X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Vilnius
  spalio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  ASISTENTAS (-Ė) TEISĖS IR ATITIKTIES SKYRIUJE (0,5 etato)

  ASISTENTAS (-Ė) TEISĖS IR ATITIKTIES SKYRIUJE (0,5 etato)

  - Įmonės teisinių sutarčių, įgaliojimų ir kitų dokumentų ruošimas; - Prezentacijų rengimas PowerPoint programa; - Ataskaitų rengimas ir pasiūlymų teikimas; - Nuolatinė pagalba Teisės skyriaus vadovei. Įmonė siūlo: - Įgytas teorines žinias pritaikyti praktikoje; - Galimybę susipažinti su verslo aplinka; - Įgyti teisinio darbo patirties tarptautinėje draudimo bendrovėje;
  ERGO
   
 • Vilnius
  rugsėjo 26 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  0,5 etato NT vadybininkų asistentė (-as) - telemarketingo specialistė (-as)

  0,5 etato NT vadybininkų asistentė (-as) - telemarketingo specialistė (-as)

  Pagrindinis darbas, tai bendravimas su Pardavėjais telefonu (Šalti skambučiai). Trumpai tariant – NT objektų paieška didžiausiose NT portaluose (aruodas.lt; domoplius.lt ir t.t) ir skambinimas tų NT objektų Pardavėjams. Tikslas suderinti susitikimą į kurį važiuoja NT brokeris, kad pristatytų savo paslaugas. Įmonė siūlo: - Darbą, kurį galėsite derinti su studijomis ar kitu darbu; - Gerą darbinę atmosferą su komandos nariais, kurie myli savo darbą; - Mokymus. Tiek vidinius, tiek išorinius. Išorinius mokymus veda tokie lektoriai kaip D.Čibonis, A.Tapinas, D.Dargis, G.Vosylius, A.Žebrauskas, N.Mačiulis, P.Kovas ir t.t; - Galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui dirbant su vienais geriausių brokerių! - Fiksuotą ir plius nuo rezultatų priklausantį atlyginimą.
  UAB "NT Partneriai"
   
 • Vilnius
  spalio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Vilniuje 0,5 etato

  Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) Vilniuje 0,5 etato

  Jums svarbu švari aplinka ir sveikas maistas?! Prisijunkite prie mūsų draugiškos ir entuziastingos komandos sveiko maisto ir ekologiškos kosmetikos parduotuvėje Biosala, Vilniuje! PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS): propaguoja sveiką gyvenimo būdą; aktyviai ir paslaugiai bendrauja su klientais pristatant mūsų produktus; rūpinasi, kad prekės lentynose būtų savo vietose; palaiko parduotuvėje tvarką. Įmonė siūlo: Įdomų darbą! Kasdieninį tobulėjimą; Visas socialines garantijas; Lankstų darbo grafiką; Motyvuojantį ir laiku mokamą darbo užmokestį; Draugišką ir profesionalų kolektyvą.
  UAB "Bio Sala"
   
 • Kaunas, ...
  spalio 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Prekių atrinkėja (-as) nuo 17 val. (0,5 etato)

  Prekių atrinkėja (-as) nuo 17 val. (0,5 etato)

  - Prekių vienetų surinkimas su skeneriu; - Darbas ir fizinio pobūžio - prekes reikia kelti rankomis (dėžučių svoris nuo 2 iki 10 kg); DARBO GRAFIKAS - Slenkantis grafikas - Vakarais nuo 17 val. iki 02 val. NEMOKAMAI ATVEŽAME IR PARVEŽAME PO DARBO Įmonė siūlo: - Kompensaciją vykimui į darbą; - Visas darbui reikalingas priemones ir aprangą; - Puikų kolektyvą; - Nuo darbo rezultatų priklausantį, skaidrų ir gerą atlyginimą.
  UAB "NNL termo"
   
 • Vilnius
  rugsėjo 21 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PASLAUGŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAS (-A) 0,5 arba 0,75 etato

  PASLAUGŲ SKYRIAUS DARBUOTOJAS (-A) 0,5 arba 0,75 etato

  Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) atsakingas už profesionalų klientų aptarnavimą, visapusišką pagalbą klientams, norintiems įsigyti įvairias paslaugas, bei malonaus apsipirkimo įspūdžio klientams sukūrimą. Užduotys: - profesionalus, kokybiškas ir malonus klientų aptarnavimas; - klientų konsultavimas bei reikiamos informacijos suteikimas; - klientų problemų sprendimas ir geriausio sprendimo klientui užtikrinimas; - darbas su grynaisiais pinigais, banko kortelėmis; - darbas 30 arba 20 val./sav., vakarais ir savaitgaliais. Įmonė siūlo: - visų socialinių garantijų ir laiku mokamo atlyginimo; - žinių ir galimybės mokytis toliau; - komandos, su kuria smagu dirbti ir leisti laiką po darbo; - darbo drabužių ir avalynės; - skanaus ir sveiko maisto darbuotojų restorane; - galimybės naudotis kitomis IKEA darbuotojo privilegijomis. IKEA suteikia galimybę dirbti įdomioje ir įkvepiančioje aplinkoje, tobulėti ir augti kartu. Pateikdami paraišką savanoriškai su­tinkate, kad jūsų asmens duomenys, nurodyti paraiškos dokumentuose, kuriuos jūs pateikiate UAB „FELIT“, registracijos Nr. 302491412 (juridinis adresas: Vikingų g. 1, Vilnius), būtų tvarkomi įdarbinimo proceso tiks­lais. Visą privatumo politikos tekstą galite rasti svetainėje www.ikea.lt.
  IKEA Vilnius
   
 • Vilnius
  rugsėjo 25 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Transporto skyriaus apskaitininkės asistentė (-as) (0,5 - 1 etato)

  skyriaus apskaitininkės asistentė (-as) (0,5 - 1 etato)

  - Registruosi išlaidas (kuro, kelių, mob. telefonų); - Tikrinsi ir suvedinėsi sąskaitas į programą; - Ruoši vairuotojų vizas; - Valdysi kitus dokumentus. Įmonė siūlo: - Darbuotojams skirtą skatinimo programą ir apdovanojimus; - Pramogas su kolektyvu; - Galimybę tobulinti profesinius įgūdžius, karjeros perspektyvas; - Darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve; - Galimybę dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus; - Galimybę darbą derinti su studijomis.
  UAB "MAGNETA LOGISTICS"
   
 • Vilnius
  spalio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) VAGA OZAS knygyne 1 etato

  Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) VAGA OZAS knygyne 1 etato

  Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas; Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas; Darbas kasos aparatu. Įmonė siūlo: Laiku mokamą darbo užmokestį; Darbą jaukioje aplinkoje; Tobulėjimo galimybes.
  UAB "VAGOS prekyba"
   
 • Šiauliai
  spalio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC SAULĖS MIESTAS

  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC SAULĖS MIESTAS

  parduotuvėje prekybos centre "SAULĖS MIESTAS" puse etato. Įmonė siūlo: - būti visada žingsniu priekyje kartu su laisvalaikio ir sporto aprangos profesionalų komanda; - įdomius iššūkius, kurie padeda tobulėti, išreikšti save ir siekti karjeros; - aiškias vertybes ir puikią vadovų komandą.
  AB "Audimas"
   
 • Kaunas
  spalio 10 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJAI (-OS) KAUNE (PC "AKROPOLIS"- 0,75 etato)

  PARDAVĖJAI (-OS) KAUNE (PC "AKROPOLIS"- 0,75 etato)

  Aktyvus klientų aptarnavimas. Įmonė siūlo: Lankstų darbo grafiką, patrauklų atlyginimą, mokymus ir karjeros galimybes, bet svarbiausia žadame gerą nuotaiką ir linksmą kolektyvą, motyvuojantį kolegą-vadovą, komandinius konkursus ir staigmenas. Susidomėjai, mes laukiame tavęs!!!
  UAB "DEICHMANN AVALYNĖ"
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) VILNIUJE 0,5 ETATO

  PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) VILNIUJE 0,5 ETATO

  • malonus ir kokybiškas klientų aptarnavimas; • klientų konsultavimas apie vyną ir kitus alkoholinius gėrimus; • prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui; • darbas kasos aparatu. Įmonė siūlo: • visas socialines garantijas; • karjeros perspektyvas; • galimybes įgyti naujų žinių ir tobulėti. Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis. Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as). Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus. Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje www.ada.lt) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami el. pašto adresu .
  MV GROUP
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) 0,5 ETATO VP GARIŪNAI KNYGYNE

  PARDAVĖJAS (-A) - KONSULTANTAS (-Ė) 0,5 ETATO VP GARIŪNAI KNYGYNE

  Aktyvus klientų konsultavimas ir prekių pardavimas; Asortimento išdėstymas ir prekybos salės tvarkos palaikymas; Darbas kasos aparatu. Įmonė siūlo: Draugišką komandą; Laiku mokamą darbo užmokestį; Lankstų darbo grafiką. DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
  UAB "VAGOS prekyba"
   
 • Kaunas
  spalio 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Verslo klientų pardavimų vadybininkas(-ė) ( 0.5 arba 1 etato )

  Verslo klientų pardavimų vadybininkas(-ė) ( 0.5 arba 1 etato )

  · Naujų klientų paieška, nuolatinis ryšių su naujais ir esamais klientais palaikymas bei plėtojimas. · Įmonės paslaugų pristatymas ir pardavimas telefonu ar vykstant į vietą. · Klientų informavimas apie naujas paslaugas, reguliari jų poreikių analizė, pardavimo skatinimo priemonių ruošimas. dalyvavimas derybose. · Reguliari konkurencinės aplinkos ir pardavimų analizė. Įmonė siūlo: ·Galimybę derinti studijas ir darbą. ·Draugišką kolektyvą ir pozityvę atmosferą. · Rezultatą atitinkantį atlyginimą. · Visas darbui reikalingas priemones. · Karjeros ir tobulėjimo galimybes. · Motyvuojančius tikslus.
  400| UAB "Esensus"
   
 • Vilnius
  rugsėjo 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Juristas (-ė)

  Juristas (-ė)

  galiojančių pasikeitimus. Įmonė siūlo: Darbą puse etato; Įdomų ir atsakingą darbą, profesinio ir asmeninio augimo galimybę; Draugišką ir profesionalią aplinką, iniciatyvius ir draugiškus kolegas; Darbą tarpkultūrinėje aplinkoje; Dalyvavimą seminaruose, įvairius mokymus ir renginius.
  UAB "Europinių kortelių servisas"
   
 • Vilnius
  spalio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Ieškome pardavėjo - konsultanto darbui su elektroninėmis cigaretėmis RoyalSmoke.lt parduotuvėse VILN

  Ieškome pardavėjo - konsultanto darbui su elektroninėmis cigaretėmis RoyalSmoke.lt parduotuvėse VILN

  parduotuves Vilniuje Galimybė dirbti pilnu arba puse etato. Darbas parduotuvėje pilną darbo dieną (darbas slenkančiu grafiku); Aktyvus bendravimas su parduotuvės klientais - aptarnavimas, konsultavimas, elektroninių cigarečių pristatymas; Darbas kasos aparatu, Tvarkos skyriuje palaikymas; Prekių išdėstymas prekybos salelėje/patalpose. Įmonė siūlo: Ilgalaikį, įdomų darbą šiuolaikiškoje kompanijoje, draugiškame kolektyve; Lankstų darbo grafiką, galimybę darbą suderinti su studijomis. Galimyb
  500| UAB "Litradė"
   
 • Kita
  spalio 8 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  CNC operatorius (ė)

  CNC operatorius (ė)

  komandiruočių principu, šiaurės Švedijoje. Pilno etato atlyginimas prasideda nuo 2300 – 2800eur/mėn jau atskaičius mokesčius; Suteikiame nemokamą apgyvendinimą; Dirbama pilnu etatu + galimybė dirbti apie 200 val/mėn; Suteikiame darbo drabužius.
  UAB "Personalas"
   
 • Vilnius
  prieš 2 val.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Vyno pardavėjas(-a) - barmenas(-ė), pilnam arba 0,5 etato

  Vyno pardavėjas(-a) - barmenas(-ė), pilnam arba 0,5 etato

  • Informacijos apie vyną ir kitus alkoholinius gėrimus teikimas klientams bei malonus ir kokybiškas jų aptarnavimas, • Darbas su kasos aparatu bei kompiuteriu, • Parduotuvės-baro priežiūra, • Degustacijų ir vynų pristatymų koordinavimas. Įmonė siūlo: • Darbą specializuotose vyno ir kitų alkoholinių gėrimų parduotuvėse-vyninėse "Wine & Smile", esančiose Vilniuje, • Nuolatinį tobulėjimą gėrimų ir gourmet produktų srityje, • Galimybę susipažinti ir padegustuoti įvairių pasaulio gėrimų ir delikatesų, • Galimybę prisidėti prie verslo vystymo, • Galimybę dirbti ir užsidirbti, • Puikų draugišką kolektyvą,
  600| UAB "WINE & SMILE"
   
 • Vilnius
  spalio 9 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavėjas - pardavimų vadybininkas

  Pardavėjas - pardavimų vadybininkas

  adresu: Žirmūnų g.64 Hyper Rimi prekybos centre, VILNIUS. 0.75 Etato slenkantis grafikas (~13 darbo dienų per mėnesį, pvz: 2 dienas dirbate - 3 dienos laisvos) Prekyba Maisto Papildais Klientų konsultavimas; Pardavimų vykdymas; Darbas su kasos aparatu. E-parduotuvės priežiūra; Tvarkos palaikymas; Atlyginimas su priedais , priklausomai nuo pardavimų. (Galimybė įsigyti maisto papildų pigiau) atlyginimas po priedu i rankas 550eur Išsamesnė info ir dėl darbo kreiptis: Telefonu 86755
  450| MB "Biceps"
   
 • Kaunas, ...
  rugsėjo 27 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Parduotuvės konsultantas

  Parduotuvės konsultantas

  laiką ir procentinė Du dalis nuo pardavimų, - pilno etato užimtumą Big Vilnius parduotuvėje Vilniuje, - 0,5 etato (11, 12 mėnesiais galimas didesnis) Kauno Megoje.
  UAB "Gudragalvis"
   
 • Vilnius
  spalio 11 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Klientų aptarnavimo telefonu vadybininkas (pilna darbo diena arba 0,5 etato)

  telefonu vadybininkas (pilna darbo diena arba 0,5 etato)

  - Sistemingas potencialių klientų kvietimas telefonu, į finansinio pobūdžio konsultacijas; - Konsultacijų laiko derinimas. Įmonė siūlo: - Atlyginimas: 500- 1300 Eur. - Stabilų, fiksuotą atlyginimą už atliktus skambučius klientams; - Motyvuojančius priedus už atvykusius klientus į konsultacijas; - Papildomas priedas prie atlyginimo, nuo parduotų finansinių produktų sumos, konsultacijų metu; - Lankstų darbo grafiką (galimybė darbą derinti su studijomis). - Asmeninio ir profesinio augimo galimybes, dalyvavimas konkursuose, mokymuose, seminaruose; - Dalyvavimą motyvacinėje įmonės programoje; - Karjeros galimybes mūsų įmonėje ir ne tik; - Jaunatvišką, draugišką , verslų kolektyvą; - Darbo rezultatų bei gebėjimų įvertinimą; - Renginiai,sporto šventės, kelionės, bendros išvykos su kolegomis.
  500| UAB "Finsprendimas"
   
 • Vilnius
  rugsėjo 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJAS (-A) VCUP PREKYBOS CENTRE VILNIUJE 0.5 ETATO

  PARDAVĖJAS (-A) VCUP PREKYBOS CENTRE VILNIUJE 0.5 ETATO

  - profesionalus klientų aptarnavimas - darbas su kasos aparatu - pristatomų prekių priėmimas - prekių išdėstymas pagal įmonės standartus Įmonė siūlo: - stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą - lankstų darbo grafiką - įvadinį mokymą - nuotaikingą darbo atmosferą - profesinį ir asmeninį tobulėjimą - karjeros galimybes
  UAB ''Pepco Lithuania''
   
 • Panevėžys
  spalio 3 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC "RYO" (galima dirbti ir 0,5 etato)

  KONSULTANTĖ (-AS) PC "RYO" (galima dirbti ir 0,5 etato)

  Įmonė siūlo: Darbo laiką - visą darbo dieną arba 0,5 etato; Prašome nurodyti, kokiu etatu ieškote darbo.
  "Active friend" ir "Prack tick" parduotuvės
   
 • Utenos r., ...
  spalio 5 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) UTENOJE (0,5 ETATO SAVAITGALIAIS)

  Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) UTENOJE (0,5 ETATO SAVAITGALIAIS)

  Kokybiškas klientų konsultavimas telefonu ritualinių paslaugų srityje; Klientų poreikių išsiaiškinimas ir registravimas; Darbas savaitgaliais skambučių centre. Įmonė siūlo: Puikią galimybę įgyti praktikos psichologijos ar kitų sričių studentams; Puikias sąlygas darbą suderinti su studijomis ir kitomis veiklomis; Visada laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas; Draugišką, linksmą, jauną kolektyvą; Šiuolaikišką, jaukiai įrengtą darbo vietą pačioje miesto širdyje.
  UniCall
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  PARDAVĖJA (-AS) - KONSULTANTĖ (-AS) PC "OUTLET PARK" (GALIMA ir 0,5 ETATO)

  KONSULTANTĖ (-AS) PC "OUTLET PARK" (GALIMA ir 0,5 ETATO)

  • aktyvus klientų aptarnavimas; • prekių išdėstymas; • tvarkos parduotuvėje palaikymas. Įmonė siūlo: Darbo laikas - visa darbo diena, pusė darbo dienos; Vietovė - Vilnius.
  "Active friend" ir "Prack tick" parduotuvės
   
 • Vilnius
  rugsėjo 19 d.
  Skelbimas iš CVbankas.lt
  Pardavėjas (-a) - konsultantas (-ė) Nike outlet parduotuvėje, PC Parkas Outlet 0,75 etato

  (-ė) Nike outlet parduotuvėje, PC Parkas Outlet 0,75 etato

  Nuolatinis bendravimas su parduotuvės klientais ir gebėjimas parduoti. Nustatytų įmonės planų siekimas ir vykdymas. Rūpinimasis prekių pateikimu parduotuvėje Domėjimasis prekės ženklo NIKE produktu bei inovacijomis, aktyvus dalyvavimas visuomeniniuose sporto renginiuose. Įmonė siūlo: Įdomų ir atsakingą darbą su pasauliniu prekių ženklu NIKE. Visas socialines garantijas. Objektyvų darbo ir pastangų įvertinimą bei skatinimo programą.
  UAB "SPORTLAND LT"
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00