Norėdami naudoti telefono numerį, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas telefono numeris yra Jūsų.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
Paskambinsime Jums ir padiktuosime registracijos patvirtinimo kodą.
Jei negavote patvirtinimo kodo ar dėl kitų priežasčių nepavyko patvirtinti savo tel. Nr., prašome paspausti čia ir Skelbiu.lt administracija su Jumis susisieks.
El. pašto adreso patvirtinimas
Norėdami naudoti el. pašto adresą, turite jį patvirtinti.
Gautą kodą įrašykite žemiau ir patvirtinkite, kad nurodytas el. pašto adresas yra Jūsų.
Jei nepavyko patvirtinti savo el. pašto adreso, prašome paspausti čia arba susisiekti su Skelbiu.lt administracija telefonu +370 680 55000 arba el. paštu [email protected].
Įgyvendinkite įvairiausius su savo namais susijusius planus. Itin paprasta – užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.
€
mėn.
Gauti paskolos pasiūlymą
Nimfos,agaporinės,banguotos,krameriai.
Šiai dienai turiu banguotųjų, amadinu ,nimfų,krameriuku jaunų ir suaugusių gražių.
Pagarbiai,gamtininkas iš prigimties, Valdemaras.
Komentarai
Savininkas:
Veisejas 2017-10-26 14:59
Baltagalviu bus,o iš paprastų nimfų,gal viena,vakare pažiūrėsime.
2017-10-26 15:38
Gal turite labai jauna kramerį, kurį būtų galima prisijaukinti?
Auginimas 2017-10-26 16:07
O ar krameriams nekenkia skersvėjis?
Savininkas:
Veisejas 2017-10-26 17:35
Oi,ne pas mane du suaugę patinai,o skersvejai visiems paukščiams kenkia,nesvarbu ar
banguotukas ar nimfa ar krameris,kaip ir žmogui,greitai susuktų sprandą.
Vilma 2017-10-29 16:11
Ar turite rozelos patineli? Kokia kaina? Ar nebutu galimybes atvezti iki utenos ar kazkur
aplink?
Savininkas:
Veisejas 2017-10-29 17:46
Turėt viena pernykšti turiu,bet problema kad į tą pusę nevaziuoju.
grazios burko, kokia poros kaina? ar ymanomas siuntimas?
Savininkas:
Veisejas 2017-11-04 18:59
Dėkui,man visi turimi egzotiniai lb gražus:-)o pardavime burkiuku nebeturiu,kelias jų
ir teturejau.
mino 2017-11-10 22:18
po kiek banguotukai?
Savininkas:
Veisejas 2017-11-10 22:30
12eu.
Dalia 2017-11-16 20:21
Norėciau suzinoti ar krameriai didesni uz rozelas
Savininkas:
Veisejas 2017-11-16 20:51
Žiūrint už kokias,rozelos yra 3 dydžių,o krameris kaip didžioji rozela (penantas).
Savininkas:
veisejas 2017-11-20 13:54
Sveiki,lapkricio 29d.vaziuosiu i Klp,o gruodzio 7d.i Kauna,jei kam ko reikes is
pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
v 2017-11-20 21:06
sveiki ar turite rozelos patele ir kokiu spalvu
Savininkas:
Veisejas 2017-11-20 22:15
Labas,pas mane kas belikę,tai visos porom,pavienių rozelu nebeturiu.
Amadina 2017-11-24 15:48
Laba diena. Gal turite deimantiniu amadinu patina ir peledziuku patele?
Rasma 2017-12-01 20:09
Sveiki. Pakruojis trugdo. Gal ir narvų turite paukščiukams? Ačiū už ats :)
Savininkas:
Veisejas 2017-12-01 21:58
Labas,malonu kad kaimynai trukdo,rytoj man diena pasiskambinkit,kažką tikrai
turėsiu,šiaip yra ir naujų ir dėvėtų.
Ernesta 2017-12-07 16:50
Sveiki, ar turite kakariki patineliu.
Savininkas:
Veisejas 2017-12-07 19:52
Iki šeštadienio paskutinis rezervuotas,o toliau matysim.
Ernesta 2017-12-09 10:36
Gerai lauksime
Savininkas:
Veisejas 2017-12-09 16:49
Kakariki jaunas patinukas kol kas dar yra.
Aldona 2017-12-11 19:16
Ar turit banguotuka patineli jaunikliuka zalia?
Savininkas:
Veisejas 2017-12-11 21:53
Auga jaunimas,bet mėnesio gale bus.
Aldona 2017-12-11 22:46
Tada noresiu patinelio banguotuko,kelinta diena galeciau pasiskambinti?
Aldona 2017-12-11 22:47
Gal Naujiems Metams jau bus?
Savininkas:
Veisejas 2017-12-11 23:23
Gal Naujiems jau ir bus,tai galit man kad ir savaitgali paskambinti,pakalbesim.
Aldona 2017-12-11 23:23
Gerai,pasiskambinsiu
Vilma 2017-12-14 19:32
Kokia nimfu kaina
Savininkas:
Veisejas 2017-12-14 22:56
Baltagalves dar kelias turiu,paprastų nebeturiu,jei domina,ryt pasiskambinkit,tel duotas.
veisejas 2017-12-18 23:15
Sveiki,gruodzio 28d.vakare vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikes,kreipkites,pagarbiai
gamtininkas,Valdemaras.
Vaidas 2017-12-20 23:47
Sveiki gal turite kokiu kanareliu kokios kainos aciu.
Savininkas:
Veisejas 2017-12-22 00:11
Labas,turiu po 20euru.
ko 2017-12-26 19:13
Ar turi pardavime rozelu.
Sveiki 2017-12-27 13:04
Turite zako papūgų?
Savininkas:
Valdemaras 2017-12-27 14:01
Nelaikau aš didžiųjų papūgų.
Laba 2017-12-27 14:32
Turit raudonuodegių (pyrrhuru) papūgų?
Savininkas:
Labas 2017-12-27 16:42
Nebeturiu, reksniukes,nebelaikau.
Sveiki 2017-12-28 18:47
Ar dar turite kokiu papugu ? Anukeles labai nori.
Jurgita 2017-12-29 10:42
Ar dar turit papugeliu ?labai nori dukryte
Savininkas:
Veisejas 2017-12-29 13:42
Labas,turiu ir papūgėliu,ir Kanareliu,ir amadinuku. Pasiskambinkit,
pakalbesim,padesiu išsirinkti.
Savininkas:
Veisejas 2017-12-29 22:11
P.s.nimfuku šiuo metu nebeturiu,o jaunų banguotuku bus sausio mėnesį,auga
dailus,gražus jaunimelis. Visiems gerų,naujų metų!
PiRkĖjAs 2018-01-02 19:43
Sveiki kiek laiko auga banguotukai,ar važiuojate i kretingos puse???
Savininkas:
Veisejas 2018-01-02 20:51
Sveiki,gera mėnesį,bus sausio gale,pats nevaziuoju,brolis į Klp važinėja.
PiRkĖjAs 2018-01-02 22:27
o iki sausio 7d. butu jau?
Savininkas:
Veisejas 2018-01-02 22:33
Ne,per maži dar bus,o senų aš neparduodu,nebent be banguotuku kitos papūgos domina,
pasiskambinkit rytoj,tel duotas.
Alvyra 2018-01-07 10:41
Kokia kaina lazuriniu poreles kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-01-07 13:26
Nelaikau aš jų senai,lepios papūgos.
Ona 2018-01-16 12:56
Ar turit nimfa negiminingu ir kiek kainuotu atr aciu poreliu
Savininkas:
Veisejas 2018-01-16 19:12
Labas,Onute. Ne,šiuo metu būtent nimfų nebeturiu,turiu kitų įdomių papūgų ir
mažesnių egzotinių paukšteliu (Kanareliu, iv.amadinuku). Jei domina,tel duotas,
pasiskambinkit,patarsiu ką išsirinkti.
Sveiki 2018-01-28 19:52
O kokių amadinų porelių pardavimui turit ?
Savininkas:
Veisejas 2018-01-28 20:05
Sveiki,zebriniu,japoniniu, smailiauodegiu,ir gal kokių retesnių,jei konkrečiai
domina,rytoj vakare paskambinkit, pakalbesim.
inga 2018-02-03 18:58
sveiki,ar turit nimfos patinuka pilkos spalvos?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-03 19:12
Labas,Inga,šiuo metu jokių nimfų nebeturiu.
inga 2018-02-03 19:59
mazdaug kada butu nimfuku?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-03 20:08
Inga, neįsivaizduoju,be nimfuku gražių kitų jauniklių turiu šiai dienai katik
atskirtu nuo tėvų ir jau savarankišku,jei domina tel duotas pasiskambinkit,o tu nimfuku
ar banguotuku ir taip kas antras turi ir laiko,aš retesnes papūgas dabar laikau.
Jurgita 2018-02-03 21:36
Laba, ka is didziuju papugelu turit?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-03 21:55
Labas,vidutinio dydžio Kakariki, Giedanciu, mėlynųjų Rozelu ir raudonųjų penantu.
jurgita 2018-02-04 21:26
O krameriai labai triuksmingi?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-04 21:45
Kad ne iš tyliuju papūgų,tai faktas,plius jei laikant viena,o po vieną aš asmeniškai
jokių papūgų laikyti nepatariu niekam,tą jau n kartu esu sakes ir sakysiu,nebent
žmogus lb vienišas ar lb daug laiko praleidžia namie ir gali daug laiko skirti,tada
kita kalba.
Kristina 2018-02-05 18:02
Sveiki, ar auginate Katarinas?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-05 18:53
Labas, Kristina,kelias dar laikau,o kaip bus toliau,matysiu,gal ir jaunimo bus pavasarį.
Savininkas:
Veisejas 2018-02-06 08:40
Šiuo metu turiu lb gražių, retų,išskirtinių spalvų jaunų banguotuku
pasirinkima(daugiausia patinėliai) 5-6sav.amziaus.
san 2018-02-06 14:00
sveiki. ar parduodame papuga piona, pvz. juodagalve paltapilve?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-06 18:57
Labas,nelaikau aš tokių pionu,senegalu, ieškokite Kaune arba Marijampolėje,manau ten
žmonės turės tikrai.. Pas mane ką turiu šiai dienai iš vidutinių,tai yra visi
foto,rozelos,penantai,Kakariki, giedancios papūgos,ir kitos mažosios,bei iv.amadinukai
ir kanarėlės.
san 2018-02-06 21:19
aciu
Jurate 2018-02-07 17:10
Labas ar neiskiriamuju turit.
Savininkas:
Veisejas 2018-02-07 19:34
Labas,siuo metu dar yra dvi mėlyna ir violetinė patelės ir auga jaunikliukas lb retų
juodaskruosciu agaporiniu,pakolkas jis dar prie tėvų,lyties nežinau. Jei kas
domina,man pasiskambinkit 21h,dienos metu dirbu.
as 2018-02-09 22:18
Labas, ar krameriam reikelinga pauksciu kreida, bei smelis? Aciu :)
Nimfų augintojas 2018-02-11 16:26
Nimfų prijaukintų patinų turit? Gal pavasary šviežio jaunimėlio bus?:)
Savininkas:
Veisejas 2018-02-12 09:48
Deja,nimfų visai nebelaikau,kas antras ir taip jas Lt laiko,tai aš retesnes papūgas
dabar laikau. O su prisijaukinimu jauna įsigykit ir prisijaukinsit,nematau čia
didelių problemų, svarbiausia daug įdirbio ir laiko reikia skirti.
Gražina 2018-02-15 09:46
Sveiki, ar turite porelę žvirblinių papūgėlių? Gal būtų galima pamatyt foto, ir
už kiek parduotumėte?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-15 10:16
Labas,Gražina, paskambinkit vakare kokia 20h arba rytoj ir pakalbesim,tel duotas.
.... 2018-02-17 16:01
sveiki, kokio amziaus burko ir kokia poros kaina?
Vilma 2018-02-17 16:06
Laba diena.zebriniu amadinu gal turit? Kokia ju kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-17 17:52
Labas,jei kam ko konkrečiai reikia,tel duotas,nebijokite pasiskambinti,burko išvis 3
turiu,ryškų patina ir dvi pateles,jei parduociau,tai visas 3 kartu,o zebriniu amadinu
auga 3 lizdų jaunimas, pakolkas dar su tėvais ir kelias dar vyresnes pateles
turiu,grazu,sveika jaunima po 8eu atiduodu.
Vilma 2018-02-17 19:01
Gal i raseinius kada vaziuojat,noreciau poreles. Bet jie negiminingi
Savininkas:
Veisejas 2018-02-17 19:23
Į Raseinius vasara vaziuoju,žiemą nelb,parašykit per FB grupes gal kas važiuoja,ar
taip per pažįstamus,juk šiais laikais ne bėda tie atstumai,o sudaryti negiminingų
pora bėdų nebūtų,nes pasirinkti tikrai bus iš ko.
... 2018-02-17 23:24
gal galit atsiusti parduodamu burku foto y e-mail [email protected] ir parasyti kokia ju
kaina?
Dovile 2018-02-18 10:54
Gal turite papugeliu nimfu?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-18 11:25
Labas,ne nimfų neturiu,tik kitokių gražiu ir retesnių turiu ir jaunimo,ir suaugusių
porų.
Eli 2018-02-19 14:54
Sveiki, ar turite žvirbliniu papūgėliu šiuo metu?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-19 15:48
Labas,dar turiu šiuo metu žalių.
:) 2018-02-20 09:43
Sveiki. Gal turite sidabrasnapio amadino patelę ?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-20 09:58
Labas,ne nebelaikau sidabriasniapiu visai,pardaviau pora,šiuo metu turiu papuginiu,Guldu,
smailiauodegiu ir iv.zebriuku auga dailus jaunimelis iš kelių lizdų bus ir aišku
įvairių mažų ir vidutinio dydžio papūgų poromis ir pavienių.
Ugnė 2018-02-22 16:14
Laba diena ar dar turite kramerio papūgą kokia kaina ? Ačiū
Savininkas:
Veisejas 2018-02-22 17:30
Labas, nebeturiu.
Lorenas 2018-02-24 09:55
Puikus pardavėjas. Reputacija +1 Didelis dėkui !
Savininkas:
Veisejas 2018-02-24 11:28
Sveikas, dėkui, dėkui,Lorenai,man ir malonu su tokiais puikiais bičiuliais
susipažinti, pabendrauti ir kažką gražaus ir patinkančio įtaisyti,sekmes ir
pačiam:-)
M 2018-02-26 12:11
Sveiki, ieskau papugeliu poreles, jaunu pauksteliu, kurie butu lengvai prijaukinami ir
maziau cirskantys. Gal patarsite ir turesit e ka pasiulyti. Taip pat kokios galimybes
pristatymui i Vilniu?
Savininkas:
Veisejas 2018-02-26 12:55
Labas,yra tokių,tik vakare 21h man pasiskambinkit,ir pakalbesim,jei tikrai kažkas
konkrečiai domina.I Vilnių ir ne bėda pristatyti, gyvena giminaičiai.
Savininkas:
veisejas 2018-03-01 08:56
p.s.sveiki,laikinai busiu pasiekiamas tuo kontaktiniu tel nr.861970052,pagarbiai
gamtininkas,Valdemaras.
Viktorija 2018-03-01 19:29
turėjome agapornių porelę, viena papūgėlė nugaišo, norėtumėme poros likusiai
papūgėlei, Ar būtų galima nusipirkti vieną papūgėlę?
Savininkas:
veisejas 2018-03-01 21:59
Labas,Viktorija,taip zinoma,turiu agaporiniu siai dienai ir keliu rusiu,rytoj man
paskambinkit,susitarsim.
Domina 2018-03-02 12:54
Kokia Rozelų kaina
Savininkas:
veisejas 2018-03-02 16:55
is rozelu,tik paciu maziausiu porele beturiu,jei kas domina konkreciai,tik skambuciai.
Savininkas:
veisejas 2018-03-03 14:11
Sveiki,pardavime turiu
banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu,kakariki,zvirbliniu,burko,kanareliu ir
iv.amadinuku,turiu ir narvu nauju ir naudotu.
... 2018-03-04 23:59
Sveiki, ar guldų porelę liepą turėtumėte? kokia kaina? Dėkoju
Savininkas:
veisejas 2018-03-05 12:01
labas,oi ne,gulduku nebeturiu ir nebeturesiu.
as 2018-03-07 11:49
Laba diena,
Ar turite kanareliu ir kokia kaina noretumeme poreles.
Savininkas:
veisejas 2018-03-07 17:33
Labas,dar keleta jaunu pernyksciu kanareliu turiu,o savaitgali jei i Telsius neisvaziuos
porike,tada bus ir pora,daugiau turiu amadinuku ir ivairiu papugu pasirinkima.
Susidomejus 2018-03-07 19:19
Gal nimfu turit?
ieskanti :) 2018-03-07 21:05
labas,kokia kaina banguotoju papugeliu?
As 2018-03-07 21:29
Gal vaziuojat i raseinius ar pro raseinius.? Nupirkciau zebriniu amadinu porelia
negimininga. Jei turit.
Savininkas:
veisejas 2018-03-07 22:50
Nimfu nebelaikau nuo pernai metu ir nebelaikysiu ir isvis mazinu stipriai uky,banguotuku
lb dailiu ir graziu turiu,zebriuku,japoniuku jaunimas irgi dailus auga,jei ka rimtai
domina,tel duotas,ryt man pasiskambinkit,pro Raseinius gal net penkt.vaziuosiu,bus matyti.
As 2018-03-08 13:52
O kokia kaina zebrinuku?
klausejas 2018-03-09 11:27
ar turite sviesiu melinu papugeliu noretumem nusipirkti ir kokia jo kaina ir amzius
Savininkas:
veisejas 2018-03-09 15:40
Sveiki,jo turiu jaunu iki 2men amziaus,rytoj pasiskambinkit pakalbesim,as kaip suprantu ka
rimtai domina,pasiskambina.. beja,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste
egzotiniu gyvunu,o Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu
pauksciu,mielai kvieciame atvykti.
:) 2018-03-13 14:06
Sveiki. Kiek kainuoja banguotu papugeliu porele? Per Velykas vaziuosim i Siaulius,
noretume uzsukti. Aciu.
Savininkas:
veisejas 2018-03-13 15:37
Labas,nuo 25-30eu pagal spalvu retuma,amziu. O siaip tel
yra,pasiskambinkit,uzsirezervuosit.
as 2018-03-14 13:44
gal didziojo milciaus kartais turit
Savininkas:
veisejas 2018-03-14 18:00
Neturiu.
Norėčiau 2018-03-16 09:44
Kažin ar ryžinuku neturi ir kiek jie panašiai kainuoja.
kokia butu guldo amadinu poros kaina norečiau kad abu butu tokie spalvoti ryskiu spalvu?
Savininkas:
Veisejas 2018-03-25 16:28
Guldu nebeturiu,yra kituose miestuose pilna kas juos laiko kainos +-30eu/vnt.,brangesni
tik melynu mutacijų guldai. Pas mane šiai dienai ką laikau ir turiu pardavimui,tai
zebriukai ir japoniukai. Papūgos agaporines kelių
rūšių,giedancios,kakariki,zvirblines ir daug ryškių banguotuju jaunimo.
Domiuosi 2018-03-28 16:55
Sveiki, o kaip dėl narvų? Kokios maždaug kainos vidutinių bei didelių naudotų
narvų? Bei kokia jų būklė?
G.B 2018-03-28 16:57
Pas jus galima atvaziuoti ir issirinkti paukstukus? Is kokio miesto esate?
Savininkas:
Veisejas 2018-03-28 17:08
Labas, drąsiai visada galima,Narvai nauji 30-40eu, dėvėti nuo 10-20eu+-.
Savininkas:
Veisejas 2018-03-28 17:57
Paukštukai randasi Šiauliuose. P.s.siuo metu turiu pavienių žvirblinių
patelių,raudonskruosti agaporini jaunikliuka,juodaskruosti LB reta agaporinuka,kakariki
jaunimas auga,lb gražių ir ryškių spalvų banguotuku jaunimo,zebriniu amadinuku
jaunimo,ir japoniuku jaunų,ką rimtai domina, pasiskambinkit.
Giedrė 2018-03-29 15:22
Sveiki, ar turit banguotų? Jei taip, kokia kaina? Ir dar dėvėtas narvas joms
domintų.Baltas :).
Deja,jų nebus greitu laiku,tik kitu rūšių jaunimo yra ir bus.
Vytas 2018-04-04 09:58
Burkos patino reik turiu dvi pateles
V 2018-04-04 10:20
Gal turit javos amadinu? Rudos spalvos pateles reikia.
Savininkas:
Veisejas 2018-04-04 11:39
Labas,nebeturiu nei vienos burko,turėjau pats patiną ir dvi pateles,visus kartu
pardaviau.
. 2018-04-07 09:15
Domina gal inkilų turite ninfom parduoti.telsiai.
. 2018-04-07 10:21
Gal į Telšius kada vyksite nupirkciau ninfu inkilą 860835295 čia mano nr
. 2018-04-07 11:26
Ok lauksiu skambučio
. 2018-04-08 09:55
Labai šiltas malonus žmogus atsakė į visus man dominančius klausimus apie paukščių
priežiūra ir veisimą.sekmes jums ir gausiu šeimų paukščių ūkyje.
Savininkas:
Veisejas 2018-04-08 13:15
Dėkui už gražius žodžius, sėkmės ir jums, gražaus Atvelykio sekmadienio.
Vida 2018-04-10 21:21
Gal turit amadinams ikilu? Jei taip kokia kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-04-21 10:27
Sveiki,šiuo metu turiu kelių porūšių agaporiniu jaunimo, kakariki,banguotuku ryškiu
spalvų,kelių rūšių amadinu,taip pat auga dailus giedanciu papūgų jaunimas.
Sonata 2018-04-24 00:48
Sveiki, turite kanareliu, ir kokiu turite?aciu
Savininkas:
Veisejas 2018-04-24 07:53
Labas,kanareliu, nimfų,rozelu nebeturiu,ką turiu šiuo metu vis parašau komentaruose.
Jūratė 2018-04-24 14:21
Banguotosios papūgėlės kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-04-24 14:34
Įvairiai,pagal amžių, spalvos retuma,ir kiek kas ima,tai nuo 10-15eu.
Laima 2018-04-25 13:23
Sveiki, ar turite Pyrrhura (žaliakruoste raudonuodegė papūga) kokia kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-04-25 13:37
Labas,ne,senai tokiu nebelaikau,aš ką laikau ir turiu iš jaunimo viską esu surašęs
ir komentaruose,ir pačiam skelbimo tekste.
Irena 2018-04-25 21:53
Labas vakaras,kada turėsit rozelos patelę?
Savininkas:
Veisejas 2018-04-25 22:25
Labas, neįsivaizduoju tiesa pasakius,kokios rūšies rozela?
Jo 2018-04-29 16:08
Kažin ar turit geltonžandžiu rozelu
Savininkas:
Veisejas 2018-04-29 16:21
Nebeturiu nei vienos rozelos,nimfos,ką turiu šiai dienai,tai banguotuku jaunimo,
Agaporiniu kelių rūšių, kakariki dar viena,ir dar keletą kitokių,o iš amadinuku,tai
zebriniu ir japoniniu,o jei ko reikia, pasiskambinkit,tel duotas.
Sonata 2018-04-30 22:57
Sveiki, ar turėsite artimiausiu laiku kanareliu, arba daugiau jų nebeauginat?
Savininkas:
Veisejas 2018-04-30 23:22
Sveiki,nebelaikau pats nei vienos,jei bus kas,tai uosvijoje,jie kanareliu porele turi,gal
sugalvos perėti,negarantuoju,o pats stipriai ūky apmazinau,mažai išvis kam ko
bereikia,neapsimoka veisti.
Noriu 2018-05-01 22:17
Sveiki, turite (o gal turėsite ateity?) aleksandrijos papūgų?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-01 22:58
Labas,ne tokių didžiųjų aš nebelaikau,aš pagrinde šiuo metu ką laikau tai iš
mažųjų ir vidutinių papūgų,bet retesnių,ne tokių lepiu ir kad kažką būtų
galima išveisti,man tas aktualu,tokių nimfų atsisakiau visai,Kanareliu
nebelaikau,rozelu taip pat,burko,lazuriniu nebelaikau.. Ką dar laikau šiai dienai,tai
pagrinde be įdomių spalvų banguotuku,kakariki keletą porų(gal bus ateityje jaunimo,
tikiuosi), giedanciu papūgų keletą porų (bus greitu metu gražaus jaunimo), agaporiniu
kelių porūšių (turiu ir dabar kelis jaunikliukus), žvirblinių papūgėlių turiu
kelias poras,iš jų tikiuosi kažko sulaukti,o kaip bus laikas parodys ir iš amadinu
retesnių spalvų zebriuku jaunimo ir japoniuku,tie labai fauni paukšteliai,tai va,iš
jų jei ko reikės, skambinkit.
Goda 2018-05-02 13:55
Išties gaila, ieškau vis pas kažką aleksandrijos papūgos, nerandu :(
Savininkas:
Veisejas 2018-05-02 14:12
Pabandykite,į Marijampolę pas Roma kreiptis,gal jis turės..gerai paieskojus,tikrai
surasite arba idekite pati skelbima,kad ieškote.
Kažin 2018-05-03 17:02
O kodėl nebelaikote burku tai negi jos lepios ir šiaip mažos ir ramios papūgos.
Savininkas:
Veisejas 2018-05-03 22:16
P.s.ne dėl lepumo aš asmeniškai jų nebelaikau,jos man asmeniškai vienos įdomesniu
papugikiu buvo(gaila kad nepavyko niekada jų taip ir išveisti),o pardaviau visas 3
paskutines kartu,nes teko keisti patalpas,tai kardinaliai teko ūky apmazinti,tai ką
pasilikau,tai iš savo senųjų kitu rūšių perinčių porų,o burko papugikes man kaip
veisėjui ir gamtininkui vienos įdomesniu,LB taikios ir ramios,gal kada ateityje kai bus
naujos patalpos..gaila,bet vien tik noru neužtenka,va dėlto ir teko atsisakyti.
Inga 2018-05-04 09:01
sveiki ar turit kakariki papūgėlių,kokia kaina?
Inga 2018-05-04 09:08
ar turit katariną (Bolborhynchus lineola),kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-04 09:17
Jei konkrečiai kas ko nori,tai man skambina,tel duotas.
inga 2018-05-04 11:31
tai jejgu neturit,kokia prasmė skambinti?domina katarinai
Savininkas:
Veisejas 2018-05-04 13:18
Prasme tokia,kad puse rašinėtoju jei nesugeba net pasiskambinti,tai ir neipirks,o antra
tai jei snd neturiu,kažkada bus jaunimo,tai kas konkrečiai nori,tas
pasiskambina,uzsirezervuoja ir stoja į eilę,pas mane reti paukščiukai ir ne kasdien
gimsta..aš mėgstu konkrečius žmones,o kas dėl kainų,tai įvairios jos,nuo spalvos,
amžiaus,porūšio priklauso,atvažiavus į vietą viskas aptariama. P.s.katarinu pora
suaugusiu beturiu turkio spalvos,maatysiu šiemet gal bus jaunimo.
Margarita 2018-05-04 23:04
Labas vakaras. Ieskau banguotukui 1 metu patinui patele. Is komentaru supratau, kad
turite. Ar planuojate baziuoti i Vilniu?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-04 23:20
Labas,turiu dar kelias 3-4men amžiaus pateles,vyresniu banguotuku nebeturiu,tik jaunimas
1-2men amžiaus,o į Vilnių gal net si savaitgalį giminės atvestu,ryt susiskambinsim.ok
Idomu 2018-05-05 20:10
Norėčiau sužinoti jei ne paslaptis kokios papugos skaitomos retos, turiu omenyje ,
kurias jus laikote.
Savininkas:
Veisejas 2018-05-05 20:43
Tai pasiskambinkit,jei kas įdomu, pakalbesim,nes šiaip man dabar ta kiekį komentaru
didinti ar verta,poto ir diskusijos išsivysto,tam yra special.pauksciu forumai.. O iš
retesnių ne kiek rūšių bet spalvų gamos ką belaikau(burko,iv.rusiu rozelas pardaviau
nesenai),tai žvirblines retesnių spalvų, Katarinos paliktos turkio spalvos, giedancios
įdomių spalvų, Agaporines(juodaskruostes),žali kakariki ir keletas retesnių amadinu
rūšių bei spalvų,aišku seniau kolekcija buvo įdomi,turėjau ir pyrhuru keletą
rūšių,senegalu,Sveisono papūgų, Australijos karališkuju,raudonsparniu,glianciniu,
lazuriniu,net Patagonijos papūga,bet atsisakiau mažai ka tokios retos ir bedomina,nes
lietuviai pagrinde žino (laiko) banguotas,nimfas,ir agaporinius(nesiskiriamuosius),iš
amadinu zebriniai dominuoja,nu dar kanarėlės.
Nesuprantu 2018-05-05 20:56
Perskaičiau ir nesupratau , kurios čia retos nes visos pakankama gerai veisiasi.
Savininkas:
Veisejas 2018-05-05 21:05
Tai aš nekalbu,kad pas patį gerai veisiasi,viskas šaunu,kad veisiasi,aš kalbu apie
daugelį žmonių(augintojų),kitas nei tu paprastu nesugeba išveisti,o jei taip gerai
veisiasi pas tamsta,tai ikelk skelbimu,manęs ne vienas teiraujasi kad ir tų pačių
jaunų krameriuku,net ir tu per visą Lt neranda,apie mano išvardintas jau net
nebekalbu,miręs reikalas.
??? 2018-05-06 07:35
Lietuvių liaudies patarlė: kas šuniui uodegą pakels jei ne jis pats ?
Jo 2018-05-06 08:39
Visas tamstos išvardytas papugas neimanoma išveisti, dėl paprastos priežasties, jas
paprasčiausiai kol tau išpirks tu patirsi dideliu nuostoliu, čia ne Čekija, Slovakija
ar Olandija Papugas daugiausia iveža iš užsienio nes tai yra pigiau, gali vežti pagal
poreiki tiek kiek reikia.
Savininkas:
Veisejas 2018-05-06 10:20
Tai faktas(sau rimtų porų iš ten daugiausia ir ieskodavau,nes čia mazai ką rasi),o
dabar neapsimoka ir auginti,veisti..egzotika lietuviams palikus palyginus nebeidomi,labai
mažai kas besidomi,laiko, lyginant kas buvo prieš gerus 20m.,o dabar kuo toliau,tuo
labiau miręs reikalas,kas dar laiko iš mano draugų, pažįstamu,tai tik dėl savęs.
krameris 2018-05-08 15:45
kokia kaina krameriu?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-08 16:27
Senai nebeturiu Krameriu.
krameris 2018-05-08 16:56
o kokiu dar like pas jus ir kokios kainos??
Savininkas:
Veisejas 2018-05-08 17:15
Skambinkit,kalbesimes,turiu dar grožiu,man kokia 21h paskambinkit,būsiu laisvesnis po
darbų.
. 2018-05-10 15:46
Zvirbliniu papugeliu poryte negimininga jauna yra galume isigyti? Nesam ju augine, bet
kiek zinau jaukios?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-10 17:40
Labas, įdomios jos,LB neprognozuojami papugiukai,kiek aš juos laikau,tai yra daug ir
visko buvę su jais, pasiskambinkit man šįvakar po 21h, pakalbesim.ok
Mature 2018-05-16 20:56
Labas vakaras. Ar turite agaporniu(neišskiriamuju). Norėčiau kuo jaunesnio.Ar galima
nusipirkti vieną? Ir kokia būtų kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-16 21:00
Labas, pasiskambinkit, pakalbesim ką galiu pasiūlyti.ok
pirkejas 2018-05-18 18:56
gal turit zaliaskruoscia raudonuodege papuga?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-18 19:11
Nebelaikau jų senai.
pirkejas 2018-05-18 20:25
gal zinot kas turetu?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-18 20:38
Mačiau Klp parduoda jaunimą, pasiskambinkit,o šiaip tokių retesnių mažai kas Lt ir
belaiko.
Edgaras 2018-05-18 21:06
Sveiki.noriu dideles papugos kuri nesedetu narve.ka pasiulysit?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-18 22:08
Labas,didelių aš nelaikau,tik vidutinio dydžio ir mazasias,didelėms reikia LB daug
dėmesio ir laiko,to neskiriant prasideda didelės bėdos,aš asmeniškai nepatarciau.
pirkejas 2018-05-19 00:05
gal netycia numeri turit ?
Edgaras 2018-05-19 09:23
Kada planuojat i vln vaziuot?
Savininkas:
Veisejas 2018-05-19 10:52
Aš pats retai vaziuoju šiuo metu,gal kada,bet šiaip būna prie progos kas iš
pažįstamų važiuoja ar atvažiuoja,o jei kam ko konkrečiai ar del kontaktu,tai man
pasiskambinkit.
bratka 2018-06-16 10:56
Valdemarai nepusk miglos zmonems o kokie naivus tie pirkėjai
Savininkas:
Veisejas 2018-06-16 11:19
Niekas niekada ir nepučia,tiek matyt mane asmeniškai ir tepazistat,o jei jau pusciau
migla kaip čia komentuojant,senai komentarus išjungciau,kam man to reikia?to
neprimetat!kas protingi,tas žino ką rinktis ir kur važiuot,o konkurentų visada buvo ir
bus,toks gyvenimas.
bratka 2018-06-16 17:47
Nesigirk parduodi pirma tau nereikalingus nubrokuotus tie komentarai ir lpats
pasirašinėtji :-)
Savininkas:
Veisejas 2018-06-16 18:12
Nebesvaik,šneki pats nesupranti ką šneki,nesu gyvenime brokuoto pardavęs,iš kur čia
tokias pievas kalbi?aplamai aš tik jaunikliukus teparduodu!tai kaip jis gali būti
brokuotas, pauksciukai sveiki,dailus,uzauginti geromis sąlygomis,ir dar atsiranda
artistų taip rašinėti,nieko lazda turi du galus,nutuokiu kas čia rašo,tai daugiau
gali man net nebeskambinti dėl patarimų!ir pats prisirasineju,tokių ciudu dar
nebuvo,jei pačiam kas nesiseka ar nepavyksta išveisti,tai nereiškia kad pas mane tas
pats,o šiaip rimti žmonės man skambina,o ne rasineja!jau apie patarimų gausa net
nebekalbu,kiek esu padėjęs tais klausimais žmonėm ir be jokių padeku,o iš geros
dusios,bet vistiek žiūriu atsiranda tokių kur tiesiogiai neskambina,o čia kažką
bando apjuodinti.
Q 2018-06-17 13:04
Nu nereiktų taip savęs vadinti,gamtininku iš prigimties,juokingai atrodo,gamtininkai
iš prigimties,buvo Kazlauskas,dabar Paltanavičius,o čia esi tik eilinis papūgų
pardavėjas.
Savininkas:
Veisejas 2018-06-17 13:58
Tai viskas ok kam eilinis o kam neeilinis, kiekvienas savaip galvoja..Gerb.a.a.aKazlauskas
ir mokytojas Slucka teko kalbėtis ir bendrauti ne kartą ir ne du,dar paskaitas
pravesdavo,poto pats turėjau kita gerb.mokytoja Vytautą Uosi,dabar jau kolegos esame su
kuriuo ir dabar gerus santykius palaikome,aplamai aš su jais visais gerus ir šiltus
santykius palaikau ir pats dabar pravedu paskaitas, parodose dalyvaujam,kad tik būtų
daugiau žmonių tikrai pasveikinciau,edukacines veiklas moksleiviams pravedu,klubui
Šiaulių dekoratyviniu pauksciu stipriam priklausom,o čia kas kaip nori taip tegul
vadina,tik LB džiaugciausi kad daugiau žmonių atsirastų pasisventusiu gamtai.
Jurate 2018-06-30 19:16
Visada skambinu šitam veisejui pasikonsultuot del paukščiu auginimo, apie kuri
sužinojau iš geru rekomendaciju feisbuko Papūgų grupes.
Jo 2018-06-30 21:23
Nežinau kas jis ten konsultuoja ir kas ji ten rekomenduoja ir koks jis ten didelis
gamtininkas tačiau nupirkau papuga kuria jis rekomendavo tačiau paukštis buvo ne tos
lyties ir sergantis tai va.
Savininkas:
Veisejas 2018-06-30 21:50
Manęs ir rekomenduoti nereikia,kas žino,tai žino,kad tokiu nesąmonių kaip čia rašai
nebuvo ir nebus,o jei ir buvo kokį kartą,kad su lytimi gal apsirikta buvo,tai visada yra
tel, pasiskambina ir pakeičiam(aš ir ne Dievas,visi gali suklysti,bet yra visada
kompromisai),o sergančių nesu niekam siūles,aš savo vardą gerbiu,kažką stipriai
maišai,o pačiam jai taip ir buvo,ko man neskambinai?pievų čia bet kas gali
prirašyti,o kas norės tas žinos kur kreiptis,aš už savo mylimus pauksciukus
garantuoju.
Savininkas:
Veisejas 2018-06-30 22:00
Tu tik tiek mokek kiek aš moku,bus LB gerai,galvos neskaudės,pirma pasidomek rimtai
nesąmones čia eilinį kartą rasinedamas.
Jo 2018-06-30 22:31
Gamtininke iš prigimties tai gal galite pakomentuoti iš kur gaunate papugas a.
Savininkas:
Veisejas 2018-07-01 12:21
Tai pats auginu,kaip suprasti iš kur?pas mane patį išsirita,ką auginu praktiškai
visuose lizduose auga jaunimas,vieni kelių savaičių,kiti šią sav išsirite,kitiems
mėnesis laiko,aš paukščių nesivezu(kaip pas daugelį perpardavinetoju),bet
realiai jaučiu išvis nebelaikysiu,yra tokių minčių,mažai kam čia jie palike
idomus,galės žmonės Kikos augintiniais džiaugtis.
Jo 2018-07-01 12:57
Jei pats augini tai šaunuolis galima tik pagirti.
Savininkas:
Veisejas 2018-07-01 13:30
Taip viską pats,ką laikau iš mažų ir vidutinių papūgų,bei keletos amadinu
rūšių,tai auga jaunimas,o kitų net nebeperinu.
Tija 2018-07-09 10:10
Sveiki,gal turite kokiu kalbančiu papugu ?
Savininkas:
Veisejas 2018-07-09 10:21
Labas, nelaikau aš didžiuju,o kazka išmokinti galima ir banguotuka,tik aišku reikia n
laiko ir kantrybės,bet įmanoma misija.
as 2018-07-10 23:54
Guldo amadinu turit porele? Gal imanomas iki Klaipedos pristatymas?
Veisejas 2018-07-13 07:48
Labas,Gulduka viena sau belaikau,pas mane iš amadinu pagrinde zebriukai ir japoniukai.
Susidomejas 2018-07-22 17:46
Sveiki norejau paklaisti ar turite nimfa ir ar vezate i sakius
Savininkas:
Veisejas 2018-07-22 18:20
Labas,nimfuku nebelaikau visai.
Mindaugas 2018-08-16 16:25
Sveiki. Ar dar turite papugeliu? Noretume isigyti, ir tuo paciu mini konsultacijos kas
kaip?
Savininkas:
Veisejas 2018-08-16 16:40
Labas,žiūrint kokių rūšių ieškote?bet kokiu 5 rūšių dar turiu,už valandos man
paskambinkit arba po 20h ir pakalbesim,patarsiu.
Petras 2018-08-19 17:02
Ar dar turite antroje nuotraukoje melyna agaporini?
Savininkas:
Veisejas 2018-08-19 17:20
Agaporiniu porike beturiu jaunų,pilka ir geltoną,domina pasiskambinkit.
Savininkas:
Veisejas 2018-08-22 07:19
Sveiki, rugpjūčio 23d.vaziuoju iš ryto į Panevezi su darbais,jei kam ko reikėtų,
kreipkitės,galėčiau atvesti.
Klausimas 2018-08-22 23:35
Sveiki. Ar neturit iš banguotukų vaivorykštinių? Rusijoj, Ukrainoj taip vadina tam
tikro spalvotumo banguotukus. LT niekur tokių nematau. Ačiū už ats.
Pradedantysis 2018-08-22 23:48
Ką geriau auginti nepatyrusiam ir pradedančiam papūgų mėgėjui ? Ar tai galėtų
būti kakariki, o gal geriau N. Z. dainuojančios papūgos.
Klausimas 2018-08-22 23:54
Beje dėl kalbėjimo. Turiu banguotuką kuris puikiai čiauška žmonių kalba sakiniais.
Dabar ne vienas. Bet dar vis išmokinu naujų žodelių. Tikrai įmanoma ir ne be proto
tų pastangų prireikė. Pradedančiajam tiktų banguotukai. Nors man jie ir šiaip patys
pačiausi iš visų.
Savininkas:
Veisejas 2018-08-23 07:19
Sveiki,po darbų vakare parasysiu,o kas dėl banguotuku,tai taip jie vieni gudriausiu
snekoriu,bet kitiems vat tas ciauskejimas jiems nepatinka,čia sakau kas kam
patinka. Beja,man savo elektroninį paštą parašykit arba paskambinkit vakare,
pakalbesim,vaziuoju į darbus,geros dienos.
Pirkėjas 2018-08-25 17:57
Ar turite Rozelu :)
Pirkėjas 2018-08-25 17:58
Laba diena. Ar turite Rozelu, kokia kainai jei pirkčiau du. Ar yra galimybė atvežti į
Klaipėdą. Ačiū už atsakymus
Savininkas:
Veisejas 2018-08-25 18:15
Labas,ne rozelu nuo pernai nebelaikau,iš vidutinių papūgų ką belaikau šiai
dienai,tai kakariki ir giedancios.
Pirkėjas 2018-08-25 20:35
Liūdna kad neturite Rozelu, girdėjau apie jus kaip gamtininka gerus atsiliepimus. Šiek
tiek skaičiau ir domėjausi apie kakariki papūgas... Jei pirkčiau dvi papūgas, kokia
būtų kaina, galiu ir pats atvažiuoti pasiimti jei nėra galimybės atvežti į
Klaipėdą.
Savininkas:
Veisejas 2018-08-25 21:18
Toks jau esu,dūšios žmogus,mylintis gamta, gyvūnus,nuo mažens taip tėvai,seneliai
išauklėjo,tai paukščiukus nuo pirmos klasės ir laikau su pertraukomis..gerų
mokytojų tikrų gamtininkų apsuktyje užaugau,teko ir su a.a.Ricardu Kazlausku
kalbėtis,ir su gamtininku Slucka,iš jo esu paskutinius Agaporinius nupirkęs,oi ten
fanatas žmogus savo srities,ypač LB stiprus roplių srityje,lygiu nėra,jo knygų juk
parašyta "gyvasis kampelis" ir kitos..poto LB gerbiama mokytoja Vytauta Uosi
turėjau mokyklos laikais,o dabar su juo kolegos esam,puikus LB žmogus..o kas dėl
papūgų,tai pasiskambinkit man kokį vakarą ar rytoj ir pakalbesim ką turiu ir ką
galėčiau pasiūlyti šiai dienai..beja,gal ir būtų galimybė iki Klp pristatyti,bet
idealiausia būtų jums patiems atvykti į vietą,pamatyti, pabendrauti ir išsirinkti,aš
visiems tą patį sakau,kas ta Lietuvele imant atstumais,o antra juk augintiniai būtų ne
vienai dienai,o gyvai yra gyvai,nei per foto ir video žiūrėti. Gero vakaro.
Turiu vieną senuka,bet sau laikau,pas mane pagrinde zebriukai ir japoniukai suaugę ir
jaunimas ir iv.papugiukai.
As 2018-08-27 08:22
Laba diena gal kartais kanareliu turite.
Savininkas:
Veisejas 2018-08-27 08:47
Labas,šiuo metu turiu spalvotų gražių porike,o už mėnesio turėsiu daugiau.
vaikui 2018-08-30 00:39
o kokios maziausiai triuksmauja
Urte 2018-08-30 09:33
Laba diena,gal turite nimfu papugeliu,ieskome pateles.
Savininkas:
Veisejas 2018-09-01 08:02
Labas,iš mažiau triuksmaujanciu turiu ne tik papūgų,bet žiūrint už kiek planuojate
isitekti,viskas į finansus sueina,o nimfų senai nebelaikau ir aplamai gal paskutinį
mėnesį viską belaikau,jei kam ko reikia,skambinkit,tel yra. Pirmadienį vaziuoju į
Panevezi.
Rūta. 2018-09-01 09:22
Ar turite pardavimui papūgėlių katarinų, iš amadinų japoniukų, guldų.
Savininkas:
Veisejas 2018-09-01 09:48
Visų pirma Labas, Rūta. Taip turiu dar Katarinas dvi turkio spalvos, japoniukiu irgi
turiu yra tikrai iš ko pasirinkti,tik gulduka sau viena laikau. Jei kas rimtai domina,
skambinkit, savaitgalį būsiu kaip ir laisvesnis.
Aš 2018-09-01 10:23
Sveiki. O katarinos prie aršesnių kitų paukštelių adresu ar prie taikesnių ? Ar pas
jus garantuota porelė ?
Savininkas:
Veisejas 2018-09-01 10:31
Su kitom rūšimis ar net poromis nepatarciau laikyti, kiaušinių dar nededa,burkuojasi
viską,pagal bruožus porike,domina skambinkit,kol aišku dar turiu.
Urte 2018-09-26 09:04
Laba diena,gal turite kanareliu ieskome pateles.Aciu
Savininkas:
Veisejas 2018-09-26 11:18
Labas,Urte,rytoj man paskambinkit,pasakysiu ką iš patelių turiu.
Urte 2018-09-26 11:46
Aciu.Paskambinsiu.Iki
Karina 2018-09-27 20:40
Galbūt turite agapornius? Mūsų mažylei reikia draugo!
Savininkas:
Veisejas 2018-09-27 21:28
Pora beturiu,tupi ant kiaušiniu,jau turėtų pradėti ristis.
oo. :) 2018-09-30 22:38
Sveiki. Ar dar turite katarinas ? Kokio jos amžiaus ?
Rita 2018-10-01 17:25
Laba diena. Gal turite negiminingą kanarėlių porikę ?
Savininkas:
Veisejas 2018-10-02 09:09
Sveiki,Rita,turiu dar kelias.
Gedas 2018-10-05 07:51
Sveiki ,ar turite kakariki papugas ?
Savininkas:
Veisejas 2018-10-05 11:10
Labas,Gedai,turiu, paskambink man vakare, pakalbesim.
as 2018-10-12 19:21
Labas vakaras gal turite nimfu papugeliu patele.
Savininkas:
Veisejas 2018-10-12 19:45
Labas,turiu šiuo metu kelias nimfas.
as 2018-10-12 19:54
O kokia kaina
Savininkas:
Veisejas 2018-10-12 20:35
30eu,o šiaip jei kas ko konkrečiai ieško, skambinkit.
ugne 2018-11-04 15:13
Turit zako? Kokia kaina zakucio ir zvirbliniu papugeliu poros?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-04 15:36
Nelaikau aš didžiųjų,mačiau Kaune parduoda jauniklius 3,5men,kaina beroc 720eu,
pasiskambinkit,jei konkrečiai ieškote,o žvirbliniu pardavime nebeturiu.
Rytis 2018-11-04 16:23
Sveikas. Kokių papūgų pardavime dabar turi ?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-04 16:46
Labas,Ryti, paskambink man šįvakar kokia 20h, pakalbesim.
Aciu 2018-11-04 16:48
Ar nimfutes rankines pas Jus?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-04 17:03
Ne,nelabai uzsiimu tuom, žmonėms palieku prisijaukinima.
Savininkas:
Veisejas 2018-11-04 20:42
Ryti, nesulaukiau skambučio,matyt tiek ir aktualu.. nesvarbu,kam ko reikia konkrečiai,
skambinkit,tel duotas.
Kas laiko turesit, siūlyciau apsilankyti šioje parodoje
as 2018-11-08 12:23
kazin ar cia vietiniu paroda ir ar kuo prekiaus niekur barabanto pateles negaunu
Savininkas:
Veisejas 2018-11-08 14:35
Vaidi,prekybos visai čia nebus, Akropolis čia organizuoja tą paroda.
vaidis 2018-11-12 09:34
valdai ar tu gali sluckos nr atsiusti
Vytas 2018-11-19 15:30
Sveiki gal zvirbliniu pora katarinu ir vienuoliu pora turit
Savininkas:
Veisejas 2018-11-19 20:12
Sveikas,Vytai, paskambink, pakalbesim,jo aš neturiu,tai nukreipsiu kad turi arba ateityje
turės.
Klausimas 2018-11-23 17:40
Sveiki, kokios rūšies papūgos pirmoje nuotraukoje?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-23 17:53
Labas, N.Zelandijos giedancios-dainuojancios.
Klausimas 2018-11-23 18:11
Galvojau opaline red-rumped parakeet...gal žinot anglišką ar lietuvišką pav?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-26 11:09
Giedancioji,opal rubino mutacija,nors dabar kitoks jų pavadinimas moksliškai,tai yra
raudonsturpe plokščiauodege papūga,esu seniau tokių turėjęs,bet liaudiškai
kalbant,tai giedanciuju mutacija.
Klausimas 2018-11-27 14:14
Ar labai baikštūs banguotukai?
Savininkas:
Veisejas 2018-11-27 15:09
Jaunikliukai visai nebaikstus,o vyresni biški baikštesni.
Savininkas:
Veisejas 2018-11-27 23:34
Sveiki, gruodžio 6d.vaziuosiu vakare į Kauną.
Savininkas:
Veisejas 2018-12-02 13:29
Sveiki,turiu gražių giedanciu, Agaporiniu,banguotuku jaunimo,auga mažyliai kakariki
jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių
parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Pirkėjas 2018-12-27 20:22
Sveikas gal nimfos patinėli turi? Ar nebaikščios?Kokia kaina?
Savininkas:
Veisejas 2018-12-27 20:45
Labas,ne nimfuku nebeturiu visai,tik kitokiu rūšių turiu jaunimo.
pirkėjas 2018-12-27 21:27
Kokių turi?Kainos kokios?
Savininkas:
Veisejas 2018-12-27 21:42
Kakariki auga jaunimas,bus sausio gale,giedanciu jaunimą jau atskyriau,yra poromis,yra ir
po vieną,poto Agaporiniu dar kokia pora turiu, banguotuku iki 10vnt.ryskaus jaunimo,o be
banguotuku turiu dar amadinuku. O kainos vidutinių papūgų nuo 40-50eu,jei
konkrečiai kas domina, skambinkit,tel duotas, pasikalbėsim.
Pirkejas 2019-01-02 14:09
Ar turit jaunu zaliu banguotuku ir ar maitinat juos is ranku? Dar vienas klausimelis. Kada
busit Vilniuje arba Kaune?
Savininkas:
Veisejas 2019-01-02 14:29
Labas.Nemaitinu aš iš rankų ir neužsiimu tokiais dalykais,tam yra pauksciuku tevai,o
dėl kitų miestų nežinau kada būsiu,parasau karts nuo karto kada vaziuoju..p.s.zaliu
šiuo metu neturiu banguotuku,tik melsvi, žydri,salotinis dar 1 likęs ir kiti.
Pirkejas 2019-01-02 15:21
Noreciaus banguotuku poreles sausiui. Gerai butu kad butu zalias ir dar koks nors
Savininkas:
Veisejas 2019-01-02 15:39
Tai pasiskambinkit,tel duotas ir konkrečiai pakalbesim,auga ir dabar kelių lizdų
jaunimas,gal bus ir žalių.
Lina 2019-01-06 19:20
Norėčiau su savo nimfų porele auginti kartu dar kokią papūgų porelę,patarkit su
kuriom geriausiai sutartų.turim voljerą.ačiū
Savininkas:
Veisejas 2019-01-07 07:33
Labas,sutartu bent trys dar rūšys kurias ir aš taip esu laikęs (nimfų
nebeturiu),kitas ir dabar laikau,tai banguotukai su visomis sutaria,poto Šokliosios
(Kakariki) ir Giedancios (dainuojančios),aišku jeigu zadate inkilus kabinti,tada
nepatarciau,jeigu jau žadat veisti,tada tik atskirai,kitaip gali būt problemų. O
šiaip jei kas domina, pasiskambinkit man,tel yra,ką pasiūlyti šiai dienai tikrai turiu
jaunimo.
Savininkas:
Veisejas 2019-01-10 09:04
Sveiki,rytoj,tai yra gruodžio 11d.vaziuoju į Kauną,jei kam ko reikia, skambinkit.
labas 2019-01-20 23:37
ar turite balta banguota papugėle bei kokiu spalvu turite pasiulyti
Savininkas:
Veisejas 2019-01-20 23:50
Labas,turiu turiu poroje su mėlynu ryškiu patinuku,turiu ir kitokiu spalvų,
melsvi,žydri, žalsvi ir kitokių spalvų,turiu jaunimo,turiu ir suaugusių, žodžiu
banguotuku yra nemažas pasirinkimas.
Vilma 2019-02-04 12:56
Sveiki! Kokia papūgėlę pasiūlytumėt kuri mėgtų bendrauti ir būtų galima su ja
"pasišnekėti"?
Savininkas:
Veisejas 2019-02-04 13:02
Labas, pigiausias ir paprasčiausias variantas būtų banguotukai,o iš kitų rūšių
Agaporiniai, nimfos, Kakariki tinka,tik vienos labiau bendrauja,kitos
prieraišesnes,žodžiu kiekviena rūšis su savo +-, paskambinkit vakare,
pakalbesim,patarsiu.
Savininkas:
Veisejas 2019-02-06 12:33
Sveiki,auga kakariki gražus jaunimas, Agaporiniu jaunimas auga kelių spalvų, banguotuku
ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių
jaunimo,ką domina kreipkitės.
Audronė 2019-02-08 19:14
Labai pigiai
BGS 2019-02-16 19:58
Laba diena ar turite banguotuku pvz.: porele kurie gerai sutaria ar kur galėtu
susiporuoti?
Savininkas:
Veisejas 2019-02-16 20:57
Labas, banguotuku turiu ir jaunų šiai dienai ir suaugusių,rytoj paskambinkit,
pakalbesim.
Nimfonas 2019-02-17 03:00
Nimfų patelę noriu užsirezervuot.
Banguotukas 2019-02-17 21:29
Šią savaitę neplanuojate pro Kauną prasukti?
Savininkas:
Veisejas 2019-02-17 21:43
Pats ne,bet žadėjo žmonės iš Kauno kita savaitę atvykti.
Sveiki. Gal turite jauną negiminingą porą kakarikų ?
Savininkas:
Veisejas 2019-02-21 22:54
Sveiki,kiek tas jauna skaitosi?kad auga jaunimas,kelių lizdų,tai taip,matysiu kas
užaugs,vieni mėnesio laiko,o kiti tik šią savaitę ristis tepradejo.
Roma 2019-02-22 19:47
Labą vakarą. Ar turite banguotukų mėlynų su geltonais veidukais ?
Savininkas:
Veisejas 2019-02-22 20:03
Labas,abejoju ar tokių konkrečiai beturiu, žydrų, melsvu, violetiniu atspalviu turiu,o
geltonais abejoju,bet turėjau,gal ateityje vėl turėsiu,bus matyti.
Savininkas:
Veisejas 2019-02-23 17:48
Labas,Romą,pažiūrejau šiandien,dar viena melsva turiu geltona galvike banguotuka,jei
domina paskambinkit ar parašykite,imesiu foto.
Sveiki 2019-03-03 08:53
O katarinų ar turit (bolborchynhus lineola) (Lineolated or Barred Parakeets)? Vienoj foto
jūsų skelbime kažką panašaus užmačiau, tad galvoju maža kas gal turit
Savininkas:
Veisejas 2019-03-03 09:25
Labas,gaila,bet deja jau nebeturiu..turėjau pora tikrai gražių turkio spalvos,bet
nebeturiu,gal ateityje ir bus,laikas parodys,turiu kitokių šiai dienai grožiu..pas mane
ilgai neuzsilaiko,jei kam ko reikia skambina,kalbames ir važiuoja žmonės.
Janina 2019-03-14 02:53
Gal turit nimfu?
Jurga 2019-03-18 10:58
Ar turit rausvaskruosciu, kokia kaina?
Savininkas:
Veisejas 2019-03-18 11:16
Nebeturiu,ilsisi poros.
:) 2019-03-21 08:31
Sveiki. Ar turite parduoti rozelų ?
Savininkas:
Veisejas 2019-03-21 08:52
Labas,viena pora deda kiaušinius šiuo metu,o parduoti turėčiau viena apie metų laiko
raudono penanto(didžioji rozela) patelę..bus paroda didelė ši savaitgalį Šiauliuose
Saulės mieste,tai atvykite kam išeina ir pakalbesim gyvai.
Katarina 2019-03-24 09:27
Kokia kaina katarinu?
Savininkas:
Veisejas 2019-03-24 10:25
Nebeturiu Katarinu,nepigios tikrai.
Klausiu del to kad ieskau patele 2019-03-24 20:11
Gal zinote kas turi?
Savininkas:
Veisejas 2019-03-24 20:23
Šiuo metu nežinau,gal kas vasarą arba rudenį parves,o spalva kokia turite?man rasykite
į tel arba elekt.pasta.
Neislausim tiek 2019-03-26 18:23
Turim zalia patineli is jusu regis pirkome, be vieno pirstuko, gal prisimenat? Dar litais
pirkom.
Savininkas:
Veisejas 2019-03-26 23:16
Žalių esu turėjęs porelę,buvo jaunimo,bet tik keli,o kad be pirstuko buvo,tikrai
neatsimenu,bet jau ir amžiuje turėtų jis būti,jei dar prie lito pirkote,o jam įleisti
patelę po tiek metų,kažin kaip priims,čia didelė rizika,nes jos būna aršios,aišku
gali ir priimti,bet su jomis atsargiai reikia. Šiaip jei visgi nuspręsite ieškoti
patelės,tai skambinkit man, pasikalbesim.
Jis turėjo patelę 2019-03-27 14:21
Patelė buvo vyresnė už jį ir praeitą sav. Numirė.
Antanina 2019-04-20 20:27
Gal turite kakarikės patiną parduoti?
Savininkas:
Veisejas 2019-05-20 23:29
Turiu jaunų banguotuku reto grožio, giedanciu jauna patele, Kakariki iš skirtingų
lizdų,parduodu ir penentu perinčia pora,ką domina skambinkit.
Pirkėjas 2019-06-17 15:08
Sveiki, neseniai nugaišo banguotosios papūgėlės patelė (pirkta ne iš Jūsų), todėl
patinėlis labai liūdi. Nusprendėm surasti jam draugą, todėl norėčiau paklausti,
kada būsite Vilniuje arba Kaune. Iš anksto ačiū.
Sigita 2019-06-20 11:56
Kiek kaina N Zelandijos papūga?
As 2019-07-29 16:38
Sveiki gal turite žvirbliniu papugeliu? Gal rankinės, nebijo zmoniu? O gal nimfu turite?
Savininkas:
Veisejas 2019-07-29 22:08
Sveiki,šiuo metu turiu jaunų,ryškių spalvų banguotuku jaunimo, maskiniu (kauketuju)
Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei
šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų
krameriuku. Ką rimtai domina skambinkit.
Domina 2019-08-15 21:50
Sveiki. Žvirblinės papūgėlės vienų tėvų ?
Savininkas:
Veisejas 2019-08-15 22:36
Sveiki,pakolkas taip.
:) 2019-08-25 17:50
Sveiki. Kokios spalvos giedančios papūgėlės ?
Savininkas:
Veisejas 2019-08-25 19:25
Sveiki,dar turiu kelias jaunas 4men kažkur gamtinės žalios spalvos ir retos
mėlynos,ką rimtai domina, skambinkit,duotu tel nr.
Savininkas:
Veisejas 2019-09-15 18:28
Sveiki,kažkas ieškojo žvirbliniu patinuku,tai žydra suaugusi turiu,ir keli jaunikliai
kito lizdo.Taip pat turiu kitokių įvairių papūgų jauniklių ir suaugusių,ką domina
rasykite ir skambinkit.
Sveiki 2019-09-22 15:09
Gal turit katarinų?
Savininkas:
Veisejas 2019-09-22 15:32
Labas,turiu gražia tamsiai žalia 1 suaugusią patelė,yra žiedas,domina pasiskambinkit.
:) 2019-09-29 12:52
Sveiki. Gal javos amadinų pardavimui turite ?
Savininkas:
Veisejas 2019-09-29 19:40
LaBas,jo dar kelis gražius turiu,domina pasiskambinkit.
As 2019-10-01 15:25
Sveiki.ka turite iš ryškių papūgėlių..ir kokios kainos
Sveiki,spalio 29d.vaziuoju į Kauną su reikalais,jei kam ko reikia, kreipkitės,galėsiu
atvesti.
ieskau 2019-10-30 23:13
turite porele juostuotuju papugu? kokia kaina poros butu jei turite?
Savininkas:
Valdemaras 2019-10-31 20:36
Sveiki,nebelaikau jų,brangios šiaip jos.
Nimfa 2019-11-10 00:54
Labas, ar turite nimfa ir kokia kaina?
Savininkas:
Veisejas 2019-11-10 02:24
Labas,turiu daug,po 35eu.
Susidomėjusi 2019-11-17 19:22
Sveiki. Norejau pasireirauti ar pas jus galima isigyti didziųjų rozelu arba loriketų.
Taip pat įdomu ar turėtumėte jiems narvų. Ir žinoma kainos:)
Uma 2019-12-07 11:41
Sveiki, ieškome draugiško kanariuko, kuris pats atskrenda ant stalo, pusryčiauja kartu,
turjome tokį, tik savo jau atgyveno. Dar ir giesmininkas buvo, spalva nesvarbu, svarbu
charakteris.
Savininkas:
Veisejas 2019-12-07 11:55
Labas,dar viena gražu giesmininka geltona turiu,jei domina, pasiskambinkit,tel duotas.
Monika 2019-12-08 10:14
Sveiki kaip vadinasi 7foto tos ryskiu spalvu papugos? P
Savininkas:
Valdemaras 2019-12-08 10:27
Labas rytas,čia ne papūgos,o amadinukai. Paskambink po pietų, pakalbesim.
Monika 2019-12-08 10:30
Aciu labai, nebuvau dar tokiu ryskiu spalvu pas amadinu maciusi ;) seip amadinai nedomina.
Savininkas:
Valdemaras 2019-12-08 18:53
Prašau.Oi,jų yra visokių,čia mano vieni ryškiausių buvo ir dar 1 yra..o siaip ir
papūgų ryškių yra.
Monika 2019-12-08 19:00
Po kiek agaporniai yra?
ieva 2020-01-07 18:30
Valdemarai, noriu paklausti kaip nuimti papugai ziedą? Būtų plastmasinis-suprasčiau, o
jūsu papuga su metaliniu.Ačiū
Yra dar kelios nerezervuotos, žiūrint kokios,tai rytoj man duotu tel nr pasiskambinkit
ir pasikalbėsim,jei rimtai domina.
Andrius 2020-03-14 23:09
Rytoj paskambinsiu jum , galesime susitarti.
Savininkas:
Valdemaras 2020-03-14 23:16
Sutarta.
Sandra 2020-03-18 15:02
Sveiki, gal kartais katarinų turėsit?
Savininkas:
Valdemaras 2020-03-18 16:31
Sveiki,kada nors,šiuo metu tikrai ne,tik kitos rūšys.
????? 2020-04-03 12:02
Kokia pačios pirmos papūgos nuotraukos veislė???
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-03 16:11
Sveiki,N.Zelandijos šokliosios.
Jokūbas 2020-04-13 15:49
Sveiki, o Banguotosios papūgėlės pripratusios prei rankų?
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-13 17:23
Sveikas, Jokūbai.Yra įvairių,bet daugiau mažiau rankinės,kur visai rankinės buvo,tos
šiek tiek brangesnes.Jei domina rimčiau, pasiskambinkit.
Jolita 2020-04-18 22:23
Sveiki. Kokiu spalvyciu agaporniu turite iš jaunesnių?
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-18 22:54
Labas,auga keli zaliukai ir melsva viena. Rasykite asmeniškai,jei domina,kol dar
turiu.
vln 2020-04-27 09:58
kvakerių neturite?
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-27 10:09
Ne.
Jo 2020-04-30 12:32
Gal turit raudonos mutacijos, /ne pinanta/ rozelos patele.
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-30 12:40
Sveiki,ne,tik porike pas mane.
jo 2020-04-30 18:28
O rozelu ar turit
Savininkas:
Valdemaras 2020-04-30 18:56
Šiuo metu ne,peri poros,jei konkrečiai domina tel duotas skambinkit.
VL 2020-05-06 16:06
Laba diena, kokio amžiaus ir spalvų/mutacijų nimfų patinukai? Ar jaukūs?
Savininkas:
Valdemaras 2020-05-06 16:24
Sveiki,du turiu.Vienas suaugęs šviesiai pilkas,gražiai čiulbantis,kitas jauniklis 3men
tamsiai pilkas. Jei domina, pasiskambinkit,tel duotas.
Božena 2020-05-06 22:14
Sveiki ar turite Nimfos patele? Domina kad butu rankine jauki?ir ar yra galimybe atvezti
iki Vilniaus.aciu geros dienos.
Savininkas:
Valdemaras 2020-05-06 22:30
Labas,šiai dienai tikrai tokios neturiu,auga tik tokios patelės,geriausiu atveju(jei
nedega) vasara bus,o kas konkrečiai ko nori,tai man nerašo,o tiesiogiai pasiskambina,tel
duotas.
edita 2020-05-08 12:28
ar turite agapornio patinėlių, ir kiek jis kainuoja pas jus
Savininkas:
Valdemaras 2020-05-08 12:33
Labas,jauniklių nebeturiu,tik poros.Ka domina, skambinkit,rezervuokites iš anksto.
Labas,Katarinos ir jauni Penantai,nebeturiu, ateityje tikiuosi bus jaunimo.
Lina 2020-05-14 14:54
Laba diena, kada turėsite nimfos jauniklių? Norėčiau įsigyti. Ka rekomenduojate
berniuką ar mergaitę, kad būtų draugiškesnis, kad būtų galima paimti ant rankų,
išmokyti kalbėti?
Savininkas:
Valdemaras 2020-05-14 15:00
Labas,jei kalbėti,kažką pasvilpauti,tai tik berniuką,jie imlesni tam reikalui,o
patelės jaukesnes, meilesnes..auga jaunimas nuo gegužės pradžios išsiritęs,tai
vasarą bus,jeigu konkrečiai ką domina tel duotas, skambinkit ir rezervuokites,kol yra.
Lina 2020-05-15 16:08
Sakykite o kokia kaina nimfos? Ačiū
Savininkas:
Valdemaras 2020-05-15 16:23
Šiaip kainų čia niekas neklausia,nėra konkretumo,paukštis paukščiui nelygu n kartų
sakyta,nuo amžiaus nuo visko priklauso..yra tel skambinkites,tada bus konkrečiai.
labadiena norejau paklausti jeigu jus padarvinesite papugas iki 2021, nes mano agapornis
mire vakar ir nenoriu dabar pirkti dar viena ir nemyleti jo nes emocijas nusulaikyciau .
tai as galvoju kad 2021 pavasari gal papuga nusipirkti ir auginti geriau negu praeita ir
duoti geriausia imanoma gyvenima jei/jam
Savininkas:
Valdemaras 2020-06-25 12:17
Sveiki, užjaučiu dėl paukščiuko netekties. O kas dėl kitų metų,tai reikia dar
jų sulaukti,dar tie net neipusejo..o kaip bus,laikas parodys. Iš bėdos,jeigu aš
neturėsiu,tikrai bus kas šalyje dar juos augina. O šiaip tel duotas, pasiskambinsit,
patarsiu.
Rasa 2020-07-12 21:11
Prieš nepilnas 2 savaites įsigijome Numfuką. Po 10 dienų tapo pilnai rankinis. Ačiū
Valdemarai už nuostabų draugą, verta buvo kantriai laukti. Sėkmės tau ir tavo
augintiniams. Būkit visi sveiki. Prie progos kviečiu užsukti į svečius pažiūrėti
kaip auga grožis ?
Savininkas:
Valdemaras 2020-07-15 08:51
Sveiki, ačiū,Rasa už gražų žodį, džiaugiuosi su jūsų šeima kartu,būtinai
aplankysiu.
Kakariki 2020-07-27 21:03
Gal turite šiuo metu kakariki papūgėlių?
Savininkas:
Valdemaras 2020-07-27 21:11
Šiuo metu pardavime nei vienos neturiu. Reikės vienos poros inkilą patikrinti,gal
kas vyksta.Vienos ieškote ar porelės ir būtent Kakariki domina?
Kakariki 2020-07-27 22:00
Kakariki norėčiau porelės. Dar domintų ir katarinos, bet apie jas manau neverta
klausti :)
Laura 2020-07-30 03:26
Sveiki,ar turite agapornių? Kokia kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2020-07-30 10:32
Sveiki,auga keli jaunikliai,gal dar ir suaugusių porą parduociau. Jeigu ką
konkrečiai domina, skambinkit.
Ema 2020-08-05 18:51
Sveiki, turite žvirblinių papūgėlių, ačiū
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-05 19:03
Sveiki, pasiskambinkit, pakalbesime konkrečiau.
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-06 00:03
Kas čia Kakariki poreles norėjo, skambinkites. Aplamai jeigu kas ko ieško rimtai,tel
yra pasiskambinkit (patarsiu, pakonsultuosiu), rezervuokites.
Sveikas 2020-08-09 07:57
O kokios rūšies ir spslvos agaporiniu jaunikliai auga?
Laura 2020-08-09 08:31
Kokia kakariki kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-09 09:43
Labas,auga geltonas ir žalias(bet keli rezervuoti), ateityje gal dar bus.o Kakariki
nebeturiu šiai dienai.
. 2020-08-14 16:14
Kokia kaina dainuojancio patino? Ir ar tinka tokia papūga, kaip kompanjonas, ar labiau
laukinė, nebebdraujanti?
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-14 17:27
Nelabai tinka,geriau Agaporiniai,nimfos arba banguotukai,o Giedancios vertinamos daugiau
dėl savo čiulbėjimo, grožio.
Milda 2020-08-14 18:56
Sveiki, gal turite barabantą?
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-14 19:19
Labas,aš tokių nebelaikau,reksniukai.mačiau jauniklį parduoda kitam Lietuvos krašte.
Milda 2020-08-14 20:01
Ar jie labai triukšmingi? Skaičiau, jog tai ramios papūgos.
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-14 20:17
Milda,būk protinga,kas kam aktualu buvau n kartų čia rašęs ir dėl kainų ir dėl
kitos svarbios info,man skambinkite arba blogiausiu atveju bent jau asmeniškai
rasykite,čia aš nesedziu,kam tas aktualu,senai taip daro.o kas nerimtai,tiek ir
tereikia.
T 2020-08-16 21:02
Labas, kiek kainuoja rozelos penantos jauniklis?
Au 2020-08-18 19:11
Labas vakaras, ar turite agaporinių jauniklių patelių?
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-18 19:42
Sveiki,vakar Agaporinis jaunikliukas paskutinis iškeliavo,jeigu bus tai sekančiose
vadose,bet šiai dienai nebeturiu.
Au 2020-08-19 09:17
Aišku.
Au 2020-08-19 11:33
O gal turite narvą papūgoms? Matmenys: 804050 maždaug.
Savininkas:
Valdemaras 2020-08-19 20:33
Viena nebloga turiu,jeigu domina pasiskambinkit.
:) 2020-09-14 15:08
Sveiki. Gal turite pardavimui jauną banguotukų patinėlį, geltoną, pilką, violetinį,
vaivorykštinį ar pan. neįprastos spalvos ?
Savininkas:
Valdemaras 2020-09-14 22:13
Sveiki, turiu ir turėsiu iš kažko tokio(reto varianto),kiti auga dar,tel duotas rytoj
man pasiskambinkit,per darbus nėra kada čia prisėsti.
Savininkas:
Valdemaras 2020-09-19 20:45
Sveiki,auga dailių,gražių banguotuku jaunimas,turiu jauna kanariuka pardavime ir
pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu
rūšių poromis ir pavienių. Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
vir 2020-10-05 16:52
sveiki gal turite Lazuriniu pap. patinėli
Savininkas:
Valdemaras 2020-10-05 17:06
Sveiki,mačiau beroc Vilkaviški ar kur tokį pardavinėjo.
Edvin 2020-11-08 21:52
Ar yra galimibe atsiimt paukšteli vilniuje?
Savininkas:
Valdemaras 2020-11-08 22:06
Labas,tai žiūrint kokį ir kada, parašykite asmeniškai,tarsimes.
svečias 2020-11-12 21:15
ar dar turite papugėlių?
Savininkas:
Valdemaras 2020-11-12 21:28
Turiu.
Sveiki 2020-11-21 23:05
Ar katarinu turit? Reiktų patelės
Savininkas:
Valdemaras 2020-11-21 23:12
Labas,neturiu šiai dienai nei vienos.
Silvija 2020-11-30 18:51
Sveiki, o gal pyrhura jauniklių turite?
Savininkas:
Valdemaras 2020-11-30 19:05
Sveiki,deja tokių šiuo metu nelaikau,tik kitokias rūšis.
. 2020-12-04 14:03
katarinu pora? kokia kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2020-12-04 14:08
Nebeturiu katarinu,nepigus paukščiai.
Justinas 2020-12-13 15:35
Laba diena ar dar turite jaunu nimfu porele ir už kiek
Savininkas:
Valdemaras 2020-12-13 16:05
Labas, turiu,įvairios tos kainos nuo 30-40eu/vnt. Domina konkrečiai, skambinkite,tel
duotas.
Klaudija 2021-01-10 23:44
Sveiki. Turite banguotoju porelė,nesenai atskirtų nuo tėvų? Kokia porelės kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2021-01-11 12:30
Labas,Klaudija,parašiau asmeniškai.
A 2021-02-04 14:36
Можете на заказ из Чехии привести выстовочного
птенца ?
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-04 15:21
Net,Ala.
Monika 2021-02-05 10:51
Pirkau banguotuką ir nimfa - nuostabūs, sveiki, draugiški ir sveiki paukšteliai,
tikras džiaugsmas, o grožis koks net apsakyt negaliu! Ačiū labai, Valdemarai!
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-05 19:21
Ačiū,Monika už gražų žodį,visada malonu,kai paukšteliai suranda gerus,mylincius
namus ir man tada dvigubas džiaugsmas,kad įdėtas darbas,laikas,duoda gerų
rezultatų,tas svarbiausia.
Jurgita ir Rėjus 2021-02-09 01:11
Norime ir mes padėkoti už nuostabų šeimos narį, banguotuką mūsų Zazu, kuris jau
tą patį vakarą parsivežus lipo ant rankų, o dabar, po poros mėnesių jau ir triukų
mokosi ir juokina visus savo linksmu būdu ir jaukumu, nuostabus mažas paukštelis,
didelis džiaugsmelis Ačiū, Valdemarai Jums labai
Liepa 2021-02-10 17:41
Gal kartais kovo pradžioje planuojate kelionę link Vilniaus?
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-10 22:54
Sveiki,pats tai ne,bet tai yra kas važiuoja,maža čia bėda,tel yra, pasiskambinkit man
iš anksto.
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-10 22:57
Ačiū,Jurgitai ir Rėjui už gražų žodį, malonu visada,kai klientai būna
patenkinti,o paukščiukai atsiduria gerose rankose
Jonas 2021-02-21 09:55
Ar turite amazoniu ?
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-21 10:42
Nelaikau,Jonai amazonių,gal ateityje tokios ir bus.
Olga 2021-02-23 09:48
Ar turite žvirblinių žydru?
Savininkas:
Valdemaras 2021-02-23 10:31
Šią minutę,Olga nei jokių zvirbliniu pardavime neturiu.
zita žalinauskienė 2021-02-28 20:32
dekui Valdemarui uz patarimus perkant nimfa,nuostabus zmogus,su meile uzauginti
paukstukai,labai dziaugiuosi
Ernesta 2021-03-01 21:20
Sveiki ar turit banguotas papugeles?
Savininkas:
Valdemaras 2021-03-01 23:55
Sveiki,dar turiu graziu,yra tel rytoj man pasiskambinkit.
Savininkas:
Valdemaras 2021-03-02 00:01
Aciu,Zita uz grazu zodi,dziaugiuosi kad pauksciukas atsidure geruose namuose ir su
nuostabia dama kompanijoje,ko daugiau ir bereikia.
Daiva 2021-03-17 12:47
Sveiki. Gal turit margaspalvių Rozelų? Domina mergaitė
Savininkas:
Valdemaras 2021-03-17 13:01
Sveiki,Daiva,malonu,kad domina,bet deja šiuo metu neturiu nei vienos rozelos,nei
patinų,nei patelių,gal kada vasarą,laikas parodys,tik kitokios rūšys.
Diana 2021-03-23 21:15
Sveiki o kokia butų Agapornio arba kakariki kaina? Ar jie jau eina ant rankų?
Savininkas:
Valdemaras 2021-03-23 21:17
Labas,įvairios tos kainos, Kakariki neturiu šiai dienai, Agaporiniai kelių porūšių
auga,vieni rezervuoti,kiti dar ne.bet dėl kainų viskas tel.
... 2021-03-30 11:34
Sveiki turit guldo amadinu? Kokia kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2021-03-30 12:15
Labas,mėgstu konkrečiai kalbėti,tai tel duotas, pasiskambinkit kam kas aktualu.
Irina 2021-04-12 22:24
Man reikia du patinai kaip galima isigiti?
Irina 2021-04-12 22:26
Banguoti.
Savininkas:
Valdemaras 2021-04-12 23:57
Sveiki,tik pateles, ateityje bus ir patinuku,o šiuo metu,max pora galiu parduoti,tel
duotas,rytoj pasiskambinkit man,jeigu konkrečiai domites.
Raminta 2021-04-16 23:23
Pirkau iš Valdemaro nimfuką 2.5 mėn :) per dvi savaites puikiai susidraugavom. Labai
mėgsta būti glostomas ir nori daug bendrauti. Ačiū už nuostabiai gražų ir
draugišką papūgiuką. Rekomenduoju visiems. Ne tik įsigysite puikų
draugą(augintinį) , bet ir visada galėsite kreiptis į Valdemarą dėl auginimo
patarimų.
Liza 2021-04-17 20:31
Sveiki.Pirmoje foto krameriai.Turite gal parduoti? Koks amžius ir kokia kaina?
Savininkas:
Valdemaras 2021-04-17 22:27
Sveiki,Liza,būk drąsi moteris,mano tel yra,tai rytoj pasiskambinkit man,rimti
paukščiai kaip matote foto,tel duotas, skambinkite.
Savininkas:
Valdemaras 2021-04-17 23:27
Ačiū, Raminta už gražų žodį visada malonu,kai žmonės ir paukščiukai suradę
naujus namus yra laimingi,man asmeniškai pats didžiausias džiaugsmas,kai mano įdėtas
darbas ir paaukotas laikas nenueina veltui.
Sveika 2021-05-03 10:19
Gal turit agaporni arba kramerio papūga? Kokia jų kaina butų?
Savininkas:
Valdemaras 2021-05-03 10:54
Sveiki,šiai dienai turiu abiejų rūšių,kiti dar auga.domina kas konkrečiai,tel
duotas, pasiskambinkit.
Rima 2021-05-13 17:28
Sveiki. Gal turite Javos žvirblių ?
Savininkas:
Valdemaras 2021-05-13 23:31
Labas,Rima,deja tu nebelaikau,tik kitokius.
:) 2021-05-20 16:42
Sveiki. Gal pardavimui turite kuoduotą kanarėlę ?
Savininkas:
Valdemaras 2021-05-20 18:05
Labas,Kanareliu tokių pora peri,jeigu bus kažkas,tai iš jaunimo.
Domantas 2021-05-26 18:20
Sveiki turit kramerio jauniklių?
Savininkas:
Valdemaras 2021-05-26 22:03
Sveiki, jauniklių šiai dienai nebeturiu. ateityje manau bus,o kitokių jauniklių
yra,kiti auga,kiti ruošiasi perėti.
Evelina 2021-06-30 00:02
Kokie maži paukčiukai tiktų auginti jei žiemą bute vėsoka. Pvz iš paukščių
domina amadinai ar panašūs,briliantiniai karveliai kas tiktų. Ar jie pripranta prie
šeimininko? Nereikia, kad eitų į rankas, bet kad nestresuotų šeriant. Ačiū
Savininkas:
Valdemaras 2021-06-30 00:58
Ryt man pasiskambinkite dieną duotu tel nr ir patarsiu,bus daug kartų paprasčiau,nei
čia litanijas rašyti.
R.A. 2021-07-31 10:10
Sveiki. Gal turite pardavime jaunų ar suaugusių kakariki, burkų ar pan.
"žolinių" papūgėlių ?
Savininkas:
Valdemaras 2021-07-31 10:18
Sveiki,taip turiu visko,tel duotas, pasiskambinkite. Geros dienos.
Savininkas:
Valdemaras 2021-08-18 09:40
Sveiki, rugpjūčio 20d.po pietų važiuoju į Klaipėdą,jeigu kam reikia,
kreipkitės,atvesiu.
Savininkas:
Valdemaras 2021-11-07 09:34
Sveiki, lapkričio 12d.planuoju vykti į Kauną.
Savininkas:
Valdemaras 2022-03-03 07:22
Sveiki, šeštadienį kovo 5d.planuoju vykti į Vilnių,kam ko reikės,
kreipkitės,atvesiu.
Klausiu 2022-03-09 08:39
Jei pirktume ar vyresnės banguotukės nemuštų banguotukių jauniklių?ačiū labai už
atsakymą
Savininkas:
Valdemaras 2022-03-09 09:22
Žiūrint koks narvas ar voljeras ir kiek ten jų yra,tu vyresnių. patelės dažniausiai
būna aršios, žodžiu reikėtų stebėti.
Savininkas:
Valdemaras 2022-03-17 23:44
Sveiki,rytoj po pietų arba šeštadienį ryte iš Šiaulių vyksiu į Vilnių,jeigu ko
kam reikia, kreipkitės
Martyna 2022-04-10 19:52
Sveiki O gal kada vaziuosit į Klaipėdą, labai norėtume Nimfos!
Savininkas:
Valdemaras 2022-04-10 19:55
Labas,pats retai, žmonės patys atvyksta arba broliui įduodu,ten dirba,bet šiaip labai
nemėgstu katės maiše vesti ar juolab kažkam įduoti.
Savininkas:
Valdemaras 2022-05-16 00:11
Sveiki, šįvakar yra galimybė kad kokį grožį atvesti į Vilnių,ką rimtai domina,
kreipkitės
U.B. 2022-08-07 14:43
Sveiki, ar turite žvirblinių papūgėlių?
Savininkas:
Valdemaras 2022-08-07 22:15
Sveiki,dar porike savo kolekcijoje turiu.jeigu konkrečiai domina jie,tai tel yra,
pasiskambinkite dėl kainos ir t.t.,labai rimti paukščiukai.
Savininkas:
Valdemaras 2022-08-11 18:18
Sveiki,rytoj po pietų vyksiu į Klaipėdą, Palanga.jeigu kam ko reikia,
kreipkitės,galėčiau atvesti.
Savininkas:
Valdemaras 2023-01-23 21:59
Sveiki,tai kas nori tas atvyksta i vietą ir gyvai pamato(o foto įdėtos iš tų rūšių
kur dar laikau arba turesiu, tėvai kitų foto),o antra nebedaug aš jų ir beturiu, nėra
prasmės kasdien kaitalioti tas foto, kas konkrečiai dar ko nori ar ieško, man skambina
ir kalbames,patariu,nukreipiu gal kiti žmonės turi.
? 2023-07-15 17:20
Kažin kodėl žako Albiniukas parsidavinėjo? Gal jau šeimininko nebėr?
Savininkas:
Valdemaras 2023-07-15 18:50
YRA,bet šeimoje problemos artimiesiems su sveikata,tai tik dėl to,o taip jo niekas
būtų nepardave.
Savininkas:
Valdemaras 2024-01-05 16:51
Sveiki,turiu nimfų gražiu, ką rimtai domina, kreipkitės.
Audrius 2024-04-14 18:22
Sveiki. Ka turit pasiulyti is jaunu pauksciu?
Savininkas:
Valdemaras 2024-04-14 20:51
Sveikas, YRA tel, rašyk man tiesiogiai.bus daug paprasčiau
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
banguotukas ar nimfa ar krameris,kaip ir žmogui,greitai susuktų sprandą.
aplink?
ir teturejau.
pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
Pakruojis trugdo. Gal ir narvų turite paukščiukams? Ačiū už ats :)
turėsiu,šiaip yra ir naujų ir dėvėtų.
gamtininkas,Valdemaras.
Pasiskambinkit,
pakalbesim,padesiu išsirinkti.
dailus,gražus jaunimelis.
Visiems gerų,naujų metų!
pasiskambinkit rytoj,tel duotas.
Ne,šiuo metu būtent nimfų nebeturiu,turiu kitų įdomių papūgų ir
mažesnių egzotinių paukšteliu (Kanareliu, iv.amadinuku).
Jei domina,tel duotas,
pasiskambinkit,patarsiu ką išsirinkti.
domina,rytoj vakare paskambinkit, pakalbesim.
atskirtu nuo tėvų ir jau savarankišku,jei domina tel duotas pasiskambinkit,o tu nimfuku
ar banguotuku ir taip kas antras turi ir laiko,aš retesnes papūgas dabar laikau.
jokių papūgų laikyti nepatariu niekam,tą jau n kartu esu sakes ir sakysiu,nebent
žmogus lb vienišas ar lb daug laiko praleidžia namie ir gali daug laiko skirti,tada
kita kalba.
pasirinkima(daugiausia patinėliai) 5-6sav.amziaus.
žmonės turės tikrai..
Pas mane ką turiu šiai dienai iš vidutinių,tai yra visi
foto,rozelos,penantai,Kakariki, giedancios papūgos,ir kitos mažosios,bei iv.amadinukai
ir kanarėlės.
juodaskruosciu agaporiniu,pakolkas jis dar prie tėvų,lyties nežinau.
Jei kas
domina,man pasiskambinkit 21h,dienos metu dirbu.
dabar laikau.
O su prisijaukinimu jauna įsigykit ir prisijaukinsit,nematau čia
didelių problemų, svarbiausia daug įdirbio ir laiko reikia skirti.
už kiek parduotumėte?
turiu,ryškų patina ir dvi pateles,jei parduociau,tai visas 3 kartu,o zebriniu amadinu
auga 3 lizdų jaunimas, pakolkas dar su tėvais ir kelias dar vyresnes pateles
turiu,grazu,sveika jaunima po 8eu atiduodu.
taip per pažįstamus,juk šiais laikais ne bėda tie atstumai,o sudaryti negiminingų
pora bėdų nebūtų,nes pasirinkti tikrai bus iš ko.
kaina?
porų.
smailiauodegiu ir iv.zebriuku auga dailus jaunimelis iš kelių lizdų bus ir aišku
įvairių mažų ir vidutinio dydžio papūgų poromis ir pavienių.
Didelis dėkui !
susipažinti, pabendrauti ir kažką gražaus ir patinkančio įtaisyti,sekmes ir
pačiam:-)
maziau cirskantys. Gal patarsite ir turesit e ka pasiulyti. Taip pat kokios galimybes
pristatymui i Vilniu?
konkrečiai domina.I Vilnių ir ne bėda pristatyti, gyvena giminaičiai.
gamtininkas,Valdemaras.
papūgėlei, Ar būtų galima nusipirkti vieną papūgėlę?
paskambinkit,susitarsim.
banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu,kakariki,zvirbliniu,burko,kanareliu ir
iv.amadinuku,turiu ir narvu nauju ir naudotu.
Ar turite kanareliu ir kokia kaina noretumeme poreles.
porike,tada bus ir pora,daugiau turiu amadinuku ir ivairiu papugu pasirinkima.
negimininga. Jei turit.
lb dailiu ir graziu turiu,zebriuku,japoniuku jaunimas irgi dailus auga,jei ka rimtai
domina,tel duotas,ryt man pasiskambinkit,pro Raseinius gal net penkt.vaziuosiu,bus matyti.
rimtai domina,pasiskambina..
beja,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste
egzotiniu gyvunu,o Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu
pauksciu,mielai kvieciame atvykti.
noretume uzsukti. Aciu.
O siaip tel
yra,pasiskambinkit,uzsirezervuosit.
Siai dienai laikau zebrinukus ir
japoniukus,ir papugas mazas,bei vidutines.
tik melynu mutacijų guldai.
Pas mane šiai dienai ką laikau ir turiu pardavimui,tai
zebriukai ir japoniukai.
Papūgos agaporines kelių
rūšių,giedancios,kakariki,zvirblines ir daug ryškių banguotuju jaunimo.
narvų? Bei kokia jų būklė?
P.s.siuo metu turiu pavienių žvirblinių
patelių,raudonskruosti agaporini jaunikliuka,juodaskruosti LB reta agaporinuka,kakariki
jaunimas auga,lb gražių ir ryškių spalvų banguotuku jaunimo,zebriniu amadinuku
jaunimo,ir japoniuku jaunų,ką rimtai domina, pasiskambinkit.
domintų.Baltas :).
pardaviau.
priežiūra ir veisimą.sekmes jums ir gausiu šeimų paukščių ūkyje.
spalvų,kelių rūšių amadinu,taip pat auga dailus giedanciu papūgų jaunimas.
ir komentaruose,ir pačiam skelbimo tekste.
Agaporiniu kelių rūšių, kakariki dar viena,ir dar keletą kitokių,o iš amadinuku,tai
zebriniu ir japoniniu,o jei ko reikia, pasiskambinkit,tel duotas.
sugalvos perėti,negarantuoju,o pats stipriai ūky apmazinau,mažai išvis kam ko
bereikia,neapsimoka veisti.
mažųjų ir vidutinių papūgų,bet retesnių,ne tokių lepiu ir kad kažką būtų
galima išveisti,man tas aktualu,tokių nimfų atsisakiau visai,Kanareliu
nebelaikau,rozelu taip pat,burko,lazuriniu nebelaikau..
Ką dar laikau šiai dienai,tai
pagrinde be įdomių spalvų banguotuku,kakariki keletą porų(gal bus ateityje jaunimo,
tikiuosi), giedanciu papūgų keletą porų (bus greitu metu gražaus jaunimo), agaporiniu
kelių porūšių (turiu ir dabar kelis jaunikliukus), žvirblinių papūgėlių turiu
kelias poras,iš jų tikiuosi kažko sulaukti,o kaip bus laikas parodys ir iš amadinu
retesnių spalvų zebriuku jaunimo ir japoniuku,tie labai fauni paukšteliai,tai va,iš
jų jei ko reikės, skambinkit.
surasite arba idekite pati skelbima,kad ieškote.
papugikiu buvo(gaila kad nepavyko niekada jų taip ir išveisti),o pardaviau visas 3
paskutines kartu,nes teko keisti patalpas,tai kardinaliai teko ūky apmazinti,tai ką
pasilikau,tai iš savo senųjų kitu rūšių perinčių porų,o burko papugikes man kaip
veisėjui ir gamtininkui vienos įdomesniu,LB taikios ir ramios,gal kada ateityje kai bus
naujos patalpos..gaila,bet vien tik noru neužtenka,va dėlto ir teko atsisakyti.
tai jei snd neturiu,kažkada bus jaunimo,tai kas konkrečiai nori,tas
pasiskambina,uzsirezervuoja ir stoja į eilę,pas mane reti paukščiukai ir ne kasdien
gimsta..aš mėgstu konkrečius žmones,o kas dėl kainų,tai įvairios jos,nuo spalvos,
amžiaus,porūšio priklauso,atvažiavus į vietą viskas aptariama.
P.s.katarinu pora
suaugusiu beturiu turkio spalvos,maatysiu šiemet gal bus jaunimo.
turite. Ar planuojate baziuoti i Vilniu?
1-2men amžiaus,o į Vilnių gal net si savaitgalį giminės atvestu,ryt susiskambinsim.ok
kurias jus laikote.
didinti ar verta,poto ir diskusijos išsivysto,tam yra special.pauksciu forumai..
O iš
retesnių ne kiek rūšių bet spalvų gamos ką belaikau(burko,iv.rusiu rozelas pardaviau
nesenai),tai žvirblines retesnių spalvų, Katarinos paliktos turkio spalvos, giedancios
įdomių spalvų, Agaporines(juodaskruostes),žali kakariki ir keletas retesnių amadinu
rūšių bei spalvų,aišku seniau kolekcija buvo įdomi,turėjau ir pyrhuru keletą
rūšių,senegalu,Sveisono papūgų, Australijos karališkuju,raudonsparniu,glianciniu,
lazuriniu,net Patagonijos papūga,bet atsisakiau mažai ka tokios retos ir bedomina,nes
lietuviai pagrinde žino (laiko) banguotas,nimfas,ir agaporinius(nesiskiriamuosius),iš
amadinu zebriniai dominuoja,nu dar kanarėlės.
daugelį žmonių(augintojų),kitas nei tu paprastu nesugeba išveisti,o jei taip gerai
veisiasi pas tamsta,tai ikelk skelbimu,manęs ne vienas teiraujasi kad ir tų pačių
jaunų krameriuku,net ir tu per visą Lt neranda,apie mano išvardintas jau net
nebekalbu,miręs reikalas.
paprasčiausiai kol tau išpirks tu patirsi dideliu nuostoliu, čia ne Čekija, Slovakija
ar Olandija Papugas daugiausia iveža iš užsienio nes tai yra pigiau, gali vežti pagal
poreiki tiek kiek reikia.
dabar neapsimoka ir auginti,veisti..egzotika lietuviams palikus palyginus nebeidomi,labai
mažai kas besidomi,laiko, lyginant kas buvo prieš gerus 20m.,o dabar kuo toliau,tuo
labiau miręs reikalas,kas dar laiko iš mano draugų, pažįstamu,tai tik dėl savęs.
darbų.
Nesam ju augine, bet
kiek zinau jaukios?
visko buvę su jais, pasiskambinkit man šįvakar po 21h, pakalbesim.ok
Ar turite agaporniu(neišskiriamuju). Norėčiau kuo jaunesnio.Ar galima
nusipirkti vieną?
Ir kokia būtų kaina?
belaiko.
dėmesio ir laiko,to neskiriant prasideda didelės bėdos,aš asmeniškai nepatarciau.
pažįstamų važiuoja ar atvažiuoja,o jei kam ko konkrečiai ar del kontaktu,tai man
pasiskambinkit.
migla kaip čia komentuojant,senai komentarus išjungciau,kam man to reikia?to
neprimetat!kas protingi,tas žino ką rinktis ir kur važiuot,o konkurentų visada buvo ir
bus,toks gyvenimas.
pasirašinėtji :-)
tokias pievas kalbi?aplamai aš tik jaunikliukus teparduodu!tai kaip jis gali būti
brokuotas, pauksciukai sveiki,dailus,uzauginti geromis sąlygomis,ir dar atsiranda
artistų taip rašinėti,nieko lazda turi du galus,nutuokiu kas čia rašo,tai daugiau
gali man net nebeskambinti dėl patarimų!ir pats prisirasineju,tokių ciudu dar
nebuvo,jei pačiam kas nesiseka ar nepavyksta išveisti,tai nereiškia kad pas mane tas
pats,o šiaip rimti žmonės man skambina,o ne rasineja!jau apie patarimų gausa net
nebekalbu,kiek esu padėjęs tais klausimais žmonėm ir be jokių padeku,o iš geros
dusios,bet vistiek žiūriu atsiranda tokių kur tiesiogiai neskambina,o čia kažką
bando apjuodinti.
iš prigimties,buvo Kazlauskas,dabar Paltanavičius,o čia esi tik eilinis papūgų
pardavėjas.
ir mokytojas Slucka teko kalbėtis ir bendrauti ne kartą ir ne du,dar paskaitas
pravesdavo,poto pats turėjau kita gerb.mokytoja Vytautą Uosi,dabar jau kolegos esame su
kuriuo ir dabar gerus santykius palaikome,aplamai aš su jais visais gerus ir šiltus
santykius palaikau ir pats dabar pravedu paskaitas, parodose dalyvaujam,kad tik būtų
daugiau žmonių tikrai pasveikinciau,edukacines veiklas moksleiviams pravedu,klubui
Šiaulių dekoratyviniu pauksciu stipriam priklausom,o čia kas kaip nori taip tegul
vadina,tik LB džiaugciausi kad daugiau žmonių atsirastų pasisventusiu gamtai.
sužinojau iš geru rekomendaciju feisbuko Papūgų grupes.
gamtininkas tačiau nupirkau papuga kuria jis rekomendavo tačiau paukštis buvo ne tos
lyties ir sergantis tai va.
nebuvo ir nebus,o jei ir buvo kokį kartą,kad su lytimi gal apsirikta buvo,tai visada yra
tel, pasiskambina ir pakeičiam(aš ir ne Dievas,visi gali suklysti,bet yra visada
kompromisai),o sergančių nesu niekam siūles,aš savo vardą gerbiu,kažką stipriai
maišai,o pačiam jai taip ir buvo,ko man neskambinai?pievų čia bet kas gali
prirašyti,o kas norės tas žinos kur kreiptis,aš už savo mylimus pauksciukus
garantuoju.
nesąmones čia eilinį kartą rasinedamas.
visuose lizduose auga jaunimas,vieni kelių savaičių,kiti šią sav išsirite,kitiems
mėnesis
laiko,aš paukščių nesivezu(kaip pas daugelį perpardavinetoju),bet
realiai jaučiu išvis nebelaikysiu,yra tokių minčių,mažai kam čia jie palike
idomus,galės žmonės Kikos augintiniais džiaugtis.
rūšių,tai auga jaunimas,o kitų net nebeperinu.
laiko ir kantrybės,bet įmanoma misija.
kaip?
paskambinkit arba po 20h ir pakalbesim,patarsiu.
kreipkitės,galėčiau atvesti.
tikro spalvotumo banguotukus. LT niekur tokių nematau. Ačiū už ats.
būti kakariki, o gal geriau N. Z. dainuojančios papūgos.
Dabar ne vienas. Bet dar vis išmokinu naujų žodelių. Tikrai įmanoma ir ne be proto
tų pastangų prireikė. Pradedančiajam tiktų banguotukai. Nors man jie ir šiaip patys
pačiausi iš visų.
snekoriu,bet kitiems vat tas ciauskejimas jiems nepatinka,čia sakau kas kam
patinka.
Beja,man savo elektroninį paštą parašykit arba paskambinkit vakare,
pakalbesim,vaziuoju į darbus,geros dienos.
Klaipėdą. Ačiū už atsakymus
dienai,tai kakariki ir giedancios.
tiek skaičiau ir domėjausi apie kakariki papūgas... Jei pirkčiau dvi papūgas, kokia
būtų kaina, galiu ir pats atvažiuoti pasiimti jei nėra galimybės atvežti į
Klaipėdą.
išauklėjo,tai paukščiukus nuo pirmos klasės ir laikau su pertraukomis..gerų
mokytojų tikrų gamtininkų apsuktyje užaugau,teko ir su a.a.Ricardu Kazlausku
kalbėtis,ir su gamtininku Slucka,iš jo esu paskutinius Agaporinius nupirkęs,oi ten
fanatas žmogus savo srities,ypač LB stiprus roplių srityje,lygiu nėra,jo knygų juk
parašyta "gyvasis kampelis" ir kitos..poto LB gerbiama mokytoja Vytauta Uosi
turėjau mokyklos laikais,o dabar su juo kolegos esam,puikus LB žmogus..o kas dėl
papūgų,tai pasiskambinkit man kokį vakarą ar rytoj ir pakalbesim ką turiu ir ką
galėčiau pasiūlyti šiai dienai..beja,gal ir būtų galimybė iki Klp pristatyti,bet
idealiausia būtų jums patiems atvykti į vietą,pamatyti, pabendrauti ir išsirinkti,aš
visiems tą patį sakau,kas ta Lietuvele imant atstumais,o antra juk augintiniai būtų ne
vienai dienai,o gyvai yra gyvai,nei per foto ir video žiūrėti.
Gero vakaro.
jaunimas ir iv.papugiukai.
isitekti,viskas į finansus sueina,o nimfų senai nebelaikau ir aplamai gal paskutinį
mėnesį viską belaikau,jei kam ko reikia,skambinkit,tel yra.
Pirmadienį vaziuoju į
Panevezi.
Taip turiu dar Katarinas dvi turkio spalvos, japoniukiu irgi
turiu yra tikrai iš ko pasirinkti,tik gulduka sau viena laikau.
Jei kas rimtai domina,
skambinkit, savaitgalį būsiu kaip ir laisvesnis.
jus garantuota porelė ?
viską,pagal bruožus porike,domina skambinkit,kol aišku dar turiu.
pasiskambinkit,jei konkrečiai ieškote,o žvirbliniu pardavime nebeturiu.
skambinkit,tel duotas.
=1
Kas laiko turesit, siūlyciau apsilankyti šioje parodoje
turės.
raudonsturpe plokščiauodege papūga,esu seniau tokių turėjęs,bet liaudiškai
kalbant,tai giedanciuju mutacija.
jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių
parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Ar nebaikščios?Kokia kaina?
po vieną,poto Agaporiniu dar kokia pora turiu, banguotuku iki 10vnt.ryskaus jaunimo,o be
banguotuku turiu dar amadinuku.
O kainos vidutinių papūgų nuo 40-50eu,jei
konkrečiai kas domina, skambinkit,tel duotas, pasikalbėsim.
busit Vilniuje arba Kaune?
dėl kitų miestų nežinau kada būsiu,parasau karts nuo karto kada vaziuoju..p.s.zaliu
šiuo metu neturiu banguotuku,tik melsvi, žydri,salotinis dar 1 likęs ir kiti.
jaunimas,gal bus ir žalių.
kuriom geriausiai sutartų.turim voljerą.ačiū
nebeturiu),kitas ir dabar laikau,tai banguotukai su visomis sutaria,poto Šokliosios
(Kakariki) ir Giedancios (dainuojančios),aišku jeigu zadate inkilus kabinti,tada
nepatarciau,jeigu jau žadat veisti,tada tik atskirai,kitaip gali būt problemų.
O
šiaip jei kas domina, pasiskambinkit man,tel yra,ką pasiūlyti šiai dienai tikrai turiu
jaunimo.
melsvi,žydri, žalsvi ir kitokių spalvų,turiu jaunimo,turiu ir suaugusių, žodžiu
banguotuku yra nemažas pasirinkimas.
"pasišnekėti"?
Agaporiniai, nimfos, Kakariki tinka,tik vienos labiau bendrauja,kitos
prieraišesnes,žodžiu kiekviena rūšis su savo +-, paskambinkit vakare,
pakalbesim,patarsiu.
ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių
jaunimo,ką domina kreipkitės.
susiporuoti?
pakalbesim.
užaugs,vieni mėnesio laiko,o kiti tik šią savaitę ristis tepradejo.
geltonais abejoju,bet turėjau,gal ateityje vėl turėsiu,bus matyti.
domina paskambinkit ar parašykite,imesiu foto.
jūsų skelbime kažką panašaus užmačiau, tad galvoju maža kas gal turit
nebeturiu,gal ateityje ir bus,laikas parodys,turiu kitokių šiai dienai grožiu..pas mane
ilgai neuzsilaiko,jei kam ko reikia skambina,kalbames ir važiuoja žmonės.
raudono penanto(didžioji rozela) patelę..bus paroda didelė ši savaitgalį Šiauliuose
Saulės mieste,tai atvykite kam išeina ir pakalbesim gyvai.
į tel arba elekt.pasta.
pirkom.
neatsimenu,bet jau ir amžiuje turėtų jis būti,jei dar prie lito pirkote,o jam įleisti
patelę po tiek metų,kažin kaip priims,čia didelė rizika,nes jos būna aršios,aišku
gali ir priimti,bet su jomis atsargiai reikia.
Šiaip jei visgi nuspręsite ieškoti
patelės,tai skambinkit man, pasikalbesim.
lizdų,parduodu ir penentu perinčia pora,ką domina skambinkit.
patinėlis labai liūdi. Nusprendėm surasti jam draugą, todėl norėčiau paklausti,
kada būsite Vilniuje arba Kaune. Iš anksto ačiū.
Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei
šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų
krameriuku.
Ką rimtai domina skambinkit.
mėlynos,ką rimtai domina, skambinkit,duotu tel nr.
kito lizdo.Taip pat turiu kitokių įvairių papūgų jauniklių ir suaugusių,ką domina
rasykite ir skambinkit.
atvesti.
Taip pat įdomu ar turėtumėte jiems narvų. Ir žinoma kainos:)
turjome tokį, tik savo jau atgyveno. Dar ir giesmininkas buvo, spalva nesvarbu, svarbu
charakteris.
Paskambink po pietų, pakalbesim.
papūgų ryškių yra.
jūsu papuga su metaliniu.Ačiū
Kviečiu
atvykti su šeimomis,ypač mažyliais.
ir pasikalbėsim,jei rimtai domina.
šiek tiek brangesnes.Jei domina rimčiau, pasiskambinkit.
Rasykite asmeniškai,jei domina,kol dar
turiu.
tamsiai pilkas.
Jei domina, pasiskambinkit,tel duotas.
iki Vilniaus.aciu geros dienos.
nedega) vasara bus,o kas konkrečiai ko nori,tai man nerašo,o tiesiogiai pasiskambina,tel
duotas.
berniuką ar mergaitę, kad būtų draugiškesnis, kad būtų galima paimti ant rankų,
išmokyti kalbėti?
patelės jaukesnes, meilesnes..auga jaunimas nuo gegužės pradžios išsiritęs,tai
vasarą bus,jeigu konkrečiai ką domina tel duotas, skambinkit ir rezervuokites,kol yra.
sakyta,nuo amžiaus nuo visko priklauso..yra tel skambinkites,tada bus konkrečiai.
kanarėlės su Javos Amadinu.
turiu,laikas parodys kaip bus.
aciu uz atsakyma.
mire vakar ir nenoriu dabar pirkti dar viena ir nemyleti jo nes emocijas nusulaikyciau .
tai as galvoju kad 2021 pavasari gal papuga nusipirkti ir auginti geriau negu praeita ir
duoti geriausia imanoma gyvenima jei/jam
O kas dėl kitų metų,tai reikia dar
jų sulaukti,dar tie net neipusejo..o kaip bus,laikas parodys.
Iš bėdos,jeigu aš
neturėsiu,tikrai bus kas šalyje dar juos augina.
O šiaip tel duotas, pasiskambinsit,
patarsiu.
Valdemarai už nuostabų draugą, verta buvo kantriai laukti. Sėkmės tau ir tavo
augintiniams. Būkit visi sveiki. Prie progos kviečiu užsukti į svečius pažiūrėti
kaip auga grožis ?
aplankysiu.
Reikės vienos poros inkilą patikrinti,gal
kas vyksta.Vienos ieškote ar porelės ir būtent Kakariki domina?
klausti :)
Jeigu ką
konkrečiai domina, skambinkit.
Aplamai jeigu kas ko ieško rimtai,tel
yra pasiskambinkit (patarsiu, pakonsultuosiu), rezervuokites.
nebeturiu šiai dienai.
laukinė, nebebdraujanti?
dėl savo čiulbėjimo, grožio.
kitos svarbios info,man skambinkite arba blogiausiu atveju bent jau asmeniškai
rasykite,čia aš nesedziu,kam tas aktualu,senai taip daro.o kas nerimtai,tiek ir
tereikia.
vadose,bet šiai dienai nebeturiu.
Matmenys: 804050 maždaug.
vaivorykštinį ar pan. neįprastos spalvos ?
man pasiskambinkit,per darbus nėra kada čia prisėsti.
pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu
rūšių poromis ir pavienių.
Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
Domina konkrečiai, skambinkite,tel
duotas.
птенца ?
tikras džiaugsmas, o grožis koks net apsakyt negaliu! Ačiū labai, Valdemarai!
namus ir man tada dvigubas džiaugsmas,kad įdėtas darbas,laikas,duoda gerų
rezultatų,tas svarbiausia.
tą patį vakarą parsivežus lipo ant rankų, o dabar, po poros mėnesių jau ir triukų
mokosi ir juokina visus savo linksmu būdu ir jaukumu, nuostabus mažas paukštelis,
didelis džiaugsmelis Ačiū, Valdemarai Jums labai
iš anksto.
patenkinti,o paukščiukai atsiduria gerose rankose
paukstukai,labai dziaugiuosi
nuostabia dama kompanijoje,ko daugiau ir bereikia.
patinų,nei patelių,gal kada vasarą,laikas parodys,tik kitokios rūšys.
o kokia butų Agapornio arba kakariki kaina?
Ar jie jau eina ant rankų?
auga,vieni rezervuoti,kiti dar ne.bet dėl kainų viskas tel.
duotas,rytoj pasiskambinkit man,jeigu konkrečiai domites.
mėgsta būti glostomas ir nori daug bendrauti. Ačiū už nuostabiai gražų ir
draugišką papūgiuką. Rekomenduoju visiems. Ne tik įsigysite puikų
draugą(augintinį) , bet ir visada galėsite kreiptis į Valdemarą dėl auginimo
patarimų.
Koks amžius ir kokia kaina?
paukščiai kaip matote foto,tel duotas, skambinkite.
naujus namus yra laimingi,man asmeniškai pats didžiausias džiaugsmas,kai mano įdėtas
darbas ir paaukotas laikas nenueina veltui.
Kokia jų kaina butų?
duotas, pasiskambinkit.
yra,kiti auga,kiti ruošiasi perėti.
domina amadinai ar panašūs,briliantiniai karveliai kas tiktų. Ar jie pripranta prie
šeimininko? Nereikia, kad eitų į rankas, bet kad nestresuotų šeriant. Ačiū
čia litanijas rašyti.
"žolinių" papūgėlių ?
Geros dienos.
kreipkitės,atvesiu.
kreipkitės,atvesiu.
atsakymą
būna aršios, žodžiu reikėtų stebėti.
kam reikia, kreipkitės
O gal kada vaziuosit į Klaipėdą, labai norėtume Nimfos!
nemėgstu katės maiše vesti ar juolab kažkam įduoti.
kreipkitės
pasiskambinkite dėl kainos ir t.t.,labai rimti paukščiukai.
kreipkitės,galėčiau atvesti.
kur dar laikau arba turesiu, tėvai kitų foto),o antra nebedaug aš jų ir beturiu, nėra
prasmės kasdien kaitalioti tas foto, kas konkrečiai dar ko nori ar ieško, man skambina
ir kalbames,patariu,nukreipiu gal kiti žmonės turi.
būtų nepardave.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis