ID: 26219341
Redaguoti
Atnaujintas kovo 6
Parodė/Perskaitė:
10962_ / 173
Populiarumas:
1.58 %
DĖMESIO! Skelbimo nr. 26219341 galiojimo laikas pasibaigęs. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Dailės pamokos.

Vda Architektūros Kursai

VDA Atvirosios DDA mokyklos
Parengiamieji kursai
Vientisųjų studijų programa
ARCHITEKTŪRA
Architektūros kompozicija ir atmintinis akademinis piešinys
_
Dėstytoja
lekt. Aistė Burkė
burke.aiste@gmail.com
Mob. tel. 8 614 83 827
_

Programos anotacija
Paruošiamųjų ARCHITEKTŪROS kursų vientisųjų studijų programa yra sudaryta vieneriems mokslo metams. Programos vykdymo metu yra mokoma "Architektūrinių formų kompozicijos" ir "Atmintinio akademinio piešinio".

Nauji nariai yra nuolat priimami. Dirbama individualiai. Parenkant užduotis, yra atsižvelgiama į kiekvieno mokinio poreikius ir pajėgumus.

Programos uždaviniai atitinka stojamųjų egzaminų užduočių aprašus. Tikėtinos kompetencijos, kurias įgis programą baigęs asmuo, gali padėti sėkmingai išlaikyti meninio architektūrinio išsilavinimo egzaminą.
_
Programos tikslas
Padėti pasiruošti stojamiesiems egzaminams į VDA Vientisųjų studijų programą
ARCHITEKTŪRA.
_
Programos uždaviniai

1. Lavinti gebėjimus komponuoti abstrakčias tūrines, erdvines ar realias architektūros formas tam tikrame kontekste.

2. Padėti išmokti grafiškai pavaizduoti savo sukurtąją architektūrinę kompoziciją ortogonaliose projekcijose bei perspektyviniame vaizde, tinkamai visa tai sukomponuoti lape.

3. Padėti išmokti pavaizduoti statinių ir jų atskirų sudedamųjų elementų, bei baldų ar namų apyvokos daiktų formas.

4. Padėti išmokti stebėti aplinką ir įgyti supratimą apie daiktų formas, dydžius, savitarpio ryšius ir priklausomybes, kaip supanti aplinka veikia pastatų architektūrą, o architektūra savo ruožtu įtakoja aplinkos formavimą.
5. Padėti išmokti piešinyje pavaizduoti menamus objektus, aprašytus pateiktame tekste (užduotyje).

6. Padėti išmokti piešimo būdu teisingai pavaizduoti objektų formas, dydžius, proporcijas ir padėtį erdvėje, sukomponuoti juos tarpusavyje ir popieriaus lape, išryškinti jų medžiagines savybes naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.
_
Programos turinys
1. Architektūros kompozicijos pagrindai.
2. Atmintinio akademinio piešimo pagrindai.
_
Tikėtinos kompetencijos, kurias įgis programą baigęs asmuo:

1. Gebėti sukomponuoti (sukurti) įsivaizduojamoje ar konkrečiai nurodytoje architektūrinėje aplinkoje nesudėtingą architektūros objektą.

2. Mokėti vaizduoti ortogonaliose projekcijose ir perspektyviniame vaizde.

3. Gebėti valdyti grafinę atlikimo techniką, nenaudojant braižymo priemonių.

4. Gebėti atlikti užduotį A3 formato lape.
5. Gebėti nupiešti užduotyje apibūdinamus geometrinius tūrinius objektus ir buityje naudojamus daiktus ar baldus. Mokėti pavaizduoti jų išdėstymą erdvėje, vaizdavimo kryptį ir sukomponavimą lape.

6. Sugebėti piešimo būdu teisingai pavaizduoti objektų formas, dydžius, proporcijas ir padėtį erdvėje, sukomponuoti juos tarpusavyje ir popieriaus lape, išryškinti jų medžiagines savybes naudojant šviesotamsą, toną, liniją ir štrichą.

_
Mokymosi metodai
Mokymasis vyks trijų valandų trukmės užsiėmimų metu. Pagrindiniai metodai bus kūrybinės pratybos, objektų ir geometrinių formų piešimas, piešimas pagal aprašymą, piešimas pagal pavyzdį, savarankiškas darbas, individualios konsultacijos. Papildomai skiriamas darbas namuose.
_
Vertinimo būdai
Mokinių pasiekimų vertinimo kriterijai bus tiesiogiai susieti su tikslu ir uždaviniais. Vertinant bus atsižvelgiama į kiekvieno mokinio asmeninę pažangą, užduoties keliamų reikalavimų įvykdymą, kūrybiškumą, estetiškumą ir kt. Bus rengiami bendri darbų aptarimai.
_
Programai vykdyti naudojama mokomoji medžiaga ir techninės priemonės
Programai vykdyti bus naudojama įvairi, temas atitinkanti mokomoji medžiaga, t.y. knygos, žurnalai, skaidrės. Statinių ir jų atskirų sudedamųjų elementų (pvz., anga, denginys, laiptai, kolona, siena, ir t. t.) bei baldų ar namų apyvokos daiktų (pvz., kėdė, spinta, stalas, suolas ir t. t.) formų vaizdavimui, bus naudojami realūs objektai ar daiktai, arba spausdintiniai, skaitmeniniai pavyzdžiai. Geometrinių tūrinių objektų vaizdavimui (pvz., kubas, piramidė, rutulys ir t. t.), ir buityje naudojamų daiktų, baldų (pvz., ąsotis, kibiras, knyga, gaublys, kėdė, stalas ir t. t.) piešimui bus naudojami realūs daiktai.
_
Dalyviai
Praktinės veiklos patirtis ir kompetencijos, kurias turi turėti Programos dalyvis: minimalūs piešimo įgūdžiai.
Programos dalyvių tikslinės grupės: vyresnių klasių mokiniai arba suaugę.
_
Internete
www.architekturoskursai.weebly.com
www.vda.lt
_
Programos vykdymo vieta ir laikas
Vilnius, VDA, Maironio g. 6, 123 aud. Ketvirtadieniais 17.00-20.00 val.

Kaina: 0.00
Kontaktai
Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimas nebegalioja. Panašių skelbimų galite rasti kategorijoje Dailės pamokos.
Panašūs skelbimai
"ŠVIESOKAITA", Vš.Į. – priima mokytis akademinio piešimo, tapybos, kompozicijos akademinėje studijoje. Studija veikia jau daugiau nei 15 metų. Studijų paskirtis – pasirengimas stojamiesiems egzaminams į aukštąsias mokyklas Lietuvoje ir užsienyje, darbų pasiruošimas pristatymui studijoms ir meninės saviraiškos ugdymas bei tobulinimas. Pastoviai priimami mokytis suaugę ir paaugliai nuo 12 metų naujų ir esamų grupių papildymui. Dirbame su kiekvienu individualiai mažose 6-8 asmenų grupėse. Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę po 4 akademines val. ir daugiau (pasirinktinai pagal lankytojų poreikius ir galimybes). Gyvenantiems už Vilniaus miesto ribų, motinoms auginančioms vaikus, fizinę negalią turintiems ir jų slaugytojams siūlome akademinio piešimo nuotolinį mokymą. Dirbame įvairiomis savaitės dienomis, rytinėmis, dieninėmis ir vakarinėmis pamainomis: nuo 10,00 val., nuo 14,00 val. ir nuo 17.30 val. * šeštadienį ir sekmadienį nedirbame. Baigus pilną kursą, išduodami baigimo pažymėjimai. Baigus tik dalį kurso (pasirinktinai), išduodamos pažymos. Akademinės valandos kaina 1 žmogui – 3,00 Eur/val. grupėse iki 8 žmonių. 2-3 žmonių grupėje – po 5,00 Eur/val. Individualus mokymas 1 žmogui – 7,00 Eur/val. Galima įsigyti ir dovanų čekį pagal iš anksto suderintą vieno ar daugiau užsiėmimų variantą. Pasiteiravimui ir registracijai: Tel.: 8 688 55013, info@sviesokaita.lt http://www.sviesokaita.lt/ Adresas: Lvovo g. 38A-219 kab., Vilnius (Konstitucijos pr.)
Tapybos ant šilko popietė "Švelnumas mano delne" Kūrybos namučiuose "Vėjų fėja" M.Daukšos 41, Kaune 2017 Kovo 19 d., 10 val. Piešimas ant šilko – tai menas, poilsis, gydymas ir meditacija. Kviečiame visus, norinčius patirti šilko ir švelnios, išlaisvintos kūrybos paslaptį. Tapyba ant plonyčio, švytinčio, natūralaus audinio pilna paslapčių, kaip ir pati šilko istorija, apipinta pasakojimais ir legendomis. Per keturias valandas susipažinsite su šilko dekoravimo subtilybėmis ir sukursite pirmąjį šilką savo namams. – tai meno sanatorija, atvira visiems. Čia nebūtini menininko įgūdžiai, reikia tik truputėlio drąsos, tikėjimo ir noro kurti. Popietę veda - Ilona Balkuvienė Popietės kaina: Suaugusiems 20 Eur, vaikams – 15 Eur. Į popietės kainą įskaičiuotas šilkas, dažai, priemonės. Meniniai įgūdžiai nebūtini. Registracija tel. 8-615 57907 8-683 87595 vejufeja@gmail.com www.vejufeja.lt
Dailės ir rankdarbių studija „Meno harmonija“ apima: vaizduomąją, taikomąją-dekoratyvinę dailę, rankdarbius, akademinį piešimą. Užsiėmimai vaikams ir suaugusiems. Užsiėmimus veda patyrusi vyresnioji dailės, dizaino, technologijų mokytoja. Menų studija įsikūrusi jaukiose ir šiuolaikiniuose patalpose Vilniuje, „Spaudos rūmų“ verslo centre (6 aukštas). Dailės mokytoja baigė stažuotę Olandijoje. - Užsiėmimai vaikams Vilniuje. Tai puiki galimybė Jūsų vaikui lavinti saviraišką ir vaizduotę. Nuo 4 metų amžiaus. - Smagus šeimos užsiėmimas tėveliams kartu su vaiku (-ais). - Užsiėmimai suaugusiems. Atraskite save! Amžiaus apribojimų nėra. Akademinis piešimas. - Profesionalus paruošimas dailės egzaminui. - Rankdarbių pamokos: mezgimas, karpiniai, mozaika, siuvinėjimas ir kt. - Vaikų gimtadienio šventė. Vaikų gimtadieniai pas mus visada linksmi ir pilni naujų įspūdžių. - Užsiėmimai mergvakariui. Praleiskite laiką įdomiai ir kūrybingai Nemokamai konsultacija. Nustebinkite artimuosius - padovanokite DOVANŲ KUPONĄ pamokoms! Reikalinga išankstinė registracija į užsiėmimus, formuojamos grupės. Užsiėmimų kaina tik nuo 7 Eur Šilko pardavimas. Parduodamas šilkas tapybai. Baltas. Kaina uz 1 kv m - 15 eur. Meninių užsiėmimų studija „Meno Harmonija“ Laisvės pr. 60 ("Spaudos rūmai", 6 aukštas) Tel. 8 688 81245 studija@menoharmonija.lt
Irmos Leščinskaitės tapybos studija. Tapybos kursai suaugusiems skirti pradedantiesiems tapyti ir jau pažengusiems bei susipažinusiems su tapybos pagrindais. Jie skirti įvairių specialybių žmonėms, kuriems užsiėmimas tapyba yra hobis ir turiningas laisvalaikio praleidimo būdas. Kiekvienam dalyviui tapybos mokymas vyksta individualiai. Norintiems piešti(arba norintiems pasiruošti stojamiesiems egzaminams į VDA)-suteikiami akademinio piešimo pagrindai. Baigusiems tapybos kursus ir įvykdžiusiems numatytą mokymo programą asmenims išduodami jų įgytas žinias patvirtinantys pažymėjimai. Kursų metu ugdomas plastinės paveikslo struktūros suvokimas, aptariami ir analizuojami įvairių istorinių laikotarpių dailės ir ypač tapybos kūriniai, suteikiamos kursų lankytojų meninę kūrybišką saviraišką laiduojančios teorinės žinios ir ugdomi jų praktiniai tapybiniai gebėjimai ir įgūdžiai. Tapybos kursų dalyviams suteikiamos žinios, leidžiančios suvokti dailės žanrų (peizažo, natiurmorto, portreto) kompozicijos ypatumus jie supažindinami su pagrindiniais tapybos meninių išraiškos priemonių (spalvos, tono, erdvės, formos ir kt.) taikymo būdais įvaldo klasikinės aliejinės tapybos principus ir technines spalvinės išraiškos priemones. Tapybos kursų suaugusiems vykdomos veiklos nuo 2008 m. rezultatai: Grupinės tapybos darbų parodos KKKC – 2009m. „Senamiesčio akademija“, 2012m. „ArtMix“,2014 m. „Art Mix, nuėjome toliau negu manėme“, 2015 m. Interaktyvus parodos pristatymas visuomenei. 2013 m. „Art Mix“ – paroda Klaipėdos m. savivaldybės viešojoje bibliotekos Meno skyriuje. Girulių bibliotekoje tapybos darbų parodos - 2015, 2016 m. Organizuoti vasaros plenerai – Pervalkoje (2012 m.), Tauragės raj. (2013 m.), Smiltynėje (2015m.) Tapybos kursų suaugusiems dalyvių personalinės parodos: Romualdo Ozgirdo 2013m., Artūro Joniko – 2014 m. Girulių biblioteka. Valerijaus Perepiolkino – 2015 m. Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centre. Vieno užsiėmimo trukmė 3 val. Vieno užsiėmimo kaina 10 € Užsiėmimai vyksta vieną kartą savaitėje. Temos 1.Natiurmortas. Medžiagos: akrilas, aliejiniai dažai, drobė 50x70. 2.Peizažas arba Portretas. Medžiagos: akrilas, aliejiniai dažai, lakas, drobė 50x70. Rezultatas Tapybos kursų metu sukuriami tapybos kūriniai- nuo paveikslo kompozicijos pradžios iki visiško kūrinio užbaigimo. Įgytos žinios ir gebėjimai suteiks galimybę toliau savarankiškai siekti kūrybinių tikslų. Tapybos kursų dėstytoja tapytoja Irma Leščinskaitė Adresas: Kultūrų komunikacijų centras, Daržų g.10/Bažnyčių g. 4, Klaipėda Registracija: mob:860376557, e-mail: ilescinskaite@gmail.com Informacija apie kūrybinę dėstytojos veiklą www.irmalescinskaite.com

Nusiųsk skelbimą draugui

Jūsų draugas gaus įdomaus ar aktualaus skelbimo nuorodą el. paštu arba SMS žinute
 
Jūsų el. paštas:
Draugo el. paštas:
Komentaras:
    

Informavimas apie netinkamą skelbimą

Skelbiu.lt administracija gaus pranešimą apie netinkamo turinio skelbimą
Priežastis
Jūsų komentaras