X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.
 • Klaipėdos r.
  prieš 1 d.
  Rytų europos aviganių šuniukai

  Rytų europos aviganių šuniukai

  2017-08-11 gimė pirmoji juodųjų rytukų vada. Tėvai: Grrana Iš Gargždų x Elar Iz Novoi Imperi (Maskva) Šuniukai turės kilmės dokumentą, skiepą, čipą, vet. pasą Galima rezervacija Tel: 861573038 (Jūratė) FB: Jūratė Ramonienė Klaipėdos raj.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 23 val.
  Apie 150 šunelių ieško namų

  Apie 150 šunelių ieško namų

  Visi šuniukai yra VšĮ "Būk mano draugas" globotiniai. Jeigu norite priglausti, skambinkite tel. 861436617 nuo 9 iki 19 val. (išskyrus sekmadienį) Rašykite: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti ir susipažinti su šuneliais galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val. Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Zuzu mažyliai dairosi namučių

  Zuzu mažyliai dairosi namučių

  Mamytę Zazu su 2 mažyliais parsivežėme iš Mažeikių r. "Kometos". Šuniukai gimė birželio pradžioje. Manom, kad augs nedideli. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Lorda ieško naujų namų

  Lorda ieško naujų namų

  Lorda gyveno šeimoje, kuri nesugebėjo tinkamai jos prižiūrėti. Pasak šeimininkų, Vaikų teisių apsaugos tarnybos nurodymu, kadangi namuose trūksta švaros, o juose auga mažamečiai vaikai, jie negali auginti gyvūnų. Šeimininkai nepasistengė pakovoti už savo šuniuką, įrodyti, kad sugeba pasirūpinti, bet lengva ranka atidavė į prieglaudą. Lorda gimusi 2016 m. lapkričio mėnesį. Kaip ir visi jauni šuniukai, ji nori dūkti, žaisti ir bėgioti. Linksmuolė Lorda ieško naujų namų. Būsime dėkingi už paramą maistui ( - u). Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Kita, ...
  prieš 1 d.
  Siūlomi kergimui Džeko Raselo terjerų patinai

  Siūlomi kergimui Džeko Raselo terjerų patinai

  Kalytėms su dokumentais kergimams siūlomi lygiaplaukiai, geros ir skirtingos kilmės Džeko Raselo terjerų (jack Russell terrier) importuoti patinai (Australija, Italija, Čekija, Lenkija). FCI sistemos dokumentai, negimingi daugumai Lietuvoje esančių kalyčių, kilmėje - pasaulinių parodų nugalėtojai, įvairių šalių Čempionai. Veisiamiems patinams atlikti sveikatos tyrimai (akys, kelio girnelės, DNR PLL švarūs), gavę puikius įvertinimus parodose (dauguma - turintys Čempiono titulus), kaulingi, puikios anatomijos ir psichikos, yra ir žemesnio ir aukštesnio ūgio, tad duodame rekomendacijas atsižvelgiant į Jūsų kalytės anatomiją ir kilmę. Dalis veislyno reproduktorių yra žemiau pateiktose nuotraukose. Šunys yra Vilniuje ir Klaipėdoje, bet pagal susitarimą galima tartis ir dėl kitos susitikimo vietos ar privažiuoti. Kontaktai: Facebook kennel Ultra email: info@parson-jack-russell.lt tel. +370 633 12334 Предлогается для вязок гладкошерстные кобели Джек Рассел терьеров, импортированы с разных стран (Австралия, Чехия, Италия, Польша), все имеют отличные родословные (в них - Чемпионы разных стран, победители мировых выставок). Зделаны тесты на глаза и коленки, также ДНК генетические тесты) . Есть кобели и выше, и ниже, даем рекомендации для правильного подбора пары. Несколько фото ниже в галерии. Инфо и родословные info@parson-jack-russell.lt, тел. +370 633 12334 Smooth coated Jack Russell terrier stud dogs imported from different countries (Australia, Italy, Czeck, Poland) and worl known lines lines. PLL DNA tested clear, eyes checked ok patella luxation 0/0. Also chilled / frozen semen available by request. More info info@parson-jack-russell.lt
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Baronas ieško naujų namučių

  Baronas ieško naujų namučių

  Yra dvi tiesos: viena - buvusių šeimininkų, kad Baronas kanda jiems, kita - papasakota mums paties Barono. Širdį jis atvėrė ne iš karto - iš pradžių nepasitikėjo, daug lojo. Kai praėjo kiek laiko ir susitaikė su likimu, jis mums "papasakojo" , kad yra švelnus, meilus ir draugiškas, kad mėgsta žaisti, bėgioti ir dūkti, nes dar beveik vaikas - 1 metukų, kad niekada nekanda, net ir žaisdamas tai daro labai švelniai ir yra paklusnus. Kad patikėtumėm jo žodžiais - užtvirtino juos bučiniais. Mes patikėjome šiuo nuostabiu vaiku Baronu - juk šunys nemoka meluoti. ***** Gerą pusmetį išbuvęs naujuose namuose buvęs globotinis Mukas, o dabar Baronas, vėl pas mus. Dar metukų neturintis šunelis šeimininkų neteko, nes kandžiojasi jiems. Kandimas žmogui, dažniausiai būna tik pasekmė to, kaip šeimininkas elgiasi su šuneliu. Matyt, nesaldus jo gyvenimas buvo. Baronas ieško naujų namų. Gimęs 2016 m. gegužės mėn. Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Parsono Raselo terjerai su kilmės dokumentais

  Parsono Raselo terjerai su kilmės dokumentais

  Pastoriaus Raselo terjerų veislės (Parson Russell terrier) šuniukai nuo čempionų poros gimė veislyne gegužės gale, bei "alimentiniai" - pora savaičių anksčiau, juos jau galima atsiimti. Šuniukų tėvai - veislyno "Ultra", gimę nuo kergimų su iš JAV atvežtais patinais bei žinomiausiausių Europos veislynų, turi Čempionų titulus. Tėvai pasižymi stabilia psichika ir puikiu eksterjeru, turintys žaismingą terjerišką charakterį ir temperamentą. Siūlomi šuniukai perspektyvoje tiktų parodoms, sportui (agility), medžioklei ar tiesiog kaip namų kompanjonai. Tėvams atlikti klinikiniai klausos, akių ir kelio girnelės tyrimai, taip pat DNR tyrimai dėl paveldimų akių (PLL) bei ataksijos (SCA ir LOA) susirgimų. Šuniukai yra Vilniuje ir Klaipėdoje ir nuolat yra galimybė atvežti į Kauną bei kitus miestus pagal susitarimą. Įsigijusiems suteikiamos ilgalaikės konsultacijos, informacija apie auginimą, dresūrą, auklėjimą. Šuniukai turi nuolatinį kontaktą su mažais vaikais, socializuojami. Nukirminti, pilnai paskiepyti, sužymėti mikročipu, su europasu ir FCI/LKD sistemos kilmės dokumentais. Šiuo metu siūlomų šuniukų kaina 500-800 eur, tad geriau klausti individualiai. Turime daug patirties eksportuojant šuniukus į įvairias užsienio šalis, tad žinodami visas procedūras, praauginame šuniukus iki reikiamo amžiaus, tinkamai paruošiame visą reikiamą dokumentaciją šuniuko išvykimui, jei pageidaujama - galime pasirūpinti ir kraiteliu. Dažnai turime patrauklių pasiūlymų pageidaujantiems tapti bendrasavininkais, taip pat teikiame informaciją apie suaugusius šunis, kuriems dėl vienų ar kitų aplinkybių ieškomi nauji šeimininkai, tad kai kuriais atvejais į geras rankas grynaveislį šunį galima gauti ir nemokamai arba už simbolinę kainą. Esame Raselo terjerų pradininkai Lietuvoje - užsiimame šia veisle nuo 2000 metų, tad turime augintojų ir kitų veisėjų pripažinimą ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Didelis dėmesys skiriamas ne tik šuniukų eksterjerui, bet ir psichikai bei sveikatai, todėl veisiami šunys yra tikrinami dėl genetiškai paveldimų akių, kelio girnelių ir ataksijos susirgimų - tuo skiriamės nuo daugelio kitų veisėjų. Kergimams siūlomi įvairių kraujų atvežtiniai patikrintos sveikatos Parsono Raselo terjerų patinai su puikia kilme. Nuotraukos tėvų ir šuniukų iš aktualių bei ankstesnių vadų. Tapkite mūsų gerbėjais ir ieškokite aktualiausios info Facebooko paieškoje įvesdami - kennel Ultra. Laukiame rimtų ir atsakingų būsimų šeimininkų skambučių tel. +370 633 12334 arba klausimų emailu info@parson-jack-russell.lt
  650 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  rugsėjo 13
  Parsono Raselo terjerai su Fci dokumentais

  Parsono Raselo terjerai su Fci dokumentais

  Pastoriaus Raselo terjerų veislės (Parson Russell terrier) šuniukai nuo čempionų poros gimė veislyne gegužės gale, bei "alimentiniai" - pora savaičių anksčiau, juos jau galima atsiimti. Šuniukų tėvai - veislyno "Ultra", gimę nuo kergimų su iš JAV atvežtais patinais bei žinomiausiausių Europos veislynų, turi Čempionų titulus. Tėvai pasižymi stabilia psichika ir puikiu eksterjeru, turintys žaismingą terjerišką charakterį ir temperamentą. Siūlomi šuniukai perspektyvoje tiktų parodoms, sportui (agility), medžioklei ar tiesiog kaip namų kompanjonai. Tėvams atlikti klinikiniai klausos, akių ir kelio girnelės tyrimai, taip pat DNR tyrimai dėl paveldimų akių (PLL) bei ataksijos (SCA ir LOA) susirgimų. Šuniukai yra Vilniuje ir Klaipėdoje ir nuolat yra galimybė atvežti į Kauną bei kitus miestus pagal susitarimą. Įsigijusiems suteikiamos ilgalaikės konsultacijos, informacija apie auginimą, dresūrą, auklėjimą. Šuniukai turi nuolatinį kontaktą su mažais vaikais, socializuojami. Nukirminti, pilnai paskiepyti, sužymėti mikročipu, su europasu ir FCI/LKD sistemos kilmės dokumentais. Šiuo metu siūlomų šuniukų kaina 500-800 eur, tad geriau klausti individualiai. Turime daug patirties eksportuojant šuniukus į įvairias užsienio šalis, tad žinodami visas procedūras, praauginame šuniukus iki reikiamo amžiaus, tinkamai paruošiame visą reikiamą dokumentaciją šuniuko išvykimui, jei pageidaujama - galime pasirūpinti ir kraiteliu. Dažnai turime patrauklių pasiūlymų pageidaujantiems tapti bendrasavininkais, taip pat teikiame informaciją apie suaugusius šunis, kuriems dėl vienų ar kitų aplinkybių ieškomi nauji šeimininkai, tad kai kuriais atvejais į geras rankas grynaveislį šunį galima gauti ir nemokamai arba už simbolinę kainą. Esame Raselo terjerų pradininkai Lietuvoje - užsiimame šia veisle nuo 2000 metų, tad turime augintojų ir kitų veisėjų pripažinimą ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Didelis dėmesys skiriamas ne tik šuniukų eksterjerui, bet ir psichikai bei sveikatai, todėl veisiami šunys yra tikrinami dėl genetiškai paveldimų akių, kelio girnelių ir ataksijos susirgimų - tuo skiriamės nuo daugelio kitų veisėjų. Kergimams siūlomi įvairių kraujų atvežtiniai patikrintos sveikatos Parsono Raselo terjerų patinai su puikia kilme. Nuotraukos tėvų ir šuniukų iš aktualių vadų. Tapkite mūsų gerbėjais ir ieškokite aktualiausios info Facebooko paieškoje įvesdami - kennel Ultra. Laukiame rimtų ir atsakingų būsimų šeimininkų skambučių tel. +370 633 12334 arba klausimų emailu info@parson-jack-russell.lt
  700 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  Auksaspalvis retriveris kergimui

  Auksaspalvis retriveris kergimui

  Nuostabaus charakterio, sportiško sudėjimo auksaspalvis retriveris BELLE VUE BRIGHT BOY AT AFAJA (Charlie). Dalyvauja parodose (Lietuvos, Latvijos čempionas), lauko bandymuose (turi A lygio diplomą), medžioklėse (ančių, fazanų, žasų, zuikių, lapių, stirnų) - turi puikų medžioklinį instinktą, šunų sporto - agility (vikrumo ir paklusnumo) varžybose, agility seminaruose (Lietuvoje ir užsienyje). Filmuojasi reklamose: Dvi reklamos "Balticum" spartusis internetas (pagrindinis veikėjas), "Klaipėdos mėsinė", "Gintaro Baldai", Britų reklama "Virgin Trains". Dirbame su neįgaliesiais - grupiniai ir individualūs užsiėmimai neįgaliųjų centre. 2016-06-13 Charlie sėkmingai išlaikė kaniterapijos egzaminą iš pirmojo karto. Išlaikytos visos dalys: susitikimai su šunimi (SŠ), švietimas su šunimi (ŠŠ), terapija su šunimi (TŠ), gautas oficialus pažymėjimas. Charlie dabar terapinis šuo. Šuo yra sveikas. Atlikti akių, širdies, sąnarių displazijos tyrimai. HD - B, ED - 0. Idealus nosies pigmentas. Pilna dantų formulė. Gim.d. - 2012-08-07 2017-09-06 sulaukėme Charlie palikuonių (10 šuniukų: 5 patinukai ir 5 kalytės) BELLE VUE BRIGHT BOY AT AFAJA x SANTA CATARINA NUGA Šuniukai bus paskiepyti pagal amžių, turės mikročipus ir visus FCI dokumentus. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/laukiama-auksaspalviu-retriveriu-vada-30424123.html 2014-11-03 sulaukėme palikuonių (8 šuniukai: 5 patinukai ir 3 kalytės) BELLE VUE BRIGHT BOY AT AFAJA x AMBER DROP BALTOJI SAKURA http://k9data.com/pedigree.asp?ID=621158 http://retriveriai.lt/2014/10/19/belle-vue-bright-boy-at-afaja/ http://www.klaipedoslakstute.lt/naujienos/susitikimas-su-klaipedos-sunu-dresuros-mokykla-canis-memelensis http://www.ve.lt/naujienos/klaipeda1/klaipeda/linksmosios-pedutes-sukviete-i-augintiniu-svente-1454053/ Video: https://www.youtube.com/watch?v=6ClHW1X3mSg https://www.youtube.com/watch?v=t6SelsQPrxc https://www.youtube.com/watch?v=P0jqQkHP5LA https://www.youtube.com/watch?v=Zb0gycNriy8 https://www.youtube.com/watch?v=V0DohoUl6E0 https://www.youtube.com/watch?v=a5qYZdriTEk https://www.youtube.com/watch?v=jUoLnVYGptI https://www.youtube.com/watch?v=5c_P-ui0Jtw https://www.youtube.com/watch?v=he9xNGVv8dg P.S. - Kalytė turi būti su kilmės dokumentais ir atliktais sveikatos tyrimais.
   
  Įsimink
 • Klaipėdos r.
  birželio 20
  Totis ieško namu

  Totis ieško namu

  Totis belgų aviganis, jam 6 metai. Energijos pilnas šuo, jam labai reikia naujų namų. Klaipėdos rajonas Kalnuvėnai. 868736888
   
  Įsimink
 • Klaipėda
  rugpjūčio 4
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Haskiukai

  Haskiukai

  Motina sibiro rytu laika o tevas haskis.tevai abutu skirtingu akiu viena melina kita ruda akis.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  rugpjūčio 7
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Nėra nuotraukos

  Ieskau pirkti mini jorksyro kalytes.

  Ieško
  Įsimink
 • Klaipėda
  rugpjūčio 25
  Nėra nuotraukos

  Sana ieško namučių

  Mano vardas Sana, man apie 1,5 metukų. Aš laukiu žmogaus, kurio glėbyje jausiuosi saugi, rami ir laiminga. Kai savanorės paima mane ant rankų, aš taip ir jaučiuosi. Bijau net sujudėti, kad tik ilgiau mane laikytų, o ta minutė niekad nesibaigtų. Žinau, kad vieną dieną Tu ateisi, paimsi mane ir niekada nepaleisi. Ai, užsisvajojau, geriau negalvosiu, nes kai lauki, minutės virsta amžinybe, einu geriau padūksiu su Tanga - mes dabar draugės, gerai sutariame ir viena kitą suprantame. Pradžioje, kai mus su broliu rado ir atvežė čia, buvau labai pasimetusi, vis lodavau ir žmonės pro mane praeidavo - bendrauti su triukšmadare niekas nenorėdavo. Dabar aš kitokia, dar šiek tiek droviuosi svetimų, bet juk drovumas mergaitėms tinka, ar ne? Ir švelni, ir gera esu ir dar visokia galiu būti, kokia tik panorėsi, nes aš labai stengsiuos, kad Tu manim galėtumei didžiuotis. Sana sterilizuota. Skirdami 2% pajamų mokesčio padėsit išgelbėti daugiau gyvybių ir toliau rūpintis pas mus gyvenančiais gyvūnėliais. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Tel. 861436617 El. p. bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Varėnos r.
  rugpjūčio 18
  Juodieji Aviganiai

  Juodieji Aviganiai

  Sveiki, parduodame rytų Europos juoduosius aviganiukus. Gimę 2017-06-19. Dar turime vieną šuniuką ir vieną šunytę. Draugužiai jau suskiepinti ir vieną kartą nukirminti :) Apie tėvus: Motina su dokumentais pirkta iš veislyno "Pamarės vilkė" (Klaipėdoje). Tėvas pirktas iš Lenkijos (be dokumentų). Abu tėvai labai stiprūs, ėdrūs, nesirgę ir paklusnūs. Motina ilgesnio plauko, tėvas trumpesnio. Daugiau informacijos telefonu, laukiame skambučių. :)
  100 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  rugpjūčio 29
  Nėra nuotraukos

  Ieskom Biewer Jorksyro Patinuko Pasimatymui

  Biewer jorkšyro kalytė noretų susipažinti trumpalaikiams pasimatymams su gražiu patinuku. Laukiam pasiūlymų iš KLaipedos ir aplink. Galimi ir tolimesni miestai
  Ieško
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  liepos 24
  Rodezijos ridžbekų vada!

  Rodezijos ridžbekų vada!

  2017.07.11 Lietuvoje, Klaipėdos mieste, Rodezijos Ridžbekų veislyne "NAMIBO KOPA" gimė Heros (veislynas "Dykumos", JAV ) ir Nelly (veislynas "Kokayi" , Vokietija ) "A" mažylių vada. Visi mažyliai, trys žavios mergaitės ir šeši galingi vyrukai, yra sveiki, stiprūs, judrūs, su taisyklingais ridžais. Tėvai - išskirtinių genetinių linijų atstovai su visais įmanomais genetiniais testais ir sveikatos patikrinimais - idealios sveikatos. Turintys Jaunimo, Lietuvos, Latvijos, Čekijos, Rusijos čempionų titulus ir kandidatai į Baltijos, Tarptautinius, Vokietijos, Šveicarijos, Slovakijos čempionus. JAU PRIIMAME REZERVACIJAS ! Kviečiame daugiau susipažinti su pačia veisle, veislynu, Hera , Nelsonu ir jų mažyliais: http://www.ridzbekas.lt arba https://www.facebook.com/HeraRhodesianRidgeback
  1 500 €
  Įsimink
 • Kita
  rugsėjo 5
  Pudeliukas Ieško Pudelytes

  Pudeliukas Ieško Pudelytes

  Juodas, žaismingas linksmas Pudeliukas "Digis" ieško draugės. Su patirtimi. Pudeliukui 7m. Svoris-5kg. Ūgis - 33cm., iki keteros. Gyvename Klaipėdoje. Būname: Vilniuje - Kaune - Šiauliuose - Panevėžyje. 8 615 22 969
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  rugsėjo 8
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Pasimatymui 50eu

  Pasimatymui 50eu

  2 metu patinelis svere 1kg laukia pasimatymui kalyciu :-) 100proc garantuotas pasimatymas 50 eu Klaipeda
  50 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  rugsėjo 2
  Mazasis vokieciu spicas

  Mazasis vokieciu spicas

  Mazasis vokieciu spicas siulo savo paslaugas,yra su patirtimi,su dukumentais,grynaveislis.Labai grazus Klaipeda
  100 €
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 4 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodu Vidurines Azijos aviganius.

  Parduodu Vidurines Azijos aviganius.

  Parduodami Azijos aviganiai. Suniukai gime 21.07.2017,nukirminuoti. Sveiki, judrūs, labai draugiski, jau patys valgo. Sios veisles sunys pasizymi tuo, kad yra puikus sargai bei yra mylintis savo seimininkus. Del issamesnes info kreiptis asmenine zinute bei telefonu 864705060.
  150 €
  Įsimink
 • Klaipėda
  prieš 2 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ieskau drauges!

  Ieskau drauges!

  Issilavines jaunas vyrukas iesko drauges
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 2 d.
  Nordas ieško namų

  Nordas ieško namų

  Gegužės pabaigoje Nordas buvo rastas Klaipėdoje, Brožynų g. Radęs žmogus ketino jį pasilikti, bet jo šuo nesutarė su naujoku, todėl Nordas atvyko pas mus. Amžius - apie 1 - 1,5 m. Būsime dėkingi už paramą maistui (-u) Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 2 d.
  Dovanojama Žibutė

  Dovanojama Žibutė

  Nuostabi, švelni, aktyvi, žaisminga Žibutė ieško mylinčių šeimininkų. Keliu, kuriuo labai retai kas pravažiuoja, žmogus važiavo į laukus pas savo bites. Kai pamatė pakelėje gulintį maišą, pamanė, kad kažkas pametė kombinuotus pašarus, sustojo paimti, bet ne pašarai jame buvo, o keturios mažos širdutės, keturios gražios, sveikos sesytės. Viena iš jų - Žibutė. Gimusi kovo mėn. Paaugo pas mus, tapo žaisminga, linksma padūkėle. Ieško namučių. Būsime dėkingi už paramą maistui, skiepams, vaistams nuo erkių ir blusų. VšĮ „Būk mano draugas“ Įmonės kodas: 302639996 Sąskaitos nr.: LT977300010127500736 PayPal adresas: bukmanodraugas@inbox.lt Tel. 861436617 bukmanodraugas@inbox.lt Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9 Aplankyti mus galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
 • Klaipėda, ...
  prieš 1 d.
  Rasta kalytė ieško namų

  Rasta kalytė ieško namų

  Liepos 22 d. Kretingos r., ties Sauserių km., netoli Kūlupėnų prie žygeivių prisijungė kalytė ir kartu atkeliavo iki Kartenos piliakalnio. Nepaliko jos ten - parsivežė namo, o kitą dieną bandė ieškoti šeimininkų. Ten gyvenantys žmonės pasakojo, kad gegužės 15d. rado kalytę susirietusią šiltnamyje, vos paeinančią, Jie gyvena gan nuošaliam vienkiemy, o aplink tokių sodybų, kad būtų nevietinių žmonių, sakė, kad nėra. Kalytė laikydavosi aplink jų namus, bet ilgam nedingdavo. Iš kur ji ten atsirado niekas nežino. Nepavykus rasti tikrųjų šeimininkų, kalytė atsidūrė pas mus. Žvalgydamiesi, ar kur nepamatysime skelbimų, kad jos ieško, radome kitą - kad ją gegužės 1 d. ji buvo rasta pamiškėje kelyje Kartena - Plungė. Paskambinus sužinojome, kad tada atidavė ją žmonėms iš Mažeikių. Tiek žinome apie šios nuostabios mergaitės klajones, kurios, tikimės, nebepasikartos. Koletė yra švelni, draugiška ir rami. Spėjame, kad jai apie 5 - 7 metai. Kreiptis: tel. 861436617 El. p. :bukmanodraugas@inbox.lt Adresas: Klaipėdos raj., Sendvario sen., Glaudėnų km. Kaukėnų g. 9. Aplankyti galite: trečiadieniais - 13 val. - 17 val. ketvirtadieniais - 13 val. - 17 val. šeštadieniais - 12 val. - 15 val.
   
  Įsimink
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-IV 08:20 - 17:00, V 08:20 - 16:00