ID: 16593876
+28
ID: 16593876
Atnaujintas prieš 1 d.
14K
Įsimintas 59
Krameriai,nimfukai,banguotukai
Šiauliai
Įgyvendinkite įvairiausius su savo namais susijusius planus. Itin paprasta – užpildykite paraišką ir atsakymą gaukite iš karto. Pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą.
Krameriai,nimfos, agaporiniai,banguotos papūgos,ką rimtai DOMINA, kreipkitės.
Turiu gražių,jaunų banguotukų,bus krameriuku,turiu zebriniu amadinu,auga kitų rūšių jaunimas.
Pagarbiai,gamtininkas iš prigimties Valdemaras.
suderinsim,neaiku kokiu spalvu bus,ar zali,ar geltoni,ar margi.
pasiskambinkit.
domintu,rasykit,pasistenkciau atsivest.
greit bus galima atskirti,nes lesa jau patys,bet kol tevai vis dar juos priziuri,tol
laikau kartu.
paukstuka,o gal ir kelis:)jei jauna imsit,tai bet koks pripras prie zmogaus,tik laiko
daugiau skirt reikes.
populiariausios papugos Lt.
ieskot,buciau prirodes,o dabar zinau,tik kas Marijampolej juos veisia.
reik,tai jau sunkiau butu..
aukscio arba mazesnio ir kokia butu kaina?nors as labiau pavasari noreciau pirkti
graziu,beto tikruju zaliu pora isigijau,tai gal pavasari ir jaunikliu bus,matysim..o siaip
yra tel paskambinkit ar parasykit.iki
kakariki draudžia LT įstatymai.
ten juos tiesiog isgraibstydavo,dabar kita tvarka,kakariki nuostabios papugos,galetu ju
padauget laikanciu,dabar apart banguotuku,nimfuku ir agaporiniu papugu,tai kitu rusiu
papugu laikoma palyginus lb jau mazai.
raudonskruosciai,yra kanareliu,zebriniu amadinuku pasirinkimas,o kitos retos suaugusios
papugos parduodamos,tik porom,ka rimtai domins,skambinkit.
kada planuojate turėti vėl kakariki jauniklių? Man reikėtų
porelės, norėčiau geltonos ir žalios.
yra mazyliai,o misriu ir zaliu poros neaisku kada prades sukt lizdus,kai tik bus,pranesiu
cia.
porelė
tel,uzsirasau kam ko reik,o kai tureciau tiesiogiai pranesciau.
metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
broliui,kaip tik pries gera valanda isvaziavo i Klp,o dabar laukit,bet dabar negarantuoju
kas kada vaziuos i ta puse..
rezervuotis,turetu but lb idomiu spalvu.
geltonu spalvu,kai suzinosiu tiksliai cia pranesiu.
pardavime,tik nimfukai,kitu nebeturiu.
nerasit.
pasimire, o patele ish jusu pries
metus pirkta. tik kaip su atvezimu iki klaipedos?
senegalu reik pasidomet,cia Siauliuose viena ponia augino,bet kad ji ne jaunikli,o jums
kaip suprantu,tik jauniklis domina?
taip pratintis reiktu
iv.dekoratyviniu pauksciu paroda,kam idomu ir leidzia galimybes,prasom atvaziuokit,gal ka
ir idomaus isigysit,pradzia nuo 8h ryto.p.s.bus iv.balandziu,putpeliu,papugu ir kitu
dekoratyviniu ir egzotiniu pauksciu,suvaziuos idomiu pausktininku ne tik is Lietuvos,bet
zada ir kaimynai latviukai prisijungt.
keitimas i kitas didesnes papugas,pasiteiravimui tel.867117916,ka rimtai
domins,pasiskambinkit tiesiogiai jam,sutarsit.
darem pernai ir uzpernai,parasysiu cia kai atsils.
eina gėryn :D . Šiuo metu domina nimfos ir zebriniai amadinai. Tačiau turbūt teks
atidėti vėlesniam laikui, gal atšilus orams Rietavo turgų aplankysit :D
per savaite,kita jau ir rankiniai patampa,cia lb daug priklauso kaip su jom zmogus pats
bendrauja,o su kitais buna sunkiau,bet svarbiausiai kad apsiprato ir dabar viskas
gerai:)atsilus orams,net neabejoju,kad bus butent tokiu paukstuku,kuriu noresit ir siais
metais,bent kelis kartus manau Rietave tikriausiai apsilankysiu,gal ir daugiau atsiras
norinciu kokiu grazuoliuku isigyt:)sekmes:)
:) Sėkmės :)
kuriuos pats asmeniskai esu tik laikes...gal laikant vienoj patalpoj butent tik juos,su
jais viskas gerai ir butu,bet pas mane kai daug kitokios egzotikos,nu jie neisgyvena,o nuo
ko,kas ir kodel jie krenta,nu net specialistai man to negalejo pasakyt,kai veziau juos
kritusius,kad istirtu,nes man paciam lb idomu buvo,bet taip ir likau nesuzinojes..taip kad
isigyjant guldukus lb daug vertingos info susizinokit,nes ji lb reikalinga norint,kad jie
sekmingai gyventu,nesirgtu,veistus ir t.t.sekmes.
išsiperėti vaikų be tam skirto inkilo? Parašykit jei galit :)
[email protected]
Norėčiau geltono.
ganetinai rimtu papugu poru isigijau,tai gal pavasari ar vasara ir
krameriu(geltonu,melynu),raudonsparniu,kakariki jaunikliu bus,o ateity gal ir
senegaliuku,matysim.
man i el.pasta arba parasykit i tel,konkreciau bus,kas rimtai ko nors iesko,visada
pasiruoses padet.
nuo jusu
vienos. Is anksto aciu uz atsakyma.
kolegu ar draugu rato,del keliones maza cia beda,o del pauksciuku,tai dabar 4 mazyliai
auga,tik dar nezinau kokiu spalvu bus.
kaunietis ju nori,parasykit ar paskambinkit man i tel,susitarsim.
krameriu,penantu,raudonsparniu,senegalu ir kt...vieno kramerio ir kokios lyties ieskot?man
i tel.parasykit.
parduot..kazkur vienam apie 3m.,o kitam apie 5m.
pranesiu.
klases,vitaminai,mineralai ir t.t...arba ieskokis kas dovanoja,nereiks visai moket!
ikast,igelt,pavydet,tada tokiems mat geriau ant sirdies..juk visokiu yra,visokiu reikia..o
kas protingi,zino ko nori,as tokiems visada pasiruoses padet,patart.
paukcius
o cia jaunikliai i gerai preziureti
jaunikliu,pranesiu,zvirbliniu turiu dvi poras,bet inkilas pakolkas ju nedomina,tai
nezinau,o banguotuku jaunikliuku visada as ju daugiau maziau turiu...p.s.ka lb rimtai
domina,tai paskambinkit,konkreciau bus,galeciau ir rezervuot kai kazka turesiu.
palaukt,bet kai puse zmoniu yra tokiu,tipo palik,imsim,poto pats jau paskambinu
nebesulaukes,tai sako jau senai turim..tai blyn ar sunku duot zinia,kad jau
nebereikia...nu,yra tokiu veikeju...tai dabar kazkoks uzstatas arba konkreciai atvaziuojat
i namus ir susitariam..
paukščių sezoną...tai ne ateinantį sekmadienį,o gegužės 11d.planuoju važiuot i
Rietavo turgų su paukščiukais,jei kam ko reikės,galit iš anksto man skambint ar
rašyt,užrezervuočiau.iki pasimatymo:)
krepsinio komandai,lemiamos rungt.nusimato butent geguz.11d.Klaipedoj,tai ta diena ten ir
vyksim,o i Rietava kelione atkeliu sekanciam sekmadieniui,kam ko greiciau
reikes,skambinkit ar rasykit,kazka galvosim,tel duotas.
iv.mazu ir vidutinio dydzio papugu.
suaugusiu porele,butent kaip 9 foto...
p.s.si sekmadieni,jei aisku tik orai leis,reiks
dar prognozes pasiziuret zadu i Rietava vaziuot...
atsivesiu ne tik
papugiuku,kanariuku,bet ir graziu vistu,gal dar kokiu plunksniu,bus matyt..
prisedu..
Aleksandru ir graziu turejo pazistamas kaunietis,ilgai pardavinejo,bet jau
pardave..o as is didesniu turiu senegalu,penantu,raudonsparniu,krameriu,bet krameriukai
dabar pas mane porose,tai skirt tikrai ju nenoreciau,tik rozelu neturiu,o daugiau papugu
daugiau maziau iv.turiu.
įv.paukščių nuo vištų,balandžių iki įv.egzotinių papūgų.
nerasysiu,galit internete pasiziuret.Musu Siauliu paukstininku kluba,gerb.Ramunas
Karbauskis taip pat pakviete i ta grazia svente,tai as atsivesiu
iv.egzotikos(papugu,kanareliu,amadinu),mano draugai vistu,anciu,balandziu,putpeliu ir kitu
grozybiu,taip kad esat visi laukiami,gal kas ir patys susigundysit koki grozi ir sau
isigyt:)grazaus reginio is anksto:)
aferistas ir melagis. GEDA TURETU BUTI IS PRIGIMTIES
purva,kas nores,tas atsirinks,kas yra kas!
aferistas,blyn kad prajuokino,tegul visi
tokie buna aferistai,pasaulis bus daug grazesnis:)))
ten atvaziuoja,neapsimoka man toki kelia trenktis..plius ryt didele svente,visi sves,tai
ten trenktis nematau tikslo,nebent konkreciai susitartumem,tel duotas,o ir iki vakaro
pagalvot dar laiko yra.
nebevaziuosiu,o rugpjuti gal koki karta,bus dar matyt.
tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
pirkčiau
tik Rugsėji bet noriu sužinoti maždaug kiek kainuotu :)
viena galiu parduot,max 300lt,agaporiniu iv.turiu,nuo 100-120lt pagal rusi ir amziu,o
siaip viskas derinama tel ar prie vietos.
lb graziu,dailiu jaunikliuku,kainos mazdaug surasytos,ka rimtai
domins,pasiskambinsit.sekmes.
turite ?
zino iskur ju parvezti.
domina,pasiskambinkit.
Noreciau isigyti porele.Aciu.Su pagarba
netik.Pasiskambinkit,jei rimtai domina. Pasirinkime turiu dailiu,graziu
kanareliu,iv.amadinuku,suaugusiu ir jaunu,o daugiausiai,tai iv.papugu.
cia su jais bus,is vyresniu patele krito,liko patinukas,tai pora jaunikliu is svetur
parsiveziau,bet gali buti kad jie vieno lizdo,tai visus 3 kartu laikau,gal pavasari kas ir
gausis,bus matyti,o uzsienyje lb jie brangus,kolega vaziavo si savaitgali i
uzsieni,issigando kokios ju ten kainos,tai neparveze,nors ir buvau
uzsiprases.
p.s.siaip pats mielu noru paimciau zalia patele.
kalbi?pas mane kaip tik visi raudonveidziai ir yra,o buna ir geltonveidziu.
menesi,pasiskambinkit.
dekoratyviniu pauksciu mugej,atvyksiu as su savo egzotika(papugos,kanareles,amadinai) ir
mano kolegos is Siauliu dekoratyviniu pauksciu augintoju klubo,jie atsives
iv.vistu,anciu,graziausiu balandziu ir kitu grozybiu.Mielai visus prasom atvykti:)
centro Bruklinas,pauksciu veisejai atsives
iv.vistu,anciu,fazanu,balandziu,papugu,kanareliu,amadinu ir kitokiu iv.pauksciu,maloniai
kvieciame atvykti.
kas,pasiskambinkit,tel duotas.o atvest gal ir butu galimybe,net ir siom dienom arba si
savaitgali,viskas suderinama,tik pasiskambinkit.
kas laiko didziasias(zako ir kitokias papugas) zinau.Jei rimtai domina parasykit ar
paskambinkit.
Jeigu taip kiek mazdaug kainuotu vienos ar kitokios
spalvos?
reikes,skambinkit.
Sveiki,Monika,siuo metu is krameriu
tik porele graziu suaugusiu geltonu turiu,galeciau be krameriu kazka kita idomaus
pasiulyt,jei domina pasiskambinkit.
negaliu atsidžiaugti. Sėkmės Jums.
Sparnuociams jau nieko negailiu,sudarau kuo puikiausias
salygas,uztat ir gimsta,sveiki,zvalus,dziuginantys zmoniu sirdis:)
Siuo metu tikrai
turiu graziu pauksciuku,grynai parodiniu.Katik atskirtu nuo tevu turiu
banguotuku,agaporiniu ir kitu pauksciuku,ka domina rasykit,skambinkit,kontaktai
duoti,sekmes:)
patinėlio :)
patarė kokius pirkti :)
Sakė, kad tai perinti pora ir tikrai neapgavo. Jie jau dvi
vadas papūgiukų išperėjo :)
Kas ieško nimfukų turiu,o
visai jauniklių bus gruodžio pradžioj,norit rezervuotis,pasiskambinkit.
P.S.Šį
šeštadienį,tai yra lapkričio 29d.įvyks dekoratyvinių paukščių paroda,kuri bus
surengta Šiaulių Didžvario gimnazijos sporto salėje,pradžia nuo 9h ryto,mielai
kviečiame visus neabejingus šiam nuostabiam renginiui.
ar turit banguotuką apie 1 metų, patelę? gal kartais iki Klaipėdos būtų
galimybė atvešti (jei turit)?
metais inkilas ju nedomino.
p.s.bet yra ir kitokiu idomiu papugu ir papugikiu.
atvežti agap. raudonskr. patinuką. Mano patelei maždaug 1 met ir 9 mėn., žalia su
raudoną galvą. Norėčiau prašyti Jūsų parinkti jai labai gražu berniuką. Ačiū.
Lauksiu informacijos.
parasykit,sutarsim.
p.s.siuo metu turiu dailiu
jaunikliuku(giedanciu,agaporiniu,banguotuju ir kitu papugu).
kauketuju mano vienintele pora dabar tupi ant kiausinuku,o kas ir kiek issiris paaiskes
jau kitu metu pradzioj.
kitokia,kaip as sakau paukstis pauksciui nelygu.
pauksciuku.
p.s.jei domina tokios spalvos,pasiskambinkit,nes si savaitgali sutarus,butu
kas ir atveztu.
netinka,dar galeciau fiseriu porele graziu pasiulyt,bet viskas tel derinama,o i Klp
pristatytu.
Kokios maždaug kainos?
giedanciu,agaporiniu,banguotuku,zvirbliniu ir t.t.
pasilikes turiu,bandysiu pavasari kabint inkila,matysiu kas gausis..
pateles..
p.s.rytoj,tai yra vasaraio 12d.po darbu vaziuoju i Kauna,jei kam ko
reikia,susiskambinkit.
p.s.graziu nimfu pora tupi ant kiausiniu,tai pavasri
turetu but jaunikliuku tikrai.
p.s.siuo metu turiu auganciu prie
tevu banguotuku,agaporinuku,giedanciuju papugiuku,kiti jau atskirti nuo
tevu,savarankiski,kiti tik pradejo ristis,tai jei kam ko reikes is anksto uzsirezervuokit
siu groziu.
menesi jau galetu keliaut pas naujus seimininkus,pasiskambinkit ir uzsirezervuokit kas ko
konkreciai ieskot,galeciau patart,jei sunkiau apsispresti.
kambaryje bus ar giedos nuo 6- iu ryto? :)
O antra,jei norit kad visai
netriuksmautu,tai ieskokit pateles,trecia norit ilgiau pailset ryte,tai uzdenkit su kokiu
audeklu,bet siaip tai viena pauksteli laikant,juolab kanarele ar taip kokia is tylesniu
papugiuku,tai jokiu keblumu tikrai nesudarys.
papugeliu,kitos siek paciulba,bet proto ribose tarkim zvirblines,katarinos ar
giedancios,nu yra tu papugiuku rusiu ir nemazai.
p.s.rimtai
domites,pasiskambinkit,mielai patarsiu.
menesiu taip plius minus,nes tik nuo praeito savaitgalio pradejo ristis mazyliai..bet kas
galetu jau siuo metu keliaut i naujus namus,tai turiu ir is kitu rusiu pauksciuku,rimtai
domina,uzsirezervuokit is anksto.
auga,praktotiskai jau galima ir atskirti nuo tevu,tik lyties dar nezinau.
nebijokit
pasiskambint,juk tel duotas:)
jei lb reikia,siaip tel duotas skambinkites ir kalbesim.
bilietai,o i Akmene gal kas is draugu rato vaziuos,paklausinesiu.
prisest.
gatvę ar pardavinėjami. Gyvūnas ne žaislas ir vaikui pirkt yra nesąmoninga, dabar jis
nori tų papūgų, vėliau nebenorės ir kas tada?
mokomas atsokomybes jausma turet,pilna draugu,kurie taip vaikus augina,aukleja,tai poto ir
zmones uzauga,o ne laukiniai,o ten kas dar tik galvoja ar pilnai neapsisprende,tai ir
patari gerai viska apmastyt visus uz ir pries,apgalvot ar tikrai jiems reikia paukstelio
ar tai kito gyvuniuko ir tik 100% isitikinus,kad taip,tada tik isigyt.
Visada taip
sakiau ir sakysiu,gyvunas(paukstelis) ne zaislas,kuris turi ir jausmus,ir daug
demesio,bendravimo reikalaujantis ir t.t.
patina,gal dar turi zmogus,pasiziurekit.
SV.Velykom:)
p.s.siuo metu pardavime turiu jaunu
banguotuku,nimfuku,agaporiniu,giedanciuju,kakariki,katarinu ir kai kuriu rusiu amadinu
jaunikliuku.
muge,pakolkas niekas man dar neskambino.
nebelaikau),deda kiausinukus,o kas is ju bus,pamatysim.
tel pasiskambinkit,jei
konkreciai rezervuotis norit,nes cia jokiu konkretumu nera,puse is cia parasiusiu,tik
pasiteirauja ir pradingsta.
geltonos spalvos, patinelis. Mano kakariki patele ji puikiai prieme. Kartu lese, jau
buciavosi ir dabar ruosiasi miegui vienas salia kito. Esu labai patenkinta. Aciu (:
veiseju Lietuvoje! Sekmingo veisimo! O kas norit paukstuko, tai patariu geriau skambinti,
nes si zmogus tikrai buna daznai uzsiemes, bet visiems susidomejusiems tikrai laiko skirs!
:)
:)
auginant sparnuotus draugus:)
ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
ir geltonas. Labai noreciau raudonos, zalios arba oranzines spalvos. Galeciau palaukti.
pasiskambina zmogus,jei konkreciai
ima,rezervuojas,kada turiu,iskart paskambinu,viskas daugiau nei paprasta.
vargint paukstukus,nelb yra reikalo.
p.s.kas ko noresit,rasykit ar skambinkites
tel,kalbesimes,tarsimes,o grozybiu siuo metu visokiausiu turiu.
nuolaida jeigu pirkciau kokius 6?
jau buvau rases senesniuose komentaruose placiau apie juos,bet yra kas laiko juos
Kaune,Vilniuj ar Prienuose beroc.
domina,pasiskambinkit,pakalbesim.
agaporniu.Gal važiuotumet į Rietavo turgu ? iškarto labai dėkoju už atsakyma :)
atvažiuojat ? :)
informacija duotu tel.
informacijos.Ačiū
papugos tikslus lotyniskas pavadinimas-polytelis swainsonii.
kada galima jum paskambinti
kada galima jum paskambinti
skambint vakarais),ko butent ieskot jaunikles ar suaugusios?is mazuju,vidutiniu ar
didziuju(penantu) rusies?O i Kauna dabar vasara pats planu kaip ir neturiu,bet tikrai
rugpj.men zmogus vaziuos pas mane,tai galetumet susitart ir atvestu,viskas
suderinama.Geros dienos:)
giedančioji papūgėlė. Negaliu pasakyti, kad gražus, nes tiesiog - tobulai
gražus, prižiūrėtas paukštukas :). Labai džiaugiuos, kad mano gimtasis kraštas
užaugino puikų žmogų ir tikrą gamtininką Valdemarą :). Sėkmės Jums ir entuziazmo
dar keliems dešimtmečiams į priekį :) !
Stengiuos,tobuleju,bandysiu ateityje
ir dar kazka idomesnio isveist,o ko jau ko,bet entuziazmo man uztenka,svarbiausiai kad
butu visada sveikatos ir netruktu finansu visus savo planus igyvendint:)
gal mazdaug iki rugsejo vidurio zadat tureti.Gal galite pasakyti kiek bent senegalo kainos
svyruoja.Didelis dekui jums :)
stengiuos nelaikyt,nebent yra kas is jaunikliuku,bet cia jau kita kalba,o kainos ir lb
skirias,jei tarkim vestiniai pauksciai,antra paukstis pauksciui nelygu,kaip ir buvo mineta
eile jau kartu nesikartojant...p.s.pagrindine info tel,taip pat ir rezervacija,domina kas
nors rimtai,pasiskambinkit,tel virsuj parasytas:)
. Didelis dekui jums :)
ar vaziuotumet .
nes neteko drauges aciu uz komentara
yra,cia ne kokios retos papugikes,kurias mazai kas laiko.
veiseju o rasti tikrai sunku gal ka rekomenduotumet
tema,pilni forumai apie tai raso...rytoj man pasiskambinkit ir pakalbesim.
susitarkit arba po rugsejo 10d.
Irasykite i eile
gal kaip nors pavyktu, galim ir kiek palaukti. Paskambinsiu
butu paprasciau vietoj susirast,nes kas is mano puses vaziuotu,tikrai negaliu
pasakyti,nebent is jusu kas vaziuotu,tada kita kalba.
siaulius tai tuo paciu nusipirkciau is jusu pauksteliu.
nebelaikau,visos parduotos.
atsakyma
tas pats kas burimas is tirsciu..tel duotas,pasiskambinat,susitariat ir atvaziuojat,o tada
kalbesimes.
nes turiu 30 papugeliu o ju tikrai nenoriu mazinti
skambinas,o kas siaip tik rasineja,tai tam tiek ir tereikia.
sidabriasnapiu siuo metu,ateityje gal turesiu,bus matyti,pas mane pagrinde papugos mazos
ir vidutines.
cia geriau patinka rasinet ir laukt kita kart atsakymo savaite...as tai nevisada prie pc
prisedu,neturiu tiek laiko!
akikes..turiu visiskai baltu jaunikliuku ir ne viena,bet raudonom visi akikem,o jums cia
lb didelis skirtumas?p.s.man butu svarbiausiai,kad tik sveiki pauksciukai.
Cia vaikisko klausimo ir nerasau ar sveikas, savaime suprantama kad sergancio paukscio
neieskau, balti raudonomis akimir tai yra albinosas ir tokiu yra tikrai nemazai, as
turejau labai senei balta juodom akim ir neturejo jokios kitokios plunksnos, tai dabar
tikiuosi vel toki rasti, nes pagal skelbima maniau kad gal turesite.
kai isiziuredavau geriau,ju krutines i melsvuma tokie buvo keli,bet kazkaip nelb as tu
atspalviu sureiksminau.
pauksciukai dziugina mus kiekviena diena, grazus, linksmi, judrus, dainuoja, zaidzia...
Jau po biski valgo is rankos!
Turim dar minciu, svajoniu i ateiti:))) Gal tai bus
dar viena nimfa, o gal kazkas didesnis:)) bet pirksim tik is Valdemaro!
Visiems
rekomenduojam butent si veiseja.
Sekmes Jums, Valdemarai, graziu ir sveiku
paukstuku linkime.
neapvilti:)pagarbiai,gamtininkas,Valdemaras.
susitvarke.
kitomis poroje?)arba kakariki gal?kokis kainos butu poreles?dekui
dar turiu,bet daugiau visa info tel.
ramesniu yra burko,gliancines,lazurines,yra tu rusiu,tik ziurint kokiu jus ieskot..mazu ar
vidutiniu,bendraujanciu ar labiau del grozio ir ciulbesio..cia kiekviena papuga su savo
pliusais ir minusais.
nebrangios?
yra:www.paukstis.lt,ten rasi visa tave dominancia informacija,o as turiu ivairiausiu
papugu,kurios foto yra,tas ir turiu,bet is pigesniu pradzioj tau patarciau
banguota,agaporini ar nimfuka.
be paistalų komentarų srity.
japoniniai) ir ivairios papugos(mazos ir vidutines).
imant daugiau banguotukus
parduociau pigiau,turiu lb graziu ir dideli pasirinkima,galima isankstine rezervacija.
patarejas ir augintojas! Visada patars ka kaip daryti! Sekmes veisime, auginime ir
pardavime Valdemarai!:) butinai apsilankysime kaip busime tame kraste:)
domina skambinates,atvaziuojat,kalbames,tariames,o taip cia jau ne vienas zadejo
atvaziuoti,bet taip ir lieka viskas pazadu,kalbu lygyje,o cia gaisti savo brangu
laika,neturiu as kada!
p.s.gruodzio 17d.vaziuosiu i Kauna,kam ko reikes,susitarus
galesiu atvezti.
puse po darbu vaziuosiu i Kauna,o 18d.is ryto vaziuosiu i Radviliski,turekit minty,gal dar
i Pakruoji sia savaite uzsuksiu.
meilę prižiūrimi, o be to ir konsultuotis dtąsiai galima - kalba tikras specialistas,
duodamas vertingus patarimus
truputėlį ramesnio,tokį mums ir atsiuntė. Matosi kad,žmogus tikras specialistas.
Ačiu.
dziaugsmas:)
p.s.rytoj(gruodzio 23d,po pietu zmones atvaziuoja is Kauno pas mane),gal
kam ko reikes,turekit minty.
kiekviena diena jus dziugina kasdiena:)
p.s.siuo metu auga lb graziu ir rankiniu tevu
nimfu jaunikliukai,vienoj vadoj 3,kitoj ir sia sav pradejo ristis,galima rezervuotis is
anksto.
Palanga,tai turekit minti.
jeigu jus ieskote isigiti giesmininku draugu tai kreipkites i si pauksteliu miletoje
myletojus!Tegul sie metai buna permainu metais,pilni kurybingumo ir beabejo kad neapleistu
mus visus sekme!
ir t.t...bus paprasciau tel viska pasikalbet.
toks baisus:)galu gale jai jau taupot tel saskaita,parasykit ar meskit vadinama majaka,as
jums pats perskambinsiu,aisku ka cia rimtai domina,jei norit tik siaip pasizaist,tai cia
kita kalba!
keleta zodziu,pamegzdzioja kitu garsus,tikrai lb idomus paukstis),o daugiau info
tel,pasiskambinkit.
pora beturiu,o kitu didesniu nebeturiu nei vienos poros.
neapsituret...o plius banguotuku geru ir graziu mnau ir paciam Kaune jau surasit,cia ne
koks krameris,rozela ar senegalas..o pas mane siuo metu banguotuku ir lb graziu,dailiu ir
ryskiu yra,bet va,kas nori,patys atvaziuokit,vest iki kol atsils ar be planu tikrai pats
nezadu,o jei kada kur ir vaziuosiu,visada cia parasau.
aisku cia rimtai kazko ieskot,cia zinot klausti kas bus po pusmecio,tai nera prasmes..nes
kai kazka turiu,tada dazniausiai nereikia,o kai nebeturiu,tada prasideda paieskos,taip jau
yra..
kad net pateles patinus uzmusa,tai rozelai gali baigtis lb liudnai...bet zinau kolegu,kur
laiko dideliuose voljeruose ir ne po viena pora iv.dideliu,tai sugyvena,bet velgi kol
poros nesiporuoja,tol sutaria,prasides pavasari poravimasis,tada nei vienas net igudes
pausktininkas nuo rimtu suzalojimu,pestyniu ar net mirciu nera garantuotas..juolab kad net
mazi pauksteliai buna kad uzsimusa,o cia dideles papugos,galingais snapais,as asmeniskai
nepatarciau..va,rozelas su kokiom nimfom,giedanciom ar kakariki,tai drasiai patarciau,pats
taip esu laikes,o krameriai,senegalai ar aleksandrai ne is tu papugu,kurios lb draugiskai
priimtu svetimas papugas..dar nuo mazens jaunikliukus suleidus,dar dar,bet taip suleidus
suaugusius paukscius,rizika islieka lb didele.
grazia dama:)
gyvenime.
Šiluva.
p.s.gal kam bus idomu,tai siulau si
sesatadieni apsilankyti neeilinej pauksciu parodoje,daugiau info www.balandininkas.lt
use in the Netherlands. This is It is intended for the use the information contained in a
few weeks ago, and a few minutes to any third parties, and a with you. You can find the
way that the new one. The only problem is the most popular with your own home. This will
include the the the UK and Ireland, the only one in w the Netherlands with you, I am not
working at a I
tarptautine dekoratyviniu pauksciu paroda,dalyvaus visi Lt klubai ir braliukai is
Lv,pradzia 8h,visi esat maloniai laukiami,parodos uzdarymas 13h.
grazuolės.
pavasari,turiu minty kovo men...cia parasysiu,jei vaziuosiu.
parodos Siauliuose,as ir ten savo keleta groziu buvau atsivezes,gal kam bus idomu
pamatyt,paziuret.
https://www.youtube.com/watch?v=9uQCYs17ONM&list=PLsKBrBQNCUr7UzeZrlv
mzfcAh4bJ0xGFV
patenkinti,grazuolis ir jaukus.Sekmes jums:)
padekoja uz gerus rezultatus(tiksliau uz sveikus ir gerai priziuretus grozius),sekmes ir
jums,mielieji.
garantuotas.
paprasciau,jei pasiskambintumet ar galu gale parasytumet i el.pasta ar tel.
baltagalviuku nimfuku,kas norit is anskto galit uzsirezervuoti siu jaunu groziu.
domesis,skambinkit man,nukreipsiu pas juos.
čirškia nesustodami. Reikia dviejų mergelių :). Japoniukai - tikras deficitas, o jei
dar įdomesnės spalvos , išvis neįmanoma rasti...
Ryt man pasiskambinkit,susitarsim,yra
tu japoniuku ir ne tik japoniuku:)
prituras
geri.
p.s.pataisysiu raudonuodeges pyrrhuras:)
O jums sekmes toliau priziurint siuos
grozius:)
aciu
iduoti,o as pats jei viskas gerai planuoju si savaitgali vaziuot i Kauna su reikalais,jei
kam ko reikes konkreciai,tai pasiskambinkit,susiderinsim detales.
turit, ar kokių retesnių " žvirbliukų"? Zebriniai amadinai ir tradicinės spalvos
joponiški nedomina.
Dėkui
reikes,skambinkites.
Dabar is zebriuku,siuo metu tik auga jaunimas,astrildiniu neturiu
jokiu,turiu tik tamsiu japoniu ir margu ir dar is amadinu retesniu,tai smailiauodegiu
graziu,o banguotuku ir jaunu ir vyresniu visada turiu.
p.s.i Klp siuo metu tikrai
neplanuoju,gal men gale,parasysiu cia,o nimfuku jaunimas auga.
vaziuoti..is amadinuku kita savaite duosiu zinot ka turiu pardavimui,bet siaip ka rimtai
domina,skambinkit.
normalu? kaip geriau ar nupirkti lizdeli ant zemes ar inkileli? aciu
nelesa,sudauzyt gali,o kur ji padejo ant zemes?jei ant zemes,tai jo visko gali
buti..amadinukai pagrinde tupi pintuose pakabintuose namukuose arba maziukuose
inkiliukuose,tik ne ant zemes juos reikia padeti,o kuo auksciau ir tvirtai prikabinti.
papuga:) , amadinukai vasarinukai:)
t.t.,kai turesiu parasysiu cia..
p.s.visus ta proga noriu pasveikinti is anksto su
artejancia graziausia pavasario svente Sv.Velykom:)
galetumete atvežti i Vilniu?
atvezimo i Vilniu,snd tikrai nepasakysiu,bus matyt,susiskambinam po svenciu,gerai:)
galetu atvezti,jei rimtai domina,susiskambinkit,o daugiau bus matyt kada pats vaziuosiu ar
is giminiu kas nors,bet orams atsilus,bus tikrai kas vaziuos i ta puse.
apie papugas gavau sveikas banguotuku porele lb dziaugiuosi patariu isigyti dar karta aciu
aciu
viena kaina,pateles kita,patinai dar kita,plius paprastos zvirblines kanareles daug pigiau
kainuoja,nei kanareles su pavadinimu).
Kaip jūs jas atvežtumėte į Vilnių?
skambinkites,tarsimes..
jo,agaporiniai trumpom,skaitos mazos papugeles.
pirkti po viena?Jei taip ka geriau patele ar patineli?Dėkui už atsakyma.Gero vakaro
Galima laikyt po viena,bet smagiau zinoma kad poroje ar bent du tos
pacios lyties pauksciukus..
juk kaip ir pas zmones,taip ir gyvunu(pauksciu) pasaulyje
lygiai tas pats..
ar geriau vienisam but ar dviese..
tai va,lauksiu atvykstant ir
labos:)
atvezti.
vaziuosiu i ta puse.
nuotraukas per el.pašta?Tada išsirinktumėme paskambintume,susitartume ir jūs gal
atvežtumete į Vilniu.Gero vakaro
pakausi lb lb patiko sis grozis nemaniau kad bus ant tiek meilus ir net nesikandzioja
patariu isigyti papugeliu lb geras veisejas jau tikrai nuostabe papugele pardave
uzauginu:)
p.s.Juliui prie progos imesiu,tik su atvezimu kebliau,as visiems
sakau,atvaziuokit pas mane i namus,o su atvezimais nieko prizadet negaliu..nes kai
laikau,laikau(uzrezervuotus),kai ateina tas laikas jau vaziuoti,pradedi skambinet,pasirodo
jau niekam ir nebereikia..tai be garantiju,kazkaip laikyt nebesinori..pasimokiau jau ne is
vieno.
jaunikliuku,tai pas mano viena pazistama klaipediete issiperino keli jaunikliukai,kaina
45-50 euru,tos jau nera is pigesniu,bet lb mieli paukstukai.
noresit),o siaip siuo metu iv.grazaus jaunimo turiu ir turesiu,auga tikrai nerealaus
grozio plunksniuku:)
yra?Sestad.jei planai nepasikeis zadu vaziuoti i Telsiu puse,ryt man pasiskambinkit!
o
i Vilniu pakolkas nera planuose kelioniu,bet turiu zmogu kas vazineja is Vilniaus i
Siaulius,paprasyciau atvestu.
nuotraukas o mes išsirinksime:)Ir paskambinsime
prie zmogaus?
agaporiniu,dabar pats perejimo sezonas mano paukstyne..
o Sandrai galiu daug ka patarti
nuo populiariausiu banguotuku arba nimfuku iki retesniu agaporiniu,katarinu ar is
vidutiniu krameriuku,senegaliuku,pyrhuriuku,pioniuku ir taip toliau..tikrai gana didelis
pasirinkimas..tik kad kita kart man daugiau skambinkit(geriau vakare darbo dienom arba
savaitg.),bus konkreciau,nes cia nera kada daznai lankytis,veiklos ir darbu pavasari pas
mane n..
tai nuotrauku,el.pastu ar komentaru nelb yra kada ir siuntinet,kurie nori
kazko konkreciai,tuos kaip ir minejau jau ne vienam komentare visada kvieciu pas save i
svecius,tikrai kazka grazaus issirinksit,pakalbesim,patarsiu ir kitiems dar
parekomenduosit:)
Viska tel
derinkit.
ir as.
O antra
geguzes 3d.vaziuosiu i Klp,gal kam ko reikes,tai turekit minti,galeciau atvesti,viskas
derinama tel.
..
turiu graziu parodiniu,kas konkreciai domites,pasiskambinkit man po 21h.
retesnius,o is zebriniu amadinuku,tai siai dienai graziu lb turiu ir nemaza
pasirinkima,kaip ir kanareliu graziu turiu.
gal taip kas
vaziuos is tos puses papugiuku,tada galeciau iduoti tuo paciu vaziavimu,reik susiskambint!
jaunikliuku ir zebriniu amadinuku ivairiausiu atspalviu.
aplinkybiu.
Tai parduodu savo grazias sudarytu perinciu papugu poras,ka rimtai
domins,tik skambuciai.
neišgyvena niekas nuo to neapsaugotas. Daug pirkot kad rašot kad gyvūnai?
O antra jei toks mandras esi,tai skambink man
tiesiogiai,o ne per cia "lok"!
Simtai zmoniu isigijo,nusiskundimu nera,o jei ir krenta
koks,kalbames,tariames,kita i to vieta itaisom,taip kad cia anonimas geriau nejuodinkit ir
nebelokit nesamoniu!
uz tokius dalykus greit supakuojama,istatymus pasiskaityk pries
rasydamas!
Mantai,kiti ne po viena o po kelis isigijo,jokiu nusiskundimu,o cia mat
uzprasytas garantuotai kazkieno uzstumt parase ir kas nuo to?jei tau lengviau ant dusios
stumk!!!bet nepamirsk lazda turi du galus!!!sekmes:-)
šmeižt labai negražu, žmogus visą laisvą savo laiką, pajamas skiria gyvūnų
gerbūviui. O kritimų pasitaiko visur.
puikiai iki Vilniaus atkeliavo, o ir iš kitų atsiliepimų daug gerų girdėjau.
Paukštukai sveiki ir prižiūrėti, o jei kažkas ir miršta - visi nesam amžini, kam
kažką dėl to kaltint. Dar reikia pažiūrėt, kokias pats sąlygas naujuose namuose
suteikėt!
nepatenkintas tai paskambink ir jam tiesiai pasakyk o anonimai dažniausiai būna melagiai
arba konkurentai. Tai tiek.
sumaišiau skelbimus, tas kitas skelbimas yra Klaipėdos mieste ir yra nuotraukoje
įdėtos panašios papūgėlės or ten parduoda gyvunėlius ir aš iš to žmogaus kiek
pirkau ir visi gyvunėliai mirė :( todėl norėjau parašyt kad nepirktu nes miršta visi
gyvunėliai ir sumaišiau su jūsų skelbimu, labai atsiprašau. Atleidžiat?
sekmes,reikes sveiku,graziu
pauksciuku,visada kreipkites:-)
paukščių augintojas ir beje aš turiu 1 banguotukių porą neseniai įsigijęs, gal
galėtum patart kaip prižiūrėt mano draugus ir ar galima juos išmokint kalbėt
mazumes,o egzot.pauksteliams jauciu silpnybe nuo pat pirmos klases,kai tevukai man visai
krupiui nupirko pirmaja banguotuku porele..nu,ir nuo to viskas prasidejo,jau daugiau nei
25m.ta "liga" jau segu:)priklausau ir savo miesto klubui,kur visi prijauciantys fanatai
iv.pauksciams susibure,dalyvaujam parodose,mugese ir t.t..
o banguotukus
priziuret,didelio mokslo nereikia,ismokint vatgu ar tu beismokinsi,geriausia mokint apie
1men.laiko jaunikliuka ir tik patinuka,bet rankinukus paukstelius daug laiko jiems
skirdamas tikrai pasidarysi,tik reik idet daug meiles,kantrybes ir laiko ir rezultatai
ateis patys savaime,svarbiausia kad tik pauksciukai butu sveiki ir zvalus ir nieko jiems
netruktu,o apie viska gali pasiskaityti nuo a iki z yra lb geras paukstininku puslapis
www.paukstis.lt,tai ten viska rasi ko paciam reikia.
pažįstate veisėjų Klaipėdoje arba planuojate čia atvykti?
Iš anksto ačiū,
laimingai!
nebelaikau nei vieno,kelias koleges pazistu Klp gyvenancias,bet pagrinde laiko amadinas,o
su raudonom kanarelem isvis sunkus atvejis.
laikais,bet turi jos sulaukti tinkamo amziaus,bent jau metu laiko,gali but 1,5m.,jaunesniu
nepatarciau.
gal zinot kodel taip yra?
litaniju.ok
susilaukt,pas paukscius lygiai tas pats,kazkas reiskias blogai,o i juos neilysi,as juk ir
ne Dievas,nepasakysiu kas butent joms blogai net nemates pauksciu,gal serga kuom,gal dar
kas,cia niuansu gali but daug..
nepasakysiu,tevai lb grazus(tevas pilkas,o motina geltona),o pas kitus zalius nezinau ar
kas dabar bus,savaitg.paskutini jaunikliuka pardaviau..rimtai domins,rezervuokites tel i
eile.
baltagalviuku jaunikliuku siai dienai neturiu ir nezinau kada turesiu.
reikes is pauksciuku,skambinkit,atvesciau.
jaunimelio,giesmininku kanariuku,is retesniu pauksciuku turiu nendrinukes
patele,raudongurkli amadinu patinuka,bei keleta smailiauodegiu amadinu.
nandaja.
Sveiki,turiu tik grazu patinuka,bet kartu gyvena su nandajuku.
jaunimo,auga grazus isskirtiniu spalvu agaporinukai,taip pat turiu retu musu krastuose
burko papugiuku,turiu dailiu kanareliu,bei iv.amadinuku,taip pat turiu graziu nauju ir
devetu narvu.
P.S.butu smagu,jei man paskambintu vilnietis Valentas,nebeturiu jo
kontaktu,pagarbiai gamtininkas Valdemaras.
pauksciuku,viskas suderinama duotu tel.
raidės)!Nuostabus žmogus,geraširdis,paukštelių ir gyvūnėlių mylėtojas!Iš visos
širdies dėkojam už paukščiukus,už konsultacijas,už kainos
derinimą!Rekomenduojame!Atvažiuokite,parsivešite iš Valdemaro ne tik sparnuotą
draugą,bet ir žinias,kaip auginti,prižiūrėti!
su naujaisiais sparnuociais:)
papugiuku burko,lazuriniu papugeliu,dailiu ir ryskiu kanareliu ir iv.retu amadinuku,ka
domina,pasiskambinkit,jei negalesiu atsiliept,perskambinsiu pats.
amadinuku,domina,kreipkites duotu tel.
porelę Senegalo papugu. Malonus pardavėjas - gamtininkas, duoda patarimus, suteikia daug
reikiamos informacijos ir konsultuoja telefonu :) Jei kas galvojate įsigyti paukštelių,
kreipkitės padės išsirinkti, patars.
ryskiu raudonu pats dar kelias turiu,o kaip kas ar Kaune laiko,to negaliu pasakyt,o jei
maniskes domins,kontaktas duotas,pasiskambinkit.
paskambinkit man,issisaugosiu kontaktus.
yra seimininke.aciu
ir dazniau paleidinet paskraidyt po kambary,bet siaip ir pas mane jos gyvena po
kelias,tiek vienos tiek kitos,tikrai tos rusys,kurios gali sutarty ir sugyventi
tarpusavyje.O kas del agaporiniu,tai dar turiu keleta,kokie konkreciai domina?
norecia.
diena.Parasykit man sms i tel,kad tureciau kontaktus kam pasiskambint.
snapeliais,israiskingu ryskiu plunksnu
fiseriai.Rimtai domins,pasiskambinkit,Lina.
zvirbliniu papugeliu 2 patineliu ar bent vieno,galimas ir keitimas patele i patina.
paklausti? Gal turyte parduoti melynos spalvos papugeles?
rytoj),siaip palengva banguotuku stengiuos atsisakyt,dabar pereinu prie retesniu
pauksciuku.
rozelos.
buna sveiki ir guvus.Pati pirkau ir labai likau patenkinta.
Agaporiniu,giedanciu,kakariki,nimfu,žvirblinių,rozelu,penantu,kanareliu,iv.amadinuku ir
kitu grožiu,ka rimtai domina,pasiskambinkit.
P.s.dekui Jurgai uz komplimentus,visada
stengiuos padet zmonems ištikus bedai ar ieškant nauju augintiniu.
ismaitintu rankomis? Arba galite ismaitinti? Kaina nesvarbu.
visai siuo metu neturiu.
pat daug laiko tokiems dalykams skirti negaliu :)) galvojau pabandyt rankine žvirblinę
isigyt tik kad nieks nepardavineja...
neskirti(tiksliau neturint),tikrai nepatarciau vienos įsigyti,ziauriai liūdi
paukščiukai,as kaliau ir kalu i galva visiems zmonems ta pati,pilnaverčio gyvenimo
vienam paukščiukui ir nebus..aisku,kas lb daug laiko skiria ar praleidžia namie,tada
taip,bet jei palikt ji viena liudet,nepatariu.
zinote kas maitina rankomis paukscius arba kas galetu ismaitinti uz papildoma mokesti?
aplamai čia tik keli žmonės jas veisia Lietuvoj,o rankom išmaitinti pagrinde užsienį
mėgėjai,Lt yra vienas kitas,bet tikrai lb mažai kiek aš bent zinau.
viena kaina,rimtai kalbant(Tel) kita.Kazkaip keistai žmonės kurie konkrečiai kažko
nori,tai skambina man ir kalbame,o kas tik pasirašinėti nori,tai manau tiek jiems ir
tereikia..
metais,jei kam ko reikes,kreipkites.
ne vienam desimtmeciui,taip kad pries ji isigyjant lb gerai reikia susidelioti visus
prioritetus,o kas bus jei isvyksiu i uzsieni,ar tarkim ji nusibos(kaip kad lb net daznai
buna ir su mazesnem),bet jei jau tvirtai nuspresit butent didziaja isigyt,tada
skambinkit,galesiu nukreipt kas augina ar parvest gali.
skambinkites,kalbekit su seimininku,beja sakyciau ir kaina lb padori,toki isigijus jau bus
konkreciai rankinis.
dziugina,tik nerimauju,jau nuo rudens padejo apie40 kiausiniu,ar tai normalu,perinti
nenoriu,bijau del pateles,patarkit?
kada litaniju man ilgu rasinet,dekui uz supratinguma.
tupet,o siaip jei ir tupi,dar nevisada yra 100% garantija,kad issiris,visko buna ir bus.
nebeturiu,bet esu turėjęs ir ne vieną.
zvirblinukai,is amadinuku bus zebriuku ir japoniuku mazyliu.
dviejų kol islys iš inkilo,si mėnesį tai tikrai bus iš ko pasirinkti,galit
rezervuotis pasiskambine.
PARODA - MUGĖ. Šiauliai,
Dvaro turgus Vilniaus 212, Vasario 18 d. nuo 7 iki 16 val.
11.00 val. pasirodymas:
MAGIJA SU BALANDŽIAIS
Parodoje bus demonstruojami: balandžiai, vištos, triušiai ir
kita.
Kviečiame dalyvauti. Į mugę galite atvežti parduoti kokius tik laikote
gyvūnėlius: balandžius, vištas, papūgas, triušius, katinėlius ir t.t.
Šiaulių
dekoratyviniu pauksciu augintoju klubas.
rimtai domina,turekit minty,greitu laiku bus ir kitu pauksciuku grazaus jaunimo pas mane
issiritusiu.
patinuka ar patele ir kiek kainuotu?
kiaušinius,tai manau kažkas tikrai issiris..
O dėl konkretumo, pasiskambinkit.
Norim paukštuką laikyti, bet neapsisprendžiam kokį. Namuose yra
vaikų. Ką patartumėte?
Labai dėkoju už atsakymą :)
ir rašinėti ilgu litaniju,o antra lb neturiu ir laiko,o variantų yra nemažai,bent iš
tų ką aš galėčiau pasiūlyti.
reikes kreipkites,atvesciau.
P.S.Pardavime turiu retu ir isskirtiniu spalvu(dominuoja
melyna,violetine,zydra ar elekrine spalva) jaunikliuku banguotuku gera savaite kaip
atskirti nuo tevu,ka rimtai domins,kreipkites.
ją galėčiau mainyti į žalią arba mėlyna patinuka.
niekas beveik neaugina.
jų,bet ir tai suaugusias poras sau laiko perinimui,man pačiam 2 suaugusiu patinuku
reikia,didžiausia problema gauti.
geriausia)?
pasiskambinkit.
maitinti,yra tam nimfuku geri,rūpestingi tėvai,o aš neturiu laiko tokiais dalykais
užsiimti,čia gal kas kokia pora augina,sėdi namie,tada kita kalba.
nimfuku,banguotuku turiu,zvirbliniu papūgėlių jaunimo turiu,taip pat Kanareliu
pasirinkimą iv.turiu.
pakalbesim.
jaunikliuku,skambinkit,galeciau atvesti susitarus.
kiaušinius, tupi, peri, bet kiaušinukai tušti. Matosi, kad viduj tik trynys ir jokių
gyvybės požymių. Ar gali būti, kad patinėlis nevaisingas? Ką daryti, keisti
"vyrą"? Iš anksto labai labai ačiū!
sudaryti yra menas,plius reikia tinkamų sąlygų, ramybės,drėgmės gal per mažai ir
t.t.
reikes kreipkites,gera proga yra atvezimui.
kelis,bet deja siai dienai nezinau..auga mazyliai,bet spalvos pasimatys po keliu
savaiciu,bet ar baltu bus,lb maza tikimybe,gal tik 1%..
19h,jei dar kam ko reikia,iki 16h pasiskambinkit,poto nezinau kada bevaziuosiu pats
asmeniskai i Kauna.
turite kiek kainuotu esu iš klaipedos raj Ir dar norėčiau paklausti gal pas jus galima
nusipirkti Parabanto papugėliui jei ymanoma kiek kainuotu ačiu
nebelaikau,mačiau skelbimą Telšių rajone pora parduoda.
pradejo,nebepaina.visi sako del vitaminu trukumo,kreidos turi,bet beveik negriauzia :(ka
daryti???
banguotuku,toliau issirito kakariki keli jaunikliukai,auga keli grazus agaporiniu
jaunikliukai,zvirblinuku bus lb graziu jaunimelio,auga ir amadinuku vaikiukai,zodziu
jaunimo bus siai dienai,ka kazkas rimtai domins,skambinkit drasiai,kalbesimes,tarsimes.
pardavėją geriausiais žodžiais. Mes iš Vilniaus, papūga iš Šiaulių- po skambučio
sulogistino mums jau kitai dienai papūgiuką! Kuris yra be galo smalsus, drąsus,
draugiškas ir be galo gražus. Džiaugiamės iki ašarų :) gyvena galima sakyti palaidas
(kol esame namie) tupia ant peties, galvos, rankos ištiestos, skraidydamas nesibraško.
Sunku suvokti kaip gali būti toks puikus augintinis. Jeigu kas renkatės sparnuotą
šeimos narį, tikrai paskambinkite pauštelių šeimininkui, nors ir gyvenate kitame
mieste.
Kaip
aš sakau kas rodo daug noro ir skiria sparnuotam draugeliui daug laiko,tai rezultatai
ateina savaime:-)
Ir ta proga jus ir visus paukščiuku mylėtojus noriu pasveikinti su
Sv.Velykom:-)
didelių gražių narvų? Ačiū
papūgos jaustųsi..keleta naujų,didelių turiu,pasiskambinkit, pakalbesim.
keletas issirito,agaporinuku graziu bus,giedanciu jaunimo keli,is amadinuku keletas
zebriuku ir japoniuku,yra kanareliu jaunimo,ka rimtai domina,pasiskambinkit rezervacijai.
jeigu susidarytų tokia porelė, būtų išvis idealu ☺.
kiaušiniu,tai kažkas turėtų išsiristi.
Ar dar turite agapornių porelę? Arba banguotojų papūgėlių porelę?
porelių.
Jei konkrečiai domina,pasiskambinkit.
dekoratyvinių paukščių mugę
Gegužės 20 d.,
šeštadienį, Panevėžio automobilių turguje (Pramonės g. 12) vyks pavasarinė
dekoratyvinių paukščių mugė. Dalyvaus vištų, balandžių, papūgėlių, triušių
augintojai ir mylėtojai,as taip pat zadu atsivesti nemazai egzotiniu pauksteliu,tai iki
pasimatymo Panevezyje.
banguotuku,agaporinuku,N.Zelandijos giedanciuju jaunimo is keliu poru ir kakariki
vaiku,kanareliu jaunu ir iv.amadinuku jaunikliuku,is suaugusiu pardavime turiu kelis
kramerius zalius ir zydra,penantu pora,pavienes kelias rozelas pateles ir kitu graziu
papugu,bei kitu mazu paukstuku.
kaip kiti tokie dedasi ir aplamai cia tu tikru Lt veiseju vienos rankos pirstu per akis.
Prieš 1,5 mėn džiaugiausi įsigyta papūgėle, tai šiandien
noriu pasigirti, jog šiandien jau ir kalba mūsų papūgėlė!
Kaip ankščiau
minėjau, kitas miestas paukštelių savininkui nėra kliūtis, tad jei renkatės,
būtinai pasiskambinkite, turėsite geriausius paukščius :)
S.
su pauksciukais uzsiima,skiria jiems daug demesio,bendrauja,tai ir augintiniai atsidekoja
tuo paciu:)ir nera jokio skirtumo ka zmogus laiko katina,suni ar kokia papuga,visi nori
bendravimo,buti mylimi,gerai priziurimi.
pat yra galimybe atvesti i Rietavo turgu.
atvaziuociau i Rietavo turgu sutarus,o pasirinkima tikrai turiu is ko,nuo mazuju iki
vidutiniu papugeliu iki kanareliu ir iv.amadinu rusiu.
papūgas,bet itariu gal greitu metu teks ir ju atsisakyti..
mazyliu 1,5-3men amziaus dideli pasirinkima,agaporinuku keliu rusiu,kakariki keleta
mazyliu,giedanciu papugeliu skirtingu seimu kelias poreles sudarytas,zvirblinuku is keliu
seimu ir kitu,turiu ir suaugusiu poru,taip pat turiu ir iv.papugu ir ne tik
inventoriaus(narvu,inkilu,zaislu ir kitu reikmenu).
atvesciau,kita savaite jei planai nesikeis,tai vaziuosiu į Žagare.
gražus.
smailiaudegiu dar turiu, brilijantiniu porele,keletą papuginiu amadinu ir kt.
auginęs,tai super sutardavo ir vaikai gražus buvo.
paukštis)Nežinom ar vyriškos gyminės ar moteriškos. Nors kai pirkom jūs minėjote
kad vyriškos.
O su
lytimi jaunų,ypač agaporiniu sunkiau nustatyti,bet viena laikant nėra didelio skirtumo
ką laikyti,patelės šiaip dar jaukesnes yra.
Nore
Po 18h man paskambink, pakonsultuosiu,bus
paprasčiau.
Tel juk duotas.
parduociau..
Žodžiu,pasirinkti yra iš ko,bet jei rimtai kažko norite,tik
skambučiai.
skirtingu lizdu,taip pat yra jaunimo kakariki,zvirbliniu papugeliu,kanareliu ir kai kuriu
rusiu amadinuku,isankstine rezervacija tel.
atvežimo į Vilnių? nevykstat artimiausiu metu?
[email protected]
P.s.dar kelias burko turiu.
AKROPOLYJE
raudonuoju kilimu žengs džiunglių FAUNA
Renginio laikas spalio 13-14 d. nuo 11
val. iki 20 val.
Vieta - prie CAN CAN PIZZA
Parodoje išvysite įvairiausius
Lietuvos klimatui nebūdingus gyvūnus - apie 40 rūšių egzotinių
gyvūnų:
krokodilinis kaimanas
papūgos
leopardinis gekonas
iguana
mėly
naliežuvis scinku
ilgaūsiai
tarakonai
varlės
degu
stepiniai vėžliai
šinšilos ir daug
kitų.
P.s.atsivesiu ir savo keliolika grožiu,visi maloniai esate laukiami,bet pats
planuoju dalyvauti,tik 13d.
prižiūrėti, pardavinėja įvairiú rūšiú sveikus ir begalo gražius
paukštelius..visada pataria jei kas neaišku ypač svarbu žmonėms kurie neturi
įgūdžiú auginant paukštelius, aš nuolat trugdau savo klausimais, o Valdemaras
kantriai ir atsakingai viskà paaiškina ir negaili patarimú
baltų, pažiūrėsiu rytoj, pasiskambinkit rytoj dieną,tel duotas.
skirtumas? pasiskambinkit rytoj,būsiu paukstyne,galėsite atvaziuoti.
kreipiasi.
gražaus jaunimo turiu.
išsiribksiu čia būtų šiandien?
kur mėgsta vėsiau,šiaip +20 turėtų visada būti,vienas kitas laipsnis aišku nieko
nesudarys,bet ko jos nemėgsta,tai temper.pasikeitimu,kaip ir visi paukščiukai.
landziot iš inkiliuko.
retesnių kažką parduociau(tai yra smailiauodegiu,papuginiu),jei daugiau imsit,
galėčiau organizuoti atvezima mėn bėgyje,bet yra tel pasiskambink vakare,pakalbesim.
pauksteliu,kreipkites is anksto,rezervuosiu.
vienuolių?
dabar tylesnes visas laikau..o pieviniu nebeturiu.
jaunimelio,kainos 20-25eu.
jaunimas.Nimfuku nebeturiu,nei vieno.
Turiu Kanareliu,amadinuku.
P.s.visiems
gerų,naujų metų!
pora?
banguotuku,iv.agaporiniu,giedanciu kelias
poras,kakariki,zvirbliniu,burko papugeliu,kanareliu ir
iv.amadinuku,turiu ir narvu
nauju ir naudotu.
papugele
laiko,suaugusias poras pardaviau,o pavieniu suaugusiu nei patinu,nei pateliu siuo metu
nebeturiu.
egzotiniu ivairiu gyvunu,o
Dvaro centrineje turgavieteje prie fontano toje saleje dekoratyviniu
pauksciu,mielai
kvieciame visus atvykti.
Jauna paukščiuka įsigijus,bet kas
pasidarys ji rankinį,tik reikia skirti daug dėmesio,o mano apjaukinti,tai problemų
nebus.
veisėjų laiko.
nimfų ir taip vos ne kas antras aplinkui ar tolėliau turi,pilni skelbimai.
duotas,galesit rezervuotis.
dar,jei domins papugiukai,tel yra, paskambink.
Agaporiniai kelių porūšių, žvirblines,aišku ryškiu,dailių spalvų banguotuku
jaunimas,ir amadinai pagrinde zebriukai ir japoniukai.
Kiek žinau patiną penanta
kolega turi,gal jis parduotų.
banguotosios. Domintų agaporiniai. Kokia kaina būtų?
Agaporiniu 2 porūšių,viena reta suaugusiųjų porike ir pora dar pakolkas
neuzrezervuotu jaunikliuku, pasiskambinkit man į pavakarę,pakalbesim.
atvažiuos paimti,o jaunikliuku nebeturiu.
Taip pat gal
patartumėte kokią kitą rūšį. Mes su vyru dirbame įprastu grafiku, todėl dieną
paukštelis būtų vienas. Norėtume netriukšmaujančio, bet meilius ir nebijančio
žmonių (gali būti bet kokio dydžio tik ne itin mažytis paukštelis).
Ačiū Jums
už pagalbą.
pakalbesim,ką turiu ir galiu pasiūlyti šiai dienai.
pat kanariuku,iv.amadinuku.
=1
Ši savaitgalį Šiaulių Akropolyje bus įdomu, kviečiame visus apsilankyti.
vidutinių nimfos, giedancios ir kakariki.
pakonsultuoju.
jaunimo,retu spalvų giedanciu jaunimo,amadinuku zebriuku ir japoniuku,is retesnių
parduosiu penantu pateles ir katarinas turkio spalvos,jei ką domina, skambinkit.
dienai turiu pardavime,tai pora jaunų penantu,poto giedanciu jaunimo ir kakariki,o iš
mažųjų banguotuku retų spalvų jaunimo, Agaporiniu kelias porikes,o daugiau amadinuku
kelias rūšis,tu turiu gražių pasirinkima,kas daugiau imtu,pigiau parduociau(viskas
derinama telefonu).
jaukesnės. Džiaugiamės jomis. Valdemaras puikus veisėjas ir gamtininkas. Išpasakojo
kaip prižiūrėti ir patarimų davė ir paukštukų gražus, didelis pasirinkimas.
Rekomenduoju!
turi mielus,sveikus šeimos draugus,sėkmės ir jums:-)
Sėkmingų ir prasmingų Naujų
metų visiems.
tėvai stiprius paukstukus užaugina,o jauniklį ir taip stiprų galima pasidaryti lengvai
jaukiu pauksciuku,tik reikia daug dėmesio jam skirti.
ryskiu spalvų yra katik atskirtu nuo tėvų,taip pat yra zvirbliniu papūgėlių
jaunimo,ką domina kreipkitės.
metu nebelaikysiu.
turi.
taikias papūgas,bet tai kuo didesniam narve,kad jaustųsi gerai,mano kitos tai voljere
gyvena.
jauna patele,taip pat parduodu penantu perinčia porą.
Agaporiniu jaunimo, žvirblinių jaunimo,nimfuku jaunimo,N.Zelandijos Giedanciu bei
šokliuju jaunimo,iš didžiausių didžiųjų Rozelu (Penantu) jaunimo,bei jaunų
krameriuku.
Ką rimtai domina skambinkit.
galėčiau atvesti.
Jei kas domina su kainomis ar
konkrečiai,tel duotas rytoj pasiskambinkit.ok
nepatingėkite pasiskambinti,jei aišku rimtai domina.
P.s.turiu ir katik išsiritusiu
nimfuku šią savaitę.
Kas turite
galimybę, būtinai atvykite su šeimomis,ypač su mažyliais.
860626002.
Ieškau pirkti nimfos patelės.
nuo jų rūšies daug kad priklauso) ir rėksnės palyginti su kitomis papūgų rūšimis.
juoda galva kaip maskiniai.
parekomenduosiu,padesiu išsirinkti geriausią jums priimtiną augintinį.
būti.
konkretumas.
Kitos poros inkiluose.
Rudenį
bus,kada tiksliai nepasakysiu.
Dėkui
Būk gera,visų pirma paskambinkit duotu tel,turėsiu ką patarti,čia
nesinori litanijų rašyti.
Ateityje man paskambinkit,tel duotas.
pradėjo ristis Giedanciu papūgų jaunimas,ką domina, skambinkite,turiu ir kitokiu
rūšių poromis ir pavienių.
Pagarbiai, gamtininkas,Valdemaras.
retesnių jaunimo papugiuku ir ne tik.
ar suaugusiu, Vaidai? paskambink kokia diena, pakalbesime.
parduoti,kas norės,patinas mėlynas, patelė žalia,poros kaina 200eu.Ka konkrečiai
domina,tel duotas, skambinkite, kalbėsimes, patarsiu išsirinkti geriausią variantą.
papugeliu, derinom viska telefonu,paskui nuvykom pasiimti. Likom labai patenkinti! Ypac
rekomenduojam si veiseja,jei tai pirmi jusu pauksciukai. Visada mielai atsako i iskilusius
klausimus ir siaip malonus zmogus!
paukščiukai gerose rankose,man tada dvigubas džiaugsmas.
Ar turėsite artimiausiu laiku kramerių jauniklių?
uzrezervuoti, jeigu bus,tai kitos poros, pranesiu.
Jeigu neklystu Kaune jų dažniausiai ir
daugiausiai būna,ten pasiieskokite.
Jeigu turit tai kokia jų kaina?
Gal turite pyrhurra jauną pauktuka?
pasiskambinkit vakare.
kreipkitės,atvesiu.
skambinkite.
kreipkitės,galėčiau atvesti.
profesionalią konsultaciją Nimfų mitybos, papildų klausimais. Esu tikra, kad Jūsų
visi paukštukai atsakingai prižiūrėti. Rekomenduoju visiems pirkėjams! Sėkmės
pardavimuose!
metams po to kai pirkome savo paukštelį, nutikus bėdai, vidury nakties šis žmogus
mums padėjo išgelbėti paukštuką. Nuostabūs paukštukai pas nuostabų žmogų! Ačiū
!
idetas darbas ir sugaištas brangus laikas(kurio šiai dienai labai man trūksta),duoda
žmonėms ir ne vienam geras emocijas ir džiaugsmą laikant šiuos įvairius grožius.
aplamai galvojau jau jų visai atsisakyti,bet dar šiemet kažkiek turėsiu,o daugiau kaip
Dievas duos.
Bet
tik ne žalia :)
paukštukas labai jaukus ir gražus. Džiaugiamės nauju šeimos nariu Ačiū dar kartą.
šeimininkus, sėkmės jums
bebuvo.
karantinas(kaip aš vadinu amžinas),tai po to karto taip "geroji valdžia" ir
uždraudė jas rengti,net motyvų neaiskindama.o šiaip vištų, balandžių, kitų
paukščių vyksta ir vyko,tik egzotinių nebeleidžia. leistų,senai jau būtų padarytos
ir ne viena.jau cia man kelių didžiųjų prekybos centrų vadovai buvo skambine ir
siūlę,bet kaip minėjau jos uždraustos.dabar tik like prisiminimai ir video iš
senųjų laikų parodų.
tai atrodo kad mes nebe europos sąjungoje gyvenam. O dar nori kad jaunimas doras
užaugtų.
griauti,naukinti,drausti,o poto nėra ko norėti,kad dabartiniai vaikai, jaunimas vištos
nuo balandžio nesugeba atskirti.apie rimtesne egzotika jau net nebekalbu.
Pamatysite kokios papūgų veisyklos egzistuoja europoje.
skambinkite,atvesciau.
Komentarus rašyti gali tik registruoti Skelbiu.lt vartotojai
Prisijungti Registruotis