Norėdami naudoti telefono numerį, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas telefono numeris yra Jūsų.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
Paskambinsime Jums ir padiktuosime registracijos patvirtinimo kodą.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
El. pašto adreso patvirtinimas
Norėdami naudoti el. pašto adresą, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas el. pašto adresas yra Jūsų.
Jei nepavyko patvirtinti savo el. pašto adreso, prašome paspausti čia arba susisiekti su Skelbiu.lt administracija telefonu +370 680 55000 arba el. paštu [email protected].
Įsiminti (2)
Atidengti numerį+370 XXX XXXXX
Nepamirškite paminėti, kad skelbimą radote Skelbiu.lt
NUOLATOS kas savaite vaziuojame Lietuva-Svedija-Norvegija. Siuntas bei krovinius susirenkame Lietuvoje, pristatytume Oslo, Drammen, Larvik, Arendal, Kristiansand, Sandnes, Stavanger, Haugesund, Bergen. Imam siuntinius, nestandartinius krovinius ir beveik viska ka galima pavezt. Sestadieniais siuntas susirinkinejam NORVEGIJOJE.
Didesni, bei stambesni uzsakymai derinami is anksto, galimi ir uzsakomieji bei daliniai kroviniai.
Norvegijos Ekspresas
Tel. 0037068340550
004797806555
Israsom saskaitas
UAB BOLSTA
Komentarai
JB 2012-02-09 13:27
Kaip dažnai važiuojat šiuo maršrutu? Mums reikėtų vasario pab.-kovo pr. Gal vyksit?
mmtransport 2012-02-09 13:46
Vaziuojam 2 kartus per menesi. Bijau tikslia data pasakyti, bet manau kovo pradzioj
judesim
SE 2012-06-14 18:19
kokiu marsrutu per svedija vaziuojat? ar vajuojat E6?
Savininkas:
mmtransport 2012-06-15 12:17
Taip, vaziuojam E6, praktiskai nuo pat pradzios, iki Oslo
as 2013-01-04 20:26
ar i vestby vaziujat?
A 2013-01-15 21:26
ar užsuktumėt į Ulviką ir už kiek?
Jis 2013-09-18 22:52
Sveiki,kiek kainuotu nuvezti i Norvegija,Bodo,1300km is Stogholmo,17 vienetu plastikiniu
langu?
Savininkas:
Uab Bolsta 2015-12-28 14:05
Kazkas juokauja musu vardu. Visi atsakymai telefonu arba el. Pastu. Dekojam uz supratima
As 2016-04-04 16:14
Kokia butu kaina vienam asmeniui i kristensand?
Martynas 2016-09-15 20:16
Seiki noriu paklausti. Kokia butu orentacine kaina? Jei reiketu partemti is Drameno i
Klaipeda nedidelia valti. Valtis turi savo priekaba.
Mantas 2016-10-21 16:51
Sveiki, ieskau kurjerio darbo vazinejant i Norvegija, galbut reikalingas vairuotojas
siuntom vesti?
Karolis 2017-05-17 13:19
Sveiki ar vezate dviracius is museno norvegija aciu uz atsakyma
violeta 2017-08-05 23:08
Ar vezate i udevala
Vyt 2018-07-02 21:38
Kristiansund Važiuojat?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
judesim
langu?
Klaipeda nedidelia valti. Valtis turi savo priekaba.
siuntom vesti?
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis