų pasiruošimas pristatymui studijoms ir meninės saviraiškos ugdymas bei tobulinimas. Pastoviai priimami mokytis suaugę ir paaugliai nuo 12 metų naujų ir esamų grupių papildymui. Dirbame su kiekvienu individualiai mažose 6-8 asmenų grupėse. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę po 4 akademines val. ir daugiau (pasirinktinai pagal lankytojų poreikius ir galimybes). Gyvenantiems už Vilniaus miesto ribų, motinoms auginančioms vaikus, fizinę negalią turintiems ir jų slaugytojams siūlome akademinio piešimo nuotolinį mokymą. Dirbame įvairiomis savaitės dienomis, rytinėmis, dieninėmis ir vakarinėmis pamainomis: nuo 10,00 val., nuo 14,00 val. ir nuo 17.30 val. * šeštadienį ir sekmadienį nedirbame. Baigus pilną kursą, išduodami baigimo pažymėjimai. Baigus tik dalį kurso (pasirinktinai), išduodamos pažymos. Akademinės valandos kaina 1 žmogui – 3,00 Eur/val. grupėse iki 8 žmonių. 2-3 žmonių grupėje – po 5,00 Eur/val. Individualus mokymas 1 žmogui – 7,00 Eur/val. Galima įsigyti ir dovanų čekį pagal iš anksto suderintą vieno ar daugiau užsiėmimų variantą. Pasiteiravimui ir registracijai: Tel.: 8 688 55013, info@sviesokaita.lt http://www.sviesokaita.lt/ Adresas: Lvovo g. 38A-219 kab., Vilnius (Konstitucijos pr.)
Pirmadieniais nuo 18.00 iki 21.00val Pasiruošk stojamiesiems į aukštesnes ir aukštąsias dailės mokymo įstaigas. AKADEMINIS PIEŠIMAS. Dailininkas profesionalas. Įvairios geometrinės formos (realios ir gipso), pastatymai (objektų santykiai, perspektyva, kompozicija), žmogaus anatomija, laisva interpretacija, vaizdinio mąstymo ypatumai. Pamokos kaina 12 eur. Į pamokos kainą įskaičiuotos medžiagos ir reikmenys. Skambinti: 860 112210. Rašyti: info@dailesartele.lt Susipažinti: www.dailesartele.lt
PAAUGLIŲ PIEŠIMO PAMOKOS Pirmadieniais 16.00-18.00 val Piešimo programoje – pagrindinių formų piešimas, plokščių formų piešimas gipso elemantų, proporcijų, perspektyvų studijos, kompozicjos pagrindai, įvairių technikų ir priemonių taikymas. PAAUGLIŲ TAPYBOS PAMOKOS Trečiadieniais 16.00 - 18.00 val. Mokoma tapybos pagrindų - eskizavimo, komponavimo, spalvininkystės, šviesotamsos, kūrybinės kompozicijos. Pamokos padės atskleisti ir plėtoti meninius gebėjimus, mokys stebėti, ugdys individualumą, padės įgyti praktinių įgūdžių, parengs stojamiesiems egzaminams į aukštesnes meno mokyklas, duos žinių su daile susijusių dalykų studijoms arba asmeniniams polinkiams. Pamokos vyksta Savanorių pr 49, Vilnius (prie Vingio parko) Viena pamoka trunka 2 pilnas valandas. Pamokos kaina 10 eur., į pamokos kainą įskaičiuotos visos priemonės ir medžiagos. Skambinti 860112210
Kviečiame jaunuolius ir suaugusius mokytis piešimo, tapybos, kompozicijos pagrindų, tapybos ant šilko. Mokomasi individualiai arba po 2-3. Akademinis piešimas reikalingas stojantiems į dizaino, architektūros studijas kolegijose, Dailės akademijoj , KTU ir VGTU. Šį mėnesį pradėjusiems piešti -1 val.( 60min.) kainuos tik 5 eurus. Mokytoja yra baigusi M.K.Čiurlionio menų gimnaziją ir Dailės akademiją. Dirbu kasdien, išskyrus sekmadienius, tad galit pradėti mokytis ,kada Jums patogu. Atliekami įvairūs piešimo užsakymai. Galima įsigyti dovanų kuponus pradžiamoksliui visiems norintiems, kaina ir laiką derinu.Tai piešimas, tapyba, šilko tapyba, piešimas ant puodelių. Galiu suteikti darbo vietą savarankiškai dirbančiam dizaineriui, mokytojui ar pan. kursams, seminarams, mokymams ar paslaugoms . Galit įsigyti dovanų kuponus mokymuisi.Mokau ir visai nemokančius SUAUGUSIUS, laiką suderinu. Penktadieniais nuo 17 30 val. ar vėliau kviečiami piešti ar tapyti suaugę. Kitos paslaugos: kaligrafinis rašymas sveikinimai atvirutėse,knygose piešimas ant popieriaus, tapyba ant drobės. Kauno sen. M.Daukšos 8, galerija

Nusiųsk skelbimą draugui

Jūsų draugas gaus įdomaus ar aktualaus skelbimo nuorodą el. paštu arba SMS žinute
 
Jūsų el. paštas:
Draugo el. paštas:
Komentaras:
    

Informavimas apie netinkamą skelbimą

Skelbiu.lt administracija gaus pranešimą apie netinkamo turinio skelbimą
Priežastis
Jūsų komentaras