Viskas perkama ir parduodama. Tik auksciausios ,arba geros kokybes
Parduodu ne todėl, kad įrankiai blogi, o todėl, kad vienam žmogui jų tiesiog per daug. Namelio įrengimo darbams buvau prisipirkusi profesionalių įrankių, tačiau dabar supratau, kad visų jų nepanaudosiu. Norisi, kad jie dirbtų, o ne dulkėtų lentynoje.