X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius, ...
  sausio 8 d.
  Mažo vaiko ugdytoja - auklės/guvernantės darbas na

  Mažo vaiko ugdytoja - auklės/guvernantės darbas na

  Mokytoja, ar nepasiilgote mažų vaikų? Auklė-guvernantė dirba su mažiukais, žaidžia lavinamuosius žaidimus, rūpinasi maistu, higiena, pasivaikščiojimais. Dirba visą arba dalį dienos šeimos namuose. Ypač ieškome vairuojančių auklių ir Vilniuje, Kaune ir užsienyje. Kam auklei reikalinga agentūra? Šešiolikos metų patirties dėka padedame suderinti abiejų pusių (darbdavio ir darbuotojo) poreikius, geras aukles siūlome atsakingoms ir patikimoms šeimoms, garantuojame darbo tęstinumą kitose šeimose. Padedame išvengti nesąžiningų ir nemandagių darbdavių. Darbo terminas - mažiausiai 1 metai (išimtis - vasara, tada galimi ir kelių mėnesių trukmės darbai). Susitikimai vyksta norinčioms dirbti tiek dabar, tiek vėliau, pvz. po kelių mėnesių ar pusmečio. Kaip su mumis susitikti? Užpildykite susipažinimo anketą auklei http://www.aukles.lt/apie_mus_ir_apie_jus_1.html arba skambinkite dėl atrankos 868433414 (d.d. 9-18 val.). Agentūra Mama ir auklė, auklės darbas - Vilnius, Kaunas, užsienis. info@aukles.lt P.S. atlyginimas ir darbo sąlygos konkrečiose šeimose skiriasi (pvz. valandinis atlygis Vilniuje 4-6 Eur, visos dienos - nuo 600 Eur/mėn. iki x, vairuojančios auklės gali uždirbti daugiau nei kitos), pagal Jūsų charakterį ir patirtį parinksime tinkamą šeimą. Jokio mokesčio iš auklių už įdarbinimą neimame. Laukiame Jūsų laiško arba skambučio!
   
 • Vilnius, ...
  sausio 8 d.
  Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku

  Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku

  Dirbkite gerose šeimose! Net jei norite pradėti dirbti po kelių mėnesių, galite darbą rasti jau dabar. Darbas pilnu etatu, nepilną dieną ir "valandinėms - darželinuko auklėms". Vilniuje, Kaune ir užsienyje. Auklės darbas vidinės šilumos turinčioms moterims. Atraskite savo pašaukimą. UAB "Mama ir auklė", tel. 868433414 (Vilniuje), tel. 867419870 (Kaune), info@aukles.lt www.aukles.lt Agentūra dirba jau šešiolika metų. Kam auklei reikalinga agentūra? Šešiolikos metų patirties dėka padedame suderinti abiejų pusių (darbdavio ir darbuotojo) poreikius, geras aukles siūlome atsakingoms ir patikimoms šeimoms, garantuojame darbo tęstinumą kitose šeimose. Padedame išvengti nesąžiningų ir nemandagių darbdavių. Darbo terminas - mažiausiai 1 metai. Susitikimai vyksta norinčioms dirbti tiek dabar, tiek vėliau, pvz. po pusmečio. Kaip su mumis susitikti? Užpildykite susipažinimo anketą auklei http://www.aukles.lt/anketa_auklems.html arba skambinkite dėl atrankos 868433414 (d.d. 9-18 val.). Agentūra Mama ir auklė, auklės darbas - Vilnius, Kaunas, užsienis. info@aukles.lt P.S. atlyginimas ir darbo sąlygos konkrečiose šeimose skiriasi (pvz. valandinis atlygis Vilniuje 4-6 Eur, visos dienos - nuo 600 Eur/mėn. iki x, vairuojančios auklės gali uždirbti daugiau nei kitos), pagal Jūsų charakterį ir patirtį parinksime tinkamą šeimą. Jokio mokesčio iš auklių už įdarbinimą neimame. Laukiame Jūsų laiško arba skambučio! Šiuo metu ypač ieškome: vairuojančių auklių Vilniuje pilną dieną ir Kaune dalį dienos.
   
 • Vilnius, ...
  sausio 8 d.
  Mažo vaiko ugdytoja - auklė-guvernantė namuose

  Mažo vaiko ugdytoja - auklė-guvernantė namuose

  Auklė-guvernantė dirba su mažiukais, žaidžia lavinamuosius žaidimus, rūpinasi maistu, higiena, pasivaikščiojimais. Dirba visą arba dalį dienos šeimos namuose. Ypač ieškome vairuojančių auklių ir Vilniuje, Kaune ir užsienyje, tačiau mielai su Jumis susitiksime ir tuo atveju, jei nevairuojate. Kam auklei reikalinga agentūra? Šešiolikos metų patirties dėka padedame suderinti abiejų pusių (darbdavio ir darbuotojo) poreikius, geras aukles siūlome atsakingoms ir patikimoms šeimoms, garantuojame darbo tęstinumą kitose šeimose. Padedame išvengti nesąžiningų ir nemandagių darbdavių. Darbo terminas - mažiausiai 1 metai (išimtis - vasara, tada galimi ir kelių mėnesių trukmės darbai). Susitikimai vyksta norinčioms dirbti tiek dabar, tiek vėliau, pvz. po kelių mėnesių ar pusmečio. Kaip su mumis susitikti? Užpildykite susipažinimo anketą auklei http://www.aukles.lt/apie_mus_ir_apie_jus_1.html arba skambinkite dėl atrankos 868433414 (d.d. 9-18 val.). Agentūra Mama ir auklė, auklės darbas - Vilnius, Kaunas, užsienis. info@aukles.lt P.S. atlyginimas ir darbo sąlygos konkrečiose šeimose skiriasi (pvz. valandinis atlygis Vilniuje 4-6 Eur, visos dienos - nuo 600 Eur/mėn. iki x, vairuojančios auklės gali uždirbti daugiau nei kitos), pagal Jūsų charakterį ir patirtį parinksime tinkamą šeimą. Jokio mokesčio iš auklių už įdarbinimą neimame. Laukiame Jūsų laiško arba skambučio!
   
 • Kita
  gruodžio 6, 2018
  No Photo

  Aukle/seiminke Anglijoje nuo Sausio 1 metams

  Ieskoma patikima aukle/namu seimininke 5 metu berniukui kuris eina i paruosiamaja mokykla. Darbo valandos 5-6 valandos per diena, dvi iseigines per savaite, 2 savaites apmokamu atostogu. Apgyvenimas atskiram kambaryje ir maistas apmoketas. Pageidautinas geras anglu kalbos zinojimas , muzikinis issilavinimas pliusas. Darbo aprasymas: vaiko nuvedimas is mokyklos ir i mokykla, maisto ruosimas vaikui kas diena (vakariene ir kartais pusryciai), padejimas su namu darbais, zaidimais. Vaikas mokykloje nuo 9 iki 4 kartais iki 5. Vedimas burelius, ejimas i baseina karta per savaite. (Vaiku prieziura iki apie 20 valandu per savaite ) Be vaiko prieziuros: namu tvarkymas viena karta per savaite, padeti su skalbimu (masina), rubu lankstymu, maisto paruosimu seimai 2 kartus per savaite. (iki 10 valandu per savaite) Gyvenimo ir darbo salygos tikrai geros, atlyginimas 600- 700 svaru i menesi. Mes gyvename Devon rajone, skrydziai su Ryanair is Kauno i Bristol ir nuo ten 1.5 valanda. Mes gyvename Exeter mieste 130, 000 gyventoju, geras universitetas, puse valandos masina iki juros, 15 minuciu ejimo iki centro.
  600| N/A
   
 • Vilnius, ...
  gruodžio 25, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Work in Spain temporary

  We look for girls between 18 and 30 years old. Beautiful girls, attractive, seductive and with an open mind for massages and relaxation. Very high income. The work is in Spain, its temporary, you decide how long you want to stay. We pay the trip, maintenance and housing. Comfort and kindness Necessary to speak intermediate English. Valuable to speak Spanish. We interview the preselected girls and explain all the details and solve your doubts. If you are interested, send us an email with photos to info.trabajo25@gmail.com or you can use the chat :)
  4000| Madridvipbussines
   
 • Kaunas
  sausio 8 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Reikalinga auklė, prižiūrėti 1m berniuka, Sargėnai

  Nuo pirmadienio iki penktadienio
  500
   
 • Kaunas
  sausio 17 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Auklė

  18 metų darbo patirtį turinti auklė, ieško darbo. Auklė turi pedagoginį išsilavinimą, bei ilgus metus patirties su įvairaus amžiaus vaikais. Moteris atsidavusi savo darbui, puikiai supranta vaikus, jų emocijas. Auklė dirbusi su trylika vaikučių, todėl patirtis bagažas gan didelis.
   
 • Kaunas
  sausio 18 d.
  Auklė Kaune, Sargėnuose

  Auklė Kaune, Sargėnuose

  Esu atsakinga, tvarkinga, be žalingų įpročių 60 m. moteris. Prižiūrėčiau vaikutį savo namuose Sargėnuose. Dirbusi darželio auklėtoja. Myliu vaikus ir moku juos prižiūrėti. Prižiūrėtą vaiką išleidžiu į darželį, tad ieškau kito. Dukros su anūkais gyvena atskirai, mažiausiam anūkui 5 metai, turime likusių daug kokybiškų žaislų. Uždaras kiemas.
   
 • Kaunas
  sausio 14 d.
  No Photo

  Ieškome auklės

  Ieškome auklės 1,9m. berniukui. Gyvename Žaliakalnyje. Tikimės rasti mylintį vaikus, sąžiningą ir linksmą žmogų, kuris rūpestingai draugaus ir žais su mūsų berniuku, daug laiko leis lauke, gebės atliepti į jo poreikius ir turės žinių apie tokio amžiaus vaiko raidą. Darbo laikas: 4-5 dienos per savaitę po 6-8 val. Taip pat kartais savaitgaliais arba vakarais.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  No Photo

  Iėškau auklės darbo

  60-tiės metų moteris, turinti patirti darbe su vaikais, ieško auklės darbo ne pilnai darbo dienai arba ligos atveju.
   
 • Kauno r.
  prieš 1 d.
  No Photo

  Ieškoma auklė

  Ieškoma auklė 5 m mergaitei nepilnai darbo dienai t.y. nuo 6 iki 8val per dieną. Gyvename Giraitėje. Rekomendacijos privalumas. Skambinti po 17 val.
   
 • Kaunas
  gruodžio 5, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Aukles

  Esu atsakinga darbsti komunikabili ieskau darbo sekmadieniais gal kam reiktu namus sustvarkyti isplauti dukles nuvalyti ar vaika padaboti bet galiu tik sekmadieniais galiu ir vaikus pasaugoti tik nesergancius turi pati vaikuty tad patirties turiu galiu valgyt pagaminti arba darbo dienom vaikucius priziuret valandinis 3 eurai.vaikucius gali ziureti darbo dienom po pora valandu gaminu sveikai.
   
 • Kaunas, ...
  gruodžio 19, 2018
  No Photo

  Iesko aukles dirbti norwegijoje

  Tvarkinga, jauna šeima Norvegijoje ieško auklės 6menesiu laiko berniukui nuo sausio 2019m. Iki kol berniukas pradės eiti į darželį. Apgyvendiname, maistas įskaičiuotas. Kelionės išlaidas dengiame. Trumpą aprašymą apie save, kontaktinę informaciją bei kitus susijusius klausimus siūskite el. Paštu Inetajake999@gmail.com arba nr +37064624301 Atlyginimas pagal susitarimą
  600
   
 • Kaunas
  gruodžio 29, 2018
  No Photo

  Ieskau aukles darbo

  Sveiki,mano mama iesko aukles darbo.Atsakinga,be zalingu iprociu,mylinti vaikus,vaikai taip pat ja labai pamilsta.Zaidzia,lavina ir uzsiima su vaikais.Pagamina valgyt.Gali but rekomendacijos,patirtis 10 metu.Ir seip labai geras zmogus,supratingas,atsakingas.Kol vaikutis miegodavo,sutvarkydavo ir namus zmonems,kad griztant butu svaru,pagamindavo valgyt. Iesko darbo - visai darbo dienai. Tik Kaunas. Skambint situ numeriu : 867003590 , Marina del aukles darbo
   
 • Kaunas
  sausio 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Auklė

  Esu 36m.moteris Ieškau pastovaus auklės darbo kiekviena darbo dieną nuo 8 - 17val. Kartais galiu ir savaitgaliais. Mano patirtis aišku prasidėjo nuo pačios dviejų vaikučių. Mano vaikai jau didesni eina į mokyklą. Taip pat turiu patirties ir sugebu puikiai prižiūrėti naujagimius ir vyresniso amžiaus vaikučius. Esu vairuojanti daug metų turiu savo automobilį tad galiu nuvežti ar parvežti vaikus iš mokyklos. Puikiai gaminu valgyti. Gyvenu Centre. 864626982
   
 • Kaunas
  sausio 13 d.
  No Photo

  Auklė ieško darbo vakarais ir savaitgaliais Kaune

  Esu 47 metų moteris, turinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogo specialybę, auklėtojo-metodininko kvalifikaciją ir 13 metų darbo patirtį su vaikais nuo 2 iki 7 metų. Galiu prižiūrėti Jūsų vaikus savo ar Jūsų namuose vakarais, savaitgaliais. Turiu automobilį. 5-6 metų vaikučiams, pagal pageidavimą, gali padėti pasiruošti 1-ai klasei. Telefonas 8 679 20065, Kaunas
   
 • Kaunas
  sausio 14 d.
  No Photo

  Ieškoma auklė 3 metų berniukui, darbas Kaune, Cent

  ieškoma auklė 3 metų berniukui nepilną darbo dieną, prižiūrėti ligos metu ir kt. Darbas Kauno miesto centre. Tel.: 869885671
   
 • Kaunas
  prieš 40 min.
  No Photo

  Auklės darbo

  Pensijinio amžiaus moteris ieško auklės darbo.Auklės darbą dirbu jau 17metų.Gyvenu Šilainių mikrorajone,todėl ir darbo pageidauju šiame arba aplinkiniuose rajonuose(šilainiai,vilijampolė,sargėnai,vytėnai ir pan.).Sutikčiau dirbti ir nepilną darbo dieną. Tel.861708573
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00