X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"vairavimo instruktorius" surasta šiose kategorijose

 • Vilnius
  sausio 2 d.
  1
  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje.parkavimai

  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje.parkavimai

  Atestuotas, patyręs instruktorius individualiai gerai paruošia mokyklos ir Regitros vairavimo egz. su mech. ir automat. automobiliais .Parkavimas realiomis miesto salygomis.Pageidaujant galima atlikti egzamino simuliaciją ir aptarti padarytas klaidas,kad jos nepasikartotu REGITROJE. Išnagrinėjame egzaminų maršrutų važiavimo variantus, išsiaiškiname galimas situacijas įv. tipo sankryžose, Pagrindas-saugus vairavimas, Tikslas - vairuotojo teisės. Įgūdžių patobulinimas turintiems vairuotojo teises. Abu automobiliai nauji kaip Regitroje. Pamokų pradžia ir pabaiga Jums tinkamoje vietoje, sutartu laiku. Galimas ir BLIC KURSAS - egzaminas Regitroje po 10 d.
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje

  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje

  Patyręs kvalifikuotas instruktorius padės pasiruošti praktiniam egzaminui,arba mokykliniai iskaitai, tobulinti vairavimo įgūdžius. Pamokos vyks Ford Focus automobiliu. Vairuosime pagal Jūsų poreikį aikštelėje ir mieste (Regitros maršrutais).
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Papildomos Vairavimo pamokos

  Papildomos Vairavimo pamokos

  Automobilių sporto meistras, profesionalus treneris ir instruktorius Henrikas Kazakauskas (Bocmanas), panaudodamas savo ilgametės patirties metodiką padės jums ne tik išlaikyti vairavimo egzaminą, bet ir išmokti tobulai valdyti automobilį įvairiose situacijose. Vairavimo pamokos pradedamos ir baigiamos Jums pageidaujamoje vietoje. Mokoma automobiliais su mechanine bei automatine pavarų dėžėmis.
   
 • Kaunas
  prieš 3 val.
  Instruktorius Vairavimo Pamokos ir savaitgaliais

  Instruktorius Vairavimo Pamokos ir savaitgaliais

  Profesionalus vairavimo instruktorius padeda pasiruošti "B" kategorijos vairavimo egzaminui,turintis didelę patirtį šioje srityje. Taip pat važinėjama specialioje aikštelėje ir su nauju Ford automobiliu, pagal "Regitros maršrutus Lankstus vairavimo pamokų grafikas pagal Jūsų norus - mokau darbo dienomis, savaitgaliais ir net vakarais (po darbo valandų). Kauno mieste Tel.861199055
   
 • Vilnius
  prieš 6 val.
  Vairavimo instruktorius Vilniuje

  Vairavimo instruktorius Vilniuje

  NUO ŠIOL PATOGUS SUSISIEKIMAS Patyręs kvalifikuotas instruktorius padės pasiruošti praktiniam egzaminui,arba mokykliniai iskaitai, tobulinti vairavimo įgūdžius. Pamokos vyks nauju automobiliu. Vairuosime pagal Jūsų poreikį aikštelėje ir mieste (Regitros maršrutais). Turintiems vairuotojo pažymėjimą profesionalūs instruktoriai padės pagerinti parkavimo, vairavimo įgūdžius bei įgauti pasitikėjimo savimi vairuojant judriomis miesto gatvėmis. Pamokos vyksta lietuvių, rusų, lenkų kalbomis naujais automobiliais. Taip pat mokome su automatine pavarų dėže! Pamokos vietą ir laiką renkatės Jūs ! tel.: 867517461, 867041313 info@autoeksternas.lt
   
 • Kaunas
  prieš 7 val.
  Papildomos Vairavimo Pamokos Kaune (instruktorius)

  Papildomos Vairavimo Pamokos Kaune (instruktorius)

  Papildomas vairavimas. Geras vairavimo instruktorius yra ne tik geras vairavimo meistras, bet ir pedagogas, kuris sugeba dirbti su žmogumi, išaiškinti problemą, formuoti vairavimo įgūdžius, žinoti, ką daryti, jei žmogui nesiseka. Mokome vairuoti su mechanine ir automatine pavarų dėže. Aukštos kvalifikacijos vairuotojų mokytojai padeda pasiruošti VĮ „Regitra“ egzaminams ir tobulina vairavimo įgūdžius jau turintiems vairuotojo pažymėjimus. Mūsų mokinių aukšti egzaminų išlaikymo rezultatai, parodo mūsų mokymo kokybę. K
   
 • Klaipėda
  sausio 15 d.
  No Photo

  Papildomos vairavimo pamokos

  Patyręs instruktorius turintis 18 metų darbo stažą,gali padėti norintiems pasitobulinti vairavimo įgudžius,galimybė pasimokinti figūras autodrome, ir pavažinėti "Regitros" egzaminų maršrutais,mokoma bus su RORD FOCUS automobiliu(mechaninė), tokiu pat kaip "Rgitroje"egzamino metu. Tel.pasiteiravimui 86 85 19766, 864021640.
   
 • Vilnius
  gruodžio 24, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ruošiu vairavimo egzaminui

  Ruošiu vairavimo egzaminui

  Patyręs kvalifikuotas instruktorius padės pasiruošti VĮ "Regitra" praktiniam egzaminui arba mokykliniai įskaitai, tobulinti vairavimo įgūdžius. Pamokos vyks Toyota Auris automobiliu, kaip ir VĮ "Regitra". Vairuosime pagal Jūsų poreikį aikštelėje ir mieste Regitros maršrutais. 1 pamoka (trunka 2 pilnas valandas) 20e. +37067095809 1val.-10€
   
 • Kaunas
  sausio 3 d.
  C, CE kat. vairavimo pamokos ir Savaitgaliais!

  C, CE kat. vairavimo pamokos ir Savaitgaliais!

  C, CE kategorijos papildomos vairavimo pamokos Kaune ir SAVAITGALIAIS! Moko patyręs, aukščiausią kvalifikaciją turintis instruktorius, kuris padės išmokti vairuoti ir jaustis pasirengusiems laikyti praktikos egzaminą VĮ "Regitra". Skambikite, klauskite ir gaukite VISĄ INFORMACIJĄ APIE KURSŲ EIGĄ IR BŪTINUS DOKUMENTUS. Tel.: 8-676 63803
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje!

  Papildomos vairavimo pamokos Vilniuje!

  Vairavimo instruktorius padeda pasiruošti B kategorijos vairavimo egzaminui bei pagerinti vairavimo įgūdžius jau turintiems vairuotojo pažymėjimą. Pagal jūsų pageidavimą galima mokytis aikštelėje, gatvėje, Regitros maršrutais. Pamokos vyks TOYOTA AURIS automobiliu ,mechaninė pavarų dėžė,kaip ir Regitroje Pamoką pradėsim Jums patogioje vietoje ir laiku. Pagarbiai, Jaroslavas Дополнительные уроки вождения в Вильнюсе. Я помогу Вам освоить и отточить навыки вождения на площадке, в плотном городском потоке, обуч
   
 • Panevėžys
  lapkričio 29, 2018
  No Photo

  Papildomos vairavimo pamokos Panevežyje

  Atestuotas,patyres instruktorius individualiai gerai paruošia mokyklos ir REGITROS vairavimo egz.a/m su mechanine pavara.Pageidaujant galima atlikti egz,simuliacija ir aptarti padarytas klaidas,kad jos nepasikartotu laikant egz, REGITROJ Išnagrinėjam važiavimo mieste sudetingiausius maršrutus,galimas situacijas 4-šales sankrižas,žiedines sankrižas,vienpusio įvažiavimas ir išvaziavimas ir atvirkčiai dvipusio į 1krypt.Pagrindas-saugus vairavimas,tikslas-teises.taippat įgūdžių tobulinimas vairuojant žiemos sąlygomis slydžiu keliu.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  Vairavimo pamokos Kaune

  Vairavimo pamokos Kaune

  valandų). Mokau lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Vairavimo instruktorius 8615 95225
   
 • Vilnius
  lapkričio 24, 2018
  Papildomos vairavimo pamokos

  Papildomos vairavimo pamokos

  jau turintiems vairuotojo pažymėjimą. Patyręs vairavimo instruktorius Giedrius, turintis pedagogo išsiliavinimą, sugebantis dirbti su įvairiais žmonėmis, atrasti problemas, jas išaiškinti ir rasti būdą jų išvengti ateityje, formuoti vairavimo įgūdžius, žinantis, ką daryti, jei žmogui nesiseka. Čia galite rasti atsiliepimus iš buvusių mokinių: http://vmreitingai.lt/vairavimo-mokyklos/autoeksternas-fabijoniskiu-filialas/ Pamokos gali vykti pagal Jūsų poreikį (parkavimo aikštelėse, mieste, „Regitros“ maršrutais).
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Patyręs instruktorius (automatine , mechanine)

  Patyręs instruktorius (automatine , mechanine)

  Jums patogiu laiku, padės pasiruošti praktiniam vairavimo egzaminui VĮ "Regitra"(mokoma aikštelėje ir nurodytais maršrutais) . Kadangi VĮ Regitra atnaujino savo autoūkį ir jau 2016-10 pradėjo naujais auto egzaminuoti, atsinaujinome ir taip pat jau mokome su TOYOTA AURIS ( ir mechanine, ir automatine pavarų dėže). Kreiptis: 867639535.
   
 • Klaipėda
  gruodžio 8, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  No Photo

  Papildomos vairavimo pamokos Klaipėdoje

  Patyręs kvalifikuotas instruktorius padės jums pasiruošti praktiniam egzaminui VĮ Regitra ir norintiems patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Pamokos vyks TOYOTA AURIS automobiliu (mechaninė pavarų dėžė). Mokau lietuvių, rusų ir vokiečių kalbomis.
   
 • Vilnius
  spalio 18, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vairavimo pamokos (automatine pavarų dėže)

  Vairavimo pamokos (automatine pavarų dėže)

  Kvalifikuotas, patyręs instruktorius padės pasiruošti vairavimo egzaminams VĮ Regitroje bei įskaitai vairavimo mokykloje. Mokymas vyks automatine pavarų dėže, pagal jūsų poreikius aikštelėje bei Regitros maršrutais. Pamokos kaina: 25eu.(pilnos 2val.)
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Papildomos vairavimo pamokos, su Kia Ceed Vilniuje

  Papildomos vairavimo pamokos, su Kia Ceed Vilniuje

  Patyręs kvalifikuotas instruktorius padės jums pasiruošti praktiniam egzaminui VĮ Regitra ir norintiems patobulinti savo vairavimo įgūdžius. Pamokos vyks KIA CEED automobiliu ,mechaninė pavarų dėžė,kaip ir Regitroje.Dirbu ir šeštadieniais
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  B kategorijos instruktorius

  B kategorijos instruktorius

  UAB Mokymo centras "ADPILIS“ ieško B kategorijos instruktoriaus dirbti su įmonės automobiliu. Darbo pobūdis: Praktinis vairuotojų mokymas. Reikalavimai: Vairavimo, instruktoriaus specialių kursų baigimo liudijimas. Atsakingumas, lankstumas, sąžiningumas, punktualumas. Gebėjimas dirbti su įvairiais žmonėmis. Dėmesingumas bei puikūs bendravimo įgūdžiai. Darbo patirtis būtų privalumas. Darbo užmokestis: 1500 Eur Savo CV siūskite el. paštu: info@adpilis.lt arba skambinkite telefonu 860101016.
  UAB Mokymo centras Adpilis
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00