ID: 27098203
Įsiminti
Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje
Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje
Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje - nuotraukos Nr. 2
Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje - nuotraukos Nr. 3
ID: 27098203
Atnaujintas birželio 05 d.
106K
Įsimintas 35
Netinkamas skelbimas

Darbas Vilkiko Vairuotojui Lietuvoje

Plungės r., kiti miestai

Приймаємо українців
Gerilita
1700-2100 €/mėn. į rankas
Reikalingas VILKIKO vairuotojas (DARBAS SU VILKIKU) su E kategorija ir 95 kodu
Lietuvoje vežti apvalią medieną
darbas nuo pirmadienio iki penktadienio
Visos raudonos dienos iseigines
Reikalavimai:
E kategorija
darbštumas
atsakingumas
(gyvenamoji vieta ŽEMAITIJA privalumas)
Metinis menesinis vidurkis 1750

www.gerilita.lt »

Komentarai
Modestas,PLUNGE   2019-03-18 16:50
Be patirties ar priimat. Pagrinde dirbu su mikriuku,E, kategorija, 95 kodas, vairuotojo
kortele yra.
Savininkas: Darbdavys   2019-03-19 08:08
Visi klausimsi ir atsakymai tik tel.
Karolis   2019-08-08 14:06
Ar priimtumet be patirties, isvis jokios nera su sunkvezimiu. Gal apmokinat, gal pradziai
leidziat dviese pasivazinet.
Petras   2019-08-27 23:56
Gera firma visko ismoksit ?
Karolis   2019-08-28 14:07
Sake be patirties nepriima. Gaila.
Ramūnas   2019-09-03 21:59
Dar reikia vairuotojo
Savininkas: Remigijus   2019-09-06 16:36
Vairuotojai reikalingi pirmenybe Plungiskiams
Rm.   2019-09-06 21:00
Sveiki, domintu darbas, vairuotojo pažymejimas B, C, E kategorijų ,95 kodas. Patirties
su puspriekabe nera. Dabar trumpam esu išvykes iš LT, Plungėje busiu kitos savaites
gale. Palieku savo el.paštą. [email protected]
Jau geriau lietuvoj   2019-09-09 11:01
Nei toj Vokietijoj, Velniop ta saly, blogiausia europoje turbut...
Savininkas: remigijus   2019-09-09 17:13
Nauju Furu nupirkom pleciames
Jonas   2019-09-10 11:55
????
Remigijus   2019-09-10 23:08
Yra tik minimali patirtis , su fura europoje. Yra noro tobuleti. Gyvenu Plunges mieste.
Tel.867566979
Giedrius   2019-10-14 22:39
givenu plungeje stoties gatveje ce turiu 95koda dirbes su manipoliatoriumi. jei bedomintu
869331265 man 28m
Giedriau   2019-10-19 02:42
tu čia nesi toks svarbus, kad tau skambintu. Jei ieskai darbo yra numeris skambink, nebuk
molis, bet su miskoveziu reikės dirbti, isidek žvejybinius batus.
Va   2019-12-14 09:19
Su tokiais sunkvežimiais ir malonumas važiuoti.. kada atvyksiu pas jus, kai turėsiu
daugiau patirties būtinai!
Valdas   2020-01-24 10:42
Sveiki esu iš plunges. Vairuoju 3metus. Ar dar ieškote vairuotojo?
Marius   2020-01-26 23:52
Pasiskambinkit, moliai...
Saulius   2020-01-27 09:28
Tiek ir reikia kad nekyla rankos paskambinti
Savininkas: Remigijus   2020-01-27 09:58
As nesuprantu kas jums sunku paskambint kad cia rasinejat
ar ir dirbat tik tiek kad
sugebat SMS rasyt
cikis   2020-02-12 20:21
kiek atsilupusiu nesugeba net paskambint pasisneket su darbdaviu as tokius bijociau priimt
dirbt nes neaisku ko jie dar bijo
Andrius   2020-09-25 08:57
Gal kas dirbes
Tomas   2020-10-08 10:17
Skambinkit nerasineja
:)   2020-10-10 23:04
KAROLIS, eik i Girteka apmokins. Pamatysi ir kas yra vairuotojo darbas , kol ten ima
mokynius naudokis proga.
1863   2020-10-10 23:06
650 cia miskoveziai neblogi v8?
Volvo   2020-10-12 00:16
Moli tu 1863 volvo neturi v8.
Uz tokia   2022-08-09 13:07
Alga varyk pats
Bbb   2023-01-19 15:06
1800 i rankas per men su sutartim ir ateinu
Iš kur tiek debilu :)   2023-08-01 22:10
Pasiskaičiau komentarus ir noriu paklausti - ten Plungeje silpnapročiai gyvena? :) :)
Tu   2023-08-02 09:38
Tu nueitum pamatytum kokia liaudis ten dirba:)
  2023-08-06 08:30
Gal kas dirbe gali papasakoti kaip ten situacija ?
Anupras   2025-01-17 19:08
Kaimiecius galima ir apmulkinti, koks skirtumas is kokio miesto esi, pirmadienis pradzia
penktadienis 17h00 finito. Mokekite normaliai ir nebus problemu
keliaujantis pijokas   2025-01-29 00:15
su apvalia mediena visada dirbti reikia labai daug. darbas nuo ausros ir iki sutemu o
kartais ir tamsoje o dar ir purve. alga gaunaama nuo isdirbio ar nuo pakrautu kubu ar dar
nuo kazko
GINTARAS   2025-02-12 12:03
Sveiki.Is Akmenės rajono ar tinka?
Savininkas: Remigijus   2025-08-18 15:09
Tinka is Akmenes ir dirbanciu yra is ten
Savininkas: Remigijus   2025-08-18 15:11
Nuo rugsejo pareina 2 nauji auto reikia vairuotoju
Stebetojas   2025-08-29 23:03
Komentas direktoiui.

Tamsta, jums neatrodo kad butu geriau pakelti atlyginima
pora simteliu, negu pastoviai ieakoti nauju darbuotoju. Mano manymu jus prapisat kur kas
didesniu pinigus ant transporto remonto nei paimtete ir susirinktumete komanda kuri butu
ilgaamze. Nes darbuotojas kuris brangina savo darbo vieta, tausoja bei saugo ir jusu
turta. Niekada nesuprantu zmoniu kurie ziuri tik i viena islaidu stulpeli ataskaitoja,
atsibuskit ir paamatykit bendra vaizda. Uztenka supistos susprogdintos padangos, nes jei
px tai px. Asmeniskai per 10 metu savo darbovieteja susprogdinau tik 2 padangas. Tai
klausimas kas naudingesnis ar pastoviai naujas darbuotojas su savo niuansais ar patikimas
ir tausojantis patiketa turta. Reziumia tamsta atsipeikekit ir pamastykit.
Darbas   2025-09-19 10:03
Sveiki.Ar dar ieskot vairuotojo?
Domina   2025-09-25 09:46
Ar dar reikia vairuotojo?Esu is akmenes rajono.
Savininkas: Remigijus   2025-09-26 17:36
Ieskau reikia
Ieskau   2025-09-29 14:52
Sveiki.Be manipuliatoriaus pazymejimo ar priiemat?Ar transporta galima laikyt arciau
namu?Venta.Akmenes raj.Ačiū
Savininkas: Remigijus   2025-10-07 17:00
Taip akmenes r. Galima laikyt
Manipuliatorio kursu nereikia
Man reikalingas vilkiko
vairuotojas
Keliaujantis pijokas   2026-03-07 10:05
Vaje kiek daug komentaru
Adis   2026-03-29 10:28
Kai dėd per miško keliukus 90 anim vesor autostrada
CE   2026-03-29 16:38
Nuo pirmadienio iki penktadienio gyveni furoje ar buni namuose vakarais?
Susimastyk   2026-04-07 13:34
Ponas dar ECO nori su miškovežiu !
Suimastykite !
Pradėti gyvą pokalbį
Turite dar vieną pasiūlymą? Įkelti panašų skelbimą