ID: 16593876
Įsiminti
Jaunos banguotos papūgėlės(turiu)
Jaunos banguotos papūgėlės(turiu)
raudonskruosciai agaporiniai - nuotraukos Nr. 2
Raudonskruostis agaporinis - nuotraukos Nr. 3
+28
Jauni nimfukai - nuotraukos Nr. 4
ID: 16593876
Atnaujintas prieš 4 val.
14K
Įsimintas 60
Netinkamas skelbimas

Krameriai,nimfukai,banguotukai

Šiauliai

Paskola namams iki 20 000 €

Įgyvendinkite įvairiausius su savo namais susijusius planus. Itin paprasta – užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.

mėn.
Gauti paskolos pasiūlymą
Pavyzdžiui, skolinantis 6000 EUR, kai sutartis sudaroma 84 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 4.9%, sutarties sudarymo mokestis – 0%, sutarties administravimo mokestis – 0.3%, BVKKMN – 11.48%, bendra mokėtina suma – 8611.68 EUR, mėnesio įmoka – 102.52 EUR.
Krameriai,nimfos, agaporiniai,banguotos papūgos,ką rimtai DOMINA, kreipkitės.
Turiu gražių,jaunų banguotukų,bus krameriuku,turiu zebriniu amadinu,auga kitų rūšių jaunimas.
Pagarbiai,gamtininkas iš prigimties Valdemaras.
Komentarai
veisejas   2013-07-20 12:35
dar neparduodu,tik vaikai pradejo ristis,tai kai bus konkreciai,tai ir kaina
suderinsim,neaiku kokiu spalvu bus,ar zali,ar geltoni,ar margi.
veisejas   2013-07-29 22:37
jo,turiu,keliu menesiu,vyresniu as neparduodu.sutarus yra galimybe atvest,bet yra tel,tai
pasiskambinkit.
sudomino   2013-08-07 11:49
uz kiek parduodate pyryru pora?
veisejas   2013-08-07 13:03
pasiskambinkit,sutarsim,su rimtais zmonem viskas suderinama.
sudomino   2013-08-11 10:39
tai parasykite pyruru poros kaina cia uz kiek galite atiduoti.
veisejas   2013-08-20 21:18
rugpj.pakutini sekmadieni zadu vaziuot i Rietavo turgu,ka kas konkreciai
domintu,rasykit,pasistenkciau atsivest.
.   2013-09-25 23:09
Kiek norit uz kakariki?
laura   2013-09-27 06:41
Uz nimfu porele kad nebutu giminingi kokia kaina butu?
veisejas   2013-09-27 20:58
yra tel,pasiskambinkit,nejau sunku?juk paukstis pauksciui nelygu!
domina kakiriki   2013-09-28 14:42
kokia kaina?
nimfa   2013-09-29 17:38
Laba diena,ar turit apie 3mėn perlinį arba margą nimfos patinėlį?
veisejas   2013-09-29 17:43
kakariki 120lt,o nimfuka viena dar neuzrezervuota turiu,kartu dar su tevais,bet manau jau
greit bus galima atskirti,nes lesa jau patys,bet kol tevai vis dar juos priziuri,tol
laikau kartu.
nimfa   2013-09-29 18:38
o gal į vilnių važiuojat?
?   2013-10-02 08:47
Sveiki,kokiu dar turite papugeliu,?ir ar paukstukai bent kiek priprate prie zmogaus?
veisejas   2013-10-03 22:50
yra apie 10 rusiu papugu,kanareliu,manau tikrai rastumet miela sirdziai ir akiai
paukstuka,o gal ir kelis:)jei jauna imsit,tai bet koks pripras prie zmogaus,tik laiko
daugiau skirt reikes.
veisejas   2013-10-06 22:25
p.s.pyruru poros nebeturiu.
Sky   2013-10-12 20:14
Ar turite nimfu?
veisejas   2013-10-12 21:59
turiu,visada as ju turiu,tik nevisada buna pasirinkimas,nes banguotukai ir nimfos pacios
populiariausios papugos Lt.
siauliai   2013-10-14 19:18
sveiki, sakykit gal krameriuku turit?
veisejas   2013-10-14 19:33
pats krameriu nebelaikau,viena moteris neseniai pardave graziu porele,buciau zinojes,kad
ieskot,buciau prirodes,o dabar zinau,tik kas Marijampolej juos veisia.
Lina   2013-10-21 18:14
O kaune nebunat?
veisejas   2013-10-21 18:22
pats lb retai,nebent vasarom..bet yra kas vaziuoja,bet reik islaukt momento,jei skubiai ko
reik,tai jau sunkiau butu..
Lina   2013-10-21 23:04
Tai vasara kai vaziuosit i kauna noreciau pirkti kakarikiu porele su narvu kaskur 70cm
aukscio arba mazesnio ir kokia butu kaina?nors as labiau pavasari noreciau pirkti
To Lina   2013-10-21 23:21
Yra kas Kaune irgi parduoda kakarikius
veisejas   2013-10-22 09:49
jei kaip cia zmogus ir raso Kaune nerasit,tai drasiai galit atvaziuot,turiu ir dabar
graziu,beto tikruju zaliu pora isigijau,tai gal pavasari ir jaunikliu bus,matysim..o siaip
yra tel paskambinkit ar parasykit.iki
.   2013-10-22 22:59
Is kur žalių kakariki pora isigijai? Nes parsivešt iš kitų šalių ne mutacijas
kakariki draudžia LT įstatymai.
Savininkas: veisejas   2013-10-22 23:25
yra tel,jo girdejau ta,sovietiniais laikais nedrausdavo,jas net parduot vezdavo i Maskva,o
ten juos tiesiog isgraibstydavo,dabar kita tvarka,kakariki nuostabios papugos,galetu ju
padauget laikanciu,dabar apart banguotuku,nimfuku ir agaporiniu papugu,tai kitu rusiu
papugu laikoma palyginus lb jau mazai.
Savininkas: veisejas   2013-11-04 23:10
siuo metu turiu jaunu,graziu nimfuku,banguotuku,likes vienas kakariki jauniklis,keli
raudonskruosciai,yra kanareliu,zebriniu amadinuku pasirinkimas,o kitos retos suaugusios
papugos parduodamos,tik porom,ka rimtai domins,skambinkit.
Susidomėjusi   2013-11-05 13:03
Laba diena,

kada planuojate turėti vėl kakariki jauniklių? Man reikėtų
porelės, norėčiau geltonos ir žalios.
veisejas   2013-11-05 14:00
Sveiki,geltonu pora ir dabar peri,jau pradejo ristis maziukai,kaip tik snd ziurejau jau du
yra mazyliai,o misriu ir zaliu poros neaisku kada prades sukt lizdus,kai tik bus,pranesiu
cia.
s   2013-11-09 09:53
Laba ar turite katarinos papūgėlių, jei turėsit maždaug kada, domintų negimininga
porelė
Savininkas: veisejas   2013-11-09 22:30
pardavimui siuo metu ne,pavasari gal turesiu..jei kas ko ieskot,tai man parasykit i
tel,uzsirasau kam ko reik,o kai tureciau tiesiogiai pranesciau.
idomu.   2013-11-10 17:11
reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano pasimire, o patele ish jusu pries
metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
veisejas   2013-11-10 18:47
Dar turiu pora kaip tik graziu metu laiko,bet butumet pasiskambine,buciau idaves
broliui,kaip tik pries gera valanda isvaziavo i Klp,o dabar laukit,bet dabar negarantuoju
kas kada vaziuos i ta puse..
Savininkas: veisejas   2013-11-12 22:52
pradejo ristis banguotuku mazyliai,tai jei kas domesites,galit is anksto
rezervuotis,turetu but lb idomiu spalvu.
Tatjana   2013-11-13 10:33
Gal turit kanareliu ciulbanciu patineliu jaunu? Gal turite nuotrauku?
veisejas   2013-11-13 17:15
turet turiu,tik tiksliai dar nezinau kurie patineliai,o kurios pateles,lb graziu syskiu
geltonu spalvu,kai suzinosiu tiksliai cia pranesiu.
idomu   2013-11-20 19:19
gal butu galima rezervuoti banguotuju papugeliu patineli ......
--   2013-11-20 19:26
senegalu neturit?
veisejas   2013-11-20 21:07
del rezervaciju,tik telefonu,uzsirasysiu i eile,o is vidutiniu papugu siuo metu
pardavime,tik nimfukai,kitu nebeturiu.
--   2013-11-20 21:25
o ar turesit kada?
veisejas   2013-11-20 21:38
asmeniskai ne,bet galiu pasidomet kas is kolegu ar pazystamu juos laiko Lt,jei jau patys
nerasit.
idomu   2013-11-27 15:23
PAsikartoju bet ieskoma vis dar,reiketu banguotoju patinielio subrendusio o tai mano
pasimire, o patele ish jusu pries
metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
--   2013-11-27 17:54
kolkas nerandu...
veisejas   2013-11-27 22:13
i Klp tai dabar be 2 geru savaiciu nebus kam vaziuot,brolis Anglijoj atostogauja...o del
senegalu reik pasidomet,cia Siauliuose viena ponia augino,bet kad ji ne jaunikli,o jums
kaip suprantu,tik jauniklis domina?
--   2013-11-28 11:00
na 2-3m dar manau galetu buti,svarbu jei suauges,kad ne laukinis butu,o jaunikli taip ar
taip pratintis reiktu
Savininkas: veisejas   2013-11-28 22:06
si sestadieni,lapkricio 30d.Siauliu Didzvario gimnazijos sporto saleje vyks tarptautine
iv.dekoratyviniu pauksciu paroda,kam idomu ir leidzia galimybes,prasom atvaziuokit,gal ka
ir idomaus isigysit,pradzia nuo 8h ryto.p.s.bus iv.balandziu,putpeliu,papugu ir kitu
dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu,suvaziuos idomiu pausktininku ne tik is Lietuvos,bet
zada ir kaimynai latviukai prisijungt.
pirkejas   2013-11-30 13:18
gal turite geltonu kanareliu su kuodais porele
veisejas   2013-11-30 17:33
jau nebeturiu,pardaviau kaunieciui.
Savininkas: veisejas   2013-12-04 23:32
mano kolega parduoda graziu suaugusiu zaliu krameriu porele,kaina 500lt arba domina
keitimas i kitas didesnes papugas,pasiteiravimui tel.867117916,ka rimtai
domins,pasiskambinkit tiesiogiai jam,sutarsit.
Milda   2013-12-05 17:26
Pavasarį gal vėl Rietavo turgų aplankysit su gražuokiukais paukščiukais?
veisejas   2013-12-05 18:42
matysim,reik perziemavot,o jei bus norinciu ir leis laikas,gal ir atvaziuosim,ka sekmingai
darem pernai ir uzpernai,parasysiu cia kai atsils.
Milda   2013-12-05 20:29
Lauksim žinių :) Gero augimo iki pavasario :D
veisejas   2013-12-05 21:26
dekui,dekui,gal ka idomaus uzauginsiu ir kitais metais:)o 2013m.visumoj buvo neblogi:)
Savininkas: veisejas   2013-12-15 16:29
siuo metu turiu lb graziu banguotuku jaunikliu is 4 lizdu,ryskiu superiniu spalvu.
...   2014-01-04 15:26
Turiu banguotukų porelę iš Jūsų pirktą, mergytė sunkiau adaptavosi, bet jau viskas
eina gėryn :D . Šiuo metu domina nimfos ir zebriniai amadinai. Tačiau turbūt teks
atidėti vėlesniam laikui, gal atšilus orams Rietavo turgų aplankysit :D
veisejas   2014-01-04 17:47
taip jau yra su tais paukstukais,vieni lb greit pripranta naujoj vietoj,net is laukinuku
per savaite,kita jau ir rankiniai patampa,cia lb daug priklauso kaip su jom zmogus pats
bendrauja,o su kitais buna sunkiau,bet svarbiausiai kad apsiprato ir dabar viskas
gerai:)atsilus orams,net neabejoju,kad bus butent tokiu paukstuku,kuriu noresit ir siais
metais,bent kelis kartus manau Rietave tikriausiai apsilankysiu,gal ir daugiau atsiras
norinciu kokiu grazuoliuku isigyt:)sekmes:)
...   2014-01-04 17:52
Būtinai praneškit komentaruose kada planuosit vykti į Rietavą :D Laukiame šiltų orų
:) Sėkmės :)
amadinai   2014-01-06 08:09
Kokia zebrinių amadinų kainą?
veisejas   2014-01-06 08:58
nebeturiu,sau porele graziu pasilikau,kai bus pranesiu.
as   2014-01-11 16:34
Sveiki o guldo amadinu neturit ?
veisejas   2014-01-11 19:20
sveiki,ne,ne ju nebelaikau,siaip su jais didele terlione,vieni lepiausiu pauskteliu
kuriuos pats asmeniskai esu tik laikes...gal laikant vienoj patalpoj butent tik juos,su
jais viskas gerai ir butu,bet pas mane kai daug kitokios egzotikos,nu jie neisgyvena,o nuo
ko,kas ir kodel jie krenta,nu net specialistai man to negalejo pasakyt,kai veziau juos
kritusius,kad istirtu,nes man paciam lb idomu buvo,bet taip ir likau nesuzinojes..taip kad
isigyjant guldukus lb daug vertingos info susizinokit,nes ji lb reikalinga norint,kad jie
sekmingai gyventu,nesirgtu,veistus ir t.t.sekmes.
Grafitas   2014-01-22 15:00
Laba dieną, noriu paklausti, kada jau žinoti kada subrendo papūgėlės ? ir ar jos gali
išsiperėti vaikų be tam skirto inkilo? Parašykit jei galit :)
[email protected]
Irena   2014-01-31 20:09
Gal turite nimfų. mano mergaitei draugo reikia.
Norėčiau geltono.
Savininkas: veisejas   2014-01-31 20:42
pasiskambinkit.
zilvinas   2014-02-02 13:16
sveiki gal turite raudonuju rozelu pora?
veisejas   2014-02-02 13:29
turiu tik raudonuju penantu pora,jei bus pavasari jaunikliu,pranesiu.dabar tikrai
ganetinai rimtu papugu poru isigijau,tai gal pavasari ar vasara ir
krameriu(geltonu,melynu),raudonsparniu,kakariki jaunikliu bus,o ateity gal ir
senegaliuku,matysim.
zilvinas   2014-02-02 13:45
sveiki dar o kokiu turite papugu poru dabar kurias galetu ateity veisti?
veisejas   2014-02-02 13:59
banguotas,graziu nimfu porele,burko porele,gal dar kokiu viena kita retesne rusi.parasykit
man i el.pasta arba parasykit i tel,konkreciau bus,kas rimtai ko nors iesko,visada
pasiruoses padet.
vita   2014-02-02 22:21
Norėciau porele papugėliu pigiu vaikam dažnai važuoju i rietavo turgu tai nusipirkciau
nuo jusu
Savininkas: veisejas   2014-02-02 22:33
tai ok,vasara kai atsils,kada vaziuosiu i Rietava pasiskambinsit,atvesiu,jokiu problemu:)
Papugele   2014-02-08 13:56
Turite Nimfu papugeliu? ar butu porele ir kokio amziaus?
Savininkas: veisejas   2014-02-08 15:29
sveiki,dar turiu,auga 3 jaunikliai,vyresniu kelios yra,jei domina,pasiskambinkit.
Sandra   2014-02-13 14:47
Laba diena, ar nevaziuosite greitu laiku i Kauna? Domina agaporines papugeles, noretumem
vienos. Is anksto aciu uz atsakyma.
veisejas   2014-02-13 14:54
Sveiki,sunku dabar pasakyt,siaip i menesi karta tikrai vaziuoju,jei ne as,tai yra kas is
kolegu ar draugu rato,del keliones maza cia beda,o del pauksciuku,tai dabar 4 mazyliai
auga,tik dar nezinau kokiu spalvu bus.
Sandra   2014-02-14 11:36
Tai dar turbut negreit dar galesite mazylius pardavineti?
Savininkas: veisejas   2014-02-14 16:29
jo,tie mazyliai kito menesio vidury gales keliaut pas naujus seimininkus...beja,dar vienas
kaunietis ju nori,parasykit ar paskambinkit man i tel,susitarsim.
domina   2014-02-16 16:52
ar amadinų patelę turite ,kokia kaina?
veisejas   2014-02-16 16:56
kokiu zebriuku ar japoniuku?parasykit i tel,sutarsim.
krameris   2014-02-21 11:02
kiek žinau kramerių neturit, bet gal galit rekomenduot kas Kaune turi?
veisejas   2014-02-21 13:38
is retesniu ir didesniu papugu turiu dvi poras suaugusiu
krameriu,penantu,raudonsparniu,senegalu ir kt...vieno kramerio ir kokios lyties ieskot?man
i tel.parasykit.
veisejas   2014-02-24 23:36
siuo metu pardavime turiu kelias poras brilijantiniu karveliu,lb graziu spalvu.
korelos   2014-02-28 18:44
sveiki gal jaunu nimfu poroiuka turite???
veisejas   2014-02-28 19:41
sveiki,kelios jaunos auga,bet kita men tegalesiu parduot,dabar tik vyresnes likusios.
korelos   2014-02-28 22:04
kiek toms viresnems amziaus ???gal dar ne pencijoj :-)
Savininkas: veisejas   2014-02-28 22:12
nu,beabejo,as tokiu senu ir neparduociau,ne is tu zmoniu esu,kad kate maise zmogui
parduot..kazkur vienam apie 3m.,o kitam apie 5m.
korelos   2014-02-28 22:18
o jaunos butu is skirtingu lizdu???
korelos   2014-03-01 00:09
kaip butu galima rezervuoti poriuka ???
veisejas   2014-03-01 09:42
lb paprastai,pasiskambinkit ar parasykit man,uzsirasysiu i eile,kada turesiu,tada
pranesiu.
augintojas   2014-03-06 21:44
nu ir brangininkas.vienas is brangiausiu pardaveju.
veisejas   2014-03-06 22:00
nepatinka,nepirk,eik i Kikas,ten pigiau gausi...lyg uz dyka man lesalai auksciausios
klases,vitaminai,mineralai ir t.t...arba ieskokis kas dovanoja,nereiks visai moket!
veisejui   2014-03-08 18:48
Nereikia kreipt dėmesio į tokius zmones, raso beleka ir viskas.
veisejas   2014-03-08 19:51
siaip nelb as ir kreipiu..bet zinot,nebutu lietuviu bruozas,kad tik
ikast,igelt,pavydet,tada tokiems mat geriau ant sirdies..juk visokiu yra,visokiu reikia..o
kas protingi,zino ko nori,as tokiems visada pasiruoses padet,patart.
nimfa   2014-03-15 17:21
laba diena,ar turit nimfu jaunikliu? Noretume vieno grazuolio.
veisejas   2014-03-15 17:29
jo,siuo metu lb graziu turiu.
pirkejas   2014-03-16 12:45
augintojas nueik i kiki zoo pardotuve i posiziurek tenai kainas uz neaisku kokio amziaus
paukcius
o cia jaunikliai i gerai preziureti
.   2014-03-16 22:03
Kokia žvirblinių kaina?
veisejas   2014-03-16 22:10
nebeturiu,po 100lt buvo iv.,graziu spalvu.
Veronika   2014-03-19 22:09
Sveiki, ar turite bourke? jei taip kokia ju kaina ir amzius? :)
veisejas   2014-03-19 22:13
Sveiki,siu papugeliu jau nebeturiu,lb retos jos Lt.
kolega   2014-03-23 11:14
Sveiki,gal turite ,taip vadinamų katarinkų?
veisejas   2014-03-23 13:23
sveiki,turet turiu,bet visi jau rezervuoti.
Vita   2014-03-28 08:56
ar turite giedančios papūgos rūšies patinėli?
..   2014-03-30 14:09
Kada planuojat turėt žvirblinių jauniklių?
Qwerty   2014-03-30 15:01
Sveiki.Gal turėsite vasarą banguotukų jauniklių?
veisejas   2014-03-30 17:20
giedancius du turiu,bet abu jau rezervuoti,o kitos poros deda kiausinius,tai kai bus
jaunikliu,pranesiu,zvirbliniu turiu dvi poras,bet inkilas pakolkas ju nedomina,tai
nezinau,o banguotuku jaunikliuku visada as ju daugiau maziau turiu...p.s.ka lb rimtai
domina,tai paskambinkit,konkreciau bus,galeciau ir rezervuot kai kazka turesiu.
Klaustukas   2014-04-13 15:44
O dar zebriniu amadinu turit?
veisejas   2014-04-13 16:03
porele turiu,pasiskambinkit.
Bulkadavai   2014-04-13 19:15
O iki kokios susitartos vietos negaletumet atvest tu zebriniu amadinu?
Kai kas   2014-04-13 19:21
O galit rezervuot papugas jei galit tai iki kiek laiko?
Savininkas: veisejas   2014-04-15 11:10
kur cia jums vest?siaip tokie dalykai derinami tel.,jei ka...su rezervacijom rimtom galiu
palaukt,bet kai puse zmoniu yra tokiu,tipo palik,imsim,poto pats jau paskambinu
nebesulaukes,tai sako jau senai turim..tai blyn ar sunku duot zinia,kad jau
nebereikia...nu,yra tokiu veikeju...tai dabar kazkoks uzstatas arba konkreciai atvaziuojat
i namus ir susitariam..
:)   2014-04-15 11:28
Koks griežtas :) :) :)
veisejas   2014-04-15 11:47
ne grieztas,o teisingas.
Savininkas: veisejas   2014-04-27 11:55
Sveiki,su Atvelykiu:)Orai superiniai,tai nuo vakar paukščių mugės-turgaus atidariau
paukščių sezoną...tai ne ateinantį sekmadienį,o gegužės 11d.planuoju važiuot i
Rietavo turgų su paukščiukais,jei kam ko reikės,galit iš anksto man skambint ar
rašyt,užrezervuočiau.iki pasimatymo:)
Savininkas: veisejas   2014-05-08 09:48
truputi keicias planai,kaip aistringas Siauliu krepsinio sirgalius,vakar laimejus Siauliu
krepsinio komandai,lemiamos rungt.nusimato butent geguz.11d.Klaipedoj,tai ta diena ten ir
vyksim,o i Rietava kelione atkeliu sekanciam sekmadieniui,kam ko greiciau
reikes,skambinkit ar rasykit,kazka galvosim,tel duotas.
kkk   2014-05-11 10:05
kas trecioje nuotraukoje per rusis?
Savininkas: veisejas   2014-05-11 11:13
giedančioji papūga - Psephotus Haematonotus,foto ryškus patinas.
Savininkas: veisejas   2014-05-17 10:57
Sveiki,rytoj geguzes 18d.vaziuoju i Rietavo turgu,atsivesiu iv.amadinuku,kanareliu ir
iv.mazu ir vidutinio dydzio papugu.
Savininkas: veisejas   2014-05-24 13:56
Birzelio 2d.vaziuosiu i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
Savininkas: veisejas   2014-06-03 14:23
Birzelio 6d.is ryto vel vaziuoju i Kauna,jei kam ko reikes,skambinkit.
idomu   2014-06-14 13:32
koks paukstelis 9 nuotraukoje? kokia jo kaina? ar turite dar ji?
Savininkas: veisejas   2014-06-16 08:53
sveiki,kauketasis arba maskinis agaporinis,taip dar viena grazu patinuka turiu ir atskirai
suaugusiu porele,butent kaip 9 foto...
p.s.si sekmadieni,jei aisku tik orai leis,reiks
dar prognozes pasiziuret zadu i Rietava vaziuot...
atsivesiu ne tik
papugiuku,kanariuku,bet ir graziu vistu,gal dar kokiu plunksniu,bus matyt..
veisejas   2014-06-23 12:53
siuo metu turiu lb graziu,jaunu kanareliu iv.rusiu ir spalvu.
giena   2014-06-23 21:34
gal ką nors turite iš tu didesniu papūgu? pvz aleksandra, ar ka nors panasaus.
gal rozelu turite   2014-06-25 13:22
kokios rozelu kainos pas jus ,??
info   2014-06-25 21:28
Sveiki, kokia kaina kramerio?
Savininkas: veisejas   2014-06-26 17:35
Sveiki,yra tu didesniu,bet pasiskambinkit,jei konkreciai norit,vasara reciau cia
prisedu..
Aleksandru ir graziu turejo pazistamas kaunietis,ilgai pardavinejo,bet jau
pardave..o as is didesniu turiu senegalu,penantu,raudonsparniu,krameriu,bet krameriukai
dabar pas mane porose,tai skirt tikrai ju nenoreciau,tik rozelu neturiu,o daugiau papugu
daugiau maziau iv.turiu.
Savininkas: veisejas   2014-06-28 11:36
sveiki,rytoj birž.29d.su kolega balandininku važiuosim į Rietavo turgų.Atsivešim
įv.paukščių nuo vištų,balandžių iki įv.egzotinių papūgų.
aaa   2014-06-30 22:55
valdai senegalu turi ir kaina kokia
Savininkas: veisejas   2014-06-30 23:05
Sveiki,sau pora turiu,ziuresiu gal ateity bus jaunikliu,visgi rimti pauksciai.
Savininkas: veisejas   2014-07-02 19:08
sveiki,liepos 12d.kvieciu visas seimas i Naisiu miestelio vasaros festivali,programos cia
nerasysiu,galit internete pasiziuret.Musu Siauliu paukstininku kluba,gerb.Ramunas
Karbauskis taip pat pakviete i ta grazia svente,tai as atsivesiu
iv.egzotikos(papugu,kanareliu,amadinu),mano draugai vistu,anciu,balandziu,putpeliu ir kitu
grozybiu,taip kad esat visi laukiami,gal kas ir patys susigundysit koki grozi ir sau
isigyt:)grazaus reginio is anksto:)
susidomėjes   2014-07-04 09:36
kokia papūga yra trečioje nuotraukoje ir kokia jos kaina ?
gal..   2014-07-04 19:43
kada i rietava važiuosite
kaunas   2014-07-05 00:07
nu jo kaip paskaitai tai tipo rimtas, kas kol nepabendravo. o is tiesu tai tikras
aferistas ir melagis. GEDA TURETU BUTI IS PRIGIMTIES
Savininkas: veisejas   2014-07-05 09:58
nebevaryk,kaunieti,zinau kas cia toks varo,yra yra tokiu zmoniu grupe,sekmes toliau pilant
purva,kas nores,tas atsirinks,kas yra kas!
aferistas,blyn kad prajuokino,tegul visi
tokie buna aferistai,pasaulis bus daug grazesnis:)))
Savininkas: veisejas   2014-07-05 10:16
N.Zelandijos giedancioji papuga,o i Rietava,gal ryt planuoju,bet kai orai geri,mazai kas
ten atvaziuoja,neapsimoka man toki kelia trenktis..plius ryt didele svente,visi sves,tai
ten trenktis nematau tikslo,nebent konkreciai susitartumem,tel duotas,o ir iki vakaro
pagalvot dar laiko yra.
veisejas   2014-07-06 22:20
Sveiki,buvau snd Rietave(mirus prekyba pauksciais juodai),tai liepa tikrai ten
nebevaziuosiu,o rugpjuti gal koki karta,bus dar matyt.
vaida   2014-07-10 09:48
sveiki gal turi banguotasias papugeles kokia kaina ju?? i radviliski vezat??
Savininkas: veisejas   2014-07-10 22:51
banguotu turiu,pasiskambink,sutarsim.
Edvinas   2014-07-11 15:42
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos pirkčiau
tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Edvinas   2014-07-12 10:09
Sveiki gal turite Amazones Papūga arba Kramerio ar Agaporniu kokios jų kainos
pirkčiau
tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
Savininkas: veisejas   2014-07-12 20:13
Sveiki,amazones neturiu,bet zinau kas skelbimuose parduoda,krameriu turiu ir porom,ir po
viena galiu parduot,max 300lt,agaporiniu iv.turiu,nuo 100-120lt pagal rusi ir amziu,o
siaip viskas derinama tel ar prie vietos.
Sveiki   2014-07-24 10:55
Dar turite banguotasias papūgėles?
Savininkas: veisejas   2014-07-25 13:11
Taip,dar turiu ir graziu spalvu.
Sveiki   2014-07-29 20:24
Turit didžiasias rozelas
veisejas   2014-07-30 12:15
Turiu.Domina,pasiskambinkit.
Savininkas: veisejas   2014-07-30 17:07
Beja,siuo metu turiu pas mane pati namie uzaugintu giedanciu,zvirbliniu,nimfu,agaporiniu
lb graziu,dailiu jaunikliuku,kainos mazdaug surasytos,ka rimtai
domins,pasiskambinsit.sekmes.
Lina   2014-07-30 17:14
Laba diena, noreciau isigyti papuga aratinga (canure panasi veisle jenday Canure). Ar
turite ?
veisejas   2014-07-31 00:21
Sveiki.Ne,aratingu nelaikau.Idekit skelbima kad ieskot,gal atsiras kas turi Lietuvoj ar
zino iskur ju parvezti.
tomas   2014-08-01 20:38
senegalu porele gal turit, ir kokia kaina butu
Savininkas: veisejas   2014-08-01 21:27
Turiu suaugusiu,bet vyresni,ismokinti,tai sau laikau.
Del katarinu   2014-08-04 01:23
Kokia katarinu kaina?
Kristina   2014-08-04 13:25
ar kanareliu pardavimui turite?
veisejas   2014-08-04 14:24
turiu daug ir graziu,jaunu ir suaugusiu,pavieniu ir jau porose.rimtai
domina,pasiskambinkit.
ramune   2014-08-14 09:53
Laba ryta, kokios kainos geltonos banguotosios papugeles, ir zydros spalvytes, zalsvos?
Noreciau isigyti porele.Aciu.Su pagarba
veisejas   2014-08-14 15:00
Sveiki,turiu tokiu,po 40lt,o siuo metu kaip niekada turiu lb graziu banguotuku ir
netik.Pasiskambinkit,jei rimtai domina. Pasirinkime turiu dailiu,graziu
kanareliu,iv.amadinuku,suaugusiu ir jaunu,o daugiausiai,tai iv.papugu.
Austėja   2014-08-15 10:26
Sveiki, domina katarinos, galbūt turite jauniklių?
Savininkas: veisejas   2014-08-15 21:31
oi,cia lb rimta retenybe,ypac Lt,turiu 3 pauksciukus buryje,matysiu ar susiporuos ar kaip
cia su jais bus,is vyresniu patele krito,liko patinukas,tai pora jaunikliu is svetur
parsiveziau,bet gali buti kad jie vieno lizdo,tai visus 3 kartu laikau,gal pavasari kas ir
gausis,bus matyti,o uzsienyje lb jie brangus,kolega vaziavo si savaitgali i
uzsieni,issigando kokios ju ten kainos,tai neparveze,nors ir buvau
uzsiprases.
p.s.siaip pats mielu noru paimciau zalia patele.
ieskau   2014-08-20 21:22
gal turite raudongurkles astrildos patele?
Savininkas: veisejas   2014-08-21 08:59
Sveiki,ka turiu is astrildu grynai,tai rausvauodege rubinine astrilda,gal apie tokia ir
kalbi?pas mane kaip tik visi raudonveidziai ir yra,o buna ir geltonveidziu.
ramune   2014-08-21 10:01
Labas rytas, gal I Klaipeda vaziuojate kartais
veisejas   2014-08-21 13:12
As ne,yra kas is giminaiciu vazineja,pasiskambinkit,susitarsim.
ieskau   2014-08-21 21:21
bisky sumaisiau, ne astrilda o amadinas... raudongurkle amadine (Amadina fasciata)
veisejas   2014-08-22 12:28
ne,pakolkas neturiu tokiu,bet gal kazka is idomesniu amadinu turesiu rugsejo
menesi,pasiskambinkit.
veisejas   2014-08-28 21:43
Si sestad.rugpj.30d.atvyksim i Panevezio ukininku turgu sudalyvaut kasmetinej
dekoratyviniu pauksciu mugej,atvyksiu as su savo egzotika(papugos,kanareles,amadinai) ir
mano kolegos is Siauliu dekoratyviniu pauksciu augintoju klubo,jie atsives
iv.vistu,anciu,graziausiu balandziu ir kitu grozybiu.Mielai visus prasom atvykti:)
Savininkas: veisejas   2014-09-18 15:45
Si sestadieni,tai yra rugsejo 20d.ivyks pauksciu muge-turgus Siauliuose prie prekybos
centro Bruklinas,pauksciu veisejai atsives
iv.vistu,anciu,fazanu,balandziu,papugu,kanareliu,amadinu ir kitokiu iv.pauksciu,maloniai
kvieciame atvykti.
domina   2014-10-05 20:55
sveiki mane domina amadinai ar butu galimybe atvesti i klaipeda?
Savininkas: veisejas   2014-10-06 12:32
Kokie?turiu ivairiu(zebriuku,japoniuku,nendrinuku,guldo) siuo metu,domina konkreciau
kas,pasiskambinkit,tel duotas.o atvest gal ir butu galimybe,net ir siom dienom arba si
savaitgali,viskas suderinama,tik pasiskambinkit.
Savininkas: veisejas   2014-10-06 23:26
spalio 8d.tiksliai vaziuosiu i Kauna po darbu,jei kas domina,turekit minty.
Savininkas: veisejas   2014-10-12 14:17
Spalio 20d.vel vaziuosiu i Kauna.
pirkeja   2014-10-23 18:43
gal turit pardavime zako papugeliu
Savininkas: veiusejas   2014-10-23 22:28
sveiki,deja pats is didesniu,tik senegalus,raudonsparnes,kramerius,barabantus lankau,bet
kas laiko didziasias(zako ir kitokias papugas) zinau.Jei rimtai domina parasykit ar
paskambinkit.
aaa   2014-10-27 06:27
valduk raudonskruosciu porele turetum
Savininkas: veisejas   2014-10-27 18:19
labas,tureciau.Atvaziuok kada.
Krameriai   2014-10-28 17:27
Gal turite siuo metu krameriu?
Jeigu taip kiek mazdaug kainuotu vienos ar kitokios
spalvos?
Savininkas: veisejas   2014-10-28 23:40
Siuo metu turiu suaugusiu,geltonu perinciu krameriu pora.
Savininkas: veisejas   2014-10-31 21:17
Sveiki,lapkricio 16d.vaziuosiu i Vilniu,jei kam ko reikes,skambinkit.
INGRID...   2014-11-01 21:00
TURIT KAUKETA PATELE?IR KIEK LAIKO JEI?
Savininkas: veisejas   2014-11-02 22:56
Kauketuju nebeturiu visai.
Savininkas: veisejas   2014-11-14 00:35
lapkricio 16d.busiu Vilniuj,o lapkricio 21 diena vaziuosiu i Kauna,jei kam ko
reikes,skambinkit.
Monika   2014-11-21 17:34
Sveiki. Gal turetumete Kramerio mazyli? Kokia apytiksliai kaina butu?
ramunas   2014-11-22 10:21
valdai ligi kaledu svedijoje busiu viskas gerai kaip grysiususitiksim
Savininkas: veisejas   2014-11-22 18:12
Ok,Ramunai,kai grisi susisieksim,sekmes tau ten:)
Sveiki,Monika,siuo metu is krameriu
tik porele graziu suaugusiu geltonu turiu,galeciau be krameriu kazka kita idomaus
pasiulyt,jei domina pasiskambinkit.
Svetlana   2014-11-26 13:16
Labai dėkinga, Valdemarai. Raudonskruosčių porelė tikrai labai graži. Nusipirkau ir
negaliu atsidžiaugti. Sėkmės Jums.
Veisejas   2014-11-26 13:59
Sveiki,dekui,dekui,Svetlana:)
Sparnuociams jau nieko negailiu,sudarau kuo puikiausias
salygas,uztat ir gimsta,sveiki,zvalus,dziuginantys zmoniu sirdis:)
Siuo metu tikrai
turiu graziu pauksciuku,grynai parodiniu.Katik atskirtu nuo tevu turiu
banguotuku,agaporiniu ir kitu pauksciuku,ka domina rasykit,skambinkit,kontaktai
duoti,sekmes:)
Brigita   2014-11-27 00:08
Labas vakaras, norėjau pasiklausti ar turite nimfų jauniklių? Ieškau 2-3 mėnesių
patinėlio :)
Milda   2014-11-27 08:20
Pritariu Svetlanai. Paukščiukai visi puikūs. Aš pirkau banguotukų porelę. Maloniai
patarė kokius pirkti :)
Sakė, kad tai perinti pora ir tikrai neapgavo. Jie jau dvi
vadas papūgiukų išperėjo :)
Savininkas: veisejas   2014-11-27 23:17
Dekui,Milda,smagu,kad jums puikiai sekas,taip ir toliau:)
Kas ieško nimfukų turiu,o
visai jauniklių bus gruodžio pradžioj,norit rezervuotis,pasiskambinkit.
P.S.Šį
šeštadienį,tai yra lapkričio 29d.įvyks dekoratyvinių paukščių paroda,kuri bus
surengta Šiaulių Didžvario gimnazijos sporto salėje,pradžia nuo 9h ryto,mielai
kviečiame visus neabejingus šiam nuostabiam renginiui.
diana   2014-11-28 11:12
sveiki,
ar turit banguotuką apie 1 metų, patelę? gal kartais iki Klaipėdos būtų
galimybė atvešti (jei turit)?
Savininkas: veisejas   2014-11-28 18:05
Sveiki,turiu ir ne viena,o galimybe bus atvest,tik jau gruodzio menesi.
susidomejusi   2014-12-02 15:11
Sveiki ar turite senegalu siuo metu pardavime?
Savininkas: veisejas   2014-12-02 19:34
Sveiki,neturiu,sau pora laikaus,o pavasari jei domesis inkilu gal kas ir gausis,siais
metais inkilas ju nedomino.
p.s.bet yra ir kitokiu idomiu papugu ir papugikiu.
Agnė   2014-12-11 16:34
Sveiki, ar turit nimfų jauniklių? kokių spalvų? kada būtų galima atvažiuoti?
Savininkas: veisejas   2014-12-11 23:08
Sveiki,jo kita savaite,pasiskambinkit,susitarsim.
Svetlana   2014-12-14 10:00
Sveiki, Valdemarai, kai buvote pas mane Vilniuje Žvėryne, sakiau kad prašysiu Jūsų
atvežti agap. raudonskr. patinuką. Mano patelei maždaug 1 met ir 9 mėn., žalia su
raudoną galvą. Norėčiau prašyti Jūsų parinkti jai labai gražu berniuką. Ačiū.
Lauksiu informacijos.
Savininkas: veisejas   2014-12-14 12:29
Sveiki,Svetlana.Butinai surasiu jusu patelei grazu partneri:)Tik man i tel
parasykit,sutarsim.
sigita   2014-12-21 14:35
Sveiki. Gal turite amadinu?
Savininkas: veisejas   2014-12-21 16:20
Sveiki,pakolkas dar keleta turiu,pasiskambinkit.
p.s.siuo metu turiu dailiu
jaunikliuku(giedanciu,agaporiniu,banguotuju ir kitu papugu).
aiste   2014-12-22 20:35
sveiki gal kauketoju patele turite dekui
Savininkas: veisejas   2014-12-22 22:18
Ne,butent kauketuju neturiu,tik fiseriu,raudonskruosciu ir kitokiu spalvu agaporiniu,o
kauketuju mano vienintele pora dabar tupi ant kiausinuku,o kas ir kiek issiris paaiskes
jau kitu metu pradzioj.
grazina   2014-12-23 09:37
Ar turit dainuojancia papuga patele?Ir kokia kaina?Kaunas.
Savininkas: veisejas   2014-12-23 18:55
Turiu,jaunu po 80lt.
iveta   2014-12-26 20:02
Senegalo papuga turit
Savininkas: veisejas   2014-12-26 20:54
Turiu sau suaugusiu pora,neparduodamos.
.   2014-12-27 16:35
ar turite kakariki jauniklių ir kokia kaina ?
Savininkas: veisejas   2014-12-29 14:07
turiu,siaip ka rimtai domina,nesunku ir pasiskambint,nes ta kaina vienu vienokia,kitu
kitokia,kaip as sakau paukstis pauksciui nelygu.
klaipedietis   2015-01-30 22:33
lutino agaporiniu porele gal turite ir kokia kaina butu
Savininkas: veisejas   2015-01-31 00:14
lutino neturiu,turiu tik zaliu,pilku ir kitokiu atspalviu poru ir pavieniu
pauksciuku.
p.s.jei domina tokios spalvos,pasiskambinkit,nes si savaitgali sutarus,butu
kas ir atveztu.
klaipedietis   2015-01-31 00:25
gal kauketoju tada turite porele ir gal imanoma butu i kl. pristatyti
Savininkas: veisejas   2015-01-31 10:32
kauketieji isvis retenybe,siuo metu turiu sau tik perinciu pora,jei mano isvardinti
netinka,dar galeciau fiseriu porele graziu pasiulyt,bet viskas tel derinama,o i Klp
pristatytu.
Audrius   2015-02-06 18:25
Sveiki, gal šiuo metu turite, ar artimiausiu metu planuojate turėti Kramerio jauniklių?
Kokios maždaug kainos?
Audrius   2015-02-06 18:26
Arba Rozelų
di   2015-02-06 23:27
Ieskau kakariki jaunikliu, noreciau patineli, gal turite?
veisejas   2015-02-08 22:26
labas,krameriuku tikrai nebeturiu,o kitu turiu ir graziu ir kakariki,ir rozelu,ir
giedanciu,agaporiniu,banguotuku,zvirbliniu ir t.t.
domina   2015-02-09 12:54
Laba diena,gal turite padavimui pyrrhuru?
Savininkas: veisejas   2015-02-09 15:05
Sveiki,o kokiu butent ieskot,nes ju n rusiu yra,tai ir kaina atitinkama..siaip sau porele
pasilikes turiu,bandysiu pavasari kabint inkila,matysiu kas gausis..
kajus   2015-02-11 14:15
Ar turite nimfa patineli ???
Savininkas: veisejas   2015-02-11 14:52
siuo metu kelias jaunas baltagalves nimfas beturiu,bet greiciausiai abi
pateles..
p.s.rytoj,tai yra vasaraio 12d.po darbu vaziuoju i Kauna,jei kam ko
reikia,susiskambinkit.
amadinai   2015-02-12 23:11
Ar turite porele amadinu? Kokia kaina butu uz pora?
Savininkas: veisejas   2015-02-13 14:11
Sveiki,zebriuku nebeturiu,turiu tik is retesniu amadinu rusiu.
gulaime   2015-02-15 23:47
Kada artimiausiu laiku zadate tureti nimfu?mes noretume poreles!
Savininkas: veisejas   2015-02-16 11:32
konkretus pasiulymai,tik tel.
p.s.graziu nimfu pora tupi ant kiausiniu,tai pavasri
turetu but jaunikliuku tikrai.
Savininkas: veisejas   2015-02-19 09:58
Sveiki,si savaitgali gal vaziuosiu i Kauno puse..
p.s.siuo metu turiu auganciu prie
tevu banguotuku,agaporinuku,giedanciuju papugiuku,kiti jau atskirti nuo
tevu,savarankiski,kiti tik pradejo ristis,tai jei kam ko reikes is anksto uzsirezervuokit
siu groziu.
Kajus   2015-02-19 17:31
Sveiki, ar turite jauna nimfute (patele) ???
Savininkas: veisejas   2015-02-19 18:26
Sveiki,baltagalve taip.
susidomejau   2015-02-21 23:57
O kokios veisles papugeliai atskirti jau nuo tevu?
Savininkas: veisejas   2015-02-22 19:11
Sveiki,agaporiniai,giedanciu jaunikliukai,banguotukai ir kiti,kiti uz savaites ar kita
menesi jau galetu keliaut pas naujus seimininkus,pasiskambinkit ir uzsirezervuokit kas ko
konkreciai ieskot,galeciau patart,jei sunkiau apsispresti.
klausimas   2015-02-24 08:23
Ar laikant vieną kanarėlę ji sukels daug nepatogumo giedodama? ta prasme jei viena
kambaryje bus ar giedos nuo 6- iu ryto? :)
Savininkas: veisejas   2015-02-24 14:11
Tai kad tyliai jos ciulba,juk ne gaidys kambary bus:)
O antra,jei norit kad visai
netriuksmautu,tai ieskokit pateles,trecia norit ilgiau pailset ryte,tai uzdenkit su kokiu
audeklu,bet siaip tai viena pauksteli laikant,juolab kanarele ar taip kokia is tylesniu
papugiuku,tai jokiu keblumu tikrai nesudarys.
...   2015-02-24 22:26
O kokie papugiukai skaitosi tylus? :)
Savininkas: veisejas   2015-02-24 22:51
Vienos tyliausiu burko,gliancines,lazurines,trumpai kalbant dauguma zoliniu
papugeliu,kitos siek paciulba,bet proto ribose tarkim zvirblines,katarinos ar
giedancios,nu yra tu papugiuku rusiu ir nemazai.
p.s.rimtai
domites,pasiskambinkit,mielai patarsiu.
Augė   2015-02-26 14:17
Sveiki, gal turite nimfos jauniklį? Mes iš Kauno
Savininkas: veisejas   2015-02-26 20:04
labas,jei kur diena cia kalbejom,tai is nimfuku sakau teturesiu pardavimui uz geru poros
menesiu taip plius minus,nes tik nuo praeito savaitgalio pradejo ristis mazyliai..bet kas
galetu jau siuo metu keliaut i naujus namus,tai turiu ir is kitu rusiu pauksciuku,rimtai
domina,uzsirezervuokit is anksto.
:)   2015-02-27 11:59
gal turite jauniklį Senegala ?
Savininkas: veisejas   2015-02-27 13:08
Sveiki,neturiu,juos isperint yra reikalu.
vile   2015-02-28 13:01
gal turite nimfos patele kiek kainuoja aciu
Savininkas: veisejas   2015-02-28 13:50
Baltagalve,domina,pasiskambinkit.
,,   2015-03-03 10:47
Gal turite agaporini arba kremeri patineli ir kokia kaina?
Savininkas: veisejas   2015-03-03 17:02
Kramerio nei vieno nebeturiu,o agaporiniu turiu,ir porom ir vienas lb grazus jaunikliukas
auga,praktotiskai jau galima ir atskirti nuo tevu,tik lyties dar nezinau.
nebijokit
pasiskambint,juk tel duotas:)
as   2015-03-05 15:26
Sveiki. Kiek kainuotų katarinų porelė?
r   2015-03-05 16:31
Sveiki, kokia kaina rozelu?
pirkeja   2015-03-05 16:38
Norečiau paklaust ar turite katarinu? Kokia kaina?
Savininkas: veisejas   2015-03-05 20:50
labas,dar turiu visu..
jei lb reikia,siaip tel duotas skambinkites ir kalbesim.
simona   2015-03-05 20:58
ar turite banguotuju papugeliu
simona   2015-03-05 21:04
kokia kaina banguotoju papugeliu,gal kartais vezate i naujaja akmene
Savininkas: veisejas   2015-03-06 12:18
Turiu,12 euru.
simona   2015-03-06 13:44
gal kartais vezate i naujaja akmene
Savininkas: veisejas   2015-03-06 14:19
seskit i autobusa ir atvaziuokit patys,nuo stoties galiu pasitikt,nera brangus juk tie
bilietai,o i Akmene gal kas is draugu rato vaziuos,paklausinesiu.
simona   2015-03-06 15:34
o banguotosios papugeles jau suporuotos ar galima rinktis is visu spalvu
Savininkas: veisejas   2015-03-06 15:37
visokiu turiu,jaunu ir suaugusiu suporuotu,yra tel,rasykit,prie pc nevisada turiu laiko
prisest.
simona   2015-03-06 15:41
matot ar noriu vaikui dovanu tai norisi spalvotesniu
simona   2015-03-06 15:44
gal nuleistumete biski jai porele paimciau
.   2015-03-15 16:12
Aš nesuprantu, kas per žmonių mada dovanot VAIKUI gyvūnus, vėliau būna išmesti į
gatvę ar pardavinėjami. Gyvūnas ne žaislas ir vaikui pirkt yra nesąmoninga, dabar jis
nori tų papūgų, vėliau nebenorės ir kas tada?
Savininkas: veisejas   2015-03-16 15:27
Mazai kas ir dovanoja vaikams,vistiek patys tevai priziuri,bet nuo mazens vaikiukas
mokomas atsokomybes jausma turet,pilna draugu,kurie taip vaikus augina,aukleja,tai poto ir
zmones uzauga,o ne laukiniai,o ten kas dar tik galvoja ar pilnai neapsisprende,tai ir
patari gerai viska apmastyt visus uz ir pries,apgalvot ar tikrai jiems reikia paukstelio
ar tai kito gyvuniuko ir tik 100% isitikinus,kad taip,tada tik isigyt.
Visada taip
sakiau ir sakysiu,gyvunas(paukstelis) ne zaislas,kuris turi ir jausmus,ir daug
demesio,bendravimo reikalaujantis ir t.t.
ieskau   2015-03-17 15:13
ar turite senegalo suaugusi patina?jei turite koke butu kaina?
Savininkas: veisejas   2015-03-17 18:44
Turiu as senegalu pora,bet sau juos laikaus,tai maciau buvo skelbimas 4m.parduoda senegalo
patina,gal dar turi zmogus,pasiziurekit.
as   2015-03-22 17:46
Ar turite banguotosios papugeles patele?
Savininkas: veisejas   2015-03-22 17:49
Dar turiu banguotuku nemazai,ivairaus amziaus ir spalvu,pasiskambinkit,tel duotas.
Savininkas: veisejas   2015-04-06 14:14
Sveiki,visus pauksciuku myletojus ir ne tik su graziausia pavasario svente
SV.Velykom:)
p.s.siuo metu pardavime turiu jaunu
banguotuku,nimfuku,agaporiniu,giedanciuju,kakariki,katarinu ir kai kuriu rusiu amadinu
jaunikliuku.
klausimas   2015-04-06 19:22
o kada muge prie Bruklino?
Savininkas: veisejas   2015-04-06 19:59
labas,kai atsils,greiciausiai geguzes menesi,jei aisku bus organizuojama vel ta
muge,pakolkas niekas man dar neskambino.
sveiki   2015-04-07 22:21
kada galima tiketis kanareliu?
Savininkas: veisejas   2015-04-07 23:23
labas,sunkus varijantas,siuo metu lb ryskiu spalvu keleta turiu(zvirblio spalvos
nebelaikau),deda kiausinukus,o kas is ju bus,pamatysim.
tel pasiskambinkit,jei
konkreciai rezervuotis norit,nes cia jokiu konkretumu nera,puse is cia parasiusiu,tik
pasiteirauja ir pradingsta.
Vava   2015-04-08 16:25
Sveiki ar turite pardavime japonu amadinu
Savininkas: veisejas   2015-04-08 19:22
Neturiu.
Ieva ir kakariki   2015-04-12 23:10
Siandien isigijau labai saunu paukstuka kakariki is Jusu. Labai jaukus paukstukas,
geltonos spalvos, patinelis. Mano kakariki patele ji puikiai prieme. Kartu lese, jau
buciavosi ir dabar ruosiasi miegui vienas salia kito. Esu labai patenkinta. Aciu (:
Aurelija   2015-04-20 22:57
Labai saziningas veisejas. Kuo nuosirdziausiai pataria ir neapgauna. Kad tokiu papugu
veiseju Lietuvoje! Sekmingo veisimo! O kas norit paukstuko, tai patariu geriau skambinti,
nes si zmogus tikrai buna daznai uzsiemes, bet visiems susidomejusiems tikrai laiko skirs!
:)
Aurelija   2015-04-20 22:58
Beje, jau antra nimfuka is sio zmogaus nusipirkau. Tikrai nesigailiu. Yra kuom dziaugtis
:)
Savininkas: veisejas   2015-04-21 21:13
Dekui,dekui,manau pagaliau zmones pradejo atsirinkti kas yra kas...dekui ir sekmes visiems
auginant sparnuotus draugus:)
Rita   2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas
ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Rita   2015-04-23 09:05
Sveiki, noreciau isigyti kanarele ciulbanti patinuka. Kokiu spalvu turite, isskyrus margas
ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
Brigita   2015-04-28 10:11
gal turite kanarėlės patinuką vienspalvį citrininį?
Savininkas: veisejas   2015-04-28 11:00
Siuo metu neturiu,rimti rezervavimai,tiktai tel.
pasiskambina zmogus,jei konkreciai
ima,rezervuojas,kada turiu,iskart paskambinu,viskas daugiau nei paprasta.
Milda   2015-05-16 22:26
Gal i Rietavo turgų važiuosite?
Savininkas: veisejas   2015-05-17 15:37
Labas,kai bus orai palankus ir jei bus norinciu bent keletas zmoniu,o taip toki kelia
vargint paukstukus,nelb yra reikalo.
p.s.kas ko noresit,rasykit ar skambinkites
tel,kalbesimes,tarsimes,o grozybiu siuo metu visokiausiu turiu.
adele   2015-06-01 20:01
sveiki, gal turite guldo amadinu? Ir jeigu turite tai gal butu imanoma butu padaryti
nuolaida jeigu pirkciau kokius 6?
Savininkas: veisejas   2015-06-01 21:30
Labas,nelaikau as tu gulduku,vieni lepesniu is pauksciu,paprasciausiai neapsimoka,siaip
jau buvau rases senesniuose komentaruose placiau apie juos,bet yra kas laiko juos
Kaune,Vilniuj ar Prienuose beroc.
Savininkas: veisejas   2015-06-12 12:52
parduodamas didelis stacionarus narvas didelem papugom,ka domina,pasiskambinkit.
Džaneta   2015-06-12 16:47
Laba diena,noriu Jūsų paklausti,ar turite pardavime mėlynos spalvos kramerį?
veisejas   2015-06-12 17:11
sveiki,beturiu tik pilka,tokio idomaus atspalvio suaugusi patina,jei
domina,pasiskambinkit,pakalbesim.
kramerio patelei   2015-07-15 12:32
Jei turite kramerio patina, gal galite parasyti kokia kaina?
Savininkas: veisejas   2015-07-15 14:58
labas,nebeturiu krameriu pardavime,gal ateityje turesiu,vis pasiteiraukit.
Kornelija   2015-07-17 21:26
Ar turėtumėt kada žvirblinių papūgėlių patinėlį?
Savininkas: veisejas   2015-07-18 11:38
siuo metu visus 5 zvirblinius papugiukus pardaviau.gal rudeni vel turesiu.
Silva   2015-07-18 19:26
Sveiki norėjom paklausti kokia kaina būtu Krameriu ir gal dabar turite jaunu
agaporniu.Gal važiuotumet į Rietavo turgu ? iškarto labai dėkoju už atsakyma :)
Silva   2015-07-18 19:30
O gal dar ir į Klaipėda važiuosit greitu metu ? jei taip tai į kuria vieta
atvažiuojat ? :)
Savininkas: veisejas   2015-07-19 11:47
Labas,krameriu neturiu,o agaporiniu turiu ir graziu,i KLP bus kas vazineja,detalesne
informacija duotu tel.
Savininkas: veisejas   2015-07-21 14:51
Liepos 28d.planuoju kelione i Vilniu,turekit minty,gal kam ko reikes is groziu,atvesciau.
Iš Vilniaus   2015-07-21 18:18
O gal baltagalvę nimfą turit :) ? Lytis nesvarbu.
Klausimėlis   2015-07-22 02:07
gal galite parašyti barabanto papuga lotyniškai ,nes kai taip rašau nerandu jokios
informacijos.Ačiū
Savininkas: veisejas   2015-07-22 11:42
labas,lb graziu baltagalviu nimfu porele dar turiu,kazkur apie 1m.amziaus....o barabanto
papugos tikslus lotyniskas pavadinimas-polytelis swainsonii.
Klausimėlis   2015-07-22 12:01
Labai jums ačiū
Rasa   2015-07-29 19:42
Laba diena. Ar rozelų turite?
JURGITA   2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele
kada galima jum paskambinti
JURGITA   2015-07-29 22:49
Labas vakara kada vaziuotumet y kauna pirktume ryskios spalvos banguotaja papugele patele
kada galima jum paskambinti
Savininkas: veisejas   2015-07-30 09:36
labas,Rasa ir Jurgita,del rozelu butu konkreciau pasiskambint(aiksu geriausia man po 21h
skambint vakarais),ko butent ieskot jaunikles ar suaugusios?is mazuju,vidutiniu ar
didziuju(penantu) rusies?O i Kauna dabar vasara pats planu kaip ir neturiu,bet tikrai
rugpj.men zmogus vaziuos pas mane,tai galetumet susitart ir atvestu,viskas
suderinama.Geros dienos:)
Danguolė   2015-07-30 11:17
Vakar pas mus atkeliavo antras ( bet tikrai ne paskutinis ;) ) šio veisėjo paukštelis -
giedančioji papūgėlė. Negaliu pasakyti, kad gražus, nes tiesiog - tobulai
gražus, prižiūrėtas paukštukas :). Labai džiaugiuos, kad mano gimtasis kraštas
užaugino puikų žmogų ir tikrą gamtininką Valdemarą :). Sėkmės Jums ir entuziazmo
dar keliems dešimtmečiams į priekį :) !
Savininkas: veisejas   2015-07-30 21:19
Dekui,dekui uz lb grazius zodzius,gerb.Danguole:)
Stengiuos,tobuleju,bandysiu ateityje
ir dar kazka idomesnio isveist,o ko jau ko,bet entuziazmo man uztenka,svarbiausiai kad
butu visada sveikatos ir netruktu finansu visus savo planus igyvendint:)
Jurgita   2015-07-31 11:13
Laba diena as jum vakare paskambinsiu ir susitarsim.
Savininkas: veisejas   2015-07-31 12:16
Galit snd ir diena skambint,busiu laisvesnis,o nuo 19-22h negalesiu atsiliepti.
Papuga   2015-08-01 23:54
Labas vakaras gal siuo metu turite kramerio ar senegalo papuga iki 1 metu jei neturite tai
gal mazdaug iki rugsejo vidurio zadat tureti.Gal galite pasakyti kiek bent senegalo kainos
svyruoja.Didelis dekui jums :)
Savininkas: veisejas   2015-08-02 09:21
Labas,turiu abieju rusiu ir tik vyresnes siuo metu,bet abi porose,pavieniu pauksciu as
stengiuos nelaikyt,nebent yra kas is jaunikliuku,bet cia jau kita kalba,o kainos ir lb
skirias,jei tarkim vestiniai pauksciai,antra paukstis pauksciui nelygu,kaip ir buvo mineta
eile jau kartu nesikartojant...p.s.pagrindine info tel,taip pat ir rezervacija,domina kas
nors rimtai,pasiskambinkit,tel virsuj parasytas:)
del nimfos   2015-08-10 08:47
Labas rytas , ar jus turite parele nimfu , ir kiek laiko jams , ir dar kokia kaina uz dvi
. Didelis dekui jums :)
Savininkas: veisejas   2015-08-10 08:53
labas,labas,pasiskambinkit.
irena   2015-08-16 22:27
Laba vakara ar turit banguotaja papugele patele ir mes is jonavos galetumem kaune paimti
ar vaziuotumet .
Savininkas: veisejas   2015-08-16 22:33
labas,turiu banguotuku ir graziu,bet i Kauna zadu vaziuoti rugsejo men vidury arba po 20d.
irena   2015-08-16 22:46
Oi ilgu jei per ta laika nerasim paskambisim jum reikia skubiai nes patinelis labai liudi
nes neteko drauges aciu uz komentara
Savininkas: veisejas   2015-08-17 13:38
Tai as ju turiu,tik kad nevaziuoju i Kauna,o siaip tu banguotuku tai visuose miestuose
yra,cia ne kokios retos papugikes,kurias mazai kas laiko.
irena   2015-08-17 22:11
Is parduotuviu kika nenoriu nes trumpai gyvena jau pasimokiau noriu sveiku ir jaunu is
veiseju o rasti tikrai sunku gal ka rekomenduotumet
Savininkas: veisejas   2015-08-17 22:23
Protingi su Kikom senai pasimoke,bet cia atskira tema,jau cia sneketa persneketa visur ta
tema,pilni forumai apie tai raso...rytoj man pasiskambinkit ir pakalbesim.
Savininkas: veisejas   2015-08-23 12:15
Sveiki,nuo rugsejo 1d.iki 10d.nebusiu LT,kas noresit pauksciuku iki vasaros galo
susitarkit arba po rugsejo 10d.
Vilma   2015-09-09 12:09
Noretume jauno mazo banguotuko (1men).
Irasykite i eile
Savininkas: veisejas   2015-09-09 17:02
Bus ir yra,kada jus norit,pasiskambinkit,jau esu Lt.
Vilma   2015-09-09 18:33
Noretume prisijaukinimui labai jauno ryskiu spalvu banguotuko. Gaila mes Vilniuje, bet
gal kaip nors pavyktu, galim ir kiek palaukti. Paskambinsiu
Savininkas: veisejas   2015-09-09 18:51
Vilniuj esat,tai juk ten daug kas juos augina,populiariausios papugos,simta kartu jums
butu paprasciau vietoj susirast,nes kas is mano puses vaziuotu,tikrai negaliu
pasakyti,nebent is jusu kas vaziuotu,tada kita kalba.
Edita   2015-09-10 09:03
Sveiki, ar dar turite baltagalves nimfas?
Savininkas: veisejas   2015-09-10 10:11
labas,gal bus jaunikliu,tevai tupi ant kiausiniu,pranesiu.
edita   2015-09-10 10:20
o kanareliu turit patineliu , o nimfu turit taip jaunikliu . nes siandian vaziuoju as i
siaulius tai tuo paciu nusipirkciau is jusu pauksteliu.
Edita   2015-09-10 10:23
As negaliu su jumis susisiekti telefonu. man neleidzia jums paskambinti.
Monika   2015-09-10 10:30
Ar turit jauna zvirbilini papugiuka?
Savininkas: veisejas   2015-09-10 14:19
Dabar jau rysio zonoj esu,tikrai susiskambinsit,o zvirbliniu papugeliu siuo metu
nebelaikau,visos parduotos.
Savininkas: veisejas   2015-09-11 15:48
Sveiki,rugsejo 12d.vaziuoju i Ukmerge,gal kam ko reikes.
ma   2015-09-14 23:33
kokiu retu spalvu turite banguotukiu ir zinoma nimfu ir ar turite melynas rozelas.Aciu uz
atsakyma
ma   2015-09-14 23:35
jei imciau is jusu daugiau papugeliu ar butu taikomos nuolaidos.Aciu
Savininkas: veisejas   2015-09-15 08:34
beabejo,visko as turiu daugiau maziau,atvaziuokit i namus ir susitarsim,nes dabar tai cia
tas pats kas burimas is tirsciu..tel duotas,pasiskambinat,susitariat ir atvaziuojat,o tada
kalbesimes.
Elena   2015-09-15 11:02
Kokiu turite agaprniu?
labas   2015-09-16 18:03
gal kartais zinote kur galima didesniu kiekiu ir pigiau nei parduotuveje nusipirkti lesalo
nes turiu 30 papugeliu o ju tikrai nenoriu mazinti
Savininkas: veisejas   2015-09-16 22:44
Tai zinau,pats perku,pasiskambinkit..as kaip suprantu kas rimtai kazko nori ar iesko,tai
skambinas,o kas siaip tik rasineja,tai tam tiek ir tereikia.
Savininkas: veisejas   2015-10-02 23:42
pigiai ir skubiai parduodu barabanto patele,ka domina,pasiskambinkit.
?   2015-10-08 23:31
gal galit ydeti nendriniu amadinu foto?
Savininkas: veisejas   2015-10-09 07:53
neturiu nendriniu amadinu,tik zebriukai,japoniukai,keli smailiauodegiai ir pora
sidabriasnapiu siuo metu,ateityje gal turesiu,bus matyti,pas mane pagrinde papugos mazos
ir vidutines.
?   2015-10-11 16:30
smailiauodegiu patele turit, koks amzius ir kaina?
Savininkas: veisejas   2015-10-11 17:44
turiu,tik porele,o laisva patinuka,siaip yra tel duotas,ko jus visi bijot bendraut?ar jums
cia geriau patinka rasinet ir laukt kita kart atsakymo savaite...as tai nevisada prie pc
prisedu,neturiu tiek laiko!
Del banguotos   2015-10-22 18:25
Ar turite visiskai balta juodomis akytemis banguota papugeles patineli?
Savininkas: veisejas   2015-10-22 20:31
Visiskai baltu juodom nebuna,kazkokia matyt plunksnike buna isimaisius,kai juodos
akikes..turiu visiskai baltu jaunikliuku ir ne viena,bet raudonom visi akikem,o jums cia
lb didelis skirtumas?p.s.man butu svarbiausiai,kad tik sveiki pauksciukai.
Del banguotos   2015-10-22 21:21
Jeigu ieskau balto juodom akytemis, tai ir taip jau aisku kad tikrai nepirkciau sergancio.
Cia vaikisko klausimo ir nerasau ar sveikas, savaime suprantama kad sergancio paukscio
neieskau, balti raudonomis akimir tai yra albinosas ir tokiu yra tikrai nemazai, as
turejau labai senei balta juodom akim ir neturejo jokios kitokios plunksnos, tai dabar
tikiuosi vel toki rasti, nes pagal skelbima maniau kad gal turesite.
Savininkas: veisejas   2015-10-22 21:31
Ne,neturiu,kitokiu ivairiausiu turiu,su juodom neturiu..pats esu turejes seniau baltu,bet
kai isiziuredavau geriau,ju krutines i melsvuma tokie buvo keli,bet kazkaip nelb as tu
atspalviu sureiksminau.
Klaipediete   2015-10-31 20:46
Esame be galo patenkinti balgalvem nimfom, pirkome is Valdemaro (rugsejo men.),
pauksciukai dziugina mus kiekviena diena, grazus, linksmi, judrus, dainuoja, zaidzia...
Jau po biski valgo is rankos!

Turim dar minciu, svajoniu i ateiti:))) Gal tai bus
dar viena nimfa, o gal kazkas didesnis:)) bet pirksim tik is Valdemaro!


Visiems
rekomenduojam butent si veiseja.


Sekmes Jums, Valdemarai, graziu ir sveiku
paukstuku linkime.
Savininkas: veisejas   2015-11-03 08:53
Sveiki,didelis dekui,kad patenkinti naujais groziais,o as ir toliau stengsiuos jusu
neapvilti:)pagarbiai,gamtininkas,Valdemaras.
Savininkas: veisejas   2015-11-08 11:26
p.s.laikinai mano tel duotas nr neveiks,tai skambinkit i 861970052.
Savininkas: veisejas   2015-11-09 23:32
vel mane surasit pagrindiniu duotu tel,buvo iskilusiu bedu su turima kortele,bet viskas
susitvarke.
Danguole   2015-11-16 14:22
ar dar turit senegalo papuga ?
Savininkas: veisejas   2015-11-16 14:28
Pardavime neturiu.
Greta   2015-11-19 13:09
Gal vaziuosit kada i kauna?noretume arba nimfu poreles(ar baltagalves galima maisyti su
kitomis poroje?)arba kakariki gal?kokis kainos butu poreles?dekui
Savininkas: veisejas   2015-11-19 14:41
gal iki svenciu ir vaziuosiu,bus dar matyti,pakolkas neplanuoju,o papugu ir tokiu,ir tokiu
dar turiu,bet daugiau visa info tel.
sv   2015-11-20 15:39
kokios papugos mažiause triukšmo kelia ?
Papūga   2015-11-20 17:54
Mažiausiai triukšmauja žaislinė papūga.
Savininkas: veisejas   2015-11-20 19:48
atsiminkit viena,kurios maziau triuksmauja,tos maziau ir su zmonem bendrauja..o is
ramesniu yra burko,gliancines,lazurines,yra tu rusiu,tik ziurint kokiu jus ieskot..mazu ar
vidutiniu,bendraujanciu ar labiau del grozio ir ciulbesio..cia kiekviena papuga su savo
pliusais ir minusais.
sv   2015-11-20 21:07
reikia tokios kuri bendrautu su manim gal žinote kuri papuga bendrauja tik aišku
nebrangios?
Savininkas: veisejas   2015-11-20 21:36
tai skambink,kalbesimes,jei rimtai apsisprendus esi.
sv   2015-11-20 21:56
tai o kokiu turite kurie derai su žmonėmis sugyvena gerai?
Savininkas: veisejas   2015-11-20 22:04
tai pasiskaityk pradzioj ko pati nori,lb gera papugistu ir ne tik svetaine
yra:www.paukstis.lt,ten rasi visa tave dominancia informacija,o as turiu ivairiausiu
papugu,kurios foto yra,tas ir turiu,bet is pigesniu pradzioj tau patarciau
banguota,agaporini ar nimfuka.
sv   2015-11-20 22:22
o koke iš tu jusu siulitu yra mažiuasiai garsiai čiulbanti? esu augines banguotaja
Savininkas: veisejas   2015-11-20 22:26
parasyk savo tel,paskambinsiu,jei neturi saskaitoj.
sv   2015-11-20 23:04
neatsaket i klausima
To sv   2015-11-23 13:32
Neturit ką veikt? Nueik į Kiką ir išsiaiškink, rimtas pirkėjas ras kaip susisiekt
be paistalų komentarų srity.
Savininkas: veisejas   2015-11-27 23:28
Kanareliu pardavime nebeturiu ir nezinau kada ju beturesiu...liko amadinai(zebriniai ir
japoniniai) ir ivairios papugos(mazos ir vidutines).
imant daugiau banguotukus
parduociau pigiau,turiu lb graziu ir dideli pasirinkima,galima isankstine rezervacija.
Aa   2015-11-30 21:20
Kokia japoniuku kaina?
.   2015-12-05 12:36
Dekui uz kakariki rimtas veisejas galiu drasiai rekomenduoti
Savininkas: veisejas   2015-12-06 00:46
Prasau,bus kokiu klausimu,visada kuom galesiu padesiu,patarsiu,pakonsultuosiu.
Marijampole   2015-12-06 21:39
SV matyt pliusine banguotaja auginai jei dristi zmogu smeizti. Labai idomus zmogus, geras
patarejas ir augintojas! Visada patars ka kaip daryti! Sekmes veisime, auginime ir
pardavime Valdemarai!:) butinai apsilankysime kaip busime tame kraste:)
???   2015-12-12 16:02
sveiki senegalu turite pardavime?
Savininkas: veisejas   2015-12-12 17:16
Del retesniu pauksciu visa kalba vyksta atvaziavus pas mane i namus ar bent jau tel,rimtai
domina skambinates,atvaziuojat,kalbames,tariames,o taip cia jau ne vienas zadejo
atvaziuoti,bet taip ir lieka viskas pazadu,kalbu lygyje,o cia gaisti savo brangu
laika,neturiu as kada!
p.s.gruodzio 17d.vaziuosiu i Kauna,kam ko reikes,susitarus
galesiu atvezti.
Savininkas: veisejas   2015-12-15 17:00
Rytoj,tai yra gruodzio 15d.is ryto zmogus vaziuoja i Palanga,17d.kaip ir minejau i vakaro
puse po darbu vaziuosiu i Kauna,o 18d.is ryto vaziuosiu i Radviliski,turekit minty,gal dar
i Pakruoji sia savaite uzsuksiu.
Savininkas: veisejas   2015-12-15 17:01
p.s.16d.vaziuoja i Palanga!
Savininkas: veisejas   2015-12-19 18:01
gruodzio 22d.kolega vaziuos i KLP.
Aelita   2015-12-22 11:25
Pirkau jau nepirmą kartą ir dar kartą likau labai patenkinta. Nuostabūs paukštukai su
meilę prižiūrimi, o be to ir konsultuotis dtąsiai galima - kalba tikras specialistas,
duodamas vertingus patarimus
Toma   2015-12-22 21:24
Pirkom jauną nimfos patinėlį,labai džiaugiamės nauju šeimos nariu. Prašėm
truputėlį ramesnio,tokį mums ir atsiuntė. Matosi kad,žmogus tikras specialistas.
Ačiu.
Savininkas: veisejas   2015-12-22 22:39
Prasau,kad tik pauksciukai dziugintu naujuosius seimininkus,o man nuo to,tik dvigubas
dziaugsmas:)
p.s.rytoj(gruodzio 23d,po pietu zmones atvaziuoja is Kauno pas mane),gal
kam ko reikes,turekit minty.
Savininkas: veisejas   2015-12-25 13:43
Visus pauksciuku myletojus su graziausiom metu sventem,bukit laimingi,o pauksciukai tegul
kiekviena diena jus dziugina kasdiena:)
p.s.siuo metu auga lb graziu ir rankiniu tevu
nimfu jaunikliukai,vienoj vadoj 3,kitoj ir sia sav pradejo ristis,galima rezervuotis is
anksto.
Savininkas: veisejas   2015-12-26 16:12
Ryt(sekmadieni) pas mane zmones atvaziuoja is Vilniaus ir Alytaus,o brolis vaziuoja i
Palanga,tai turekit minti.
Ausra   2015-12-28 19:11
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus mielieji
jeigu jus ieskote isigiti giesmininku draugu tai kreipkites i si pauksteliu miletoje
Artur   2015-12-29 10:09
Ar dar turit kanareliu?
Savininkas: veisejas   2015-12-30 22:35
Sveiki,siai dienai kanareliu pardavime neturiu.
Savininkas: veisejas   2016-01-02 16:43
Su Naujais raudonosios ugnines bezdziones metais visus pauksciuku ir kitos egzotikos
myletojus!Tegul sie metai buna permainu metais,pilni kurybingumo ir beabejo kad neapleistu
mus visus sekme!
ddd   2016-01-06 19:01
sveiki kokiu turit vidutiniu papugeliu poreliu ir po viena.
Savininkas: veisejas   2016-01-06 19:37
Dar turiu,turiu ivairiu ir graziu,pasiskambinkit,cia isvardinsiu,vel klausit kokios kainos
ir t.t...bus paprasciau tel viska pasikalbet.
Savininkas: veisejas   2016-01-07 00:53
Tai kam ko reikia skambinkit ,rasykit galu gale ar taip visi bijot pakalbeti?nesu as jau
toks baisus:)galu gale jai jau taupot tel saskaita,parasykit ar meskit vadinama majaka,as
jums pats perskambinsiu,aisku ka cia rimtai domina,jei norit tik siaip pasizaist,tai cia
kita kalba!
Jurgita   2016-01-07 22:54
Labas. Ar is didesniu papugu kanors turite?
Savininkas: veisejas   2016-01-07 23:30
Labas,turiu rozelos patina jauna ir senegalu graziu pora(patinas kaip ir rankinis,mokantis
keleta zodziu,pamegzdzioja kitu garsus,tikrai lb idomus paukstis),o daugiau info
tel,pasiskambinkit.
a   2016-01-08 15:44
O kokios ju kainos , rozelos ir senegalu?
...   2016-01-08 20:52
Ar turite glencinių burko papūgielių ?
Savininkas: veisejas   2016-01-08 21:12
sveiki,kazkiek dar turiu!
Savininkas: veisejas   2016-01-09 22:26
p.s.pirmadieni brolis vaziuoja i Palanga.
susidomejas   2016-01-10 22:16
Sveiki, gal krameri turit?
Savininkas: veisejas   2016-01-10 22:28
Sveiki,siuo metu is didziuju,tik kaip ir minejau pries tai komentare protingu senegalu
pora beturiu,o kitu didesniu nebeturiu nei vienos poros.
... banguota....   2016-01-11 10:38
Sveiki, gal artiausiu metu kazkaip rekalu su Kaunu turesit ? Pirkciau banguota papuga
Savininkas: veisejas   2016-01-11 20:13
Nezinau,matot patys dabar kokie orai Lt..tai nesinori net kazko ir vesti,kad poto bedu
neapsituret...o plius banguotuku geru ir graziu mnau ir paciam Kaune jau surasit,cia ne
koks krameris,rozela ar senegalas..o pas mane siuo metu banguotuku ir lb graziu,dailiu ir
ryskiu yra,bet va,kas nori,patys atvaziuokit,vest iki kol atsils ar be planu tikrai pats
nezadu,o jei kada kur ir vaziuosiu,visada cia parasau.
aaa   2016-01-11 21:09
Ateity gal turesit krameri? Ar neveiset ju?
Savininkas: veisejas   2016-01-11 21:13
Gal ir bus,pasiskambinkit pavasari bus matyt ka turesiu is jaunikliuku,uzsirezervuokit,jei
aisku cia rimtai kazko ieskot,cia zinot klausti kas bus po pusmecio,tai nera prasmes..nes
kai kazka turiu,tada dazniausiai nereikia,o kai nebeturiu,tada prasideda paieskos,taip jau
yra..
saulius   2016-01-12 21:55
Turim krameri, noretumem rozelos. O kartu juos galima augimti viename narve ? Dekui.
Savininkas: veisejas   2016-01-12 22:05
sveiki,narve nelb patarciau daryt toki eksperimenta,nes krameriai galingais snapais,buna
kad net pateles patinus uzmusa,tai rozelai gali baigtis lb liudnai...bet zinau kolegu,kur
laiko dideliuose voljeruose ir ne po viena pora iv.dideliu,tai sugyvena,bet velgi kol
poros nesiporuoja,tol sutaria,prasides pavasari poravimasis,tada nei vienas net igudes
pausktininkas nuo rimtu suzalojimu,pestyniu ar net mirciu nera garantuotas..juolab kad net
mazi pauksteliai buna kad uzsimusa,o cia dideles papugos,galingais snapais,as asmeniskai
nepatarciau..va,rozelas su kokiom nimfom,giedanciom ar kakariki,tai drasiai patarciau,pats
taip esu laikes,o krameriai,senegalai ar aleksandrai ne is tu papugu,kurios lb draugiskai
priimtu svetimas papugas..dar nuo mazens jaunikliukus suleidus,dar dar,bet taip suleidus
suaugusius paukscius,rizika islieka lb didele.
Jurgita   2016-01-14 20:22
Atvezem jums narveli rozelos. Aciu jums labai. Lauksim pavasario gal patele turesit :)
Savininkas: veisejas   2016-01-14 23:06
Dekui.Prasau,o jums geru emociju su naujuoju drauguziu,o pavasari stengsimes itaisyt jam
grazia dama:)
Algimantas   2016-01-18 09:14
Nuostabus žmogus mylintis paukščius, gamtą ir žmones. Laimės Jums
gyvenime.

Šiluva.
Savininkas: veisejas   2016-01-19 23:22
Dekui,Algimantai uz siltus zodzius,toks jau esu:)
p.s.gal kam bus idomu,tai siulau si
sesatadieni apsilankyti neeilinej pauksciu parodoje,daugiau info www.balandininkas.lt
Povlan   2016-01-20 08:43
I think the last few days ago by email. This is a bit. I think it was not the intended for
use in the Netherlands. This is It is intended for the use the information contained in a
few weeks ago, and a few minutes to any third parties, and a with you. You can find the
way that the new one. The only problem is the most popular with your own home. This will
include the the the UK and Ireland, the only one in w the Netherlands with you, I am not
working at a I
Savininkas: veisejas   2016-01-23 00:20
Primenu siandien Siauliuose,Vilaniaus g.212,Dvaro centrinej turgavietej vyks neeiline
tarptautine dekoratyviniu pauksciu paroda,dalyvaus visi Lt klubai ir braliukai is
Lv,pradzia 8h,visi esat maloniai laukiami,parodos uzdarymas 13h.
[email protected]   2016-02-01 22:53
atveztumete nimfa i kauna reikia patino patelei.
[email protected]   2016-02-08 19:12
Sveiki. Atsiuskit foto japoniniu amadinu. Aciu.
ieskau   2016-02-09 14:45
Sveiki, gal kada važiuosite link Kauno? Noriu poros kanarėlių. Rausvos ir dar kokios
grazuolės.
....   2016-02-09 17:27
O , pionetų būna , kad turit?
Savininkas: veisejas   2016-02-10 22:49
Sveiki,visko buna,tik konkretus uzsakymai tel...o i Kauna siuo metu neplanuoju,gal
pavasari,turiu minty kovo men...cia parasysiu,jei vaziuosiu.
Savininkas: veisejas   2016-02-14 22:09
Su meiles diena visus pauksciuku myletojus ir myletojas:)
Savininkas: veisejas   2016-02-16 18:45
imetu video is nesenai vykusios balandziu ir kitokiu dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu
parodos Siauliuose,as ir ten savo keleta groziu buvau atsivezes,gal kam bus idomu
pamatyt,paziuret.
https://www.youtube.com/watch?v=9uQCYs17ONM&list=PLsKBrBQNCUr7UzeZrlv
mzfcAh4bJ0xGFV
Audra   2016-02-16 21:36
Siandien isigijau is gerb.Valdemaro pauksciuka -Nimfa.Malonus zmogus. Pauksciuku ir labai
patenkinti,grazuolis ir jaukus.Sekmes jums:)
Savininkas: veisejas   2016-02-16 22:04
Dekui,dekui,smagu ir malonu visada girdeti,kai zmones ivertina visa mano ideta idirbi ir
padekoja uz gerus rezultatus(tiksliau uz sveikus ir gerai priziuretus grozius),sekmes ir
jums,mielieji.
Povilas   2016-02-16 23:08
Laba vakara, norėjau pasiteirauti gal turite Nimfos patinėlį ?
Savininkas: veisejas   2016-02-17 09:24
sveiki,siuo metu auga keliu lizdu jaunikliukai su tevais,bet del lyties dar nesu
garantuotas.
:)   2016-02-17 16:05
Norejau paklausti ar turite ryškiaspalviu patineliu? :)
Savininkas: veisejas   2016-02-17 17:53
Konkreciau klauskit,cia apie banguotas kalbat?visada as ju turiu ir ivairiausiu,but
paprasciau,jei pasiskambintumet ar galu gale parasytumet i el.pasta ar tel.
Savininkas: Veisejas   2016-02-19 14:52
Auga mazyliai agaporinukai,giedanciu jaunikliukai ir bus keletas lb graziu margiuku
baltagalviuku nimfuku,kas norit is anskto galit uzsirezervuoti siu jaunu groziu.
Savininkas: veisejas   2016-02-21 18:58
Sveiki,mano draugai parduoda savo raudonuodegi pyrhuriuka keliu metu,gal kas
domesis,skambinkit man,nukreipsiu pas juos.
Žvirbliukas   2016-02-22 20:25
Sveiki. Ar turit pardavimui japoninių amadinų patelių ? Gavom dovanų du, abu
čirškia nesustodami. Reikia dviejų mergelių :). Japoniukai - tikras deficitas, o jei
dar įdomesnės spalvos , išvis neįmanoma rasti...
Savininkas: veisejas   2016-02-22 22:51
Nezinot kur ieskot,tai gerai kad mane susiradot:)
Ryt man pasiskambinkit,susitarsim,yra
tu japoniuku ir ne tik japoniuku:)
mazeikiai   2016-02-23 21:32
labai esu dekinga siam zmogui kuris pardave du grazius priziuretus paukstukus ,raudoudeges
prituras
Savininkas: veisejas   2016-02-23 23:58
Dekui,dekui,i visus plunksnius tikrai investuoju gana nemazai,bet uztai ir rezultatai
geri.
p.s.pataisysiu raudonuodeges pyrrhuras:)
O jums sekmes toliau priziurint siuos
grozius:)
pirkeja   2016-02-24 15:57
Sveiki, gal turi subrendusiu kanareliu pateliu, turim du patinelius, mes Kretingiskiai,
aciu
Savininkas: veisejas   2016-02-24 16:03
Sveiki,deja siuo laisvu pateliu nebeturiu,pavasariop tikrai bus.
Savininkas: veisejas   2016-02-24 16:07
p.s.ryt vaziuoju i Telsius apie 15h,gal kam ko reikes.
papuga   2016-03-01 19:46
gal kada vaziuosit i vilniu, ar kur nors arciau anyksciu?
Savininkas: veisejas   2016-03-01 21:16
Kita savaitgali mano dede atvaziuoja is Vilniaus i Siaulius,tai jei kam ko reikes,galeciau
iduoti,o as pats jei viskas gerai planuoju si savaitgali vaziuot i Kauna su reikalais,jei
kam ko reikes konkreciai,tai pasiskambinkit,susiderinsim detales.
Evelina   2016-03-05 15:49
Sveiki dar turite kokiu papugu?
Savininkas: veisejas   2016-03-05 18:30
Sveiki,turiu,kas domina?pasiskambinkit.
:)   2016-03-05 21:19
Tas " kitas" savaitgalis tai kovo 12 - 13 d.? Jeigu taip, gal nendrinių astrildų
turit, ar kokių retesnių " žvirbliukų"? Zebriniai amadinai ir tradicinės spalvos
joponiški nedomina.
Evelina   2016-03-05 21:40
papugeles arba zebrinius amadinai
klp   2016-03-06 14:16
Sveiki.gal artimiausiu metu I Klaipėdą važiuosite ir ar turit nimfų?
Dėkui
Savininkas: veisejas   2016-03-06 15:31
Sveiki,i Kauna tiksliai vaziuosiu kovo 11d.po pietu,jei kam ko
reikes,skambinkites.
Dabar is zebriuku,siuo metu tik auga jaunimas,astrildiniu neturiu
jokiu,turiu tik tamsiu japoniu ir margu ir dar is amadinu retesniu,tai smailiauodegiu
graziu,o banguotuku ir jaunu ir vyresniu visada turiu.
p.s.i Klp siuo metu tikrai
neplanuoju,gal men gale,parasysiu cia,o nimfuku jaunimas auga.
Agne   2016-03-10 01:45
Gal planuojate uzsukti i Vilniu?
fsd   2016-03-10 17:07
ką turite parduoti iš amadinu, ir kokios kainos?
Savininkas: veisejas   2016-03-11 14:35
Sveiki,i Kauna tuoj pajudesiu,o i Vilniu ir Klp siuo metu neplanuoju bent pats
vaziuoti..is amadinuku kita savaite duosiu zinot ka turiu pardavimui,bet siaip ka rimtai
domina,skambinkit.
Dhf   2016-03-12 20:22
Turite kanarėliu?
.   2016-03-15 22:47
Kada i Kauna judesi?
Savininkas: veisejas   2016-03-15 23:22
Buvau praeita penkt.,dabar net nezinau,nera artimiausiu metu planuose.
marijampole   2016-03-17 14:39
sveiki, noriu paklausti, mano amadinukai padejo kiausinuka, bet patele ji sulese? ar cia
normalu? kaip geriau ar nupirkti lizdeli ant zemes ar inkileli? aciu
Savininkas: veisejas   2016-03-17 22:35
Sveiki,matyt dar jauni ar kazko truksta,siaip jei viskas gerai,patys savo kiausinuku
nelesa,sudauzyt gali,o kur ji padejo ant zemes?jei ant zemes,tai jo visko gali
buti..amadinukai pagrinde tupi pintuose pakabintuose namukuose arba maziukuose
inkiliukuose,tik ne ant zemes juos reikia padeti,o kuo auksciau ir tvirtai prikabinti.
marijampole   2016-03-18 13:57
taip ant zeme padejo kiausinuka. Mes is jusu pirkom gruodzio menesi kartu su dainuojancia
papuga:) , amadinukai vasarinukai:)
Savininkas: veisejas   2016-03-18 22:35
pasiskambinkit ryt man,tel pakalbesim,pakonsultuosiu.
idomu   2016-03-19 15:23
Ar turit fišerio patele ir kokio amžiaus.
Savininkas: veisejas   2016-03-19 19:44
Ne,siuo metu pas mane visi tik porom,o is agaporiniu auga lb grazus 3 jaunikliukai!
Kanarele   2016-03-24 20:22
Ar turite kaanareliu noretumeme poreles ir kokia butu kaina?
Savininkas: veisejas   2016-03-26 10:20
Sveiki,ne kanareliu pardavime siuo metu neturiu,pats perejimas prasidejo,suka lizdus ir
t.t.,kai turesiu parasysiu cia..
p.s.visus ta proga noriu pasveikinti is anksto su
artejancia graziausia pavasario svente Sv.Velykom:)
baltagalve nimfa   2016-03-27 20:27
Noreciau sužinoti ar turite dar baltagalve nimfa? Kiek jai menesiu/metu ir kada
galetumete atvežti i Vilniu?
Savininkas: veisejas   2016-03-27 21:04
Dar turiu baltagalvikiu nimfu,yra kokie 6,plius dar auga keli grazus mazyliai,o del
atvezimo i Vilniu,snd tikrai nepasakysiu,bus matyt,susiskambinam po svenciu,gerai:)
Savininkas: veisejas   2016-03-29 23:23
Sveiki,ka cia domino baltagalves nimfos?ryt pussesere vaziuoja is Siauliu i Vilniu,tai
galetu atvezti,jei rimtai domina,susiskambinkit,o daugiau bus matyt kada pats vaziuosiu ar
is giminiu kas nors,bet orams atsilus,bus tikrai kas vaziuos i ta puse.
Neringa   2016-03-31 12:53
Lb lb patiko papugeles kurias nusipirkau lb geras pardavejas supratingas tikrai ismano
apie papugas gavau sveikas banguotuku porele lb dziaugiuosi patariu isigyti dar karta aciu
aciu
Lina   2016-04-02 14:53
Kiek kainuoja pore kanareliu?
Savininkas: veisejas   2016-04-02 19:07
Labas,kanareliu pardavime siuo metu neturiu,o kaina paukscio kainai nelygi(jaunikliukai
viena kaina,pateles kita,patinai dar kita,plius paprastos zvirblines kanareles daug pigiau
kainuoja,nei kanareles su pavadinimu).
Julius   2016-04-03 14:10
Sveiki,
Kaip jūs jas atvežtumėte į Vilnių?
Agaporniai   2016-04-03 16:46
Ar agaporniai su trumpom uodegytem?
Savininkas: veisejas   2016-04-03 19:21
Tai yra kas vaziuoja is pusbroliu ar dedziu,ar galu gale pats,cia ne beda,tik
skambinkites,tarsimes..
jo,agaporiniai trumpom,skaitos mazos papugeles.
Julius   2016-04-03 19:27
O ar galima užsukti kokį savaitgali pas jūs?(Prieš tai paskambinus).O ar galima juos
pirkti po viena?Jei taip ka geriau patele ar patineli?Dėkui už atsakyma.Gero vakaro
Savininkas: veisejas   2016-04-03 22:41
Tai visada prasom:)
Galima laikyt po viena,bet smagiau zinoma kad poroje ar bent du tos
pacios lyties pauksciukus..
juk kaip ir pas zmones,taip ir gyvunu(pauksciu) pasaulyje
lygiai tas pats..
ar geriau vienisam but ar dviese..
tai va,lauksiu atvykstant ir
labos:)
Julius   2016-04-04 07:12
Mum tikrai vienos pakaktu:). Dvi per daug .Nesusitvarkysime
Savininkas: veisejas   2016-04-04 13:52
Sveiki,tai tvarkele,isigykit viena drauga ar drauge,lauksiu sveciuose:-)
Savininkas: veisejas   2016-04-04 21:46
Sveiki,balandzio 7d.planuoju vaziuoti vel i Kauna,kam ko reikes sakykit,susitarus,galeciau
atvezti.
Sveiki :)Būtu malonu jei atrašyt   2016-04-08 18:36
AR ATVEŽTUMET IKI TELŠIŲ RAJ.??
Savininkas: veisejas   2016-04-08 21:26
Iki Telsiu yra galimybe atvezti,bet tai skambinkites,kalbesimes,tik nepazadu kada
vaziuosiu i ta puse.
Julius   2016-04-08 21:36
Sveiki dar karta.Pas jus atvažiuot nepavyks.Gal yra galymybė pamatyti agaporniu
nuotraukas per el.pašta?Tada išsirinktumėme paskambintume,susitartume ir jūs gal
atvežtumete į Vilniu.Gero vakaro
Neringa   2016-04-09 09:29
Na va vel isigyjau jauna grazu nimfuka superinio grozio jau po 7 dienu galejau paglostiti
pakausi lb lb patiko sis grozis nemaniau kad bus ant tiek meilus ir net nesikandzioja
patariu isigyti papugeliu lb geras veisejas jau tikrai nuostabe papugele pardave
Savininkas: veisejas   2016-04-10 17:13
Dekui,Neringa,ka pasakau,ta padarau,isitikinai pati kokius grozius
uzauginu:)
p.s.Juliui prie progos imesiu,tik su atvezimu kebliau,as visiems
sakau,atvaziuokit pas mane i namus,o su atvezimais nieko prizadet negaliu..nes kai
laikau,laikau(uzrezervuotus),kai ateina tas laikas jau vaziuoti,pradedi skambinet,pasirodo
jau niekam ir nebereikia..tai be garantiju,kazkaip laikyt nebesinori..pasimokiau jau ne is
vieno.
Eurur   2016-04-12 17:37
Kokia kaina paprastu nimfu NEbaltagalves
Laura   2016-04-12 19:23
At turite katarinu jaunikliu? Jei neturite tai kada turet? Kokia butu kaina?
Savininkas: veisejas   2016-04-12 21:41
Ivairiai nuo 25 iki 35 euru,o katarinos mano dar tik peret ruosias,o jei siai dienai norit
jaunikliuku,tai pas mano viena pazistama klaipediete issiperino keli jaunikliukai,kaina
45-50 euru,tos jau nera is pigesniu,bet lb mieli paukstukai.
Laura   2016-04-13 06:10
Tai mums zinokit neskubu kai issiris tada paimsim, o iki klaipedos tai tolokai mums
Savininkas: veisejas   2016-04-13 14:59
Tai gerai,kada bus pranesiu,pasiskambinsit ar patys uzsirezervuosit(jei jau rimtai
noresit),o siaip siuo metu iv.grazaus jaunimo turiu ir turesiu,auga tikrai nerealaus
grozio plunksniuku:)
Telsiai   2016-04-14 11:31
i telsius galetumet atvezti
Julius   2016-04-14 15:09
Kada i vilniu planuojate vaziuoti? :)
Savininkas: veisejas   2016-04-14 22:41
Galeciau i Telsius atvesti,bet ka konkreciai?ar jus bijot skambinti ar kas jums
yra?Sestad.jei planai nepasikeis zadu vaziuoti i Telsiu puse,ryt man pasiskambinkit!
o
i Vilniu pakolkas nera planuose kelioniu,bet turiu zmogu kas vazineja is Vilniaus i
Siaulius,paprasyciau atvestu.
Julius   2016-04-15 06:59
Sveiki pasakykite savo emaila ir aš jum parašysiu.Ir jūs atsiusite visu agaporniu
nuotraukas o mes išsirinksime:)Ir paskambinsime
Sandra   2016-04-16 13:50
Sveiki, gal galite patarti kurie pauksciukai yra draugiskiausi? Greitai prisirIsantys
prie zmogaus?
Savininkas: veisejas   2016-04-16 23:15
Labas,el.pastas [email protected],bet kad ne kazka ir turiu pardavime is
agaporiniu,dabar pats perejimo sezonas mano paukstyne..
o Sandrai galiu daug ka patarti
nuo populiariausiu banguotuku arba nimfuku iki retesniu agaporiniu,katarinu ar is
vidutiniu krameriuku,senegaliuku,pyrhuriuku,pioniuku ir taip toliau..tikrai gana didelis
pasirinkimas..tik kad kita kart man daugiau skambinkit(geriau vakare darbo dienom arba
savaitg.),bus konkreciau,nes cia nera kada daznai lankytis,veiklos ir darbu pavasari pas
mane n..
tai nuotrauku,el.pastu ar komentaru nelb yra kada ir siuntinet,kurie nori
kazko konkreciai,tuos kaip ir minejau jau ne vienam komentare visada kvieciu pas save i
svecius,tikrai kazka grazaus issirinksit,pakalbesim,patarsiu ir kitiems dar
parekomenduosit:)
auguste   2016-04-19 19:06
ar dar yra ta balta papuga su melynais taskiukais
Savininkas: veisejas   2016-04-19 19:43
senai nebera,Auguste,bet yra daug ir kitokiu graziu,bei ryskiu spalvu.
Valdas   2016-04-21 20:39
Gal jau turite kanareliu?
veisejas   2016-04-21 20:57
Turiu ir graziu,ir retesniu.
Valdas   2016-04-22 06:15
I Kauna atveztute?
Savininkas: veisejas   2016-04-22 07:42
Prie progos taip,dabar artimiausiu metu bus kas is Vilniaus atvaziuoja.
Viska tel
derinkit.
Kanarele   2016-04-23 18:41
Laba diena at turite kanareliu ir kokia kaina butu poreles?
Savininkas: veisejas   2016-04-23 19:56
Turiu,pasiskambinkit jei jau lb domina,kai konkreciai su manim bendraujama,tai konkreciai
ir as.
Savininkas: veisejas   2016-05-01 21:52
Sveiki,visu pirma visus mamukus su Jusu dienele,bukit laimingos ir mylimos:)
O antra
geguzes 3d.vaziuosiu i Klp,gal kam ko reikes,tai turekit minti,galeciau atvesti,viskas
derinama tel.
reikėtu   2016-05-03 21:01
Gal turit kakariiki patele jei turit tai kokios spalvos.
Savininkas: veisejs   2016-05-03 22:16
taip turiu,zalia.
..
As   2016-05-04 15:05
Gal turit kakariki patiną? Kokios spalvos ir kokia kaina?
Gdhd   2016-05-04 20:39
Kokia kakariki kaina?
Savininkas: veisejas   2016-05-04 21:52
Labas,dar kelis turiu po 45 eurus zali kakariki.
Savininkas: veisejas   2016-05-09 00:55
Sveiki,turiu graziu jaunu nimfuku,giedanciu N.Zelandijos papugiuku,ir is retesniu amadinu
turiu graziu parodiniu,kas konkreciai domites,pasiskambinkit man po 21h.
Domiuosi   2016-05-09 13:12
Kokiu retesniu amadinu turite? Zebriniu turite? Ir kokiu dar? Nenoriu dabar trugdyti
Savininkas: veisejas   2016-05-10 08:45
Labas,po savaitgalio bus aisku ka dar turesiu pardavime,yra keli zmones uzsirezervave
retesnius,o is zebriniu amadinuku,tai siai dienai graziu lb turiu ir nemaza
pasirinkima,kaip ir kanareliu graziu turiu.
domina   2016-05-10 23:27
kada važiuosite i Klaipėdos puse domina KAKARIKI patelė
Savininkas: veisejas   2016-05-10 23:40
Sunku pasakyt,pats buvau lygiai pries savaite,o dabar neisivaizduoju..
gal taip kas
vaziuos is tos puses papugiuku,tada galeciau iduoti tuo paciu vaziavimu,reik susiskambint!
Savininkas: veisejas   2016-05-15 20:37
Sveiki,siai dienai turiu lb graziu jaunu nimfuku ir suaugusiu nimfu,giedanciu papugeliu
jaunikliuku ir zebriniu amadinuku ivairiausiu atspalviu.
Savininkas: veisejas Valdemaras   2016-05-18 17:28
Sveiki,greitu metu planuoju stipriai susimazinti savo grazuji uky del susidariusiu
aplinkybiu.
Tai parduodu savo grazias sudarytu perinciu papugu poras,ka rimtai
domins,tik skambuciai.
Vita   2016-05-18 23:01
Labas vakaras gal koki sekmadieni i Rietavo turgu vaziuosit?
Savininkas: veisejas   2016-05-19 06:53
Sveiki,koki birzelio sekmadieni,tai tikrai jei nelis.
Savininkas: veisejas   2016-05-23 10:06
Sveiki,sios savaites vidury zadu vaziuoti i Telsiu puse.
Anonimas   2016-05-27 16:48
Nepirkit melagis gyvunai is jo pirkti mirsta po keliu savaiciu!!
Mantas   2016-05-27 17:04
Gyvunai pas Valdemara sveiki, guvūs, bei judrūs, gali pasitaikyti pas bet ka kad
neišgyvena niekas nuo to neapsaugotas. Daug pirkot kad rašot kad gyvūnai?
Savininkas: veisejas   2016-05-27 17:43
As gyvunu nelaikau,neskleiskit nesamoniu!
O antra jei toks mandras esi,tai skambink man
tiesiogiai,o ne per cia "lok"!
Simtai zmoniu isigijo,nusiskundimu nera,o jei ir krenta
koks,kalbames,tariames,kita i to vieta itaisom,taip kad cia anonimas geriau nejuodinkit ir
nebelokit nesamoniu!
uz tokius dalykus greit supakuojama,istatymus pasiskaityk pries
rasydamas!
Mantai,kiti ne po viena o po kelis isigijo,jokiu nusiskundimu,o cia mat
uzprasytas garantuotai kazkieno uzstumt parase ir kas nuo to?jei tau lengviau ant dusios
stumk!!!bet nepamirsk lazda turi du galus!!!sekmes:-)
Aurimas   2016-05-28 11:13
Šitą veisėją pažįstu labai senai. Žinant jo meilę ir aistrą paukščiams taip
šmeižt labai negražu, žmogus visą laisvą savo laiką, pajamas skiria gyvūnų
gerbūviui. O kritimų pasitaiko visur.
Danguolė   2016-05-28 11:40
Anonimas, jau tik nesistenkit, kur nereikia! Pirkau pas šį žmogų paukštelius,
puikiai iki Vilniaus atkeliavo, o ir iš kitų atsiliepimų daug gerų girdėjau.
Paukštukai sveiki ir prižiūrėti, o jei kažkas ir miršta - visi nesam amžini, kam
kažką dėl to kaltint. Dar reikia pažiūrėt, kokias pats sąlygas naujuose namuose
suteikėt!
Gintaras   2016-05-28 23:03
Tikrai Valdemaras išmano apie papūgas, pats neseniai pirkau vieną paukštuka. Jei kuo
nepatenkintas tai paskambink ir jam tiesiai pasakyk o anonimai dažniausiai būna melagiai
arba konkurentai. Tai tiek.
Anonimas   2016-05-29 15:14
Gerbiamas Valdemarai labai jūsų norėčiau atsiprašyti už tai ką parašiau nes
sumaišiau skelbimus, tas kitas skelbimas yra Klaipėdos mieste ir yra nuotraukoje
įdėtos panašios papūgėlės or ten parduoda gyvunėlius ir aš iš to žmogaus kiek
pirkau ir visi gyvunėliai mirė :( todėl norėjau parašyt kad nepirktu nes miršta visi
gyvunėliai ir sumaišiau su jūsų skelbimu, labai atsiprašau. Atleidžiat?
Savininkas: veisejas   2016-05-29 16:09
Zinoma visada,as niekada pykcio nenesiojantis zmogus esu:-)
sekmes,reikes sveiku,graziu
pauksciuku,visada kreipkites:-)
Anonimas   2016-05-29 17:17
Labai ačiū kad atleidote ir visiems pirkėjams sakau kad Valdemaras pats geriausias
paukščių augintojas ir beje aš turiu 1 banguotukių porą neseniai įsigijęs, gal
galėtum patart kaip prižiūrėt mano draugus ir ar galima juos išmokint kalbėt
Savininkas: veisejas   2016-05-29 23:02
Geriausias ne geriausias,cia jau ne man spresti,bet paukscius,gamta myliu nuo pat
mazumes,o egzot.pauksteliams jauciu silpnybe nuo pat pirmos klases,kai tevukai man visai
krupiui nupirko pirmaja banguotuku porele..nu,ir nuo to viskas prasidejo,jau daugiau nei
25m.ta "liga" jau segu:)priklausau ir savo miesto klubui,kur visi prijauciantys fanatai
iv.pauksciams susibure,dalyvaujam parodose,mugese ir t.t..
o banguotukus
priziuret,didelio mokslo nereikia,ismokint vatgu ar tu beismokinsi,geriausia mokint apie
1men.laiko jaunikliuka ir tik patinuka,bet rankinukus paukstelius daug laiko jiems
skirdamas tikrai pasidarysi,tik reik idet daug meiles,kantrybes ir laiko ir rezultatai
ateis patys savaime,svarbiausia kad tik pauksciukai butu sveiki ir zvalus ir nieko jiems
netruktu,o apie viska gali pasiskaityti nuo a iki z yra lb geras paukstininku puslapis
www.paukstis.lt,tai ten viska rasi ko paciam reikia.
Kanarele   2016-06-09 07:20
Sveiki, ar turite šiuo metu kanarėlių? Domina raudonos spalvos paukščiai. Gal
pažįstate veisėjų Klaipėdoje arba planuojate čia atvykti?
Iš anksto ačiū,
laimingai!
Savininkas: veisejas   2016-06-09 09:47
Labas,turet dar turiu grynai kelias poreles ir viena bortini kanariuka,bet raudonu
nebelaikau nei vieno,kelias koleges pazistu Klp gyvenancias,bet pagrinde laiko amadinas,o
su raudonom kanarelem isvis sunkus atvejis.
Del papugu   2016-06-28 00:24
Sveiki norejau paklaust kada banguotukes pradeda peret kokiu laiku
Savininkas: veisejas   2016-06-28 02:02
Sveiki,laikas nera lb svarbu,svarbu ju amzius,as jas sekmingai esu veises visais metu
laikais,bet turi jos sulaukti tinkamo amziaus,bent jau metu laiko,gali but 1,5m.,jaunesniu
nepatarciau.
Del papugu   2016-06-28 09:43
Pas mane banguotuosios papugeles 2,5m. bet Jos neperi inkilas yra bet Jos vistiek neperi
gal zinot kodel taip yra?
Savininkas: veisejas   2016-06-28 13:04
sveiki,skambinkit man vakare po 21h ir kalbesimes,neturiu as kada darbo metu rasyt ilgu
litaniju.ok
Del papugu   2016-06-28 23:41
As tik suzinoti noriu kodel man jos neperi
Savininkas: veisejas   2016-06-29 00:03
pora turint nereiskia kad ji turi ir peret visada..juk ir ne visos zmoniu poros gali vaiku
susilaukt,pas paukscius lygiai tas pats,kazkas reiskias blogai,o i juos neilysi,as juk ir
ne Dievas,nepasakysiu kas butent joms blogai net nemates pauksciu,gal serga kuom,gal dar
kas,cia niuansu gali but daug..
Domina   2016-07-04 17:47
Gal agaporiniu neišskiriami porelė turit ir kokia kaina būtų
Donina   2016-07-04 17:50
Spalva nesvarbi svarbu jog būtų porele
Savininkas: veisejas   2016-07-04 19:19
praeita savaite pradejo pas vienus ristis jaunimas,tai apie spalvas dar nieko
nepasakysiu,tevai lb grazus(tevas pilkas,o motina geltona),o pas kitus zalius nezinau ar
kas dabar bus,savaitg.paskutini jaunikliuka pardaviau..rimtai domins,rezervuokites tel i
eile.
KL   2016-07-12 20:28
Sveiki.Ar turite baltagalvį nimfos patinėlį jauniklį?
Savininkas: veisejas   2016-07-12 20:56
Sveiki,viena jaunikliuka dar beturiu,tik negaliu 100% pasakyt kokios lyties.Daugiau
baltagalviuku jaunikliuku siai dienai neturiu ir nezinau kada turesiu.
Savininkas: veisejas   2016-07-13 15:55
Sveiki,si sestadieni,tai yra liepos 16d.vaziuoju svarbiais reikalais i Kauna,jei kam ko
reikes is pauksciuku,skambinkit,atvesciau.
Savininkas: veisejas   2016-07-31 19:31
Sveiki,siuo metu turiu graziu jaunu banguotuku,nimfuku,giedanciu papugeliu dailaus
jaunimelio,giesmininku kanariuku,is retesniu pauksciuku turiu nendrinukes
patele,raudongurkli amadinu patinuka,bei keleta smailiauodegiu amadinu.
vili   2016-08-01 19:15
sveiki. gal turit kramerio patele? jei yra - kaina?
Savininkas: Veisejas   2016-08-01 19:39
Sveiki,neturiu.Turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su
nandaja.


Sveiki,turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandajuku.
MD   2016-08-18 17:13
Sveiki, gal turite baltapilvę papūgą?
Savininkas: Veisejas   2016-08-18 20:51
Sveiki,ne tokiu nelaikau.
Savininkas: veisejas   2016-08-22 23:49
Sveiki,siuo metu turiu lb dailiu jaunu nimfuku,banguotuku,giedanciu ir kakariki
jaunimo,auga grazus isskirtiniu spalvu agaporinukai,taip pat turiu retu musu krastuose
burko papugiuku,turiu dailiu kanareliu,bei iv.amadinuku,taip pat turiu graziu nauju ir
devetu narvu.
P.S.butu smagu,jei man paskambintu vilnietis Valentas,nebeturiu jo
kontaktu,pagarbiai gamtininkas Valdemaras.
Savininkas: veisejas   2016-08-27 02:19
Sveiki,gal koki rugsejo sekmadieni ir vaziuoisiu i Rietavo turgu,jei tik bus norinciu
pauksciuku,viskas suderinama duotu tel.
Mathias   2016-09-03 13:23
Ar jus turite jaunu juodu ir baltu cockatiel papugu kaip yra nuotraukoje?
Savininkas: veisejas   2016-09-03 15:13
sveiki,jo tu tai turiu ir lb graziu,ir pasirinkimas yra.
Pirkėjai   2016-09-04 17:14
Iš Valdemaro nusipirkome Rozelų porelę.Čia-tikras Gamtininkas(iš didžiosios
raidės)!Nuostabus žmogus,geraširdis,paukštelių ir gyvūnėlių mylėtojas!Iš visos
širdies dėkojam už paukščiukus,už konsultacijas,už kainos
derinimą!Rekomenduojame!Atvažiuokite,parsivešite iš Valdemaro ne tik sparnuotą
draugą,bet ir žinias,kaip auginti,prižiūrėti!
Savininkas: veisejas   2016-09-05 22:23
Dekui,dekui uz grazius zodzius,kuo didziausios sekmes ir jums bei kuo daugiau geru emociju
su naujaisiais sparnuociais:)
Savininkas: veisejas   2016-09-18 00:20
Sveiki,turiu pardavime graziu nimfuku,agaporiniu,giedanciu jaunimelio,taip pat is retesniu
papugiuku burko,lazuriniu papugeliu,dailiu ir ryskiu kanareliu ir iv.retu amadinuku,ka
domina,pasiskambinkit,jei negalesiu atsiliept,perskambinsiu pats.
Domina   2016-09-19 22:32
Ar turite jaunų kakariki ar rozelų porelių?
Savininkas: veisejas   2016-09-19 23:20
Rozelu tikrai ne,o kakariki manau sudaryciau porele,gal net kelias,pasiskambinkit.
Savininkas: veisejas   2016-09-21 01:07
Pardavime turiu iv.graziu,bei lb retu Lt raudonu kanareliu,bei iv.dailiu ir reto grozio
amadinuku,domina,kreipkites duotu tel.
Senegalo papuga   2016-09-25 14:49
Sveiki, ačiū Valdemarui už naujuosius augintinius. Prieš savaitėlę įsigijome
porelę Senegalo papugu. Malonus pardavėjas - gamtininkas, duoda patarimus, suteikia daug
reikiamos informacijos ir konsultuoja telefonu :) Jei kas galvojate įsigyti paukštelių,
kreipkitės padės išsirinkti, patars.
Vienuolės   2016-09-29 21:21
Sveiki,gal turit vienuolių papūgų?
Savininkas: veisejas   2016-09-29 22:37
Sveiki,pats nelaikau,bet reikes paklausti gal kolegos turi pardavime.
Kanarele   2016-09-30 10:33
Sveiki, noriu įsigyti raudoną kanarelę-patelę. O gal žinote kas augina Kaune.
vienuolės   2016-09-30 11:16
Sveiki,gal turit papūgų vienuolių?
Savininkas: veisejas   2016-09-30 19:55
Sveiki,parasiau kad vienuoliu nelaikau pats,reksnes ir reik joms daug erdves..o kanareliu
ryskiu raudonu pats dar kelias turiu,o kaip kas ar Kaune laiko,to negaliu pasakyt,o jei
maniskes domins,kontaktas duotas,pasiskambinkit.
kanarele   2016-10-01 16:03
Sveiki, gal kada vaziuosit i Kauna ir atvesit raudona kanarele, butinai paimsiu.
Savininkas: veisejas   2016-10-01 17:46
Sveiki,gal net kita savaite,jei ne tai spalio menesi 100% vaziuosiu,parasykit ar
paskambinkit man,issisaugosiu kontaktus.
irena   2016-10-07 14:27
Sveiki noriu paklausti ar galima kartu narvelyje laikyti banguotaja su nimfa.banguotoji
yra seimininke.aciu
lina   2016-10-07 18:22
sveiki.ar turite agaporiniu?noretume poreles.
Savininkas: veisejas   2016-10-07 21:32
Sveiki,Irena ir Lina,pirmai atsakau,laikyt galima kartu,tik geriau reiketu erdvesnio narvo
ir dazniau paleidinet paskraidyt po kambary,bet siaip ir pas mane jos gyvena po
kelias,tiek vienos tiek kitos,tikrai tos rusys,kurios gali sutarty ir sugyventi
tarpusavyje.O kas del agaporiniu,tai dar turiu keleta,kokie konkreciai domina?
irena   2016-10-07 21:53
Aciu jums uz patarima.Raset kad vaziuosit i kauna spali o konkreciau data galima.nimfos
norecia.
Savininkas: veisejas   2016-10-07 23:46
Prasau,jei viskas gerai,tai kita savaite ketv.arba penkt.,tik dar nezinau kuria
diena.Parasykit man sms i tel,kad tureciau kontaktus kam pasiskambint.
lina   2016-10-08 18:03
nesu zinove,todel tiksliau pasakysiu apibudindama ju isvaizda.norime raudonais
snapeliais,israiskingu ryskiu plunksnu
Savininkas: veisejas   2016-10-08 18:32
Yra raudonais snapais dvi rusys,tai maskiniai arba kauketieji(juodgalviai) arba tikrieji
fiseriai.Rimtai domins,pasiskambinkit,Lina.
lina   2016-10-08 21:25
aciu uz informacija.butinai pasiskambinsime.
Savininkas: veisejas   2016-10-08 22:28
Prasau ir iki malonaus.
Savininkas: veisejas   2016-10-13 19:41
Sveiki,spalio 14d.is ryto vaziuoju i Kauna,gal kam ko reikes,atvesciau.
Savininkas: veisejas   2016-10-15 13:33
Sveiki,sivakar kolegos vaziuoja i Vilniu,jei kam ko reikes,kreipkites.
Savininkas: veisejas   2016-10-21 22:47
Sveiki,pardavime turiu keleta graziu penantu poru,gal ka domins,o pats sau ieskau
zvirbliniu papugeliu 2 patineliu ar bent vieno,galimas ir keitimas patele i patina.
sveiki   2016-10-24 18:17
.
Elija   2016-10-29 18:53
Sveiki o turite krameriu veisles patineli, ir jai taip tai kokia butu jo kaina
Savininkas: veisejas   2016-10-29 19:47
Sveiki,ne,krameriu nebelaikau.
Gvidukas   2016-10-31 17:14
Sveiki,ar turyte nimfu jaunikliu ir kokiu spalvu?
Savininkas: veisejas   2016-10-31 21:40
Sveikas,Gviduk,yra ivairiu ir ivairaus amziaus.
Greta   2016-11-06 17:06
Sveiki Valdemarai atsimenat gal, aš iš jusu pirkti 3 banguotuses papugeles norėjau
paklausti? Gal turyte parduoti melynos spalvos papugeles?
Savininkas: veisejas   2016-11-06 21:47
Labas,nebelb atsimenu,bet kazka gal is retesniu spalvu dar ir tureciau(pasiskambinkit man
rytoj),siaip palengva banguotuku stengiuos atsisakyt,dabar pereinu prie retesniu
pauksciuku.
Savininkas: veisejas   2016-11-17 22:46
Sveiki,lapkricio 22d.is ryto vaziuoju i Kauna.
Saulius   2016-11-21 09:12
Sveiki, turit rozelu, jeigu taip tai kokiu spalvu (rusiu)? Aciu.
Savininkas: veisejas   2016-11-21 13:22
Sveiki,jo dar turiu,pasiskambinkit tel,pakalbesim konkreciau,jei rimtai domina butent
rozelos.
Kai a   2016-11-23 14:15
O narveliu neturite
Savininkas: Veisejas   2016-11-23 15:51
Yra nauju ir dėvėtų,nuo 8eu mažiukai nauji iki 50eu dideli.Pasiskambinkit.
Jurga   2016-11-25 10:04
Labai kompetetingas,atsizvelgia i poreikius.Visada pataria ir paaiskina.pauksciukai visada
buna sveiki ir guvus.Pati pirkau ir labai likau patenkinta.
Laura   2016-11-26 14:12
Sveiki gal turite katarinu jaunikliu?
Savininkas: Veisejas   2016-11-29 23:22
Labas,ne,siai dienai neturiu,bet turiu kitu grožiu
Agaporiniu,giedanciu,kakariki,nimfu,žvirblinių,rozelu,penantu,kanareliu,iv.amadinuku ir
kitu grožiu,ka rimtai domina,pasiskambinkit.
P.s.dekui Jurgai uz komplimentus,visada
stengiuos padet zmonems ištikus bedai ar ieškant nauju augintiniu.
sigis   2016-12-01 19:54
Sveiki gal turi kauketu fiseriu domina pora.
Savininkas: Veisejas   2016-12-01 23:01
Sveikas,Sigi,deja siai dienai butent kauketuju nebeturiu.
Lina   2016-12-02 19:37
Sveiki, labai noreciau isigyti zvirbliniu papugeliu jaunikliu, tik galbut turite
ismaitintu rankomis? Arba galite ismaitinti? Kaina nesvarbu.
Savininkas: Veisejas   2016-12-02 20:37
Labas,papugeliu turet turiu,bet tokiems žaidimams maitint rankom,tikrai nemeluojant laiko
visai siuo metu neturiu.
Lina   2016-12-02 20:42
Kiek esu turejusi tai rankomis neismaitintas papugeles labai sunku prisijaukinti o as taip
pat daug laiko tokiems dalykams skirti negaliu :)) galvojau pabandyt rankine žvirblinę
isigyt tik kad nieks nepardavineja...
Savininkas: Veisejas   2016-12-02 20:59
Nu,nezinau,kam jaunikliukus esu įtaisęs,tie nesiskunde,o antra jei zadat daug laiko
neskirti(tiksliau neturint),tikrai nepatarciau vienos įsigyti,ziauriai liūdi
paukščiukai,as kaliau ir kalu i galva visiems zmonems ta pati,pilnaverčio gyvenimo
vienam paukščiukui ir nebus..aisku,kas lb daug laiko skiria ar praleidžia namie,tada
taip,bet jei palikt ji viena liudet,nepatariu.
Lina   2016-12-03 10:28
Aš ir nežadu vieno laikyti turiu banguotasias papugeles ir amadinus :). Gal tuomet
zinote kas maitina rankomis paukscius arba kas galetu ismaitinti uz papildoma mokesti?
Savininkas: Veisejas   2016-12-03 11:04
Supratau,tada kita kalba,bet kas rankom maitina tikrai nežinau būtent žvirblinių ir
aplamai čia tik keli žmonės jas veisia Lietuvoj,o rankom išmaitinti pagrinde užsienį
mėgėjai,Lt yra vienas kitas,bet tikrai lb mažai kiek aš bent zinau.
Lina   2016-12-03 13:49
O jus jauniklius zvirbliniu turite? Kokio amziaus?
Savininkas: Veisejas   2016-12-03 14:06
Turiu,Lina,pasiskambink,bus paprasčiau ir konkrečiau.
?   2016-12-03 22:28
kokia burko poreles kaina? kokia spalva: raudona ar gamtine?
Savininkas: Veisejas   2016-12-03 22:50
Šiuo metu turiu raudonų,o kaina suderinama vietoj atvažiavus,kaip aš sakau nerimtai
viena kaina,rimtai kalbant(Tel) kita.Kazkaip keistai žmonės kurie konkrečiai kažko
nori,tai skambina man ir kalbame,o kas tik pasirašinėti nori,tai manau tiek jiems ir
tereikia..
Savininkas: veisejas   2016-12-12 23:51
Sveiki,jei viskas gerai,tai gruodzio 15d.po darbu vaziuosiu i Kauna paskutini kart siais
metais,jei kam ko reikes,kreipkites.
Savininkas: veisejas   2017-01-01 23:08
Su naujais metais visus egzotikos myletojus:)
Aiste   2017-01-01 23:46
Sveiki. Ar turite Žako papūgą? Kokia kaina?
Savininkas: veisejas   2017-01-02 00:13
Labas,oi ne as didziuju nelaikau ir kitiems nelb patariu,visgi toks paukstis ne metams ir
ne vienam desimtmeciui,taip kad pries ji isigyjant lb gerai reikia susidelioti visus
prioritetus,o kas bus jei isvyksiu i uzsieni,ar tarkim ji nusibos(kaip kad lb net daznai
buna ir su mazesnem),bet jei jau tvirtai nuspresit butent didziaja isigyt,tada
skambinkit,galesiu nukreipt kas augina ar parvest gali.
Aiste   2017-01-10 14:43
Sakykit, o kokio amziaus zako geriausiai isigyti?
Savininkas: Veisejas   2017-01-10 15:30
Kuo jaunesni,kokių 4-5men.
Inesa   2017-01-13 10:03
Ar turite Kanareles patineli?
Savininkas: Veisejas   2017-01-13 10:56
Turiu kelis.
As   2017-01-13 21:13
Labas vakaras,ar turite nimfu jaunikliu? Jei taip,kokio jie amziaus?
Egidijus   2017-01-16 21:37
Sveikas Valdemarai, domina senegalai. Ar turetumet kokios kainos.
Savininkas: veisejas   2017-01-16 22:56
Sveiki,Egidijau,deja senegalu nebeturiu,paskutine porele pardaviau pernai.
Savininkas: veisejas   2017-01-16 23:24
Beja,maciau skelbimuka,kad Kaune parduoda ir dar rankom ismaitinta,tai
skambinkites,kalbekit su seimininku,beja sakyciau ir kaina lb padori,toki isigijus jau bus
konkreciai rankinis.
ele   2017-01-17 10:37
Sveiki,noreciau jusu patarimo,turiu nimfu porele,sveiki energinki paukstukai,labai
dziugina,tik nerimauju,jau nuo rudens padejo apie40 kiausiniu,ar tai normalu,perinti
nenoriu,bijau del pateles,patarkit?
Savininkas: veisejas   2017-01-17 15:08
Labas,Ele,buk gera paskambinkik man kokia 21h tel pakalbesim,lb uzimtas zmogus esu,nera
kada litaniju man ilgu rasinet,dekui uz supratinguma.
As   2017-01-18 20:43
Nimfa padejo du kiausinius,bet ju neperi..
Savininkas: veisejas   2017-01-18 23:20
Tai kas kad padejo,ne tik nimfos juos deda ir netupi..siaip ir metas ne is geriausiu dabar
tupet,o siaip jei ir tupi,dar nevisada yra 100% garantija,kad issiris,visko buna ir bus.
Pirkėją   2017-01-22 19:30
Turit kalbančių papūgų
Savininkas: Veisejas   2017-01-22 20:01
Kalbėt galit ir ta pati banguotuka ar nimfuka jauna issimokint,o jau ismokintu šiuo metu
nebeturiu,bet esu turėjęs ir ne vieną.
Savininkas: veisejas   2017-01-29 13:23
sveiki,siuo metu auga grazus pulkelis jaunu banguotuku,pradejo ristis ir mazi
zvirblinukai,is amadinuku bus zebriuku ir japoniuku mazyliu.
laba diena   2017-02-04 13:40
ar turite parduoti banguotu papūgėlių šiomis dienomis?
Savininkas: Veisejas   2017-02-04 13:58
Sveiki,jaunimelio tai bus ir gražaus iš 4 lizdų,tik kitiems dar reik savaitės gal
dviejų kol islys iš inkilo,si mėnesį tai tikrai bus iš ko pasirinkti,galit
rezervuotis pasiskambine.
Savininkas: veisejas   2017-02-12 12:11
Sveiki,gal kas bus idomu aplankyti ir kazka idomaus isigyti.
PARODA - MUGĖ. Šiauliai,
Dvaro turgus Vilniaus 212, Vasario 18 d. nuo 7 iki 16 val.
11.00 val. pasirodymas:
MAGIJA SU BALANDŽIAIS
Parodoje bus demonstruojami: balandžiai, vištos, triušiai ir
kita.
Kviečiame dalyvauti. Į mugę galite atvežti parduoti kokius tik laikote
gyvūnėlius: balandžius, vištas, papūgas, triušius, katinėlius ir t.t.
Šiaulių
dekoratyviniu pauksciu augintoju klubas.
Marija   2017-02-12 18:30
Sveiki, ar planuojate vaziuoti i Vilniu artimiausiu metu?
Savininkas: veisejas   2017-02-12 19:25
sveiki,as asmeniskai ne,gal kas is giminiu,bet neprizadu.
Sveiki   2017-02-14 20:18
Gal turėtumėte parduoti žvirbliniu papūgėliu porele (virš metu kad butu geriausia)?
Savininkas: veisejas   2017-02-14 23:30
Sveiki,pasiskambinkit,rytoj tel pakalbesim,ka turiu siai dienai,ka galiu pasiulyti.
?   2017-02-24 19:23
Gal turite geltona krameri patina ir kokia kaina?aciu
Savininkas: Veisejas   2017-02-24 19:32
Neturiu.
Savininkas: veisejas   2017-02-25 22:48
Sveiki,auga du lb grazus zvirbliniu papugeliu jaunikliukai(jau baigia apsiplunksnuoti),ka
rimtai domina,turekit minty,greitu laiku bus ir kitu pauksciuku grazaus jaunimo pas mane
issiritusiu.
susidomejusi.   2017-03-01 20:16
Sweiki norejau paklausti gal turite parduoti apgaporni kitaip neiskiriamieji jie vadina
patinuka ar patele ir kiek kainuotu?
Savininkas: Veisejas   2017-03-01 21:25
Labas,turiu vieną laisvą,o ateityje bus jauniklių gražių,bent jau yra dedanciu porų
kiaušinius,tai manau kažkas tikrai issiris..
O dėl konkretumo, pasiskambinkit.
Klausimukas   2017-03-02 12:50
Norim patarimo.
Norim paukštuką laikyti, bet neapsisprendžiam kokį. Namuose yra
vaikų. Ką patartumėte?
Labai dėkoju už atsakymą :)
Savininkas: Veisejas   2017-03-02 13:10
Labas,mielai patarsiu ir pakonsultuosiu,tik būkit geri pasiskambinkit man,čia nesinori
ir rašinėti ilgu litaniju,o antra lb neturiu ir laiko,o variantų yra nemažai,bent iš
tų ką aš galėčiau pasiūlyti.
Savininkas: veisejas   2017-03-03 23:59
Sveiki,ateinanti ketvirtadieni(tai yra kovo 9d.) planuoju vaziuoti i Kauna,jei kam ko
reikes kreipkites,atvesciau.
P.S.Pardavime turiu retu ir isskirtiniu spalvu(dominuoja
melyna,violetine,zydra ar elekrine spalva) jaunikliuku banguotuku gera savaite kaip
atskirti nuo tevu,ka rimtai domins,kreipkites.
Valentina   2017-03-04 20:29
Gal turite žvirbliniu perinciabporele pardavimui (kad skirtingu spalvu butu)?
Valentina   2017-03-04 20:29
Perinčia porelę*
Savininkas: Veisejas   2017-03-04 21:51
Pardavime ne,mano visos peri,turiu tik du jaunikliukus ir viena laisva mėlyna patele,arba
ją galėčiau mainyti į žalią arba mėlyna patinuka.
Valentina   2017-03-05 11:50
Gal žinote tada kas turi parduoti žvirbliniu porelę..? Nes tikrai labai ieškome, bet
niekas beveik neaugina.
Savininkas: Veisejas   2017-03-05 13:26
Kad mažai kas jas ir veisia,aš asmeniškai tik 3 rimtus veisėjus Lt žinau būtent
jų,bet ir tai suaugusias poras sau laiko perinimui,man pačiam 2 suaugusiu patinuku
reikia,didžiausia problema gauti.
  2017-03-05 20:07
Labas vakaras, ar turite šiuo metu pardavime banguotuju papugeliu poreliu (perinciu
geriausia)?
Savininkas: veisejas   2017-03-05 22:43
Labas,viena gal ir parduociau,bet jei rimtai jau reikia,tam yra tel duotas,ryt
pasiskambinkit.
Antoni.   2017-03-13 15:26
KokiKokia kaina butu agaponiu porele
Savininkas: veisejas   2017-03-15 00:52
Neturiu pardavime,kazkada bus,dabar prasides pats perejimo sezonas.
Aidas   2017-03-18 12:00
Laba diena kokio amžiaus būtu berniukas nimfa? Ir ar nuo mažens rankomis maitinta?
Savininkas: Veisejas   2017-03-18 15:16
Labas,Aidai,nimfuku jaunų turiu 3-6men amžiaus,bet tikrai nemeluosiu,tikrai ne rankomis
maitinti,yra tam nimfuku geri,rūpestingi tėvai,o aš neturiu laiko tokiais dalykais
užsiimti,čia gal kas kokia pora augina,sėdi namie,tada kita kalba.
Deimantė   2017-03-18 15:28
Laba diena turit krakatu berniuka? Jei taip kokia maždaug kaina?
Deimatė   2017-03-18 15:29
Oi sumaišiau ne krakatu o kakariki :)
Savininkas: Veisejas   2017-03-18 16:47
Labas,patelių turiu,o su patinukais sunkiau,bet ateityje bus,šiai dienai dailių jaunų
nimfuku,banguotuku turiu,zvirbliniu papūgėlių jaunimo turiu,taip pat Kanareliu
pasirinkimą iv.turiu.
domina   2017-03-18 17:56
gal pardavime turyte aleksandru ar senegalu papugu?
Savininkas: Veisejas   2017-03-18 19:08
Labas,ne tokių nelaikau,bet žinau kas laiko,ką konkrečiai domina,skambinkit,konkreciai
pakalbesim.
.   2017-03-18 22:07
Kokia žvirbliniu papugeliu kaina?
Savininkas: veisejas   2017-03-18 22:43
40euru.
Deimantė   2017-03-19 19:34
O tai kokia kaina maždaug mergaitės kakariki būtu? Ir amžius koks?
Savininkas: Veisejas   2017-03-19 20:07
Praeitų rudens,Deimante,pasiskambinkit,tel.867784873,gamtininkas Valdemaras.
Savininkas: veisejas   2017-03-20 00:11
Kovo 21d.antradieni vaziuoju i Kauna vakare,jei kam ko reikes is
jaunikliuku,skambinkit,galeciau atvesti susitarus.
Galina   2017-03-20 19:33
Gal turite pardavime zvirbliniu papugeliu patina suaugusi?
Savininkas: Veisejas   2017-03-20 19:59
Turiu gražu mėlyna.
?   2017-03-23 10:11
turyte senegalu ?
Savininkas: Veisejas   2017-03-23 11:04
Neturiu,Kaune mačiau įdeda vis skelbimų,pasiskambinkit.
Del amadinuku   2017-03-24 22:09
Sveiki, labai noriu paprašyti patarimo. Turime porą zebrinių amadinų, deda
kiaušinius, tupi, peri, bet kiaušinukai tušti. Matosi, kad viduj tik trynys ir jokių
gyvybės požymių. Ar gali būti, kad patinėlis nevaisingas? Ką daryti, keisti
"vyrą"? Iš anksto labai labai ačiū!
Savininkas: Veisejas   2017-03-24 23:11
Labas,daug niuansų čia su jais,gal pati pora jauna,gal ir patinukas,gera porelė
sudaryti yra menas,plius reikia tinkamų sąlygų, ramybės,drėgmės gal per mažai ir
t.t.
Savininkas: veisejas   2017-03-26 23:07
Sveiki,kovo paskutine diena,tai yra 31d.penktadieni vaziuoju per Panevezi,i Kauna,kam ko
reikes kreipkites,gera proga yra atvezimui.
Jurgita   2017-03-28 11:29
Sveiki ar turit nimfos patineli?per kur i kauna vaziuojat?
Jurgita   2017-03-28 11:30
Ir kokia kaina?
Jurgita   2017-03-28 11:34
Taip pat domina narvas šitokiai papūgėliai
Savininkas: Veisejas   2017-03-28 12:11
Labas,viskas tel derinama.
J.   2017-03-30 22:32
reikia balto patino (banguotuko)
Savininkas: veisejas   2017-03-30 23:24
neturiu,tokie karta per kelis metus tegimsta..cia loterija..esu turejes seniau ir
kelis,bet deja siai dienai nezinau..auga mazyliai,bet spalvos pasimatys po keliu
savaiciu,bet ar baltu bus,lb maza tikimybe,gal tik 1%..
Savininkas: veisejas   2017-03-31 01:07
Siandien apie 17-18h tame tarpe bunam Panevezyje,sekanti stotele Kaunas akropolis apie
19h,jei dar kam ko reikia,iki 16h pasiskambinkit,poto nezinau kada bevaziuosiu pats
asmeniskai i Kauna.
Rita 868419937   2017-04-03 00:22
Sveiki auginu kelias poras nimfu agaporines nimfu patinėliui trūksta patelės gal
turite kiek kainuotu esu iš klaipedos raj Ir dar norėčiau paklausti gal pas jus galima
nusipirkti Parabanto papugėliui jei ymanoma kiek kainuotu ačiu
Savininkas: Veisejas   2017-04-03 07:37
Labas,nimfų tai turiu paprastų ir baltagalviu,pasiskambinkit,o barabantu reksniuku
nebelaikau,mačiau skelbimą Telšių rajone pora parduoda.
Simona   2017-04-05 18:40
Sveiki.Jus is paciu Siailiu?Mano nimfa serga,nerandu kas pagelbetu,kojas grauztis
pradejo,nebepaina.visi sako del vitaminu trukumo,kreidos turi,bet beveik negriauzia :(ka
daryti???
Savininkas: Veisejas   2017-04-05 18:59
Skambink man Simona!Aš nesedziu prie pc,duosiu vitaminų, gliukozės.
Savininkas: veisejas   2017-04-07 00:32
Sveiki,siai dienai auga lb graziu jaunikliuku vados,retu spalvu,kaip as sakau parodiniu
banguotuku,toliau issirito kakariki keli jaunikliukai,auga keli grazus agaporiniu
jaunikliukai,zvirblinuku bus lb graziu jaunimelio,auga ir amadinuku vaikiukai,zodziu
jaunimo bus siai dienai,ka kazkas rimtai domins,skambinkit drasiai,kalbesimes,tarsimes.
Simona   2017-04-12 21:33
Prieš 3 sav. įsigijome banguotąją papūgėlę, tai, patikėkit, kasdien minime
pardavėją geriausiais žodžiais. Mes iš Vilniaus, papūga iš Šiaulių- po skambučio
sulogistino mums jau kitai dienai papūgiuką! Kuris yra be galo smalsus, drąsus,
draugiškas ir be galo gražus. Džiaugiamės iki ašarų :) gyvena galima sakyti palaidas
(kol esame namie) tupia ant peties, galvos, rankos ištiestos, skraidydamas nesibraško.
Sunku suvokti kaip gali būti toks puikus augintinis. Jeigu kas renkatės sparnuotą
šeimos narį, tikrai paskambinkite pauštelių šeimininkui, nors ir gyvenate kitame
mieste.
Laba diena. Ar turite baltave   2017-04-14 15:16
?
Savininkas: Veisejas   2017-04-16 21:54
Sveiki,dėkui,Simona už gražius žodžius,malonu kad lb greitai susidraugavot:-)
Kaip
aš sakau kas rodo daug noro ir skiria sparnuotam draugeliui daug laiko,tai rezultatai
ateina savaime:-)
Ir ta proga jus ir visus paukščiuku mylėtojus noriu pasveikinti su
Sv.Velykom:-)
Raimonda   2017-04-17 20:30
Sveiki, gal galite pasakyti kokio dydžio narvelio reikia dviom nimfoms? Ar vietoje turite
didelių gražių narvų? Ačiū
Savininkas: Veisejas   2017-04-17 21:00
Sveiki,kuo didesnis tuo geriau,nėra konkrečių matmenų, svarbiausia kad patogiai
papūgos jaustųsi..keleta naujų,didelių turiu,pasiskambinkit, pakalbesim.
Savininkas: veisejas   2017-04-18 10:05
Sveiki,auga puikaus jaunimo burys,banguotuku,zvirbliniu papugeliu jaunikliuku,kakariki
keletas issirito,agaporinuku graziu bus,giedanciu jaunimo keli,is amadinuku keletas
zebriuku ir japoniuku,yra kanareliu jaunimo,ka rimtai domina,pasiskambinkit rezervacijai.
Regina   2017-04-23 18:12
Turite gal perincia zvirbliniu porele parduoti?
Savininkas: Veisejas   2017-04-23 18:27
Tik jaunimas gražus ir suaugęs patinukas
Matas   2017-04-23 20:25
Labas vakaras kiek kainuotu jauni geltoni kakariki.
Savininkas: Veisejas   2017-04-23 20:52
Labas,Matai, pasiskambinkit,jei konkrečiai domina,tai tikrai sutarsim.
Amadinas   2017-04-28 09:56
Sveiki. Gal turit baltą ( arba kone baltą ) japoninį amadiną? Lytis nesvarbu, bet
jeigu susidarytų tokia porelė, būtų išvis idealu ☺.
Savininkas: Veisejas   2017-04-28 10:43
Labas,baltų ne,tik tamsus,margiukai arba kakaviniai,turiu ir su kuodais.
Violeta   2017-04-30 22:57
Kokia kaina kakariku?
:)   2017-05-10 20:36
Ar turite kanarėlių porelę.
Savininkas: Veisejas   2017-05-10 20:50
Viena rezervuota,o kitų gal dar ir susidarytu iš jaunimo,o trecia sėdi ant
kiaušiniu,tai kažkas turėtų išsiristi.
Dovilė   2017-05-12 13:08
Laba diena,
Ar dar turite agapornių porelę? Arba banguotojų papūgėlių porelę?
Savininkas: Veisejas   2017-05-12 14:20
Labas,Dovile,turiu ir Agaporiniu,ir Banguotuku,jaunikliuku dviejų mėnesių ir metinių
porelių.
Jei konkrečiai domina,pasiskambinkit.
Savininkas: veisejas   2017-05-13 22:39
Kviečiame į pavasarinę
dekoratyvinių paukščių mugę

Gegužės 20 d.,
šeštadienį, Panevėžio automobilių turguje (Pramonės g. 12) vyks pavasarinė
dekoratyvinių paukščių mugė. Dalyvaus vištų, balandžių, papūgėlių, triušių
augintojai ir mylėtojai,as taip pat zadu atsivesti nemazai egzotiniu pauksteliu,tai iki
pasimatymo Panevezyje.
Savininkas: veisejas   2017-05-25 00:03
sveiki,siuo metu turiu iv.grazaus mazu ir vidutiniu papugu jaunimo,tai yra
banguotuku,agaporinuku,N.Zelandijos giedanciuju jaunimo is keliu poru ir kakariki
vaiku,kanareliu jaunu ir iv.amadinuku jaunikliuku,is suaugusiu pardavime turiu kelis
kramerius zalius ir zydra,penantu pora,pavienes kelias rozelas pateles ir kitu graziu
papugu,bei kitu mazu paukstuku.
Įdomu   2017-05-27 00:16
Ar pats išauginai ar supirkai iš veisėju.
Savininkas: veisejas   2017-05-27 00:41
Aisku pats,atvaziuok ir pamatysi,kitaip nesiskelbciau veiseju,jei buciau supirkinetojas
kaip kiti tokie dedasi ir aplamai cia tu tikru Lt veiseju vienos rankos pirstu per akis.
Simona   2017-06-04 20:40
Sveiki visi :)

Prieš 1,5 mėn džiaugiausi įsigyta papūgėle, tai šiandien
noriu pasigirti, jog šiandien jau ir kalba mūsų papūgėlė!
Kaip ankščiau
minėjau, kitas miestas paukštelių savininkui nėra kliūtis, tad jei renkatės,
būtinai pasiskambinkite, turėsite geriausius paukščius :)

S.
Savininkas: veisejas   2017-06-06 23:23
Sveiki,dekui,Simona uz grazius zodzius,pamalonina tikrai sirdi:)Ka as visada ir sakau,kas
su pauksciukais uzsiima,skiria jiems daug demesio,bendrauja,tai ir augintiniai atsidekoja
tuo paciu:)ir nera jokio skirtumo ka zmogus laiko katina,suni ar kokia papuga,visi nori
bendravimo,buti mylimi,gerai priziurimi.
Savininkas: veisejas   2017-06-15 00:50
sveiki,turiu ivairiu papugu,amadinuku,kanareliu pasirinkima,ka domina,skambinkit...taip
pat yra galimybe atvesti i Rietavo turgu.
Savininkas: veisejas   2017-06-18 01:28
Sveiki,jei butu norinciu isigyti egzotiniu pauksciuku,tai liepos koki sekmadieni
atvaziuociau i Rietavo turgu sutarus,o pasirinkima tikrai turiu is ko,nuo mazuju iki
vidutiniu papugeliu iki kanareliu ir iv.amadinu rusiu.
:)   2017-06-26 12:07
Vis dar ieškau baltojo japoninio amadino :).
Savininkas: Veisejas   2017-06-26 13:22
Sveiki,neturiu baltų japoniuku,margus arba tamsius šiai dienai,bet pagrinde auginu
papūgas,bet itariu gal greitu metu teks ir ju atsisakyti..
Savininkas: veisejas   2017-06-29 23:38
Sveiki,siai dienai turiu si menesi atskirtu nuo tevu kanariuku,reto grozio banguotuku
mazyliu 1,5-3men amziaus dideli pasirinkima,agaporinuku keliu rusiu,kakariki keleta
mazyliu,giedanciu papugeliu skirtingu seimu kelias poreles sudarytas,zvirblinuku is keliu
seimu ir kitu,turiu ir suaugusiu poru,taip pat turiu ir iv.papugu ir ne tik
inventoriaus(narvu,inkilu,zaislu ir kitu reikmenu).
Savininkas: Veisejas   2017-07-07 16:58
Sveiki,rytoj vaziuoju į Telšius,jei kam ko reikia iš pauksteliu, kreipkites,
atvesciau,kita savaite jei planai nesikeis,tai vaziuosiu į Žagare.
Sima   2017-07-07 21:43
Sveiki, gal galima zvirbliniu pauksteliu foto? tu kuriuos siai dienai turit.
Savininkas: Veisejas   2017-07-07 22:01
Labas,Sima,parašyk savo el.pasta,atsiusiu,turiu žalių jaunimo ir mėlynu,sveiki,dailus,
gražus.
Kristė   2017-07-12 00:15
Gal turite šviesių sidabrasnapių amadinukų?
Savininkas: Veisejas   2017-07-12 00:23
Sidabriasnapiu nebeturiu nei vieno,pagrinde japoniukai įvairių spalvų,poto
smailiaudegiu dar turiu, brilijantiniu porele,keletą papuginiu amadinu ir kt.
Aira   2017-07-25 20:23
Sveiki, ar turite šiuo metu Nimfų?
Savininkas: Veisejas   2017-07-25 22:10
Labas,paprastų nebeturiu,tik baltagalves.
įdomu   2017-07-27 12:56
Baltagalviu nimfu pateliu gal turite ir kokia maždaug kaina ir papugu amžius.
Savininkas: Veisejas   2017-07-27 13:40
Viena tikrai turiu,bet parduodu poroje,o keli laisvi patinukai.
Aišku   2017-07-27 15:05
Supratau, pats turiu du patinus , pirkau kaip pora o gavosi kaip visada.
Savininkas: Veisejas   2017-07-27 16:27
Dėkite skelbimą,gal kas pamainys,arba paprasta patele itaisykit jam,esu tokia pora
auginęs,tai super sutardavo ir vaikai gražus buvo.
Agapornis   2017-07-30 11:45
Mūsų papugėlė padėjo kiaušini(ar tai normalu?nes jis namuose yra vienintėlis
paukštis)Nežinom ar vyriškos gyminės ar moteriškos. Nors kai pirkom jūs minėjote
kad vyriškos.
Savininkas: Veisejas   2017-07-30 13:35
Jei padėjo,tai be kalbų patele,vienišos patelės ir deda,kaip ir vištos..
O su
lytimi jaunų,ypač agaporiniu sunkiau nustatyti,bet viena laikant nėra didelio skirtumo
ką laikyti,patelės šiaip dar jaukesnes yra.
Nore
Agapornis   2017-07-30 13:38
Kaip elgtis su ja?
Agapornis   2017-07-30 13:49
Ar iš kiaušinio gali kažkas išsiristi?
Savininkas: Veisejas   2017-07-30 14:05
Niekas neissiris,tušti kiaušiniai bus.
Po 18h man paskambink, pakonsultuosiu,bus
paprasčiau.
Tel juk duotas.
:)   2017-08-07 10:04
Sveiki. Kokių rūšių amadinų turite parduoti ? Ar turite porų ?
Savininkas: Veisejas   2017-08-07 11:39
Labas,turiu brilijantiniu pora,smailiauodegiu,japoniniu, zebriniu,gal ir papuginiu dar
parduociau..
Žodžiu,pasirinkti yra iš ko,bet jei rimtai kažko norite,tik
skambučiai.
..   2017-08-16 21:54
sveiki gal turite lazūriniu papugeliu patinėli geltona
Savininkas: Veisejas   2017-08-16 22:27
Sveiki,nebelaikau visai aš jų.
Savininkas: veisejas   2017-08-19 00:27
sveiki,siuo metu turiu reto grozio jaunu banguotuku jaunimelio,sudarau poreles is
skirtingu lizdu,taip pat yra jaunimo kakariki,zvirbliniu papugeliu,kanareliu ir kai kuriu
rusiu amadinuku,isankstine rezervacija tel.
foto   2017-08-22 15:09
o galima foto pamatyti tų reto grožio banguotukų
Savininkas: Veisejas   2017-08-22 15:47
Tai atsiuskit el.pasta ar man parašykit asmeniškai,imesiu,turiu ir video padaręs.
foto   2017-08-24 17:53
parašiau jau aną dieną el. paštu Jums, bet taip ir nesulaukiau ats..... o kaip dėl
atvežimo į Vilnių? nevykstat artimiausiu metu?
Savininkas: Veisejas   2017-08-24 19:37
Atsiusiu, šįvakar arba rytoj foto.
Savininkas: veisejas   2017-09-11 22:24
sveiki,rugsejo 16d.vaziuosiu i Ukmerge,jei kam ko reikes is to krasto,skambinkit,atvesiu.
Klausimas   2017-09-16 16:30
Ar turite banguotuju papugeliu mazu? Kokio amziaus tiksliai?
Savininkas: Veisejas   2017-09-16 19:41
Sveiki,jo turiu mėnesio,2-3men.
Domina   2017-09-17 11:44
Sveiki, ar turit Kramerio papūgėlių jaunu ?
sveiki   2017-09-17 17:27
kokiu amadinu turite siuo metu?
Savininkas: Veisejas   2017-09-17 19:06
Sveiki,jauniklių krameriu neturiu,tik suauge.
Norėčiau   2017-09-17 19:59
Ar turit barabantu , jei turit tai , kiek kainuotu.
Savininkas: Veisejas   2017-09-17 21:02
Ne,tu nebelaikau,perdaug saukiantys ir stresuojancios papūgos,dabar tylesnes laikau.
Įdomu   2017-09-20 20:41
Kokių spalvų turite kanarėlių ?
Savininkas: Veisejas   2017-09-20 21:56
Pilkų,samaniniu,ir tamsiai bordo kažkas tokio.
.   2017-10-04 22:58
Gal turit rankini ar prijaukinta krameri? Kokia būtų kaina?
Savininkas: Veisejas   2017-10-04 23:19
Ne,tik suaugusius du patinus turiu.
.   2017-10-05 11:26
Koks ju amžius?
vytas   2017-10-05 12:29
ar turite burko papugeliu ir kokia butu kaina
Savininkas: Veisejas   2017-10-05 13:27
Kam kas aktualu ir rimtai kažko ieškote,tai asmeniškai rasykite el.pastas
[email protected]
P.s.dar kelias burko turiu.
Savininkas: Veisejas   2017-10-05 16:41
EGZOTINIŲ GYVŪNŲ PARODA I 40 rūšių egzotinių gyvūnų

 
AKROPOLYJE
raudonuoju kilimu žengs džiunglių FAUNA 
Renginio laikas spalio 13-14 d. nuo 11
val. iki 20 val.
Vieta - prie CAN CAN PIZZA
 
Parodoje išvysite įvairiausius
Lietuvos klimatui nebūdingus gyvūnus - apie 40 rūšių egzotinių
gyvūnų:
krokodilinis kaimanas
papūgos
leopardinis gekonas
iguana
mėly
naliežuvis scinku
ilgaūsiai
tarakonai
varlės
degu
stepiniai vėžliai
šinšilos ir daug
kitų.
P.s.atsivesiu ir savo keliolika grožiu,visi maloniai esate laukiami,bet pats
planuoju dalyvauti,tik 13d.
Savininkas: Veisejas   2017-10-05 16:43
P.s.veiksmas Siauliu Akropolyje.
Vilma   2017-10-15 07:38
Sveiki, gal turite rozelos patina?
Savininkas: Veisejas   2017-10-15 08:53
Labas, viena turiu,po 12h paskambinkit, pakalbesim.
Aura   2017-10-19 14:58
Bangotuku papugu turit?
Savininkas: Veisejas   2017-10-19 16:46
Labas,jo nuo mėnesio iki pusės metų.
Aura   2017-10-19 17:16
Kain;)
Aura   2017-10-19 17:16
Kaina
Savininkas: Veisejas   2017-10-19 17:20
12eu
Aurelija   2017-10-19 17:22
O snd iseitu atvykti nupirkti?
Savininkas: Veisejas   2017-10-19 17:35
Taip,20h, pasiskambinkit man tel.867784873.
Aura   2017-10-19 17:37
Gerai aciu paskambinsiu
?   2017-10-23 20:22
Ar turite baltagalvių nimfų? Kokio amžiaus?
Savininkas: Veisejas   2017-10-23 22:20
Turiu šių metų ir praeitų.
Ramunė   2017-10-24 20:12
Pardavėjas, labai atsakingas žmogus, jo visi paukštukai sveiki, gražūs ir tinkamai
prižiūrėti, pardavinėja įvairiú rūšiú sveikus ir begalo gražius
paukštelius..visada pataria jei kas neaišku ypač svarbu žmonėms kurie neturi
įgūdžiú auginant paukštelius, aš nuolat trugdau savo klausimais, o Valdemaras
kantriai ir atsakingai viskà paaiškina ir negaili patarimú
t   2017-10-27 19:19
sveiki, at turit zebriniu amadinu pateliu ir patineliu? ir gal butu baltu?
Savininkas: Veisejas   2017-10-27 20:42
Sveiki,jo zebriniu turiu,ir japoniniu turiu,ir jaunimo,ir suaugusių,gal dar būtų ir
baltų, pažiūrėsiu rytoj, pasiskambinkit rytoj dieną,tel duotas.
Juste   2017-10-27 22:08
Sveiki, gal turit melynaja zvirbline papugele, mire. Liko vienas zaliukas;(
Savininkas: Veisejas   2017-10-27 22:15
Labas,mėlynos gal laisvos ir nebeturiu,bet zaliuku yra,o tai kokios spalvos yra
skirtumas? pasiskambinkit rytoj,būsiu paukstyne,galėsite atvaziuoti.
Savininkas: Veisejas   2017-10-28 09:05
P.s.Dėkui, Ramune už gražius žodžius:-) Stengsiuosi kiekvienam padėti,kas tik
kreipiasi.
Domina   2017-11-01 13:09
Sveiki Valdemarai norėjau paklausti gal pardavinėjat kramerio jauniklius?
Savininkas: Veisejas   2017-11-01 13:17
Sveiki,kad ne žinokite,du patinus tik suaugusius turiu šiuo metu,bet kitu papūgų
gražaus jaunimo turiu.
Domina   2017-11-02 13:10
Norėjau paklausti ar būtų galima pas jus atvykti ir pažiurėti papūgu gal net ir
išsiribksiu čia būtų šiandien?
Savininkas: Veisejas   2017-11-02 16:14
Labas,žiūrint kada norite, pasiskambinkit tel yra.
Asta   2017-11-03 08:55
Sveiki,norėčiau KANARĖLES auginti, kokia temperatūra žemiause patalpos gali būti ?
Savininkas: Veisejas   2017-11-03 09:06
Labas,Asta,jei apie temperatūru žemuma,tai tikrai kanarėlės ne iš tų egz.pauksciuku
kur mėgsta vėsiau,šiaip +20 turėtų visada būti,vienas kitas laipsnis aišku nieko
nesudarys,bet ko jos nemėgsta,tai temper.pasikeitimu,kaip ir visi paukščiukai.
inga   2017-11-10 11:36
laba diena,ar turit jaunu banguotu papugeliu.
Savininkas: Veisejas   2017-11-10 11:39
Labas,Inga,jo yra kelios,o kitos dar su tėvais,bet ši mėnesį jau turėtų pradėti
landziot iš inkiliuko.
sveiki   2017-11-11 14:57
kokiu amadinu turite? ar galima butu atvezti i vilniu?
Savininkas: Veisejas   2017-11-11 15:03
Labas,pagrinde japoniukai,zebriukai retesni,pora guldo dailių patelių,gal ir iš
retesnių kažką parduociau(tai yra smailiauodegiu,papuginiu),jei daugiau imsit,
galėčiau organizuoti atvezima mėn bėgyje,bet yra tel pasiskambink vakare,pakalbesim.
Vidmantas   2017-11-18 00:30
Ar papugos pratintos nuo mazens prie ranku.
Savininkas: Veisejas   2017-11-18 10:18
Banguotukai taip.
Savininkas: veisejas   2017-11-20 13:52
Sveiki,lapkricio 29d.vaziuosiu i Klp,o gruodzio 7d.i Kauna,jei kam ko reikes is
pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
Savininkas: Veisejas   2017-11-25 10:17
Sveiki, gruodžio 5d.kolega is ryto važiuos į Vilnių.
sveiki   2017-11-25 20:08
mes is vilniaus. rytoj paskambinsiu del amadinu atvezimo
Savininkas: Veisejas   2017-11-25 20:32
Sveiki,gerai,tik kokia 12h arba į vakarą.
?   2017-12-04 19:23
Sveiki, kokių spalvų turite smailiauodegių pievinių amadinų? Ir gal turite papūgų
vienuolių?
Savininkas: veisejas   2017-12-04 22:47
sveiki,ne papugu vienuoliu nelaikiau,nors siule man seniau kolegos,reksnes baisios..as
dabar tylesnes visas laikau..o pieviniu nebeturiu.
Asta   2017-12-20 11:56
Sveiki.norėtume nupirkt papugėle.gal turite krameri?
Savininkas: Veisejas   2017-12-20 16:27
Sveiki,Asta,turiu dar du žalius kramerius,jei domina,vakare kokia 21h man pasiskambinkit.
Vaidas   2017-12-20 23:23
Sveiki gal kokiu kanareliu turite kokios kainos aciu.
Savininkas: Veisejas   2017-12-20 23:39
Sveiki,dar keletą turiu,yra keletas metinių patelių,yra ir kelių mėnesių
jaunimelio,kainos 20-25eu.
s   2017-12-28 16:58
Sveiki kurios papugeles yra pigiausios ir kokios jos?
Savininkas: Veisejas   2017-12-29 22:19
Sveiki,pigiausios banguotos,bet jų bus sausio mėnesį,auga dailus,gražus
jaunimas.Nimfuku nebeturiu,nei vieno.
Turiu Kanareliu,amadinuku.
P.s.visiems
gerų,naujų metų!
j   2018-01-02 20:17
sveiki ar dar yra banguotu labai sunus nori
Savininkas: Veisejas   2018-01-02 20:52
Sveiki,bus jaunu ši mėnesį,auga jaunimas.
Laura   2018-01-06 21:30
Sveiki, kokiu turite japobiniu amadinu siuo metu? Kokio amziaus, ar butu galima sudaryti
pora?
Savininkas: Veisejas   2018-01-06 21:53
Sveiki,gal dar kokia pora ir būtų,tamsus pagrinde ir keli smėliavi, pernykščiai.
Laura   2018-01-07 11:07
[email protected] galetumete gal sukelti foto, buciau labai dekinga
Savininkas: veisejas   2018-03-03 14:13
Sveiki,pardavime turiu iv.spalvu,ryskiu,jaunu
banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu kelias
poras,kakariki,zvirbliniu,burko papugeliu,kanareliu ir
iv.amadinuku,turiu ir narvu
nauju ir naudotu.
rena   2018-03-09 11:20
ar turite banguotu papugeliu patinu ir kokia ju kaina amzius noreciau gal kokiu metu
papugele
Savininkas: veisejas   2018-03-09 11:30
labas,turiu banguotuku ir dailiu,ryskiu lb spalvu,bet visi jauni kazkur 2men
laiko,suaugusias poras pardaviau,o pavieniu suaugusiu nei patinu,nei pateliu siuo metu
nebeturiu.
Savininkas: veisejas   2018-03-09 15:43
Sveiki,rytoj net 2 parodos Siauliuose bus,tai Saules mieste
egzotiniu ivairiu gyvunu,o
Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu
pauksciu,mielai
kvieciame visus atvykti.
rena   2018-03-09 17:24
mielai rytoi atvaziosime ar juos gales nusipirkti
.   2018-04-01 15:16
norėjau paklaust ar turite papugeliu išmaitintu zmogaus kad būtų visiškai rankines?
Savininkas: Veisejas   2018-04-01 21:57
Neuzsiimineju tokiais dalykais, nesąmonė čia..
Jauna paukščiuka įsigijus,bet kas
pasidarys ji rankinį,tik reikia skirti daug dėmesio,o mano apjaukinti,tai problemų
nebus.
Dija   2018-04-03 20:10
Labas, gal zinote kur galeciau gauti amazones papugele, dekui
Savininkas: Veisejas   2018-04-03 21:05
Labas,tik pagal skelbimus gal kas parduoda arba reikėtų pasižiūrėti gal kas iš
veisėjų laiko.
Raimis   2018-05-13 21:47
Sveiki norėjau paklausti , gal turite nimfu
Savininkas: Veisejas   2018-05-13 22:17
Labas,Raimi,ne nimfuku nuo praeitų metų nebelaikau,kitas rūšis,retesnes pasilikau,o
nimfų ir taip vos ne kas antras aplinkui ar tolėliau turi,pilni skelbimai.
m   2018-05-14 17:27
ar turit banguotoju papugeliu?
Savininkas: Veisejas   2018-05-14 18:46
Turiu jaunimo.
.   2018-05-23 22:07
Gal turite kramerio papuga?
Savininkas: Veisejas   2018-05-23 22:20
Ne,šiais metais pardaviau paskutinius.
Matas   2018-06-22 14:29
Kokia ketvirtos papūgėles nuotraukos rūšis
Savininkas: Veisejas   2018-06-22 14:49
N.Zelandijos giedancioji papūga.
Matas   2018-06-22 18:10
Ačiū. Kokia kaina jauniklių.
Savininkas: Veisejas   2018-06-22 18:44
Pirmą reikia,kad užaugtu,šiuo metu 3 jaunikliukai auga,jei konkrečiai domins,tel
duotas,galesit rezervuotis.
Matas   2018-06-22 22:53
Kokios lytis?
Savininkas: Veisejas   2018-06-22 23:01
Matai,sakau dar neaišku,vaikai dar jie,kai islys iš inkilo,tada bus aišku,plunksnuojasi
dar,jei domins papugiukai,tel yra, paskambink.
Matas   2018-06-22 23:14
Gerai. Ačiū
Matas   2018-06-25 15:51
Laba diena. Ar turite katarinų (juostuotojų papūgų)?
As   2018-06-25 18:19
Sveiki gal parduodate inkilus, kur yra nuortauka?
Savininkas: Sveiki   2018-06-26 08:58
Labas,Katarinu neturiu pardavime,o inkilų dar turiu,jei domina,vakare paskambinkit.
Domina   2018-07-06 12:06
Sveiki, ar turite rozoelų (pinantų)?
Savininkas: Veisejas   2018-07-06 12:30
Labas,ne rozelu nei vienos nebeturiu,pas mane dabar pagrinde giedancios, kakariki,
Agaporiniai kelių porūšių, žvirblines,aišku ryškiu,dailių spalvų banguotuku
jaunimas,ir amadinai pagrinde zebriukai ir japoniukai.
Kiek žinau patiną penanta
kolega turi,gal jis parduotų.
Ligita   2018-08-09 07:08
Sveiki, kokių paukštelių turit dabar pardavimui? Domina amadinukai ir papūgos, bet ne
banguotosios. Domintų agaporiniai. Kokia kaina būtų?
Savininkas: Veisejas   2018-08-09 09:39
Labas,Ligita.Amadinuku turiu 3 rūšių,papugiuku ir dar turiu kokių 5 rūšių,iš
Agaporiniu 2 porūšių,viena reta suaugusiųjų porike ir pora dar pakolkas
neuzrezervuotu jaunikliuku, pasiskambinkit man į pavakarę,pakalbesim.
G   2018-08-12 15:16
Sveiki, o kokios spalvos,amziaus,lyties turite kakariki papugeles?
Savininkas: Veisejas   2018-08-12 16:09
Sveiki,siuo metu tik dvi poreles beturiu suaugusiųjų,gal net 1 bebus,viena vakare
atvažiuos paimti,o jaunikliuku nebeturiu.
Savininkas: Veisejas   2018-08-22 07:16
Sveiki,23d.vaziuoju į Panevezi,jei kam ko reikės,skambinkit.
Rūta   2018-09-22 23:41
Sveiki, ar turite Rozelų ar Kakariki papūgėlių jauniklį?
Taip pat gal
patartumėte kokią kitą rūšį. Mes su vyru dirbame įprastu grafiku, todėl dieną
paukštelis būtų vienas. Norėtume netriukšmaujančio, bet meilius ir nebijančio
žmonių (gali būti bet kokio dydžio tik ne itin mažytis paukštelis).
Ačiū Jums
už pagalbą.
Savininkas: Veisejas   2018-09-23 18:07
Labas, Rūta.Kazka pasiūlyti tikrai galėčiau, pasiskambinkit man šįvakar ar rytoj ir
pakalbesim,ką turiu ir galiu pasiūlyti šiai dienai.
Savininkas: Veisejas   2018-09-27 16:16
Sveiki,šiuo metu turiu giedanciu, kakariki, nimfu,banguotuku gražių jaunikliuku,taip
pat kanariuku,iv.amadinuku.
Aš.   2018-10-01 08:54
Sveiki. Kokios spalvos kanarėlės ?
Savininkas: Veisejas   2018-10-01 09:23
Sveiki,ryškiai rožinės.
Nojus   2018-10-21 18:49
Gal turite Agaporinių? Labai domimės ryškesnėm kaip persikaveidėmis ar geltonojomis.
Savininkas: Veisejas   2018-10-21 20:12
Labas,yra šiai dienai 4 įvairių spalvų,jei domina,paskambink rytoj, pakalbesim.
Miglė   2018-10-27 13:56
Laba diena! Ar turėtumėte laiko siomis dienomis susiskambinti? :)
Savininkas: Veisejas   2018-11-07 22:41
https://akropolis.lt/lt/siauliai/akcija/tropiniu-pauksciu-ir-egzotiniu-gyvunu-paroda#@page
=1

Ši savaitgalį Šiaulių Akropolyje bus įdomu, kviečiame visus apsilankyti.
Daina   2018-11-18 21:13
Sveiki,gal turit pardavimui rozelu porele?
Savininkas: Veisejas   2018-11-18 21:50
Labas, nebeturiu rozelu porų pardavimui,pernai dar tris poras turėjau,šiuo metu iš
vidutinių nimfos, giedancios ir kakariki.
Daina   2018-11-19 12:06
Oo gaila,jus saziningas veisejas,tik is jusu noretuos isigyt pauksteliu..
Savininkas: Veisejas   2018-11-19 12:50
Ačiū,ką jau laikau ir veisiu,tau tikrai užauginu sveikus ir gražius paukstukus+
pakonsultuoju.
Ponas komentaras   2018-11-25 14:55
Sveiki, ar atvažiuotumėt į kauną
Savininkas: Veisejas   2018-11-25 15:07
Sveiki,būna kad vaziuoju,prie progos,gruodį yra planuose.
Savininkas: Veisejas   2018-11-27 23:33
Sveiki, gruodžio 6d.vakare vaziuosiu į Kauną.
Savininkas: Veisejas   2018-12-02 13:27
Sveiki,turiu gražių giedanciu, Agaporiniu,banguotuku jaunimo,auga mažyliai kakariki
jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių
parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
Matas   2018-12-30 23:11
Sveiki, ar turite raudonuodegių papūgų?
Savininkas: Veisejas   2018-12-30 23:35
Labas,apie pyrhuras kalba eina?jei taip,tai nelaikau,iš vidutinio dydžio ką šiai
dienai turiu pardavime,tai pora jaunų penantu,poto giedanciu jaunimo ir kakariki,o iš
mažųjų banguotuku retų spalvų jaunimo, Agaporiniu kelias porikes,o daugiau amadinuku
kelias rūšis,tu turiu gražių pasirinkima,kas daugiau imtu,pigiau parduociau(viskas
derinama telefonu).
Matas   2018-12-31 15:17
Kokia giedančių jaunimo kaina?
Savininkas: Veisejas   2018-12-31 15:27
40-45eu/vnt.
Monika   2019-01-05 14:08
Labai ačiū už banguotukų porelę! Puikiai pritapo pas mumis, kasdien darosi vis
jaukesnės. Džiaugiamės jomis. Valdemaras puikus veisėjas ir gamtininkas. Išpasakojo
kaip prižiūrėti ir patarimų davė ir paukštukų gražus, didelis pasirinkimas.
Rekomenduoju!
Savininkas: Veisejas   2019-01-06 10:44
Ačiū, Monika už gražius žodžius,malonu kad žmonės įvertina,pamato, išsirenka ir
turi mielus,sveikus šeimos draugus,sėkmės ir jums:-)
Sėkmingų ir prasmingų Naujų
metų visiems.
.   2019-01-13 21:44
Ar jūsų papūgos išmaitintos rankomis?
Savininkas: Veisejas   2019-01-13 21:50
Ne,rašiau jau ne kartą tą,neužsiimu aš tokiais dalykais ir neturiu tam laiko,patys
tėvai stiprius paukstukus užaugina,o jauniklį ir taip stiprų galima pasidaryti lengvai
jaukiu pauksciuku,tik reikia daug dėmesio jam skirti.
Savininkas: Veisejas   2019-02-06 12:31
Sveiki,auga kakariki gražus jaunimas, Agaporiniu jaunimas auga kelių spalvų, banguotuku
ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių
jaunimo,ką domina kreipkitės.
Darius   2019-03-12 12:57
Laba diena. mane domina fiserio agapornio patinelis, ar turite ?
Savininkas: Veisejas   2019-03-12 13:20
Labas,Dariau,nebeturiu nei vieno pardavime Agaporinio,o ir aplamai gal paukščių greitu
metu nebelaikysiu.
Janina   2019-03-17 06:39
Gal nimfu turite?
Savininkas: Veisejas   2019-03-17 10:09
Nimfų senai nebelaikau, įdomesnes ir retesnes šiuo metu auginu,o nimfų tikrai daug kas
turi.
Janina   2019-03-20 23:40
O sakykit sokancios su nimfom sutaria?
Savininkas: Veisejas   2019-03-20 23:59
Dideliame narve taip,bet jokių būdu neperinti,šiaip laikyti galima nors ir 4 rūšių
taikias papūgas,bet tai kuo didesniam narve,kad jaustųsi gerai,mano kitos tai voljere
gyvena.
Savininkas: Veisejas   2019-05-20 23:27
Sveiki,auga puikus banguotuku jaunimas,turiu Kakariki atskirų lizdų jaunimo,giedancia
jauna patele,taip pat parduodu penantu perinčia porą.
?   2019-07-08 02:28
Labas vakaras. Ar yra pardavimui baltaveides nimfos patineliai? Jieškau suaugusio.
Savininkas: Veisejas   2019-07-29 22:19
Sveiki,šiuo metu turiu jaunų,ryškių spalvų banguotuku jaunimo, maskiniu (kauketuju)
Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei
šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų
krameriuku.
Ką rimtai domina skambinkit.
Savininkas: Veisejas   2019-10-02 23:10
http://siauliai-events.lt/dekoratyviniu-pauksciu-paroda/
Savininkas: Veisejas   2019-10-27 22:52
Sveiki,Spalio 29d.vaziuoju iš Šiaulių į Kauną jei kas ko ieško, kreipkitės,
galėčiau atvesti.
Mindaugas   2019-12-08 11:48
turit fiseriuku
Domina   2020-01-28 21:35
Ar turit kakariki ir kokia kaina butu
Savininkas: Valdemaras   2020-01-28 22:28
Sveiki,turiu dar kelis,o daugiau bus jaunimo pavasarį.
Jei kas domina su kainomis ar
konkrečiai,tel duotas rytoj pasiskambinkit.ok
Andrus   2020-01-30 20:08
Ar turit nimfu? jeigu taip kokia kaina?
Savininkas: Valdemaras   2020-01-30 21:12
Sveiki,turiu.Paprastos jaunos,gražios viena kaina, baltagalviu kita kaina,tel duotas,
nepatingėkite pasiskambinti,jei aišku rimtai domina.
P.s.turiu ir katik išsiritusiu
nimfuku šią savaitę.
Savininkas: Valdemaras   2020-02-12 21:53
https://www.akropolis.lt/lt/renginys/paroda-egzotiniu-gyvunu-pasaulis/19693
Kas turite
galimybę, būtinai atvykite su šeimomis,ypač su mažyliais.
Jo   2020-02-14 18:58
Norėjau paklausti ar Rozelu margaspalviu ar geltonžandžiu ar neturit.
Savininkas: Valdemaras   2020-02-14 19:10
Pardavime šiuo metu ne,laukiu jaunimo,pavasarį turėtų būti.
lina.   2020-02-18 16:33
ar turite ninfu patele.mano tel.860626002.
lina.   2020-02-18 20:32
labas.o i inkubatoriu nenorite mainitis infos patikes inkubatorius automatiskas.mano tel
860626002.
Savininkas: Valdemaras   2020-02-18 20:53
Labas,Lina,rytoj paskambinsiu, pakalbesime.ok
lina.   2020-02-20 21:05
labas.o noriu pasiteirauti.koke kaina pas jumi ninfos mergytes.
Panevėžys   2020-02-23 21:40
Gal kaip nors važuotumet į/pro Panevėžį??
Ieškau pirkti nimfos patelės.
Savininkas: Valdemaras   2020-02-24 22:58
Labas,rytoj man paskambinkit, apsitarsime.
Egle   2020-04-03 17:28
Sveiki ar turite pyryru?
Savininkas: Valdemaras   2020-04-03 17:37
Labas,nebelaikau jų,tik kitokias rūšis,kad jos man tokios stresuojancios(nevisos,bet
nuo jų rūšies daug kad priklauso) ir rėksnės palyginti su kitomis papūgų rūšimis.
Greta   2020-04-05 17:35
Sveiki, ar turite nimfa patinėlį?
A. A.   2020-05-16 13:55
Sveiji, ar turite žalios spalvos kramerio patinėlį? Kokia kaina?
Savininkas: Valdemaras   2020-05-16 15:00
Labas,krameriu pardavime neturiu, ateityje gal bus jaunimo (tikiuosi).
O   2020-05-24 10:42
Sveki, gal ar turite Venuoliu-kvakeriu jaunu, ir kokia kaina?
Savininkas: Valdemaras   2020-05-24 10:57
Labas,nelaikau tokių,labai jau šaukia, rėkia,man netinka tokios.
Saulius   2020-05-25 20:17
Sveiki.Domintu banguotukais ,patinėlis.Kuo jaunesnis ,ryškus.
Savininkas: Valdemaras   2020-05-25 20:44
Sveikas,turiu gražių, ryškių,parasysiu pačiam asmeniškai,gavau laišką.
Susidomejes   2020-05-26 08:24
Domintų ir mane banguotosios kokiu turite?
Savininkas: Valdemaras   2020-05-26 08:48
Turiu gražių, skambinkit.
lb domina   2020-06-11 15:04
nimfu turit gal kartais pora???
Savininkas: Valdemaras   2020-06-11 15:26
Šiuo metu,tik auga jaunimas.
Antanas   2020-06-15 14:47
Laba diena, gal turite raudonskrosciu agaporiniu jaunikliu melsvos spalvos? Tik kad ne su
juoda galva kaip maskiniai.
Labas   2020-07-10 23:46
Turit dar
Savininkas: Valdemaras   2020-07-11 14:35
Labas,jo būtent turiu?jei kam konkrečiai ko reikia, skambinkites, patarsiu,
parekomenduosiu,padesiu išsirinkti geriausią jums priimtiną augintinį.
Laba diena   2020-07-24 10:55
Kokiu veisliu jauniklius turite?
Savininkas: Valdemaras   2020-07-24 12:31
Paskambinkit,vakare ir pakalbesim,jeigu kas domina.
Lana vakara   2020-07-24 20:30
Man labai domina kanereles ir nimfos ar galesite pasakyti ju kainas kaip jauniklius
Savininkas: Valdemaras   2020-08-23 14:31
Sveiki, Kanareliu visai nebelaikau,o nimfuku šiai dienai nebeturiu, ateityje turėtų
būti.
Ieva   2020-08-24 12:05
Sveiki, turyte žvirblinė papūgėlė jaunikli? Kokiu turite spalvos?
Savininkas: Valdemaras   2020-08-24 21:19
Labas,Ieva,yra keli variantai,bet mėgstu kai man skambina žmonės,tada pasimato visas
konkretumas.
Au   2020-08-25 18:29
Sveiki, sakykit, kuri papūgėlė geresnė: agaporinis ar nimfa?
Savininkas: Valdemaras   2020-08-25 19:42
Labas,abi geros,kam konkrečiai kas aktuaku, skambinkit.
Sveiki   2020-09-03 16:43
Sveiki, gal turite agapornių jauniklių?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-03 16:55
Sveiki,šiai dienai atskirtų nebeturiu,bet ateityje bus.
Kitos poros inkiluose.
Oo   2020-09-03 19:41
O po kiek laiko būtų?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-03 20:09
Kam kas aktualu ar norite rezervuotis, asmeniškai rasykite ar skambinkite.
Rudenį
bus,kada tiksliai nepasakysiu.
Sveiki   2020-09-03 21:42
gal artimiausiu metu bus (o gal turite) kakariki jaunikliukas?
Dėkui
Sata   2020-09-06 20:27
Sveiki, sakykit, kokią papūgą rinktis pirmiems augintojams, be banguotukų?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-06 20:42
Sveiki,Sata.
Būk gera,visų pirma paskambinkit duotu tel,turėsiu ką patarti,čia
nesinori litanijų rašyti.
Daiva   2020-09-07 12:25
Sveiki, ar šiuo metu turite pardavimui agaporiniu?
Nojus   2020-09-07 13:43
Laba, ar turite Guldo amadinu?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-07 14:09
Sveiki, ateityje bus.
Simas   2020-09-16 21:58
Sveiki, ar pas jus agaporniai su žiedukais?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-16 22:50
Labas,Simai,neturiu šiai dienai Agaporiniu.
Ateityje man paskambinkit,tel duotas.
Savininkas: Valdemaras   2020-09-19 20:46
Sveiki,auga dailių,gražių banguotuku jaunimas,turiu jauna kanariuka pardavime ir
pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu
rūšių poromis ir pavienių.
Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
Herkus   2020-09-21 14:02
Sveiki, kokių spalvų pas Jus agaporniai?
Savininkas: Valdemaras   2020-09-21 15:29
Labas, žali.
Savininkas: Valdemaras   2020-10-02 21:26
Sveiki,turiu šiai dienai reto grožio nesenai atskirtų banguotuku jaunimo,kitų rūšių
retesnių jaunimo papugiuku ir ne tik.
Jurga   2020-10-03 12:40
Sveiki ar turit aleksandriju
Savininkas: Valdemaras   2020-10-03 12:47
Labas,ne.kitokias rūšis laikau šiai dienai.
vaidas   2020-11-10 15:14
ka Valdai is banguotu turi siai dienai pardavimui
Savininkas: Valdemaras   2020-11-10 20:25
Sveikas.Siai dienai nelabai kažką,tik pradeda kiti ristis,tu kokių ieškai iš jaunimo
ar suaugusiu, Vaidai? paskambink kokia diena, pakalbesime.
Justinas   2020-12-02 20:43
Ar turite jaunų krameriuku ir už kiek būtu porelė?
Savininkas: Valdemaras   2020-12-02 21:01
Sveikas,jaunų kur tu viduržiemį rasi,niekas jų neturi.va,suaugusią viena pora galiu
parduoti,kas norės,patinas mėlynas, patelė žalia,poros kaina 200eu.Ka konkrečiai
domina,tel duotas, skambinkite, kalbėsimes, patarsiu išsirinkti geriausią variantą.
Justinas   2020-12-08 16:43
O kiek metu suaugusiems krameriams ir ar galite pasakyti tikslai?
Nerijus   2020-12-08 16:45
Krameriu turit?kokia kaina?
Savininkas: Valdemaras   2020-12-08 18:24
Labas,kam aktualu dėl krameriu,yra tel skambinkite.
Gintare   2021-01-15 12:54
Labai rekomenduoju si veiseja. Pauksteliai mylimi ir ispuoseleti.pirkom dvi poreles
papugeliu, derinom viska telefonu,paskui nuvykom pasiimti. Likom labai patenkinti! Ypac
rekomenduojam si veiseja,jei tai pirmi jusu pauksciukai. Visada mielai atsako i iskilusius
klausimus ir siaip malonus zmogus!
Jurga   2021-01-29 09:39
Sveiki, ar turite kauketuju agaporiniu?
Savininkas: Valdemaras   2021-01-29 10:35
Sveiki,ne,tokių būtent nebelaikau.
Savininkas: Valdemaras   2021-02-07 12:18
Ačiū, Gintare už gražų žodį,visada malonu,kai žmonės lieka patenkinti ir
paukščiukai gerose rankose,man tada dvigubas džiaugsmas.
L   2021-02-10 13:37
Sveiki domintu banguotų papūgėlių pora ,bet aš iš Telšių raj
Savininkas: Valdemaras   2021-02-10 14:10
Labas,turiu gražių, paskambinkit šiandien man,sutarsime.
Daiva   2021-03-07 10:06
Sveiki.
Ar turėsite artimiausiu laiku kramerių jauniklių?
Savininkas: Valdemaras   2021-03-07 13:52
Sveiki, Daiva,kaip ir minėjau pačiai asmeniškai auga jaunimas,bet visi šios poros jau
uzrezervuoti, jeigu bus,tai kitos poros, pranesiu.
Vir   2021-03-20 15:08
Sveiki, gal turite barabantu patele apie du metus ir lazurini patinėli
Savininkas: Valdemaras   2021-03-20 16:13
Sveiki,deja barabantu nebelaikau.
Vir   2021-03-20 17:30
Lazurini patinėli gal turit?
Savininkas: Valdemaras   2021-03-20 18:13
Ne,patele tik poroje su eleganto patinuku.
Jeigu neklystu Kaune jų dažniausiai ir
daugiausiai būna,ten pasiieskokite.
David   2021-04-16 14:12
Laba diena, gal turite pyrrhurų?
Savininkas: Valdemaras   2021-04-16 14:42
Labas,šiuo metu ne,kitokia laikau,vakare paskambinkit, pakalbesime.
Diana   2021-05-03 10:15
Sveika, gal turite kramerio papūga, arba agaporni ?
Jeigu turit tai kokia jų kaina?
Savininkas: Valdemaras   2021-05-03 10:32
Labas,turiu visokiu,dėl kainų ir kitos info, konkrečiai tel skambinkite,kol turiu.
Sima   2021-05-04 21:36
Labas vakaras.
Gal turite pyrhurra jauną pauktuka?
Savininkas: Valdemaras   2021-05-05 11:56
Sveiki,Sima,ne šiai dienai tos rūšies nelaikau,kitokių turiu ir turėsiu,
pasiskambinkit vakare.
Savininkas: Valdemaras   2021-08-17 17:32
Sveiki, rugpjūčio 20d.vaziuoju po pietų į Klaipėdą,jeigu kas domina,
kreipkitės,atvesiu.
Laura   2021-08-28 11:10
Sveiki ar turite nimfuku? Kokio amžiaus, kokios kainos, ir ar prijaukinti prie rankų?
Savininkas: Valdemaras   2021-08-28 11:22
Labas,Laura,yra tel,būkite gera, pasiskambinkite,bus daug paprasčiau
Savininkas: Valdemaras   2021-08-28 15:24
P.s.nimfuku dar keletas yra jaunų ir suaugusių,kiti auga,ką rimtai, konkrečiai domina,
skambinkite.
Savininkas: Valdemaras   2021-11-07 09:35
Sveiki, lapkričio 12d.(penktadienį) planuoju vykti į Kauną.
Daina   2022-01-27 11:38
Sveiki, ar turite šokliųjų (kakariki) papųgelių?
Savininkas: Valdemaras   2022-01-27 15:49
Sveiki,Diana,dar yra kelios patelės,jeigu domina, pasiskambinkite vakare.
Savininkas: Valdemaras   2022-03-03 07:24
Sveiki, šeštadienį kovo 5d.vyksiu į Vilnių,jeigu kam ko reikės, kreipkitės,atvesiu.
Savininkas: Savininkas   2022-04-05 22:46
Sveiki,rytoj 04.06d.is ryto važiuoju į Panevėžį,jeigu kam ko reikia, rašykite.
Aidas   2022-04-11 15:55
Sveiki, domina geltonos spalvos agaporinis.
Savininkas: Valdemaras   2022-04-11 19:18
Sveikas,Aidai,turiu,parašyk asmeniškai,iš toli esate?
Savininkas: Valdemaras   2022-08-11 18:17
Sveiki,rytoj po pietų vyksiu į Klaipėdą, Palanga.jeigu kam ko reikia,
kreipkitės,galėčiau atvesti.
Indre   2022-10-07 07:27
Prisidedu prie visų teigiamų atsiliepimų. Ir dėkoju, Valdemarai už išsamią ir
profesionalią konsultaciją Nimfų mitybos, papildų klausimais. Esu tikra, kad Jūsų
visi paukštukai atsakingai prižiūrėti. Rekomenduoju visiems pirkėjams! Sėkmės
pardavimuose!
Jurgita   2022-10-17 23:14
Rekomenduojam 200% rinktis paukštuką iš šio paukštininko. Net praėjus keleriems
metams po to kai pirkome savo paukštelį, nutikus bėdai, vidury nakties šis žmogus
mums padėjo išgelbėti paukštuką. Nuostabūs paukštukai pas nuostabų žmogų! Ačiū
!
Savininkas: Valdemaras   2023-01-28 22:59
Ačiū uz gražius ir šiltus žodžius indrei ir Jurgitai,tikrai širdis džiaugiasi, kad
idetas darbas ir sugaištas brangus laikas(kurio šiai dienai labai man trūksta),duoda
žmonėms ir ne vienam geras emocijas ir džiaugsmą laikant šiuos įvairius grožius.
aplamai galvojau jau jų visai atsisakyti,bet dar šiemet kažkiek turėsiu,o daugiau kaip
Dievas duos.
Sim   2023-01-28 23:02
Labas Valdemarai. Noriu paklausti gal pardavimui turite krameriu patelę suaugusia?
Bet
tik ne žalia :)
Savininkas: Valdemaras   2023-01-28 23:15
Labas,kad neturiu,pats suaugusios krameriu patelės kaip tik ieškau,kad ir žalios.
Eglė   2023-02-26 20:56
Labai fainas, rūpestingas pardavėjas. Pirkom papūgėlę, viską paaiškino, o pats
paukštukas labai jaukus ir gražus. Džiaugiamės nauju šeimos nariu Ačiū dar kartą.
Savininkas: Valdemaras   2023-02-27 23:07
Ačiū už gražius žodžius ir džiaugiuosi,kad mylimas augintinis iškeliavo pas gerus
šeimininkus, sėkmės jums
???   2023-03-24 08:17
Kada Šiauliuose nusimato kokia nors egzotinių paukštelių paroda? Kažkaip senai
bebuvo.
Savininkas: Valdemaras   2023-03-24 17:08
NIEKADA. paskutinė kai buvo Akropolyje 2019.03.07 ir už savaitės prasidėjo
karantinas(kaip aš vadinu amžinas),tai po to karto taip "geroji valdžia" ir
uždraudė jas rengti,net motyvų neaiskindama.o šiaip vištų, balandžių, kitų
paukščių vyksta ir vyko,tik egzotinių nebeleidžia. leistų,senai jau būtų padarytos
ir ne viena.jau cia man kelių didžiųjų prekybos centrų vadovai buvo skambine ir
siūlę,bet kaip minėjau jos uždraustos.dabar tik like prisiminimai ir video iš
senųjų laikų parodų.
O gaila   2023-03-25 06:55
Kai pasižiūri kokios parodos ir turgai vyksta Lenkijoje, Čekijoje,Slovakijoje ir t. t.
tai atrodo kad mes nebe europos sąjungoje gyvenam. O dar nori kad jaunimas doras
užaugtų.
Savininkas: Valdemaras   2023-03-25 08:27
BŪTENT.ten kitos valdžios,o čia ypač dabartinė valdžia,tai patyliu.o čia tik visja
griauti,naukinti,drausti,o poto nėra ko norėti,kad dabartiniai vaikai, jaunimas vištos
nuo balandžio nesugeba atskirti.apie rimtesne egzotika jau net nebekalbu.
Savininkas: Valdemaras   2024-01-05 16:52
Sveiki, turiu nimfų gražiu, ką rimtai domina, kreipkitės.
///   2024-06-17 12:24
Kas skaitote šiuos komentarus, atsiverskite you tube dein papagei arba your parrot.
Pamatysite kokios papūgų veisyklos egzistuoja europoje.
Rasa   2025-03-25 08:32
Sveiki, gal turit melynu ar baltu krameriu?
Savininkas: Valdemaras   2025-06-25 19:09
Sveiki,rytoj darbo reikslais važiuoju į Kuršėnus,jeigu kam ko reikia,pasiskambinkite.
Savininkas: Valdemaras   2026-06-17 20:31
Sveiki, savaitgalį važiuoju į Palangą,gal kam ko reikia, rašykite ar
skambinkite,atvesciau.
Pradėti gyvą pokalbį
Rašyti laišką pardavėjui
Turite dar vieną pasiūlymą? Įkelti panašų skelbimą