Norėdami naudoti telefono numerį, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas telefono numeris yra Jūsų.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
Paskambinsime Jums ir padiktuosime registracijos patvirtinimo kodą.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
El. pašto adreso patvirtinimas
Norėdami naudoti el. pašto adresą, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas el. pašto adresas yra Jūsų.
Jei nepavyko patvirtinti savo el. pašto adreso, prašome paspausti čia arba susisiekti su Skelbiu.lt administracija telefonu +370 680 55000 arba el. paštu [email protected].
Įsiminti (16)
Atidengti numerį+370 XXX XXXXX
Nepamirškite paminėti, kad skelbimą radote Skelbiu.lt
Teko tiesinti 3 ratlankius R18, gerai ir greitai. Rekomenduoju.
Klientas 2016-07-28 16:45
Lyginau 4 ratlankius R19 ir 1 virinau. Zmogus tikrai kruopsciai o svarbiausiai sazinigai
atlieka savo darba. Kainos labai adekvacios! REKOMENDUOJU nepasigailesit!
Algirdas 2016-07-31 14:13
Nejungia su nurodytu numeriu
Renata 2016-08-08 07:29
Rekomenduoju :)
Andrius 2016-11-11 17:38
Laaaaabai rekomenduoju. Sutvarke labai kokybiskai,ir greitai. Kainos zmoniskos.
Karolis 2016-12-09 11:27
Vel vaziuosiu montuot ir nebaisu, kad R18 gali but kreivi, nes kainos negasdina. Dirba
krupsciai.
Jonas 2017-01-16 11:18
na pagirimai ryskiai pazystamu ratas,kas kaip ismano reklamuotis.paprasta statistika yra
ta kad kurie nepatenkinti puola rasyt komentarus,o patenkinti paslauga tiesiog pamirsta :)
ryci.us 2017-01-27 16:03
Islygino viena R19 ratlanki per ~valanda, kokybiskai, kaina tikrai gera.
vycka 2017-03-12 22:34
kiek uztruktumete R16 lieta rata istiesint? ir kokia pan kaina butu?
Savininkas:
Nerijus 2017-03-14 13:56
867159899 kaina sutartine laikas priklauso nuo darbu apkrovos nemates rato nieko negaliu
pasakyt.
VW 2018-08-02 15:41
Nuprendziau pasiskambint perskaites komentarus, nenusivyliau, tikrai ismano savo darba,
lyginau 3 ratlankius R16, kaina adekvati, rekomenduoju.
Pasiulimas 2018-10-07 17:37
Nurodikit darbo laika, bei adresa.
Savininkas:
Nerijus 2018-10-25 10:35
Nuo 9.00iki18.00 Kalvariju 163a
Ford 2019-01-05 12:29
Pritariu, tikrai puikus servisas!
A 2019-01-24 13:26
O r22 ratlaki suvirintu? Ir islygintu?
Savininkas:
Nerijus 2019-01-24 14:16
Sveiki be problemu:)
Erikas 2019-03-09 15:50
Sveiki, savaitgaliais dirbate?
Savininkas:
Nerijus 2019-03-09 15:59
Sveiki dirbame šeštadieni iki 14.00
Tomas 2019-07-09 14:12
Jei trumpai: buvau du kartus, absoliučiai jokių priekaištų, davė krūvą
patarimų. Visiems rekomenduosiu, jei kas teirausis dėl ratlankių lyginimo.
As 2020-01-15 19:49
Kokia kaina isliginti kainavo ratus 4vnt plius minus kaina
Savininkas:
Nerijus 2020-01-16 07:53
Sveiki ratlankio lyginimas 15-20eur
Jonas 2020-02-03 11:16
Sveiki, kokia mazdaug kaina R18 rato suvirinimas?
Paulius 2020-06-01 17:50
Sveiki,norėjau pasiklausti kokia kaina vieno rato ištiesinimo?Mušimas ne stiprus.
Savininkas:
Nerijus 2020-06-01 19:59
Sveiki,apie 20eur.
Aldis 2022-05-02 08:51
Labai profesionaliai atlieka suvirinimo bei tiesinimo darbus. Paaiškina kas ne taip, bei
duoda gerus patarimus. Rekomenduoju!
Aleksandr 2025-04-09 23:27
Vien geri atsiliepimai, tikriausiai Botai:) Gal ir kreipsiuos. Ratai Patinka, 5 metus
vazineju, su tokiais masina nupirkau, bet ne originalus, nera idealiai lygus ir dazai
lupasi. Neapsisprendziu ar tik islyginti idealiai ir atsipirkti mazu krauju, ar
originalius pirkti nepatinkancius bet kokybiskus. Mesmale galvoi.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Rekomenduoju.
atlieka savo darba. Kainos labai adekvacios! REKOMENDUOJU nepasigailesit!
krupsciai.
ta kad kurie nepatenkinti puola rasyt komentarus,o patenkinti paslauga tiesiog pamirsta :)
pasakyt.
lyginau 3 ratlankius R16, kaina adekvati, rekomenduoju.
patarimų.
Visiems rekomenduosiu, jei kas teirausis dėl ratlankių lyginimo.
duoda gerus patarimus. Rekomenduoju!
Gal ir kreipsiuos. Ratai Patinka, 5 metus
vazineju, su tokiais masina nupirkau, bet ne originalus, nera idealiai lygus ir dazai
lupasi. Neapsisprendziu ar tik islyginti idealiai ir atsipirkti mazu krauju, ar
originalius pirkti nepatinkancius bet kokybiskus. Mesmale galvoi.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis