• Kaunas, ...
  prieš 17 val.
  1
  Išblaivinimas,detoksikac,visoje Lietuvoje

  Išblaivinimas,detoksikac,visoje Lietuvoje

  869928234 Pacientų gydymas jų namuose po ilgalaikio alkoholio vartojimo ir esant sunkiam pagirių sindromui,detoksikacija,išblaivinimas,lašinės.Pagalba visą parą visoje Lietuvoje be išeiginių.Gyd.Romanas Kovarskis.UAB "Geros sveikatos banga". www.isblaivinimas.lt.Mažeikiai230,Klaipėda220,Šiauliai175,Utena170,Vilnius,Panevėžys,Molėtai,Anykščiai,Lazdijai150,Trakai,Raseiniai,Jurbarkas140,Alytus,Ukmergė,Šakiai130,Marijampol,Elektrėnai,Kėdainiai120,Kaišiadorys,Kazlų Rūda115,Birštonas110,Prienai,Jonava105,Kaunas 60-100€. Tel.8 699 28234,(8-37)221128
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 8
  Nėra nuotraukos

  Slaugytoja namuose (trumpalaikė, ilgalaikė slauga)

  Slauga, vaistų leidimas (lašelinės, į veną, į raumenį ir kt) Sveiki, esu 3 kurso bendrosios praktikos slaugytoja-studentė. Turiu patirties tiek dirbant ligoninėje tiek slaugos/globos namuose. Galiu padėti prižiūrėti, budėti, padaboti kelias valandas ar dieną. Padėti nusiprausti, išsimaudyti, suleisti vaistus, pasigaminti valgyti ar padėti susitvarkyti. Esu kantri ir geranoriška, mėgstu senyvo amžiaus žmones, joks darbas nėra bjaurus ir neatbaido. :) Miestas - Kaunas, Kauno rajonas.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Slaugytojos padejėjai

  Siūlome patrauklų darbo pasiūlymą slaugytojos padėjėjoms Kaune, senyvo amžiaus žmonių globos namuose Vaišvydavoje ir Amaliuose. Darbo pobūdis - Senelių priežiūra, globa slauga, pagalba ir .t.t. Nemokančias, neturinčias patirties apmokiname, prašome dėl išsamesnės informacijos skambinti tel. 864606998 Siūlome laiku mokamą patrauklų atlyginimą Slaugytojo padėjėjoms 500 E i rankas (atskaičius mokesčius), socialines garantijas.,apmokame visas keliones islaidas Reikalavimai: patirtis, išsilavinimas būtų privalumas.
  500
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Pagalbine darbininke Kaune

  Siūlome patrauklų darbo pasiūlymą pagalbinei darbininkei Kaune, senyvo amžiaus žmonių globos namuose Vaišvydavoje ir Amaliuose. Darbo pobūdis - Senelių priežiūra, globa slauga, pagalba ir .t.t. Nemokančias, neturinčias patirties apmokiname, prašome dėl išsamesnės informacijos skambinti tel. 864606998 Siūlome laiku mokamą patrauklų atlyginimą nuo 500 E (atskaičius mokesčius), socialines garantijas.apmokame keliones islaidas Reikalavimai: patirtis, išsilavinimas būtų privalumas.
  500
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Socialinė darbuotojos padejeja Kaune

  Siūlome patrauklų darbo pasiūlymą soc.darbuotuoju padėjėjoms Kaune, senyvo amžiaus žmonių globos namuose Vaišvydavoje ir Amaliuose. Darbo pobūdis - Senelių priežiūra, globa slauga, pagalba ir .t.t. Nemokančias, neturinčias patirties apmokiname, prašome dėl išsamesnės informacijos skambinti tel. 864606998 Siūlome laiku mokamą patrauklų atlyginimą 500 E (atskaičius mokesčius), socialines garantijas.apmokame visas keliones islaidas Reikalavimai: patirtis, išsilavinimas būtų privalumas.
  500
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 3 d.
  Nėra nuotraukos

  Intensyvūs Slaugos Kursai

  VšĮ "Europinių inovacijų centras" organizuoja "Socialinės globos namuose " kursus Kaune. Grupės renkamos nuolat. Kursų kaina: 115 eurų. Kursų pradžia 2017 m. balandžio mėn. Kursų trukmė: 60 akad. val. 30 akad. val. teorinių užsiėmimų, 30 akad. val. praktinių užsiėmimų senelių namuose. Bedarbiams, socialiai remtiniems asmenims, studentams, pensininkams, neįgaliesiems, moterims, auginančioms vaikus iki 3 metų, taikomos nuolaidos. Kursų tikslas – padėti įgyti teorinių bei praktinių žinių apie sveiko ir sergančio žmogaus slaugą, kurias galėtų panaudoti slaugant ligonius ar prižiūrint vaikus. Kursų metu bus nagrinėjami aktualūs slaugos klausimai: bendravimo su sergančiuoju proceso ypatumai, slaugos procesas ir jo sudėtinės dalys, priežiūros ypatumai (pragulų priežiūra), pirmoji pagalba kritinių situacijų metu ir pan. Išklausius kursą išduodami pažymėjimai lietuvių ir užsienio kalba.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 13
  Kabineto nuoma

  Kabineto nuoma

  Kineziterapijos klinikoje nuomojamas kabinetas, tinka įvairioms veikloms. Kabinetas yra pilnai įrengtas. www.kineziterapijosklinika.com Kaina - 400 EU/MĖN.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 17
  Nėra nuotraukos

  Psichologo Konsultacijos Kaune

  PSICHOLOGINĖ PAGALBA SUAUGUSIEMS: Sprendžiant vidinius ir tarpasmeninius konfliktus, išgyvenant netekties skausmą. Netekus darbo, patyrus išdavystę, išsigandus, pasimetus „meilės trikampyje“, ruošiantis skyryboms ar po jų ir panašiai. MOTERŲ KRIZIŲ ĮVEIKIMAS: Individualus konsultavimas moterims, išgyvenančioms krizes arba kai po jų „nebegali sugrįžti į ankstesį gyvenimą“, turinčioms sunkumų tarpasmeniniuose santykiuose, darbe bei kitais aktualiais klausimais. PSICHOLOGINĖ PAGALBA VAIKAMS: Žaidimo terapija ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams. Psichologinė pagalba vaikams sprendžiant: emocinius ir bendravimo sunkumus, elgesio problemas, išgyvenantiems tėvų skyrybas, patyrusiems netektį, nenorintiems lankyti mokyklos ar patiriantiems mokymosi sunkumus. PSICHOLOGINĖ PAGALBA PAAUGLIAMS: Esant bendravimo su bendraamžiais, mokymosi sunkumams, konfliktiniams santykiams su tėvais ar mokytojais, mokyklinei baimei, asmenybės problemoms, išgyvenantiems krizes, bandymus žudytis, turintiems prisitaikymo sunkumų, patyrusiems patyčias, emocinę ir fizinę prievartą. Teikiamos konsultacijos norintiems geriau save pažinti, pasitarti dėl savo galimybių renkantis tolesnio mokymosi kryptis. Konsultuojami tėveliai specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų psichologinių, asmenybės ir ugdymosi problemų sprendimo klausimais.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 16
  Nėra nuotraukos

  Slauga Vokietijoje

  Ieškome priežiūros ir slaugos darbuotojų, kurie, dirbdami savarankiškai, norėtų prižiūrėti senyvus asmenis arba asmenis, kuriems reikia priežiūros, jų namuose Vokietijoje. Mes parūpinsime Jums Vokietijos sveikatos draudimą ir mielai patarsime, įregistruosime Jus visose įstaigose ir asmeniškai pristatysime į užsakovo namus. Skirsime Jums asmeninį patarėją, su kuriuo galėsi bendrauti gimtąja kalba. Kilus klausimams arba problemoms galėsite į mus kreiptis 24 valandas per parą telefonu.
  UAB Hausengel International
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Nėra nuotraukos

  Slaugau priziuriu ligonius ir tvarkau namus

  Esu 63 metu moteris be zalingu iprociu.Turinti medicinini issilavinima.Galiu priziureti ir slaugyti senyvo amziaus zmogu ar ligoni ne daugiau nei 4 val. Gaminu maista,tvarkau namus jai reikia nuperku valgyt. Turiu darbo patirties slaugant senelius. NESIULYTI SU GYVENIMU KARTU ! PAGEIDAUTINTINA SIUOSE RAJONUOSE :Partizanu raj.: Dainavos raj.:Kalnieciu raj.Eiguliu raj:ZaliakalnijaSavanoriuose.,Senamiestyja.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  prieš 17 val.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Детоксикация,вытрезвление в Литве

  Детоксикация,вытрезвление в Литве

  869928234 Лечение пациентов после длительного употребления алкоголя,с тяжёлым похмельным синдромом,детоксикация капельницами на дому.Помощь круглосуточно на всей территории Литвы.Pacientų gydymas jų namuose po ilgalaikio alkoholio vartojimo ir esant sunkiam pagirių sindromui,detoksikacija lašinėmis,išblaivinimas visoje Lietuvoje.Pagalba visą parą.Gyd.Romanas Kovarskis.UAB "Geros sveikatos banga" www.isblaivinimas lt.Mažeikiai230,Klaipėda220,Šiauliai 175,Utena170,Vilnius,Panevėžys 150,Trakai,Raseini ai,Jurbarkas 140,Alytus,Ukmergę,Šakiai 130,Marijampolė,Elektrėnai,Kėdainiai 120,Kaišiadorys,Kazlų Rūda115,Prienai,Jonava105€,Kaunas 60-100€.Tel.8 699 28234
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 7
  Coolscultpting ( riebalų šaldymas), kavitacija.

  Coolscultpting ( riebalų šaldymas), kavitacija.

  Gražus kūnas be dietos ir mankštos? Ar tai įmanoma? Atsikratykite nereikalingų riebalų, atrodykite žvalūs ir judėkite laisviau, mes siūlome nechirurginį riebalų šalinimą, kuris efektyviai ir be skausmo padeda atsikratyti papildomų kilogramų. Procedūros aprašymas: „CoolSculpting“ tai neinvazinis riebalų ląstelių šalinimas kosmetologiniu aparatu, modeliuojant figūrą šalčiu. Ši procedūra yra aukšto saugumo lygio, po jos nereikalinga reabilitacija. Po procedūros sumažėja vietinių (lokalių) riebalų sankaupų apimtis, siluetas išsilygina ir figūra tampa patrauklesnė. "CoolSculpting" VEIKIMO PRINCIPAS: 1 žingsnis: Vakuumu sukuriamas glaudus kontaktas tarp šaldančiųjų elementų ir riebalų raukšlės paviršiaus. 2 žingsnis: per tam tikrą laiką kosmetologinis aparatas atšaldo poodinius riebalus, sužadindamas lipolizę ląstelės viduje ir riebalų ląstelių apoptozę. 3 žingsnis: riebalų ląstelės pradeda irti ir žūva palaipsniui per 1-4 mėnesius (iki 30% ląstelių). 4 žingsnis: žuvusias riebalų ląsteles sunaikina makrofagai, jos palaipsniui pašalinamos iš organizmo, tuo pačiu mažėja riebalų sluoksnio storis. Susipažinkite su procedūra : https://www.youtube.com/watch?v=VxdWxVXEcGw Taip pat atliekame kavitacijas. Kavitacija – Gydomąjį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančias mikropūsleles. Vis didėjančios ir dėl to „sprogstančios“ pūslelės „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus. 90 proc. jų pasišalina į limfą ir 10 proc. patenka į kraują. Kavitacinis efektas dėl specifinės jų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja). Bei radijo liftinga neatpažystamai atjauninti jūsų odą! Radijoliftingas – tai alternatyva plastinėms kūno odos liftingo operacijoms ir kur kas pranašesnis metodas už fotoatjauninimo procedūras. Saugus, neskausmingas, netraumuojantis. Radijoliftingo metu ir kurį laiką po procedūros klientas jaučia tik malonią šilumą, lengvą tempimą ir jau po pirmos procedūros stangrėja oda, pristabdomas odos senėjimo procesas ir vyksta visiškas odos atjauninimas. RF sistema, naudojanti 600KHz RF dažnį, skverbdamasi giliai po oda, pasiekia išsiplėtusias riebalų „ kišenes“, sumažina riebalinių ląstelių apimtį ir pagreitina medžiagų apykaitą, o tuo metu vakuumas suaktyvina kraujo apytaką bei limfotaką, taip paspartindama riebalinių ląstelių ir kitų apykaitos produktų išvedimą, pasiekiamas intensyvus drenažas, apimčių mažinimas, odos stangrinimas, procedūros metu pagerėja strijų būklė. Tai padeda efektyviai sumažinti ne tik celiulito pasekmes, bet ir priežastis. RF energija veikdama giliuosius odos sluoksnius gali atlikti pačias įvairiausias funkcijas – pradedant kūno apimčių mažinimu, baigiant odos patempimu ir stangrinimu. RF energija skatina kolageno sintezę, sutraukiamos audinių skaidulos, oda tampa lygesnė ir stangresnė, pagerėja jungiamojo audinio struktūra. CoolSculpting procedūros kaina 90 eurų. Kavitacijos kaina 20 eurų. Perkant pilna kursą taikoma nuolaida. 10 procedūrų 150 eur.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 9
  Nėra nuotraukos

  Aukle, slauga

  Ieškau darbo auklės ar prižiūrėti pagyvenusį žmogų, bet domina kartu su gyvenamu plotu. Galiu tvarkyti namus, gaminti valgyti, prižiūrėti namus ir t.t. Esu tvarkinga moteris, 60m. turiu patirtį prižiūrėti sergantį žmogų. Skambinti 867495388
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 16
  Psichologo konsultacijos

  Psichologo konsultacijos

  Dvasinis skausmas – pats baisiausias. Jam nėra nuskausminamųjų. Tik sustojus ir pažvelgus į savo sielos gelmes galima aptikti sielos žaizdas ir po truputi jas gydyti. Geriau tai daryti padedant specialistui – psichologui, profesionalui išmanančiam psichologinės pagalbos metodus. Jis galėtų pagelbėti mokantis pačiam tvarkytis su santykiais, jausmais, galėtų padėti rasti kelius iš sunkumų ir lydėti jus kelionėje į save. Kada kreiptis: Jaučiate nerimą, baimę, įtampą. Atrodo, kad nesusitvarkote ir nesusitvarkysite su užgriūvančiais sunkumais ar net kasdieninėmis problemomis Ilgą laiką jaučiatės tuščias, liūdnas, nusivylęs, kaltas, o galbūt piktas ir nepatenkintas Kyla sunkumų santykiuose su kitais žmonėmis Išgyvenate išsiskyrimo, netekties, darbo netekimo krizę Atrodo, kad nuolat papuolate į panašias, nemalonias ar sudėtingas situacijas, įsiveliate į sudėtingus santykius, kuriuose daug skausmo ir nusivylimo Norite labiau pasitikėti savimi, sėkmingiau bendrauti Ieškote savo gyvenimo kelio, norite geriau save pažinti ir gyventi tikrą, visavertį gyvenimą. Vienos psichologinės konsultacijos trukmė – 50 min., kaina – 20-25 eurų. Užtikrinamas konfidencialumas Daugiau informacijos: https://psatradimai.wordpress.com/
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 11
  Nėra nuotraukos

  Gydymas Reiki Tao Te Ki

  Apsilankymo metu klientui bus atliekamas Reiki Tao Te KI seansas. Reiki – natūrali iš Japonijos kilusi sveikatinimo sistema, kuri atkuria subtiliąją žmogaus energinę struktūrą, padeda atsipalaiduoti, ramina mintis, harmonizuoja emocijas ir fizinį kūną. Reiki Tao te Ki seansas – tai švelnūs prisilietimai rankomis prie žmogaus kūno, nuo galvos iki kojų. Jo metu galima dėvėti patogią aprangą. Žmogus guli ramiai, šiltai ir jaukiai apklotas. Reiki seansai tinka visiems nepriklausomai nuo amžiaus ir sveikatos būklės. Po Reiki Tao Te Ki seanso: Sugrįš ramybė Mintys taps aiškesnės Praeis nerimas, sumaištis, depresija Gerės miego kokybė Normalizuosis imuninė sistema Atsistatys hormonų pusiausvyra Pagerės detoksikacija ir atsistatymas Sumažės ar pranyks fizinis skausmas Normalizuosis vidaus organų veikla. Reiki Tao Te Ki seansas truks nuo 45 min. iki valandos. Procedūrą atliks sertifikuota Reiki Tao Te Ki gydovė, muzikos terapeutė, psichologė. Kaina: 10 EUR Lina 868238407
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 16
  Nėra nuotraukos

  Ieskome priziuretojo(s) senyvam zmogui

  Ieskome zmogaus kuris padetu senyvai moteriai (70m) dienos metu 4-5 dienas per savaite (valandos sutartinos). Gyvenviete: netoli Megos centro. Prasome kad turetu patirti slaugant senelius/priziurint senus zmones. Privalumas jeigu turi patirti dirbant su diabetikais. Privalo vairuoti masina, buti komunikabilus, moketi gaminti maista. Atlyginimas pagal patirti. Susidomejusius prasome rasyti i el. pasta: zivile66@gmail.com.
   
  Įsimink
 • Kaunas, ...
  kovo 18
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Senjorų slauga ir priežiūra namuose

  Esu jauna, energinga, turinti patirties darbui su senyvo amžiaus žmonėmis, laisvu nuo darbo metu turiu galimybę prižiūrėti senjorus namuose.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 4 d.
  Nėra nuotraukos

  Slauga, priežiūra

  Energinga,sąžininga, be žalingų įpročių, 65 metų moteris, turinti 17 metų darbo patirtį su neįgaliaisiais slaugos ir jų priežiūros srityje,valstybinėje med įstaigoje, galėčiau nepilną darbo dieną prižiūrėti sergantį ar seną žmogų. Padėti buityje,gaminti maistą, padėti apsipirkti ar kitaip pagelbėti priežiūros reikalingam asmeniui. Galimi ir kiti variantai. Gyvenu Eigulių mikrorajone, prašau siūlyti Eigulių ar gretimus rajonus. Atlyginimas pagal susitarimą.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 13 val.
  Slauga Namuose

  Slauga Namuose

  Turiu slaugos praktikos. Esu Bendrosios praktikos slaugos 2 kurso studentė. Esu Vairuojanti ir galinti prižiūrėti įvairaus amžiaus žmones namuose įskaitant ir savaitgalius.Neturiu žalingų įpročių. Patinka dirbti. Esu darbšti, atsakinga ir nuoširdi. Gerai sutariu su žmonėmis. Samanta Tel Nr: +37060618997
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 5 d.
  Kineziterapeutė

  Kineziterapeutė

  Sveikatingumo centrui reikalinga kineziterapeutė darbui salėje. Grupiniai ir individualūs užsiėmimai. darius.manumed@gmail.com
   
  Įsimink
 • Kaunas
  vasario 19
  Nėra nuotraukos

  Ieškau darbo slaugai namuose

  47 m. moteris ieško slaugės darbo Dainavos mikrorajone
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 16
  Nėra nuotraukos

  Ieškau darbo slaugai namuose

  Kaune 53m. moteris slauganti ligonius jų namuose jiesko darbo,darbo dienomis ir savatgaliams, tik rimti pasiulimaii. Negerenti, nerūkanti, neteista, į darbą žiūrinti atsakingai, Kauno Universitetinėse Klinikose Slaugos Tarnyboje įgijusi kvalifikacija. Su ligoniais dirbanti 8 m. Skambinti tel.: 860905709.
   
  Įsimink
 • Kaunas
  kovo 18
  Nėra nuotraukos

  Slauga namuose

  Jeigu pavargote slaugyti savo artima zmogeliuka,ir jums norisi poilsio,tada mano paslaugos jums.esu 47 metu moteris,turiu soc,darbuotojo pazymejima,taip slaugos nauose pazymejima,bei nemenka daro patirti,tiek Lietuvoje,tiek vokietijoje.Galiu slaugyti Kauno mieste,bei Kauno rajone,taip pat ir ne pila darbo diena,jums patogiu laiku,taip pat galiu atlikti elementaria higiena rytais.bei sugirdyti vaistukus,arba uzsiimti terapija
   
  Įsimink
 • Kaunas
  prieš 4 d.
  Psichologo konsultacijos Kaune

  Psichologo konsultacijos Kaune

  Psichologo konsultacija - erdvė kurioje galime būti savimi labiau nei kitur. Savimi, kurio dažnai kitiems nenorime rodyti - jautriu, įskaudintu, silpnu, pasimetusiu, abejojančiu. Būtent iš atviro buvimo kyla palengvėjimas, sprendimai ir išeitys, padarančios gyvenimą džiugesniu, prasmingesniu, o santykius su aplinkiniais - tokiais, kokių mes iš tikrųjų norime. Galimybių vystymo centras
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00
Parduok
asmeninius daiktus
NEMOKAMI SKELBIMAI!*