Puikios būklės, pirktas naujas, su dėžute, abu dangteliai.
Idealus portretams, itin šviesus (f1.4).
Naudotas, bet daugiau gyvenęs kuprinėje (objektyvų 6-7 nuolat darbinėje padėtyje), tad matosi pasitrynimų korpuse. Saugotas, mylėtas, nedaužytas, neskandintas :) Matosi pagal nenusidėvėjusią gumą (kas pas Nikon labai visada išduoda), kad daugiau saugiai vaikščiojo nei dirbo.
Puikus objektyvas. Perėjau pilnai ant Z sistemos.
Objektyvas Klaipėdoje, prašom prisimatavimui. Itin susitarus, galiu ir siųsti, bet mieliau perduoti gyvai :)
p.s stiklo dangtelis Nikkor, mat turiu labai blogą madą - palikinėti kur nors dangtelius.
Daugiau aprašymo:
https://proshop.lt/dslr-objektyvai/19697-sigma-50mm-f14-dg-hsm-art-nikon-f-mount-0085126311551.html?utm_source=kaina24.lt&utm_medium=referral#read-more
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis