X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"aukles darbas kaune kaunas" surasta šiose kategorijose

 • Vilnius, ...
  rugsėjo 3 d.
  8

  Įsiminti
  No Photo

  Ūkvedžio ir vaikų auklės darbai

  Ieškome tvarkingos, be žalingų įpročių šeimos namų priežiūrai Vilniaus r., Aukštuolės k. Aprūpiname gyvenamuoju plotu (atskiras kietu kuru šildomas namas 100kv.m., visos komunalinės paslaugos šeimininkų sąskaita), yra tarnybinis automobilis, atlyginimas 800 -1200 eur/mėn. šeimai, priklausomai nuo darbo valandų. Galimybė dirbti ne pilną darbo dieną. Nuo Vilniaus m. ribos 3km, nuo Šiaurės miestelio 15km., netoli Balžio ežero. Darbai vyrui: teniso kortų ir baseino priežiūra (vasarą), sniego valymas nuo takų žiemą, smulkūs staliaus, elektriko darbai, vaikų nuvežimas į mokyklą, būrelius pagal poreikį. Darbai moteriai: vaikų priežiūra (10, 5 ir 2m., lanko mokyklą ir darželį bet būna kad serga), namų tvarkymas, maisto gaminimas, šiltnamio priežiūra vasarą.
  800
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 28 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Auklės darbas Kaune

  Ieskau auklės darbo ligos atveju,Eigulių, Kalniečių raj.arba nelabai nutolę nuo tų rajonų. Auklyte išdirbusi 8 metus.
   
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.

  Įsiminti
  Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku

  Pasivaikščioti, skaityti knygelę, juoktis su vaiku

  Dirbkite gerose šeimose! Net jei norite pradėti dirbti po kelių mėnesių, galite darbą rasti jau dabar. Darbas pilnu etatu, nepilną dieną ir "valandinėms - darželinuko auklėms". Vilniuje, Kaune ir užsienyje. Auklės darbas vidinės šilumos turinčioms moterims. Atraskite savo pašaukimą. UAB "Mama ir auklė", tel. 868433414 (Vilniuje), tel. 867419870 (Kaune), info@aukles.lt www.aukles.lt Agentūra dirba jau šešiolika metų. Už įdarbinimą jokių mokesčių neimame.
   
 • Kaunas
  rugsėjo 14 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Valandinė auklė, Kaune, Aukštieji Šančiai

  Ieškome valandinės auklės Kaune, Aukštuosiuose Šančiuose. Auklės reikia 7 m. vyrukui, bei 4m. mergytei. Didžiają darbo dalį reikėtų, kad auklė pasiimtų iš mokyklos ir pabūtų kartu su vaiku iki 17- 17:30. Norėtume, kad padėtų pasiruošti pamokas, pašildytų arba paruoštų pietus bei užisiimtų kita veikla, kuri būtų naudinga vaikui. Mergytė eina į darželį tad jai auklės reikėtų tik ligos atveju. Ne ligos atveju darbas būtų 4 - 5d per savaitę nuo 13 arba 14 val. iki 17- 17:30. Pageidautume, kad auklė būtų orentuota į vaikus, mokėtų su jais bendrauti ir mokėtų prie jų prieiti bei atsižvelgtų į vaiko gerovę. Patirtis būtų pliusas, bet tikrai svarstysime ir jaunesnius žmones, kurie neturi patirties. Svarbiausia, kad būtų atvira, bendraujanti bei sutaptų vaikų ir auklės biolaukai. Auklės iškome ilgam laikui 2-3 metams tad jei sudomino ir manote, kad Jūs mūsų auklė skambinkite +37063687385 PS. atlyginimas sutartinis.
   
 • Vilnius, ...
  prieš 1 d.

  Įsiminti
  Mažo vaiko ugdytoja - auklės/guvernantės darbas na

  Mažo vaiko ugdytoja - auklės/guvernantės darbas na

  Mokytoja, ar nepasiilgote mažų vaikų? Auklė-guvernantė dirba su mažiukais, žaidžia lavinamuosius žaidimus, rūpinasi maistu, higiena, pasivaikščiojimais. Dirba visą arba dalį dienos šeimos namuose. Kam auklei reikalinga agentūra? Šešiolikos metų patirties dėka padedame suderinti abiejų pusių (darbdavio ir darbuotojo) poreikius, geras aukles siūlome atsakingoms ir patikimoms šeimoms, garantuojame darbo tęstinumą kitose šeimose. Padedame išvengti nesąžiningų ir nemandagių darbdavių. Darbo terminas - mažiausiai 1 metai (išimtis - vasara, tada galimi ir kelių mėnesių trukmės darbai). Susitikimai vyksta norinčioms dirbti tiek dabar, tiek vėliau, pvz. po kelių mėnesių ar pusmečio. Kaip su mumis susitikti? Užpildykite susipažinimo anketą auklei http://www.aukles.lt/apie_mus_ir_apie_jus_1.html arba skambinkite dėl atrankos 868433414 (d.d. 9-18 val.). Agentūra Mama ir auklė, auklės darbas - Vilnius, Kaunas, užsienis. info@aukles.lt P.S. atlyginimas ir darbo sąlygos konkrečiose šeimose skiriasi (pvz. valandinis atlygis Vilniuje 4-6 Eur, visos dienos - nuo 600 Eur/mėn. iki x, vairuojančios auklės gali uždirbti daugiau nei kitos), pagal Jūsų charakterį ir patirtį parinksime tinkamą šeimą. Jokio mokesčio iš auklių už įdarbinimą neimame. Laukiame Jūsų laiško arba skambučio!
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 1 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau auklės darbo

  myliu vaikus,todėl ieškau šio darbo.Esu 60m,atsakinga,be žalingų įpročių,turiu ilgametę darbo su vaikais patirtį.Galiu prižiūrėti vaiką ir savo namuose ir pas jus,vairuoju automobilį,Noriu prižiūrėti vaikus,bet nenoriu užsiimti namų tvarkymu.
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 11 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškome auklės Raudondvaryje

  Ieškome malonios, fiziškai ir psichologiškai tvirtos moters/merginos dviems vaikučiams prižiūrėti. Vaikučiai- 2 metų mergaitė ir 3 metų berniukas mėgstantys aktyvius užsiėmimus, žaidimus, pasivaikščiojimus, kokybišką nuoširdų bendravimą. Reikalavimai: gebėjimas kokybiškai užsiimti su abiem vaikučiais kartu, mokėjimas vaikams paruošti valgį, juos užmigdyti. Patirtis su panašaus amžiaus ir dviem/keliais vaikučiais vienu metu yra būtina. Darbo valandos nebus pastovios skirtingomis dienomis, bus reikalingas skirtingas darbo laikas. Vieną mėnesį per pusmetį bus reikalinga pagalba kiekvieną pilną darbo dieną. Prašysime su vaikučiais pabūti ir savaitgaliais. Darbo grafikas bus derinamas savaitę prieš. Privalumas žmogus galintis keliauti kartu. Valandinį atlyginimą siūlome 4eur/val. Net ir neišdirbus atitinkamo darbo laiko mokėsime minimalų 600eur/mėn atlygį. Realiai galimas uždirbti uždarbis - 600/800 eur/mėn. Galinčios dirbti tokio pobūdžio darbą, bei tos moterys, kurioms tinkamas toks darbo pirncipas, prašau siųsti savo cv el.pastu sandra.baskiene@gmail.com.
  600
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 21 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Ieško darbo

  Moteris, mylinti vaikus,be žalingų įpročių,ieško auklės darbo. Aukštieji šančiai, 6 fortas, Dainava.
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 23 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Mama - auklė Šilainiuose

  Auginu namuose savo vaikučius ir nuo rugsėjo mėnesio į savo draugiją galėtume pakviesti ramų, draugišką darželinuką (visai ar pusei darbo dienos) arba pradinių klasių mokinuką, kurį paglobotume po mokyklos, kol tėveliai grįš iš darbo, kartu padėčiau paruošti jam namų darbus. Turiu pedagoginį išsilavinimą. Gyvename Šilainiuose prie Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos.
   
 • Kauno r.
  rugpjūčio 6 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Aukles darbas Domeikavoje

  Sveiki, ieškom auklės savo 2 metų ir 2 mėn. dukrytei. Ji nuo rugsėjo pradės lankyti darželį, bet norėtume, kad ligos atveju ir 2 dienas per savaitę dar pabūtų namuose. Būtų gerai, kad su automobiliu, bet važiuoja ir miesto autobusas Nr.23. Daugiau info per telefoną. Atlyginimas valandinis (galimi ir kiti variantai).
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 29 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau auklės darbo

  Esu pencijinio amžiaus(63m.) moteris bei ieškau auklės darbo. Labai myliu vaikučius. Turiu nemažai patirties (galiu pateikti rekomendacijas). Dėl atlygio susitarisme.
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 31 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau veiklos

  Sveiki Tėveliai,savo namuose pasirūpinu vaikučiais,turinčiais negalią.Šį darbą dirbu daugiau kaip 10 metų.Įgijau žinių,patirties,tėvelių rekomendacijas.Kartais taip nutinka,kad vienu metu turiu 2-3 vaikučius.Gyvenu nuosavame name,uždaras kiemas,šalia pušynas.Vaikučius prižiūriu darbo dienomis,savaitgaliais.Tėvelius išleidžiu pailsėti ilgesniam laikui.Jei sudominau prašau skambinti tel.860237724.Komentarų neseku.Ačiū.
   
 • Kaunas
  rugsėjo 16 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Patyrusi aukle iesko darbo Romainiai, Vijukai.

  Po savaites baigianti darba su 4 men leliuku ir uzauginusi vyresnius patyrusi aukle, iesko darbo Romainiai, Vijukai.
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 23 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  Auklė -Vilijampoles raj.

  Auklė -Vilijampoles raj.

  Esu rupestinga, svelni, mylinti vaikus 43m moteris. Turiu aukstaji pedagogini issilavinima, dirbusi ilga laika vaiku darzelyje aukletoja. Galiu priziureti jusu vaikeli savo namuose Kaune, Vilijampoleje- darbo dienom, savaitgaliais, naktimis. Turiu rekomendacijas. Pati gyvenu erdviame name su dideliu kiemu, uzauginusi du savo vaikus. Turiu automobili. Tel: 867968988
   
 • Kaunas
  rugsėjo 12 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškoma auklė

  Ieškoma atsakinga, rūpestinga ir mylinti vaikučius auklė. Reikėtų prižiūrėti 3 m. 4 mėn vaiką. Grafikas nėra konkretus, reikėtų pažiūrėti ligos atveju, nes lankome lopšelį, iš pusės metų lankėme du mėnesius ( darbo valandos nuo septintos valandos ryto iki pusės šešių vakaro, penktadienį darbo laikas valanda trumpesnis). Svarbu punktualumas, atsakingumas. Berniukas yra labai ramaus ir gero būdo. Gyvename Eigulių rajone, netoli Pica tau. 865 6160 56.Butu malonu,kad paskambintumete ar parasytumete zinute,nes nelabai turiu laiko ir galimybiu skaityti komentarus ir i juos atsakineti.Dekoju uz supratinguma,kaina uz diena 20 euru
  20
   
 • Kaunas
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau auklės darbo arba slaugės

  Esu 53 metų moterys turiu patirties darbo auklės, slaugės esu dirbusi, esu be žalingų įpročių sąžininga, atsakingai žiūrint į darba
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 30 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Rekomenduoju puikią auklę jūsų mažyliui :)

  Sveiki, nuo rudens paleidžiame savo auklytę Janiną, nes keliausime į darželį. Bendravome du metus, taigi galiu užtikrintai pasakyti, kad rekomenduojame patikimą ir tikrai gerą žmogų jūsų mažyliui. Auklė turi daugiametę patirtį su vaikais, žino labai daug apie juos, myli, domisi, rūpinasi sveikata, užsiima mažuosius lavinančia veikla, žaidimais, knygelių skaitymu, išmano apie sveiką ir įvairų maistą vaikučiams. Labai daug laiko praleidžia su vaiku lauke, ten veikla įvairi ir pagal nuotaikas - tiek aktyvūs žaidimai, tiek ramesni pasivaikščiojimai dairantis, stebint aplinką, ar pasikapstymai smėliuke . Darbas geriausiai tiktų Šilainiuose, Romainiuose arba kituose rajonuose, kurie yra pasiekiami viešuoju transportu. Jei domina ir norite daugiau informacijos mano tel. 8 6 5 1 9 0 2 5 2. Auklė Janina tel. 8 604 04400
   
 • Kaunas
  rugsėjo 6 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškome vairuojančios pagalbininkės namuose

  Ieškome atsakingos ,vairuojančios moters, kuri galėtu vežioti vaikus į mokyklą , būrelius bei treniruotes. Galime ,už papildomą mokestį ,pasiūlyti perimti buities darbus (maisto gaminimą, namų tvarkymą, skalbinių lyginimą ir pan.) Skambinti telefonu 8 679 86877
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 22 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Auklė pradinukams padėti ruošti namų darbus Vytėna

  Reikalinga dviejų pradinukų (9 ir 8 metai) priežiūra po pamokų su tikslu, kad paruoštų užduotas pamokas, paskaitytų, nes prailgintose grupėse mokykloje to nepadaro. Gali būti susitinkama ne kiekvieną dieną o 3-4 kartus per savaitę, po 1,5-2 valandas, namuose, Vytėnuose. Kadangi tai poros valandų darbas, matytume jį tinkamą studentui/paskutinių klasių moksleiviui. Sutiktume lanksčiai prisitaikyti prie auklės/koorepetitoriaus grafiko. Mums svarbu, kad iki vakaro vaikai būtų atlikę namų darus.
  2
   
 • Kaunas
  rugsėjo 9 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškom auklės

  Sveiki, ieskome aukles-drauges 5metu berniukui, ligos atveju ar kitu extra atveju. Pageidautina Juozapaviciaus pr.ar aplinkiniai rajonai.
  111
   
 • Kaunas
  liepos 26 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau auklės darbo (gyvenu Šilainiuose)

  Ieškau valandinės auklės darbo Kaune su vaiku nuo 3-4 metų amžiaus. Esu 67 metų inžinierė-konstruktorė, dirbusi ir mokykloje braižybos mokytoja, taip pat prieš kelis metus dirbau 5-erių metų mergaitės aukle. Myliu vaikus, randu su jais bendrą kalbą, esu užauginusi du sūnus. Turiu ir vairuoju automobilį.
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 1 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Rekomenduojame auklę

  Rekomenduojame savo ilgametę, nuostabią, patikimą, atsakingą auklę. Bendravome daugiau nei 5 metus. Siūlyti darbą Dainavos, Kalniečių, Žaliakalnio rajonuose. Laima te. Nr. 864400810
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 6 d.

  Įsiminti
  No Photo

  Ieškau auklės darbo

  Moteris, turinti ilgametę darbo patirtį su mažamečiais vaikais, puikiai išmananti vaikų mitybą, patikima ir sąžininga, ieško auklės darbo. Pageidautina pilnai darbo dienai. Yra rekomendacijos iš buvusių tėvelių. Skambinti telefonu: 860980574
   
 • Kaunas
  rugpjūčio 3 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt

  Įsiminti
  No Photo

  Auklė savo namuose

  Nuo Spalio mėnesio,savo namuose,Sargėnuose, galiu prižiūrėti mažylį (ę), jei labai reikėtų,galiu ir du. Pati auginu 5mėn berniuką,tad su vaikais elgtis moku daugiau info telefonu.
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00