ID: 12606851
Įsiminti
Abrikosas Sievernyj triumf
Abrikosas Sievernyj triumf
Augalai vazonuose - nuotraukos Nr. 2
Trešnė VYTĖNŲ GELTONOJI - nuotraukos Nr. 3
+5
AUKSIS - nuotraukos Nr. 4
ID: 12606851
Atnaujintas birželio 14 d.
51K
Įsimintas 57
Netinkamas skelbimas

Vaismedžių sodinukai, vaiskrūmiai, šilauogės

Kauno r.

8 €

Paskola namams iki 20 000 €

Įgyvendinkite įvairiausius su savo namais susijusius planus. Itin paprasta – užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.

mėn.
Gauti paskolos pasiūlymą
Pavyzdžiui, skolinantis 6000 EUR, kai sutartis sudaroma 84 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, sutarties administravimo mokestis – 0.3%, BVKKMN – 11.48%, bendra mokėtina suma – 8611.68 EUR, mėnesio įmoka – 102.52 EUR.
Rodyti daugiau

www.sodaitytesmedelynas.lt »

Komentarai
domina   2014-03-29 19:57
kokios kainos tresniu?aciu
Savininkas: Danutė   2014-03-30 21:34
Trešnės kaina priklauso nuo sodinuko dydžio(amžiaus) ir yra 25-30Lt ribose.
sodininkas   2014-04-07 10:28
Žemė durpinga, labai. Ar derės abrikosas ?
Savininkas: Danutė   2014-04-07 11:38
Durpinga žemė - nėra tinkamiausia vieta abrikosui augti, nes paprastai būna ir
rūgšti, tad ją teks kalkinti, kad kaulavaisiai ne tik žydėtų , bet ir derėtų.
Bandykit auginti, gal išeis. Rekomenduoju kasant augalui duobę į jos dugną įdėti ir
molio- tai pagerintų abrikoso augimo sąlygas. Labai svarbu, kad dirvožemis būtų
neįmirkstantis,- normalaus drėgnumo. Šlapioje, durpingoje vietoje abrikosas neaugs.
Sveiki,   2014-04-13 00:28
ar galetumet vaismedziu pristatyt Kauno mieste neigaliam zmogui?Jis neturi galimybiu pas
jus atvykti
Danutė   2014-04-13 16:51
Paskambinkite.
riunis   2014-04-14 17:51
kokia kaina,abrikoso sodinuko.ir per kiek metu jis pradeda duoti vaisius
Danutė   2014-04-14 21:49
Abrikoso sodinuko kaina 25 Lt. Kitus metus toks augalas jau žydės ir duos derlių.

Kai kurie abrikosų sodinukai jau dabar yra sukrovę žiedus. Žinoma, šiemet derėti
jiems nereikėtų leisti - pirmiausia vaismedžiai turi prigyti bei gerai įaugti į
žemę ir tik po to, t.y. sekančiais metais - derėti.
,,,   2014-05-11 20:18
dar vaismedzius pardavinejat?
Savininkas: Danute   2014-05-11 22:45
Dar turime vaismedžių vazonuose. Pardavinėjam:).
Natalja   2014-05-18 20:31
Laba diena,o abrikosų "Severnyj triumf" kokia kaina?Ar Lietuvoje gali jie užaugti?
Savininkas: Danutė   2014-05-18 20:41
Abrikosai kainuoja 30Lt. Lietuvoje jie auga: ne tik vidurinėje jos dalyje, bet ir
rytinėje: Vilniuje, Molėtuose, Zarasų krašte. Tai augalas pritaikytas augti
pamaskvėje: ten žiemos dar atšiauresnės.
Šie kaulavaisiai šalčio nebijo, jiems
žiemą labiau gali pakenkti atolydžiai ir po jų sugrįžę šalčiai: tuomet gali
nukentėti žiediniai pumpurai.
Abrikosams netinka užmirkusios dirvos. T
Aivaras   2014-09-23 07:18
Labas rytas, gal rugsejo 26-28 dienomis dalyvausit Klaipedos "Frezijos" mugeje?
Savininkas: Danutė   2014-09-23 21:35
Sveiki, nedalyvausime - mes nespėjam pilno asortimento rugsėjo pabaigoje paruošti
parodai, nes ruošiantis tektų mums daryti masinį mechanizuotą kasimą - o tai daryti
dar yra per anksti - ne visi augalai pilnai subrendę, tad ir nesiskubinam raut ko
negalima pirma laiko.
O žemuogių-   2014-12-27 09:32
-braškių ar turite?

Taip pat norime žieminių/vasarinių agrastų ir
raudonujų/juodujų serbentų labai!
Savininkas: Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2014-12-27 16:38
Sveiki,Jūsų norus pasistengsime pilnai patenkinti:agrastų ir serbentų turime
prisiauginę ,o dėl braškių parekomenduosiu kur galima Babtuose patikimai įsigyti
tikrai kokybiškų daigų.
ramunas   2015-03-09 17:09
Sveiki,ar siunciate sodinukus i kitus miestus,pvz.Alytu?
Savininkas: Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2015-03-09 17:40
Deja,nesiunčiame augalų.Tai padaryti ir sunkoka būtų dar ir dėl to,kad jie
nemaži,šakoti,tad krovinių gabenimo firmoms būtų nestandartiniai kroviniai. Laukiame
Jūsų atvykstant į medelyną.
Iki Vilniaus nuvažiuojame į ten organizuojamas muges
ir atvežam vilniečiams priimtus išankstinius užsakymus.Gaila,Alytaus nepasiekiame.
Lina   2015-03-18 22:48
Sveiki mes norime medziu isigyti bet esame is klaipedos
Savininkas: Danutė   2015-03-18 23:36
Susikambinkime. Jūs pateiksite užsakymą, mes suruošim viską. Atvažiuosit ir
pasiimsit.
as   2015-03-19 21:28
ar turite vysniu sodinuku vazonuose
Savininkas: Danutė   2015-03-20 21:49
Kažkiek turime ,bet ne visų veislių. Tas vyšnias,kurias ką tik
susodinome,pardavinėsim vėliau,kai jos pilnai ısišaknydins. Tuomet bus platesnis
asortimentas vazonuose. Dabar pirkite vyšnias,kastas tiesiai iš žemės_ypač gražūs
sodinukai su idealiom šaknim. Yra veislių pasirinkimas,prigijimas garantuotas 100%.
egis   2015-03-22 11:10
Sveiki kokiu turite gervuogiu sodinuku?ir kokia kaina?
Savininkas: Danute   2015-03-23 11:25
Gervuoges vazonuose. GAZDA i.r LOCH TAY.
Kaina 5-6€.
pirkejas   2015-03-24 13:33
Turite slyvu,ir abrikosu ir koke butu kaina.?
Savininkas: Danute   2015-03-24 20:56
Turime ir slyvų ,ir abrikosų,asortimentas platus,augalai puikūs. Kaina priklauso nuo
sodinuko amžiaus,dydžio ir yra 7-8,max 10€ ribose.
Savininkas: Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2015-03-27 20:44
Uzsakymus internetu priimmame,bet teks atsiimti atvykti patiems.Uzsakant knurodykite savo
tel. Nr.susisiekti tiesiogiai. Per kurjeri nesiunciame,nes sodinukai grazus,sakoti,toli
grazu iki kurjeriu pageidaujamu aukscio ir plocio standartu:tai medeliai,ne ryksteles.
Savininkas: Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2015-03-27 20:56
Nedalyvaujame. Dalyvaujame Vilniuje.
romas   2015-03-30 21:35
sveiki.kada prekiausite Vilniuje
Savininkas: Danute   2015-03-30 21:38
Vilniuje mugė prie Banginio 04 18-19d.
Audronė   2015-05-27 11:45
Laba diena,norėjau pasiteirauti ar augtų kriaušės,abrikosai, ir kokios veislės jei
aplinkui yra pušynas ir tujų gyvatvorė?
Savininkas: Danutė   2015-05-27 21:57
Jei pasodinsite vaismedžius visai šalia tujų- tai nelabai gerai, nes tujos nusiurbs ir
maistą , ir vandenį. Pas mane prie namų vieni kaimynai tujomis sklypų ribą
atsižymėję, bet dėl to kriaušės nekenčia, nes jos toliau nuo tos gyvatvorės
auga. Tas pats ir su pušimis- visai šalia nepageidaujama kaiminystė. Viskas priklauso
nuo atstumo: mano vienas sodas pačioje pamiškėje- ir nieko, svarbu, kad ne po miško
medžiais sodinukai auga. Jei šviesos pakaks, su maisto medžiagom augalui galima ir
reikia pagelbėti, nes paprastai kur auga pušys būna smėlinga ir skurdoka dirva- augs
medeliai, bet juos laikas nuo laiko papildomai patręšti , ypač organinėm trąšom
būtų gerai.
Tokiu atveju augalus rekomenduočiau rinktis kuo patvaresnius,
nereiklius, pvz. kriaušes Russkaja krasavica, Osieniaja liubimica, Mramornaja,
Beloruskaja pozdniaja.
Abrikosą Šiaurės triumfą, o dar geriau- jo sėjinuką (tai
būtų hibridas su latviškais abrikosais). Turėtų įsikabinti ir augti. Pabandykite.
Kita Audronė   2015-06-16 14:13
Sveiki. Susidomėjau sodinukais vazonuose. Kiek skiriasi kainos vazonuose ir pavasari
nevazonuose? Domna visko po truputi. Ar apsimoka dabar? Ar vistik apsimoka laukti kitų
metu pavasario. Ačiu.
Savininkas: Danutė   2015-06-17 07:35
Kainos vazonuose nuo kainų ,perkant augalus iškastus tiesiai iš grunto, skiriasi
minimaliai. Pavasarinės medelių kainos buvo nuo 7 iki 10 eurų. Dabar kainos 8-9-10.
Kaina priklauso nuo sodinuko ir konteinerio dydžio ir praktiškai mažai skiriasi nuo
pavasarinės, perkant plikomis šaknimis. Augalai susodinti minkštuose konteineriuose
(storesnės plėvelės) ,dėl to jų šaknys nesusisuka. Tai garantuoja žvalų ir
energingą medelių augimą, nes ir vadinami vazonai yra 8-9, 10-12 ltr talpos ir
užpildomi labai geru profesionaliu Durpetos substratu PROFI 2.
Tad tikrai apsimoka
sodinti dabar. Augalai nepajus persodinimo streso, puikiai įsišaknys naujoje vietoje.
Jūs sutaupysite ir laiko, nes kitąmet jau galėsite ir paragauti vaisių . Kai kurie
sodinukai jau su užmegztais vaisiais dabar.
Zigmas   2015-06-21 12:43
Sveiki. Norejau paklausti ar abrikosas bei graikinis riešutmedis derės pasodintas
priesmėlį?
Savininkas: Danutė   2015-06-21 12:49
Derės, kur jie dėsis nederėję. Augalai geba prisitaikyti prie aplinkos. Žinoma, jiems
reikia padėti: bent minimaliai kasmet patręšiant papildomai, nes smėlio dirvožemiai
yra neturtingi maisto medžiagomis.
Danute   2015-07-06 09:00
Laba diena, ar turite aktinidijų, jei taip tai kokiomis kainomis ir gal patarsit kokios
rušies pirkti, labai ačiū
Savininkas: Danute   2015-07-07 11:02
Aktinidijų turime. Jų yra taip vadinamų dailiųjų(akcinidia arguta) ir margalapių
(actinidia kolomikta).
Margalapės aktinidijos yra atsparesnės šalčiams, pvz.
mūsų turima savidulkė veislė "Daktaras Šimanovskis" gali atlaikyti net iki -40
laipsnių šalčio. Noks vaisiai rugpj.mėn., bet jie bus mažesni negu dailiųjų
aktinidijų.
Dailiųjų aktinidijų turime gan žinomą savidulkę veislę "Issai'-
žalios spalvos vaisiais bei moterišką Geneva veislę,- rausvos spalvos vaisiais. Jai
reikia vyro,jis ir vadinas Male.
Dailiųjų aktinidijų uogos yra stambesnės, bet
patys augalai ištveria šalčius mažiau - iki -30 laipsnių.
Kainos yra 8-10 eurų
ribose.
Jeigu Jums reikia kuo atsparesnės- tai rinkitės margalapę-jos ir lapai
išsimargina l.gražiai, bus aplinkoje patrauklus spalvinis akcentas
Savininkas: Danute   2015-07-07 11:06
P.S. Dailiosios aktinidijos vyrų (Male) irgi turime.
zita   2016-04-12 09:41
Ar dalyvausite Klaipedoje Frezijos mugeje?
Savininkas: Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2016-04-12 15:58
Deja,Klaipėdoje nebūsime prie Frezijos.
as   2016-10-24 17:12
Ar turite svarainiu? Kokia butu kaina ir ar siunciate?
Danutė Manarkienė - Sodaitytė   2016-10-24 17:31
Svarainiu neturime.
Jovita   2017-04-07 22:00
Labas vakaras kada prades tresnes dereti uogas
Savininkas: Danute   2017-04-07 23:01
Sveiki, šiemet pasodintos trešnės kitais metais tikriausiai keletą uogų sunokins
paragavimui.
Jovita   2017-04-08 12:25
Koke kaina
Erika   2017-04-08 13:03
Sveiki,ar turite svyranciu silkmedziu?
Savininkas: Danute   2017-04-08 21:16
Svyranciu silkmedziu neturime, bet turim dekoratyviniu raitytu silkmedziu.
as   2017-04-10 23:17
Domintų slyvos ir abrikoso hibridas. Ar pas mus jis nepasiteisino?
Savininkas: Danute   2017-04-11 05:04
Ne stebuklų laukas...Jūs esat visiškai teisus- nepasiteisina pas mus. Tokia realybė.
Dėl to ir nedauginu. Auga kolekcijoje, tik tiek.
Irena   2017-05-01 19:49
Sveiki, domina jusu medeliai, jau paruošiau sodui vieta. Mes gyvenam Vilniaus raj. Gal
busite šiose vietose?
Savininkas: Danute   2017-05-02 06:33
Atvykit, Irena,pas mus į medelyną, kol dar nevėlu sodinti kastus tiesiai iš žemės.
Pavasarį ypač aktualu susisodint kaulavaisius. Obelis,kriaušes be didelės rizikos ir
rudenį galima sodint.
as   2017-05-03 12:39
sveiki,sakykit zemaugiu arba koloniniu kriausiu neturit?
Savininkas: Danutė   2017-05-03 22:23
Kolonines kriaušes šiuo metu pabaigėme.
Yra vidut.augumo kriaušių.
Susidomejusi   2017-05-08 19:56
Laba diena gal turit koloniniu obelu vazonuose? Kokia butu kaina? Dekui
Savininkas: Danute   2017-05-08 22:02
Kolonines obelys dar i vazonus nesusodintos,keleto dienu begyje ten atsidurs. Jos dar
prasproge minimaliai, tad dar galima sodinti ir be vazonu, prigis.
Dabar orientacine
kaina 10. Su vazonais bus 11- 12.
Pries atvykdami informuokit telefonu apie vizita.
Mano tel.869833529
Siga   2017-05-13 22:24
Ar turite slyvu "Lase"?
Savininkas: Danute   2017-05-13 22:53
Sveiki,
Lase slyvos dabar neturime pardavime.
  2017-05-27 16:30
Sveiki, kiek kainuoja vynmedžiai? Ir arba galima juos vasarą sodinti?
Savininkas: Danute   2017-05-27 16:35
Vynmedziai auga vazoneliuose. Juos kaip tik dabar ir yra palankus metas sodinti, dirva jau
isilusi.
Kaina 7eur.
Andrius   2017-06-08 15:03
Sveiki. Kokiu veisliu turite silauogiu? Kokio amziaus ir kokia kaina? Jusu internetiniam
puslapi nerandu ju o skelbime rasote kad turite
Savininkas: Danute   2017-06-08 16:10
Praktiskai likęs dabar Bluecrpopas ir keli vnt.Patriot ir Bluejay. Dvimetes ir trimetes.
Krūmai dideli. Kaina 5- 6 eur.
Rasa   2018-02-19 03:53
Sveiki,noriu pasisodinti silauogiu,kokia veisle rekomenduotumete jus,ir kokia butu kaina
uz vnt,pirkciau 100vnt,aciu,
Savininkas: Danute   2018-02-19 11:43
Susisiekit prašom tiesiogiai telefonu . Kaina- derybų objektas. Veisles bent dvi
rekomenduoju rinktis, nesvarbu, kad savidulkiai augalai- būtų geresnis apsidulkinimas ir
gausesnis derlius. Tad manau būtų tikslinga rinktis is veislių Duke, Patriot,
Bluecrop.
Nerekomenduoju vėlyvų.
As   2018-03-19 00:03
Ar ateinantį savaitgalį nebus vėlu nupurkšti vaismedžius karbamido ir vario tirpalu?
Savininkas: Danute   2018-03-19 00:13
Purškiama iki pumpurų brinkimo, kai tik pasidaro kelių laipsnių teigiama temperatūra.
Žemė dar įšalus ir staigaus atšilimo nėra, manau dar suspėsim nupurkšti ir
nenudeginti .
  2018-03-26 18:53
Gal žinote, kada bus pavasario mugė Vilniuje (prie banginio) ir ar joje dalyvausite?
Savininkas: Danute   2018-03-26 20:05
Girdejau tokius gandus, kad Senukai lyg visai neorganizuos .Mes atvežam kelis kart per
sezoną vilniečiams sodinukus pagal išankstinius užsakymus adresu PANEVĖŽIO GT.19,
tarp Lelijos namo ir Aibes parduotuves į ten esančią aikštelę.Orientuokimės , kad
tai bus po Velykų, kai normaliai atšils. Data konkreti vėliau paskelbta, nedrįstu
prognozuoti, kai tokie orai ir viskas įšalę.
Paskambinkite,nes vežam suformuotus
užsakymus. Tel.869833529
  2018-05-27 11:35
Laba diena,
Ar turite dvimečių šilauogių ir ar dar nepervelu sodinti?
Savininkas: Danute   2018-05-28 06:02
Sveiki, niekas nepervėlu sodinti- augalai indeliuose, imat ir sodinat nors ir liepos
vidury.
And   2019-03-05 15:06
Ksda vilniuj budit ir kurioj vietoj tikslisu kurioj mugej
Savininkas: Danutė   2019-03-05 16:06
Mes vežam vilniečiams išankstinius užsakymus, orientuokimės, kad pirmas važiavimas
bus kovo pabaigoj, kai tik oria tai leis daryti. Vešime ir balandžio mėn. Susisiekit
prašom su manim telefonu nr. 869833529,iš anksto(bent prieš savaitę) asmeniškai
pranešime kur ir kada būsime su medeliais. Apie atvykimą skelbiame ir fb: Sodaitytės
medelynas. Babtai
as   2020-03-29 10:53
Kokia augalų pristatymo kaina į namus?
Savininkas: Danutė   2020-03-29 10:57
Priklauso nuo augalų svorio. Skambinkite, pasiškinsiu smulkiau . Siunčiam pper DPD.
Domina   2020-05-01 09:47
Laba diena, ar turite šilauogiu 3-4 metų?
Savininkas: Danutė   2020-05-02 08:58
Jau parduotos....
laura   2020-05-03 00:44
Kokio dydžio ir kokia kaina yra persikų sodinukai ir ar jie atsparūs šalčiui? Ačiū
Savininkas: Danutė   2020-05-03 01:02
Šiuo momentu visi persikai jau parduoti.
as   2020-11-03 21:04
Ar būtų galima po to kai šiek tiek atšals iškeisti šokoladą į porą graikinio
riešutmedžio šakelių?
Savininkas: Danutė   2020-11-04 06:52
Galima.
Inga   2021-03-20 22:05
Laba diena, gal turetumete kriauses poskiepiu parduoti?
Savininkas: Danutė   2021-03-21 01:02
Sveiki,
Visus poskiepius išsiauginę tik savoms reikmėms. Pardavimui nėra.
Savininkas: Danutė   2022-07-24 10:28
Sveiki,
Parduodam. Tai darom pavasarį, kai pasisodinam ir jei kažkas
lieka.
Didesnė tikimybė, gal būt, kad liks pardavimui slyvų ar vyšnių
poskiepių. Obelų ir kriaušių - ne.
Žiemos metu mes poskiepius laikom prikastus
lauke, tad kaip jūs įsivaizduojat žieminę prekybą, jei žemė
įšalus?
Rekomenduoju poskiepių pasiieškoti vėlai rudenį ir sandėliuoti taip, kad
galėtumėt viduržiemį prie jų prieiti ir pasiimti.
Svetlana   2024-04-21 08:50
Laba diena. Ar turite koloninių vaismedžių-trešnių bei slyvų?
Savininkas: Danutė   2024-04-21 08:52
Turime.
Virgilijus   2025-05-06 20:10
Sveiki ar turite abrikosų? Kokių veislių galite pasiūlyti?
Savininkas: Danutė   2025-05-07 03:08
Yra vazonuose Tiina, Severnyj triumf ir Ritausma veislių sodinukų.
Daugiau info apie
juos telefonu +37069833529.
Pradėti gyvą pokalbį
Rašyti laišką pardavėjui
Visi pardavėjo skelbimai 2
Turite dar vieną pasiūlymą? Įkelti panašų skelbimą