Nauji 1000W ir 1500W priekinio arba galinio rato komplektai, kaina 380-450eur. Elektrinis dviratis kaina 1100eur, perdarytas iš paprasto dviračio, variklio galingumas 1500W, maksimalus greitis 55km/h, sistemos įtampa 48V, rėmo akumuliatoriaus talpa 23,2 Ah (pedalų asistento režimu apie 150-160 km) , galima komplektuoti su bagažinės akumuliatoriumi 23,2Ah. Dviratis naudotas, perdarymo komplektas naujas, akumuliatorius naujas.
Parduodu naujus 24V, 36V, 48V, 60V, 90V elektrinių dviračių, ličio akumuliatorius, dėl kainų teirautis telefonu arba el.paštu.
Susimontuoti ant savo dviračio galite patys, arba tai padaryti galime mes.
Ličio akumuliatorių gamyba, naudotų akumuliatorių remontas.
Nauji Li-ion/Li-polymer 24V, 36V, 48V, 60V, 90V akumuliatorių pakrovėjai.
Gaminu pagal užsakymus naujus bet kokios konfigūracijos Li-ion akumuliatorius, atnaujinu- remontuoju, taisau senus, nusilpusius ličio akumuliatorius (pakeičiu vidines celes naujomis Samsung arba Panasonic celėmis. Kinijos pigių neaiškių pavadinimų ir gamintojų celių nenaudoju.)
Suteikiu 12 mėn. garantiją, išrašau sąskaitas- faktūras, galiu išrašyti PVM sąskaitą- faktūrą (prie kainos prisidės 21% PVM mokestis)
Daugiau pasiūlymų www.e-biker.lt
ir krovimo lizdo nuotraukų. jas galite atsiūsti el.paštu: [email protected]
Dėkui Gyčiui, nors truputį nuspalvino pilką kasdienybę.
dėvėtą elektrinį dviratį ir su juo ilgai ir nuobodžiai važinėsit. Na greitis bus
ne 50 km/h, o 25, nuvažiuosit ne 160 km, o 70, nevažiuos neminant, bet važiuos lengviau
ir greičiau nei paprastas dviratis. Čia kiekvienam savo, man vilų Ispanijoj kainelės
taip pat per aukštos, tai vartausi Lietuvoje.
Šiaip tai aš surinkinėju ir
parduodu gerus, galingesnius be apribojimų, o ne pigius gamyklinius (su silpnais
varikliais, greičio apribojimais ir važiuojančius tik minant).
koke butu? Aciu!
kaina su perdarymu 950eur.
atsijungtu variklis?
stabdžių rankenėlių. Daviklių turiu, kaina berods 25eur, jei komlektą perkat pas
mane, galiu išimti iš komplekto rankenėles trosiniam stabdžiam ir su 15eur priemoka
įkomplektuoti daviklius.
nuorodą:
https://www.skelbiu.lt/skelbimai/bosch-elektrinio-dvircio-pakrovejas-42870601
.html
nuvaziuoti kuo didesni atstuma neminant pedalu? Kokie akumuliatoriai tam tiktu
optimaliausiai? Pageidautina iki 1000 W galios varikliui, nes galingesniems jau reikalinga
registracija ir teises. Kiek toks projektas kainuotu, jei darbas, dviratis ir iranga Jusu?
Aciu.
ten kur yra aukščiau dešinėje "rašyti laišką pardavėjui". geriausia
būtų kad paskambintumėt, arba parašykit savo tel. numerį aš Jums paskambinsiu,
telefonu bendraujant tiesiogiai daug greičiau išsiaiškinsim poreikį ir kainas.
tanko noriu, o dviračio" . Tik noriu pasakyti, kad dabar eilė savaitė ir apie 3-4
dienos projekto įgyvendinimas, vėliau bus, kaip ir pernai ir užpernai ir visais kitais
metais, 4-5 savaitės.
rate ar priekiniam ar prie pedalu muontuojamu. Youtube yra video kaip viska sumuontuoti
paciam sekmes.
baterija 48v 12.5ah kinietisku celiu 200eu.
penkis ratus mokyklos kieme?
norės galės pasinaudoti ir pirkti prekes iš Jūsų nuorodų.
atsilepimu skilties tad paliksiu savo ispudzius cia. Turejau ir as reikalu su situo ponu,
paskaicius komentarus galvojau gan pasiputes veikejas pardavinejantis gan brangiai iranga
bet po to pradejau skaiciuoti ir analizuoti.mano isvados butu tokios.
1. Tikrai brangus
malonumas ebike tad pries perkant reikia pagalvoti ar tau tikrai reikia jo ir kaina tikrai
didesne nei kad aliexpress POPIERIUJA bet kai pradedi deliotis konretu varijanta supranti
kad skirtumas gali butu apie 300-400€.skirtumas didelis bet dar reiktu prideti ir tai
jog gali gauti muita kuris jei kas nezino yra 21% nuo pirkinio vertes.aisku cia jau
loterija jei nori rizikuoji.ir dar viena maza smulkmenele kad gali ir visai negauti ka
uzsakej tai ar verta rizikuoti sprendziat patys.
2. Akumas, jus rimtai norit pirkti
akuma is kinu? Rimtai? Nzn kokioj jus planetoj gyvenant bet leiskit jus supazintinti su
tokia svetaine www.youtube.com ten pilna parodymu kas paslepta po graziu korpusu ir kokia
reali talpa tad velgi loterija.o sitas zmogus pats jas renka tad jus gaunate tai uz ka
sumokate.
3. Tikrai taip, moketi 100€ uz surinkima gali pasirodyti tikrai brangu kai
toj pacioj minetoj svetainej per 30min parodoma kaip ta padaryti paciam. ju perziurejau n
ir tikrai atrodo vienas du ir vaziuoju. Bet toj pacioj svetainej yra daugybe kitu dalyku
kur galima pasidaryti paciam: taisyti masina, klijuoti plyteles, tvarkyti elektronine
iranga,daryti operacijas ir n dalyku. Bet atminkit viena gyvenimo taisykle-ziureti kaip
daroma ekrane ir pasidaryti paciam tai du, nieko bendro neturintys dalykai. Tikriausiai
jums ta pavyks padaryti bet tikrai ne per 30min ir kokybe bus jusu rankose ir leiskit jums
priminti kad jus sesit ant dalyko kuris jus ves 50km/h ir jei esate uztikrintas savo
sugebejimais tai pirmyn. Man mano sveikata svarbiau nei kad 100€ todel patikejau sita
darba tam zmogui, kuris jau surinkes ne viena desimti dviraciu, kuris zino niuansus,
galimas klaidas ir realius pavojus, kuris duos patarimus kaip neprisiploti vaziuojant
juo.
Na o dabar apie konkrecius skaicius ka pirkau as. 1500w I galini ranta su
uzmanunama kasete, baterija 15ah 52v ar kazkaip pan tik zn kad ne 48v o biski galingesne.
Kraunasis 6val. dviratis pasunkejo dvigubai ir dabar sveria 30kg.mano svoris 105kg.
Pardavejas lb malonus ir paslaugus greit reaguonatis I el.laiskus bei smulkiai
paaiskinantis bei pasiulantis geriausia varijanta tai ko jums reikia tad reiktu su juo
bendrauti ne komentaru skiltyje o tiesiogiai su juo. Viskas yra ok tik as vieno dalyko
niekaip nesuprantu skelbimuose apie nuvaziuotus atstumus. Mano rekordas buvo 55km lygiu
keliu be jokiu ikalniu ar stipraus vejo naudojant tik 2asisto rezima nei kart nespaudus
gazo (kas labai valgo akuma) greiti laikant iki 35km/h.testavau 5kartus ir razulatas
budavo 50-55.jei naudonat misrius rezimus ir gaza tai nuvaziuoju apie 35km.greitis net ir
su tokiu svoriu 55km/h kas mano galva yra tikra savizudybe.kas zn kauna supras I parodos,
savanoriu kalna 35km/h, I ta kalna kur prie gelezinkelio link molo 50km/h be jokio vargo.
nuvaziavau 654km ir jokiu bedu neturejau.planauoju vaziuoti ir ziema tai bus galima
parasyti kaip sekes jei pardavejas netrins komentaru. As ebike pirkau ne pramogai o
transportui mieste tai tikrai verta tu pinigu(nebent kazkas suges tada jau kita kalba) su
dviraciu vazineju 8metus (ziema-vasara) per metus numindamas apie 3500km ir kokius 4metus
svajojau apie ebike tad persedus ant ebike pojuciai visai kitokie ir jau nereikia galvoti
ar cia sesti prie masinos ar dar minti.db skaiciuoju ar vienu ikrovimu uzteks baterijos o
mieste 50km uztenka.
Sorry uz ilga litanija bet kai pats ieskojau info man jos
truka tad gal kazkam pravers tai ka parasiau ir jei kam bus neaisku tai dar parasysiu
komentara (jei pardavejas netrins ju)
nepriklausomai nuo akumo talpos, su tuo pačiu akumu važiuojant 2 asistento lygiu galima
nuvažiuoti skirtingus atstumus. Klausimas būtų kaip? Atsakymas, labai paprastai, rato
varikliai sukonfigūruoti taip, kad važiuojant bet kuriuo asistento lygiu galima pedalus
sukti labai, labai lėtai, suveikia asistento daviklis ir dviratis veža visu pajėgumu
nustatytu to asistento lygyje (principe, kaip su akseleratorium)- nuvažiuosit mažesnį
atstumą. Kitas variantas, tame pačiame asiste, užsimetat grandinę ant mažiausios
galinės žvaigždutės ir minat normaliai, kad kojose jaustumėt krūvį, tada suveikus
asisto davikliui variklis veš taip pat to asisto maksimalia jėga, bet Jūs prisidėsit
prie proceso savo kojų jėga, ko pasekoje su tuo pačiu akumu nuvažiuosit gerokai
didesnį atstumą. O šiap mano asortimente yra ir 24Ah rėmo akumas ir 27Ah bagažinės
akumas, taigi nuvažiuojamas atstumas gali būti koreguojamas kojų raumenų darbu, arba
piniginės turiniu. O atsiliepimų skilties nėra, nes patenkintų pirkėjų, užsakovų,
klientų yra labai daug, visi sako ačių, dažnas dar vėliau paskambina, dėkoja arba
pasidalina savo pastebėjimais, bet manau nesumeluosiu, kad Jūs pirmas per kokius tris
metus išdėstėt savo teigiamus pojūčius raštu, o kiek šūdo pripilla komentatoriai,
o ne realūs nepatenkinti klientai, pats matot. Tai kam man ta skiltis? Aš turiu
tinklalapyje skiltį kurioje galima talpinti naudingą informaciją elektrinių dviračių
tema, bet dėl didelio darbų kiekio, neturiu laiko ją pildyti.
2020-10-22. Su šituo komplektu numyniau kiek daugiau nei 4100km. kaip ir minėjau
važiuoju ištisus metus tad važiavau ir žiemą. Kas nepamena tai priminsiu kad praita
žiema turėjo ir lb šaltų orų kai temp nukrizdavo ir iki -20.buvo ir gan nemažai
sniego. mano dviratis su v-brake tad kai gaudavau sniego stabdžiai nustodavo veikti.
Naudojau priekį šipuotas 240 spyglių schawlbe padangą o gale žiemine be šipų
continental padangą. Kadangi važiavau gatvėmis tai pravažumas buvo neblogas tik
keletą kartų buvo kad nenuvalytos gatvės. Baterijai šaltis nepatinka, lb lb nepatinka.
Kol nebuvo minuso akumas atlaikydavo iki 50km. žiemą nukrito iki 30km(lb taupant
baterija) ir atėjus pavasariau taip ir liko.matyt peršalo. Ir krovimas sumažėjo nuo
6val iki 3val. Tad netekau 40% turimos talpos tik gaila kad baterijos svoris nesumažėjo
o liko toks pats. Kadangi žiema buvo kebloka stabdymo atžvilgiu nutariau pakeisti
dviratį iš v-brike i diskus.ta dariau 2021-09. Perinkimą dariau pats su vienu
draugu.kadangi prieš akis mačiau viską kaip padarytą reikėjo tiesiog copy/paste
perkelti ant kito dviračio užtrukau porą vakarų bet nors ir dariau kaip ir buvo ant
seno tačiau vistiek nesigavo taip gražiai kaip buvo padarias profas. Ir pastebejau
keletą dalykų kurių youtube nebuvo parodyta tai tikrai rekomenduoju bent jau pirmą
kartą naudotis šito pono paslaugomis.
Po pirmos žiemos ratas pradėjo skleisti
keistus garsus terkšleje.kadangi pas mane kasetė užmaunama o ne užsukama tai taisymas
yra keblus bet vienas dviračių meistras pakeitė pora guolių ir situacija pagerėjo
nors klibėjimas išliko. Visą kitą veikia gerai, neturiu jokių priekaištų ratui
apart to kad buvo lūžęs vienas stipinas. Ši žiema nėra tokia šalta kaip kad praita
bet baterija po truputį miršta nors pakrovimų buvo tik apie 150.naudoju 1-2 asisto
rėžimą (iki 400w) baterija atlaiko apie 25km. Šitą žiemą pastebėjau įdomų
dalyką kad yra kažkokia praslidimo sistema net ant ledo važiuojant asistu ratai
neprasisuka ir neužmeta.teko važiuoti ledu ant kurio yra vanduo.bandžiau stumtis bet
iškarto kojos netlaiko o važiuojant viskas gerai.jei vasarą tarp vbrake ir diskų
skirtumas nedidelis tai žiemą diskai atliko savo darbą be jokių nuotikių.numynias
4000km galiu drasiai sakyti tai lb gera investicija jei reikia dviračio kaip transporto
priemonės, vienintėlis minusas baterija, kuri bijo šalčio ir kad šiuo metu jos lb
brangios.keisdamas dviratį planavau keisti ir baterija nes senas rėmas buvo mažas ir
didesnė tiesiog netilpo į rėmą o i dabartinį tilptų didesnės talpos bet kadangi
celės išbrango dvigubai tai matyt teks šitą akumą numarinti ir tik tada pirkti
naują.
savo Monkes bizni
monkės biznį, tai gal geriau pasirūpink savo ne monkės bizniais.
Kodel jus visa laika pazeidinejat Europos Sajungos istatymus
prašymu paprastą dviratį į elektrinį 1500w, važiuosi Vilniuje tarkim sustabdys ir
surašys protokolą (nors manau, kad jei važiuosi gatve, su šalmu ir turėdamas bet
kokios kategorijos vairuotojo pažymėjimą, niekas tau protokolo nesurašys). O jei
važinėsi miške, laukų keliukais prie savo sodybos, tai tikrai nesurašys.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis