X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"mokau anglu kalbos kaunas" surasta šiose kategorijose

 • Kaunas, ...
  prieš 3 d.
  Anglų kalba

  Anglų kalba

  Kalbos mokymasis – tai malonumas. Mokau anglų kalbos, pradedančius ir besitobulinančius, vaikus ir suaugusius. Ruošiu egzaminams. Kalbėdamiesi plečiame žodyną ir perprantame gramatikos principus. Metodiką kiekvienam pritaikau pagal individualius poreikius. Kaina – nuo 12 iki 18 eurų. Užsiėmimai vyksta Žemuosiuose Šančiuose, bet galime dirbti ir Skaipu. Visiems linkiu drąsos siekiant savųjų tikslų. Kaunas, 8 675 23633
   
  Įsimink
 • Kaunas
  spalio 25 d.
  Anglų kalbos mokytoja Kaune

  Anglų kalbos mokytoja Kaune

  *Teikiu korepetitavimo paslaugas 1-12 klasių moksleiviams. *Dvyliktokams padedu profesionaliai pasiruošti valstybiniui anglų kalbos egzaminui. Aprūpinu visa reikalinga medžiaga, todėl papildomo vadovėlio įsigyti nereikia. *Suagusius mokau šnekamosios anglų kalbos bei gramatikos. *Galime mokytis ir per "Skype". *Mokau individualiai, porose arba grupelėse. Esu įgyjusi anglų filologijos bakalauro ir magistro laipsnius Vytauto Didžiojo universitete ir taip pat pabaigusi pedagogikos studijas Kauno technologijos universitete. Dirbu valstybinėje ir privačioje kalbų mokykloje. Kaina: sutartinė (priklauso nuo pamokos trukmės ir individualių mokinio poreikių). Yra keletas laisvų vietų. E.paštas pasiteiravimui: info@anglumokykla.lt. Skambučių dažnai negaliu atsakyti dėl tuo metu vykstančių pamokų.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 21 val.
  Individualūs Anglų kalbos mokymai Kauno centre

  Individualūs Anglų kalbos mokymai Kauno centre

  Svetainėje rasite informaciją ir mano jau baigusių kursus studentų atsiliepimus bei rekomendacijas: http://www.ismokanglu.lt Esu draugiška ir charizmatiška, mokymo patirtis 14 metų, anglų kalba baigiau doktorantūros tris kursus. 1.5 metų gyvenau ir dirbau Amerikoje. Tobulinuosi kasmetinėse įžymiausių Cambridge, Oxford ir Pearson leidyklų organizuojamuose seminaruose, taip pat ir skirtuose IELTS testo pasiruošimui. Įdomiai mokau 4-12 klasių moksleivius bei suaugusiuosius. Pagal sustiprintą metodiką abiturientus ruošiu baigiamiesiems egzaminams, o IELTS studentus - stojimui į užsienio universitetus. Savo mokiniams padedu siekti aukščiausių rezultatų. Todėl jeigu ieškote profesionalaus, patikimo ir nenuobodaus mokymo - susisiekite! Kreipkitės, jeigu ieškote profesionalios pagalbos! Anglų kalbos studijos adresas patogioje vietoje Kauno centre Kęstučio g. 59. Anglų kalbos mokytoja - kaina - 13-15 EUR / akademinė valanda Jeigu vedu kursus ir negaliu atsiliepti telefonu, kreipkitės SMS. Kai tik galėsiu - susisieksiu.
   
  Įsimink
 • Vilnius, ...
  prieš 2 d.
  Fizikos, matematikos, informatikos, anglų pamokos

  Fizikos, matematikos, informatikos, anglų pamokos

  Individualiai mokau 1-12 klasių moksleivius fizikos, matematikos, informatikos, anglų kalbos. Mokymo(si) lygis įvairus: nuo turinčių spragų pačiuose pagrinduose iki ruošimo olimpiadoms. Trumpai apie mane: * Esu VU (Vilniaus universiteto) Kompiuterinės fizikos ir modeliavimo 1 kurso studentas, sėkmingai baigęs vieną geriausių Lietuvoje - KTU (Kauno technologijos universiteto) gimnaziją. * Turiu daugiau nei 4 metus neformalaus ugdymo patirties (priklausau Lietuvos skautijos organizacijai), todėl puikiai sugebu perteikti žinias ne tik per teorinę, bet ir praktinę pusę. * Anksčiau - respublikinių astronomijos olimpiadų ir viktorinų dalyvis, dabar - vienas iš organizatorių. * Nuo pat 1 klasės nuolat buvau tuo žmogumi klasėje, kuris padėdavo bendraamžiams pasiruošti artėjantiems atsiskaitymams. * Pats neseniai patyriau dvyliktos klasės "smagumus", todėl ne tik puikiai suprasiu kiekvieno mokinio patiriamą stresą, bet ir žinosiu, kaip elgtis, kad į egzamino patalpas būtų einama drąsiai ir užtikrintai. Ką daryti, norint pradėti mokytis? 1. Išsiaiškinti, kurioje disciplinoje norima tobulėti ar ištaisyti spragas (nepamirškite, jog pažymys ne visada yra tikslus mokinio žinių lygio rodiklis). 2. Susisiekti su manimi, paaiškinti situaciją ir susitarti dėl susitikimo (pirmas susitikimas - visada nemokamai). 3. Atvykti į susitikimą. 4. Jeigu tiek man, tiek moksleiviui atrodys, jog tolimesni susitikimai gali būti naudingi, susitarti dėl ateinančių susitikimų. Vardas: Titas Tel. nr.: +37062810373 (jei neatsiliepsiu - būtinai perskambinsiu!) El. paštas: titas.gurskis@gmail.com Miestas: darbo dienomis - Vilnius, savaitgaliais - tiek Vilnius, tiek Kaunas. Kaina: nuo 10 eur už 2 akademines valandas (1h 30min). Vilniuje susitikimai gali vykti tiek MKIC (Mokslinės komunikacijos ir informacijos centre), tiek kitoje iš anksto susitartoje vietoje.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 10 d.
  Vbe, Ielts, mokau abiturientus ir jaunesnų kl.mok.

  Vbe, Ielts, mokau abiturientus ir jaunesnų kl.mok.

  Patyrusi anglų k. mokytoja, baigusi anglų filologijos bakalaurą ir magistrą, turinti ilgametę darbo patirtį ir nuolat dirbanti su gimnazistais suteikia geras žinias ir stipriai paruošia valstybiniam egzaminui. Svarbiausias tikslas mokymosi etape perteikti jums turimas žinias ir pasiekti kad jūs patobulėtumėte. Nuolat dirbu su naujausia ir profesionaliausia metodine medžiaga. Taip pat gerai paruošiu IELTS bei TOEFL egzaminui. Mokymosi laikotarpiu jums garantuoju: 1) Jokių kompiuterizuotų programų ir užduotys tik asmeniškai į rankas 2) Intensyvus darbas prie jūsų turimų spragų, silpniausių vietų Užsiėmimų metu skatinu ir siekiu visapusiško jūsų anglų kalbos žinių patobulėjimo, kad anglų k. egzaminą išlaikytumėte kuo geriau ir patys būtumėte laimingi pasiektais rezultatais. Galiu padėti ir jaunesnių klasių moksleiviams patobulinti ir pagilinti anglų kalbos žinias tiek gramatikoje, tiek kalbėjime, gerai pasiruošti diagnostiniams testams, padedu norintiems pasiruošti įstoti į geriausias Kauno gimnazijas. Teirautis tel. 869830566
   
  Įsimink
 • Kaunas
  spalio 17 d.
  Individualios anglų kalbos pamokos Kaune

  Individualios anglų kalbos pamokos Kaune

  Mokau anglų kalbos vaikus ir suaugusius (A1-C1 lygiai). Padedu pasiruošti valstybiniams, IELTS egzaminams, mokytis šnekamosios kalbos. Pirmą pamoką įvertinamos asmens žinios bei gebėjimai, išsikeliami tikslai, į kuriuos atsižvelgus pasirenkama mokymo metodika bei sudaromas individualus ir labiausiai asmeninius poreikius atitinkantis mokymosi planas. Siekiant padaryti mokymosi procesą kuo paprastesnį ir idomesnį, pateikiamos įvairios ir vienu metu skirtingus įgūdžius lavinančios praktinės užduotys - tokiu būdu taisyklingas kalbos vartojimas pradedamas jau nuo pirmųjų pamokų. Pamokos yra orientuotos į: * lengvą bei efektyvų gramatikos principų įsisavinimą * progresyvų kalbėjimo įgūdžių lavinimą * taisyklingo rašymo ugdymą * skaitymo įgūdžių tobulinimą * klausymo įgūdžių tobulinimą. Vienos pamokos trukmė - 60 min., kaina - 10 eur. Pamokų vieta gali būti derinama pagal poreikį - Dainava arba centras. Kreiptis telefonu visomis dienomis +37069361946 arba elektroniniu paštu indr.lukauskaite@gmail.com.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  lapkričio 7 d.
  Anglų kalba. Pasitikime pavasarį sakydami Hello!

  Anglų kalba. Pasitikime pavasarį sakydami Hello!

  DĖMESIO! VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS. (liko: darbo dienos 10-14 val. ir šeštadieniai/sekmadieniai) PASLAUGOS: 1 - Individualios anglų kalbos pamokos 2 - Individualūs mokymosi planai (mokytis namuose be korepetitoriaus pagalbos) 3 - Konsultacijos (pagalba darbe rašant laiškus, CV rašymas ir t.t.) 4 - Vertimai Baigiau anglų filologijos bakalaurą ir edukacinių technologijų magistrą bei jau 8 metus individualiai mokau anglų kalbos. Pamokos vyktų Eigulių rajone (Žukausko g.), su pagal kiekvieno poreikius ir mokymosi galimybes atitinkančiomis užduotimis ir/ar individualiais kalbos mokymosi planais. Jums bus garantuota: 1) Naujausia mokymo medžiaga ir literatūra 2) Kompiuterizuota ir į praktiką bei įgūdžių lavinimą orientuota mokymosi programa 3) Lankstus darbo laikas 4) Saugi ir jauki aplinka 5) Visada linksma bei gerai nusiteikusi mokytoja :) Pradedantiesiems padedu vikriai žengti kalbos mokymosi keliu Dvyliktokams - su jauduliu ir pasitikėjimu laukti egzaminų Keliautojams padedu gauti šnekamosios kalbos pagrindus Visiems kitiems - džiaugsmo toliau mokantis šią kalbą! SKYPE NEMOKAU Dėl pamokų ir individualių planų kreiptis darbo dienomis iki 21 val. Daugiau informacijos telefonu: +370 654 32364 Įšdrįskite pradėti, o visa kita įveiksime kartu!
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 val. 1 min.
  Nėra nuotraukos

  Mokau visų dalykų ir anglų k. pradinukus.

  Esu pradinių klasių ir anglų kalbos mokytoja, stažas - 21 metai. Laukiu mokinių Šilainiuose esančioje mokykloje, kurie po pamokų su pagalba galės paruošti namų darbus (visus mokomuosius dalykus) ar mokytis individualiai visų dalykų ir anglų kalbos. Padedu pasiruošti standartizuotėms testams ir 1-ai klasei. Taip pat galiu atvykti į namus Šilainiuose, Vytėnuose, Domeikavoje, Sargėnuose, Lapėse ir pan. Kaina: 10-15 Eur/val.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00