NAUJAS
Daugiau prekių ir kitos suvirinimo įrangos rasite - www.AutoBaras.LT
Patys naudojam/nuomojam jau ~4 metus, puikus skydelis už savo kainą, ryškus ir didelis TRUE COLOR tikrų spalvų vaizdas
Daug gerų atsiliepimų iš klientų
Taip pat turiu 8l dujų balionų tuščių arba pilnų su CO2 (Angliarugšte) 65eur/85eur ir reduktorių jam DONMET (Ukrainietiškas) 40eur, pigesnis GEKO 25eur
Suvirintojo skydelis BOSS XL True Color su galvos LED Osram žibintu su judesio davikliu - galvos prožektorius parduodamas atskirai
Nuoroda į šias prekes - https://www.autobaras.lt/suvirintojo-skydelis-su-automatiniu-skaitmeniniu-filtru-boss-959d-truecolor
Skydelis 45eur, prožektorius 15eur
PRIE SKYDELIO PAPILDOMAS APSAUGINIŲ STIKLIUKŲ KOMPLEKTAS 2vnt (išorinis ir vidinis)
Yra atskirai ekranas jam 32eur arba apsauginių stikliukų komplektas vidinis ir išorinis 3eur
Automatinis skydelis:
Tamsinimas išjungtu režimu DIN 4
Tamsinimas DIN 5 - 8 ir DIN 9 - 13
Apžvalgos plotas 98 x 87 mm
Darbinė temperatūra -10C +60 C
Sandėliavimo temperatūra -20C +70 C
Reguliuojamas jautrumas ir uždelsimo laikas (0.1 - 1.2 s)
Leidžia atlikti šlifavimo funkciją nenusiėmus skydelio
Įkrovos indikatorius
Elementas 1 vnt x CR2450
Svoris 0.54 kg
CE atitiktis
EN175B, EN379, EN166
Prožektorius:
Rėžimai: Osram LED 100 %, Osram LED 30 %, COB LED 100 %
Laikykite nuspaudę mygtuką ON/OFF, norėdami pritemdyti diapazone nuo 10 iki 100 %
Su judesio jutikliu ir magnetu (rankos mostu galėsite įjungti ar išjungti prožektorių)
Krovimo laikas 2.5 - 3 val
Veikimo laikas Osram LED - 2 val, COB LED - 4.5 val
Šviesos srautas Osram LED - 300 lm, COB LED - 180 lm (kartu įjungus šviečia 480lm)
Įkrovos indikatorius:
Žalia spalva - pilnas įkrautas
Raudona spalva - mažiau negu 30 %
Mirksinti raudona spalva - mažiau negu 5 %
Apsaugos laipsnis IPX4
Komplekte yra akumuliatorius 3.7V 1450 mAh-Li
Įkrovimas tik per USB jungtį
+37062583994 - galite ir sms/viber/whatsapp rašyti
Pasiimti Ringauduose arba Romainiuose arba galime siųsti paštomatais +4eur arba kurjeriais/autobusų siuntomis
ir galvojau tik sapaliones, nes Parkside turėjau kelis modelius kurie tiesiai į
šiukšliadėžė išėjo, bet sakau paimsiu ir isbandysiu ir šį, tiesiog iš sportinio
intereso, bet skydelis pranoko lūkesčius wow, tikrai vertas visų pinigų ir dar
daugiau, didelis ekranas, labai ryškios spalvos, jokio vėlavimo, sakyčiau dar geresnis
nei mano pastoviai naudojamas Esab Savage, tai šitas dabar bus mano pagrindinis, o Esab
galės but atsarginiu :)
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis