Parduodu vienas labiausiai nusisekusių Onkyo SC-901 kolonėlių.
Aukso eros hi-fi, pagaminta Japonijoje ~1984 m.
Tai ne eilinės senos kolonėlės, o rimtas kolekcinis modelis.
Modelis su tikrais magnio tweeteriais, dėl kurių SC-901 iki šiol laikomi vienais muzikaliausių ir natūraliausiai grojančių Onkyo modelių.
Daugelio entuziastų vertinami labiau nei kokios Onkyo D-77 ar vėlesni modeliai (pvz., SC-950 jau nebeturėjo magnesium tweeterių), lyginamos su Yamaha NS-1000.
Būklė:
* Visi garsiakalbiai originalūs ir absoliučiai idealūs, be menkiausio trūkumo.
* Kolonėles prieš ~8 metus pirkau Olandijoje iš pirmo šeimininko.
* Olandijoj keisti wooferių foam'ai – atlikta kokybiškai, būklė iki šiol ideali, patys foam'ai made in Japan bei tinkamo standumo.
* Crossoveriai profilaktiškai pamatuoti – komponentai atitinka gamyklines specifikacijas.
* Tinkleliai tvarkingi. Korpusai pagal metus labai geros būklės, nenudaužyti, nesuskilinėję.
* Visą laiką saugotos ir naudotos bute. Foto matomas radiatorius visada užsuktas :-)
Specifikacijos:
32 cm deltaolefin woofer
16 cm deltaolefin mid
25 mm magnesium dome tweeter
25 Hz – 45 kHz diapazonas
90 dB jautrumas
6 Ohm
100W nominali / 160W muzikinė galia
Svoris - po 23 kg :-)
Kolonėles galima paklausyti vietoje.
Derėtis galima, tačiau pardavinėti neskubu ir lauksiu tinkamo sekančio šių kolonėlių šeimininko.
Užsienyje po 1000 eur + stabiliai parsiduoda, tik pagal foto blogesnės būsenos.
Pats parduodu, kadangi įsigijau Onkyo Monitor 2001 (beveik 4000eur). Jei atvirai, pagerėjimo nėra :-/ (kas yra didelis komplimentas SC-901)
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis