X
Dėl geresnės Skelbiu.lt paslaugų kokybės naudojame slapukus (angl. cookies).
Naršydami toliau, patvirtinate, kad sutinkate su slapukais. Tai bet kada galėsite atšaukti, pakeisdami nustatymus. Skelbiu.lt slapukų politika.

"vokieciu aviganiu suniukai" surasta šiose kategorijose

Rodyti likusias kategorijas

NEPRALEISKITE NAUJŲ SKELBIMŲ

vokieciu aviganiu suniukai, Visi skelbimai

 • Kaunas
  prieš 2 d.
  3
  Juodi darbinių linijų vokiečių aviganių šuniukai

  Juodi darbinių linijų vokiečių aviganių šuniukai

  2018 m. lapkričio mėn. 21 d. veislyne “PIKŲ DAMA" sulaukėme Vokiečių aviganių vados. Šuniukai gimė sveiki ir stiprūs (keturios kalytės ir keturi šuniukai), į naujus namus keliaus su LKD-FCI kilmę patvirtinančiais dokumentais ir mikroschemomis, dehelmintizuoti, paskiepyti pagal amžių privaloma vakcina. Šuniukus jau galima rezervuoti. Tėtis - Bummer vom Schwarzen Duvel iš Vokietijos, parodose įvertintas puikiai, išlaikęs dresūros egzaminus BH, Kkl1 ir IPO1 ,IPO2 , IPO3 HD-normal, ED-normal, DNR patvirtinta. Mama- Bruna iš Pikų Damos, parodose įvertinta puikiai, išaikiusi dresūros egzaminus BH, Kkl1 ir IPO1 HD-A, ED-0, DNR patvirtinta. Abu mažylių tėvai pasižymi tvirtu charakteriu, stabilia psichika ir puikiomis darbinėmis savybėmis. Jiems yra atlikti visi privalomi ir rekomenduojami sveikatos testai, DNR tyrimai. Detalesnė informacija ir atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus telefonu: +37060303105 arba e-mailu laima.petkeviciene@yahoo.com Būsimiems šeimininkams bus suteikta visa reikalinga informacija auginimo, maitinimo ir dresavimo klausimais.
   
 • Kaunas
  prieš 1 d.
  2
  Vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais

  Parduodami vokiečių aviganių šuniukai su dokumentais. T: VA4 BSZS CYRUS vom Osterberger-Land, HD/ED-normal-normal, IPO3, Kkl1 M: Lietuvos ir Estijos jaunimo čempionė, specializuotų parodų nugalėtoja Lietuvos čempionė SHELLY vom Osterberger-Land, HD/ED-normal-normal, BH, Kkl1 Kalytė importuota iš Vokietijos. Kergimas Vokietijoje. Abu tėvai visiškai sveiki, tyrimų rezultatai patvirtinti Vokietijoje, išlaikę dresūros egzaminus. Pas naujus šeiminkus keliauti galės vasario pabaigoje. Daugiau informacijos telefonu: 86390
   
 • Kaunas
  sausio 3 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių aviganių kalytė ir patinukas

  Vokiečių aviganių kalytė ir patinukas

  Šių metų Rugpjūčio 11dieną gimė puiki vada 5kalytės ir 3patinukai. Šuniukai gimė sveiki ir stiprūs, greitai auga ir jau pradedam ieškoti puikių šeimininkų puikiems šuniukams. Šiek tiek info apie tėvus: Mama Berry prie Dubysos Dresuote: BH Veisline apžiūra: Kkl.visam gyvenimui. Sveikatos tyrimai:HD-A, ED-0, DNR-patvirtinta. Įvertinimai, titulai: LT JCH, LT CH Lietuvos VA specializuotų parodų daukartinė nugalėtoja atviroje klasėje. Tėtis: Barley Aukštagirio Aidas Dresuote: BH, AD, IPO1. Veisline apžiūra: Kkl. 2018-2019 (SV Vokietija). Sveikatos tyrimai: SV ED-normal, HD-normal, DNR-patvirtinta. Ivertinimai, titulai: Vv1 Lietuvos VA specializuotoje parodoje, Vv1 Latvijos VA specializuotoje parodoje, Vv3 Pabaltijo VA specializuotoje parodoje, 2017 05 28 Tarptautinėje parodoje Moletų Mero Taurė 2017 Barley Aukštagirio Aidas tapo N, CAC, CACIB, BOB, 1-os grupės šunų parodos nugaletojas. Teisėjas H.J.Dux (SV Vokietija). Taip pat jis gavo ypač aukštai kotiruojamą prizą-geriausias Lietuviškas šuo parodoje. Teisėjas Ichiro Ishikawa Japonija. SG3 Baltic Sieger Show 2017. V3 Estijos specializuotoje vokiečių aviganių parodoje darbinėje klasėje. VA1 Estijos specializuotoje vokieciu aviganiu parodoje 2018. V1 Lietuvos specializuotoje vokiečių aviganių parodoje, geriausio kandimo prizas. Šuniukai paauginti, socializuoti laukia savo šeimos!
   
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  1
  Parduodami Vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami Vokiečių aviganių šuniukai

  Lapkričio 19 dieną sulaukėme nuostabios, kilmingų tėvų - Haidy Geležinis Vilkas ir Lordy Hierarchija, vienuolikos mažylių vados. Gimė 8 berniukai ir 3 mergaitės. Dar turime nerezervuotus 4 berniukus ir 1 mergaitę. Į SMS ir komentarus neatsakau, visa informacija telefonu. Abu tėvai auga pas mus. Šuniukai parduodami be dokumentų. Į naujus namus išvažiuos sausio pabaigoje, socializuoti, nukirminti ir paskiepyti.
  350 €
 • Utenos r.
  prieš 2 d.
  1
  Vokiečių aviganiai

  Vokiečių aviganiai

  Spalio 15 d. gimė puiki vokiečių aviganių vada. Keturi berniukai ir penkios mergaitės. Šuniukai paskiepyti, atliktas nukirminimas. Jau drąsiai gali keliauti į naujus namus pas mylinčius atsakingus šeimininkus. Šuniukai jau savarankiški maitinasi, yra žaismingi ir aktyvūs. Be dokumentų.
  100 €
 • Klaipėda
  prieš 1 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Parduodami 2,5 mėnesių amžiaus šuniukai veislyne "Solo Favoritas" gimę spalio 12d. Tėvas importuotas iš Vokietijos - Lietuvos ir Estijos jaunimo čempionas, Lietuvos, Latvijos, Estijos - BALTIJOS ŠALIŲ čempionas Qarlo vom wenischen Lande. DNA, BH, KKL 1. Mama importuota iš Rusijos - Bakhazi Bel Duk. KKL1, BH. DNR. Šuniukai auga stiprūs, sveiki, ryškių spalvų, tamsaus pigmento. Parduodami su kilmę patvirtinančiais LKD/FCI dokumentais, sučipuoti, paskiepyti su ES pasais. Būsimiems šeimininkams suteikiame visą reikiamą informaciją auginimo, maitinimo bei dresūros klausimais. Esant poreikiui sutvarkome dokumentus išvežimui į užsienį. Turime laisvų kalyčių, viena kalytė ilgaplaukė. Daugiau informacijos mūsų tinklapyje: www.solofavoritas.lt arba tel.: +370 61116690.
   
 • Šiauliai
  prieš 1 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukas

  Vokiečių aviganių šuniukas

  Gal jau seniai svajojate apie ištikimą draugą? Turime jums puikų pasiūlymą!:) 2018.11.04d.gimė vokiečių aviganių patinėlis.Kadangi auga vienas yra sotus ir apgaubtas begaliniu dėmesiu bei meile. Mama yra grynaveislė vokietukė.Tėvelis juodas ir stambus aviganis,gyvenantis kartu.Abu yra be dokumentų.Į naujus namus mažylis galės keliauti kalėdiniu-naujųjų metų laikotarpiu kuomet bus nukirmintas ir savarankiškas.Laukiame mylimų ir atsakingų šeimininkų.Kadangi šuniukas dar mažytis nėra kaip parodyti koks atrodys ūgtelėjęs.Tad nuotraukos bus praeitų tėvų vadų.Paaugus mažyliui pridėsime papildomų nuotraukų. 1-3.Mėnesio patinėlis. 4-9.Praeitos vados šuniukai. 10-11.Su tėveliais. 12-13.Tų pačių tėvų buvusių vadų palikuonys. 14.Mama. 15-16.Tėtis. 17.Mažylis 20 dienų:)
  160 €
 • Kaunas, ...
  sausio 4 d.
  1
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokiečių Aviganių Šuniukai

  Vokiečių Aviganių Šuniukai

  Šuniukai parduodami su kilmės dokumentais, paskiepinti ir sučipuoti. Tėvai atvežti iš Vokietijos sveiki ir stabilios psichikos, atliktas DNR. Sutvarkome dokumentus kelionei į užsienį. Platesnė informacija telefonu 861008468 arba el. paštu butkus.antanas@gmail.com apie veislyną ir jame gyvenančius šunis informaciją galite rasti veislyno internetinėje svetainėje www.vilkiukstis.lt Visada padedu ir konsultuoju visais šuniukų auginimo klausimais, nuo maitinimo iki dresūros.
   
 • Prienų r.
  prieš 2 d.
  1
  Vokiečių aviganių šuniukai

  Vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami spalio 22d gimę gražūs ir sveiki grynaveisliai vilkšuniukai. Šuniukai nukirminuoti ir 2 kartus skiepyti. Galima derėtis. Tel. nr 860680168
  100 €
 • Vilniaus r., ...
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Ilgaplaukiai vokiečiu aviganiu šuniukai

  Ilgaplaukiai vokiečiu aviganiu šuniukai

  Gruodžio 23 d. gime nuostabūs ilgaplaukiai vokiečių aviganių veislės šuniukai. Šuniukai bus ryškių spalvų, tamsaus pigmento. Mama importuota iš Lenkijos su dokumetais nuo dideliu tevu ( yra didele ),su ryškiu rudu spalvu .Tevas iš Vilniaus , labai gražus , didelis , vertas dėmesio . Tevai stabilios psichikos ,stambaus sudejimo. Kviečiu kolkas tik rezervuoti . Šuniukai kėliaus i naujus namus vasario pabaigoje. Bus nukirminti , paskiepiti su vet .pasais. Be kilm. dokumentu. Pirma nuotrauka -norite tokio aviganio sau ? - tai sunelis praeitos vados . Paskutine nuotrauka - tai kokiu mes turejome šuniukus is šitu tevu.
  220 €
 • Vilnius
  sausio 12 d.
  Vokiečiu aviganiu šuniukai nuo pasaulio čempiono

  Vokiečiu aviganiu šuniukai nuo pasaulio čempiono

  Suniukai su LKD-FCI dokumentais , sučipuoti, paskiepyti , turi ES vet. pasus . Kergimas ir visi sveikatos tyrimai atlikti Vokietijoje . Suniuku mama , Pabaltijos Cempionato 2017 - JAUNIMO CEMPIONE. Tevas , V8 BSZS 2017 Figo von der Werther-Mühle. http://www.pedigreedatabase.com/german_shepherd_dog/dog.html?id=2546257-figo-von-der-werthermuhle Taip pat turim 1 kalyte nuo PASAULIO CEMPIONO ir PASAULINES vokieciu aviganiu parodos VA1 Gary vom Hühnegrab , mama Lietuvos , Latvijos , Baltarusijos cempione - Kim vom Holtkamper Hof.
   
 • Vilnius
  gruodžio 12, 2018
  Vokiečių aviganių šuniukai (su kilmės dokumentais)

  Vokiečių aviganių šuniukai (su kilmės dokumentais)

  Vokiečių aviganių veislyne „Meilės erdvė“ parduodami vokiečių aviganių veislės šuniukai gimė 2018-06-07 d. Spalva- juoda ruda. Šuniukai socializuojami, mokomi, pasiruošę rimtiems mokslams aikštelėse ir kelionei į tolimas šalis. Šuniukai paskiepyti, identifikuoti mikroschema (sučipuoti) ir tatuiruoti, su LKD/FCI kilmės dokumentais, euro pasu. Tėvai- puikaus temperamento ir ryškaus eksterjero parodų nugalėtojai. Abiejų tėvelių sveikatos tyrimai geri (alkūnių ir klubo sąnarių displazijos nėra): Tėvas: Team Leiksaid Charlie (Hip:HD a-normal(a0)- Elbows:SV:EDa-normal (a1) Motina: Very special Meiles Erdve (Hip:HD-a -Elbows:ED-0) Abu tėvai išlaikę dresūros egzaminus, praėję psichikos testus. Mažyliai auginami namų aplinkoje, žaidžia su vaikais. Maitinami kokybišku maistu. Vokiečių aviganiai – tai puikūs šeimos draugai ir aršūs šeimininkų gynėjai. Jie ištikimi ir budrūs, mėgstantys vaikus, labai klusnūs, puikiai dresuojami, ištvermingi. Idealūs šeimos šunys, tobuli kompanionai sporte. Šie šuniukai- perspektyvūs parodų dalyviai, o gal būt ir būsimos parodų žvaigždės. Būsimiesiems šeimininkams padėsime ir patarsime visais šuniuko auginimo, dresūros ir priežiūros klausimais. Šeimininkui pageidaujant pilnai paruošime šunį parodinei karjerai. Taip pat nepaliksime Jūsų likimo valiai, jei norėsite išvykti atostogų – mielai prižiūrėsime Jūsų augintinį Jums išvykus. Dėl dominančios informacijos prašome skambinti nurodytu telefonu arba rašyti į elektroninį paštą.
   
 • Lazdijų r.
  prieš 1 d.
  Vokiečių aviganių šuniukai

  Vokiečių aviganių šuniukai

  Rezervuojami šuniukai gimę 2018.12.09. Pirmose nuotraukose tėvai.
  100 €
 • Anykščių r., ...
  prieš 1 d.
  Vokieciu aviganiu suniukai

  Vokieciu aviganiu suniukai

  parduodami vokieciu aviganiu suniukai nuo kilmingu tevu. suniukai gime spalio 25d. nukirminti ir paskiepyti. suniukai ryskus, raudono irudzio. dar turime viena kalyte. i sms neatsakineju
  200 €
 • Kaunas
  sausio 13 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Parduodami vokieciu aviganiu suniukai

  Parduodami vokieciu aviganiu suniukai

  Parduodami vokieciu aviganiu suniukai gime 2018.12.13 i naujus namus gales jau keliauti po menesio. 6 kalytes ir vienas suniukas. Suniukai zaismingi, judrus. Kalytes 50, suniukas 100.
  50 €
 • Vilnius
  prieš 1 d.
  Juodi vokiečių aviganių šuniukai

  Juodi vokiečių aviganių šuniukai

  Rugsėjo 22 dieną gimė keturi nuostabūs juodi vokiečių aviganių šuniukai darbinių linijų. Jau gali vykti į namus.
   
 • Prienų r.
  sausio 5 d.
  Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami vokiečių aviganių šuniukai

  Parduodami 2 šuniukai. 3 mėnesių amžiaus
  100 €
 • Mažeikių r.
  prieš 1 d.
  Ilgaplaukiai vokiečių aviganių šuniukai.

  Ilgaplaukiai vokiečių aviganių šuniukai.

  Lapkričio 17 dieną gimė ilgaplaukių vokiečių aviganiukų 2-tra vada,Tėvai gyvena drauge,tad bus galima pamatyti abu tėvus.Šuniukai gimė sveiki ir stiprūs-penkios kalytės ir trys šuniukai, Gali tapti ne tik puikiu namų sargu, bet ir jūsų ištikimu draugu.Šuniukai yra paskiepyti, gali keliauti jau i jūsų namus. Kreiptis 865508387 862892707
  100 €
 • Kaunas, ...
  prieš 3 val.
  Vokiečių Aviganių Šuniukai - Mišrūnai

  Vokiečių Aviganių Šuniukai - Mišrūnai

  Uz simboline kaina parduodami suniukai misrunai gime rugsejo 30 diena. Like kelios mergaites.Suniukai sveiki ,nukirminuoti, judrus, sargus. Eda patys.Suniukai stambus,labai grazus, Informacija tik telefonu +37068387134 i zinutes neatsakineju.
  1 €
 • Kelmės r., ...
  prieš 1 d.
  Aviganiukai

  Aviganiukai

  Parduodame vokiečių aviganių šuniukus. Šuniukai trumpo plauko. Tėvas ilgo plauko su kilm. dok., mama-trumpo plauko. Šuniukai parduodami paskiepyti, suženklinti ir registruoti pagal visus vetrinarinius reikalavimus. Kaina 180 eur. Visa informacija telefonu +37063674741
  180 €
 • Vilnius
  prieš 2 d.
  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Vokiečių aviganių šuniukai su kilmės dokumentais

  Šių metų lapkričio 25 d. gimė puiki vada-3 patinėliai ir 1kalytė,Šuniukai labai stiprus ir sveiki-tai pirmoji vada . Šuniukai judrūs, drąsūs ,žaismingi,mielai žaidžia su vaikais,savarankiškai valgo. Ieško mylinčių ir atsakingų šeimininkų. Į naujus namus šuniukai galės keliauti nuo sausio 25 d.Šuniukai bus su kilmes dokumentais, nukirminti,paskiepyti,sučipuoti. Tėvas-Arex von der Burg Reichenstein LŠVK DS 8277/15 (galit pažiūrėti youtube ) Mama-Deizė Vilkas Man LŠVK DS 8418/16 Į visus rūpimus klausimus atsakysiu telefonu .
   
 • Vilnius
  gruodžio 5, 2018
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Vokieciu aviganiai

  Vokieciu aviganiai

  Parduodami Vokiečių aviganių veislės šuniukai  7 šuniukai. Gimę 2018 m. Rugsejo 5d.  Šuniuko kaina - 50eurų.  Motina vokiečių aviganė.Sveikatos tyrimai puikūs.  Tėvas vokiečių aviganis, juodas su įrudžiu. Sveikatos tyrimai puikūs.  Šuniukai labai gražūs, aktyvūs.  Visa išsami informacija apie šuniukus ir tėvus telefonu +37061063014 Šuniukai yra Vilniuje, mielai kviečiame atvykti jų apžiūrėti gyvai. 
  50 €
 • Trakų r., ...
  gruodžio 23, 2018
  Vokieciu aviganiai

  Vokieciu aviganiai

  Parduodame vokieciu aviganiu suniukus. Suniukai gime lapkricio 19d. Turime 2 kalytes ir 4 patinukai. Suniukai yra linksmi judrus ir patys jau valgo. Pasiruose keliauti i mylimus namus. Mamyte ir tevas grynavesliai vokieciu aviganiai, gyvena kartu. Yra galimybe pamatyti ir tevelius. Del issamesnes informacijos prasom teirautis tel: 868442415 arba 860349862 Kaina 150 Eur. Kaina yra derinama.
   
 • Šiauliai
  prieš 1 d.
  Skelbimas įdėtas naudojantis m.skelbiu.lt
  Dovanojami šuniukai

  Dovanojami šuniukai

  Dovanojami septyni nepaprastai mieli vokiečių aviganių ir labradorų mišrūniukai gimę gruodžio 27d. Kos kas dar visai mažyčiai, bet augs ne maži. Bus pasiruošę keliauti į naujus namus kovo mėn. 3 patelės (baltos, rudos ir juodos spalvos) ir 4 patinėliai (juodi). Paskutinėje nuotraukoje šuniukų mama. 2 šuniukai rezervuoti. Kreiptis tel 863665382
   
Įsiminti skelbimai
Įdėk skelbimą
Skelbiu.lt pagalba: +370 5 2190065
Darbo laikas: I-V 08:20 - 17:00